Uśpieni terroryści, o których służby nic nie wiedzą, mogą wywołać liczne zamachy terrorystyczne

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Wojna cywilizacji zachodniej i islamskiej, która dotychczas była prowadzona z dala od Europy, może wkrótce się do niej przenieść. Ostatnie zamachy terrorystyczne we Francji zwracają uwagę na to, że armia Państwa Islamskiego składająca się z głęboko zakamuflowanych terrorystów istnieje i może doprowadzić do tego, że europejskie miasta spłyną krwią.

 

Islamiści już od dawna zapowiadali, że "krzyżowcy" pożałują i wojna, którą prowadzona jest na Bliskim Wschodzie przyjdzie również do Europy. Groźby te mogą zostać spełnione. Jeszcze kilka lat temu to co stało się w ciągu ostatniego roku byłoby nie do pomyślenia. Już od dawna istniała obawa, że Islamiści mogą zyskać jednolite przywództwo. Idea pojawienia się nowego Mahdiego, który poprowadzi muzułmanów do świętej wojny przeciw niewiernym, czyli nam, istniała od dawna. Mało kto jednak wierzył w to, że uda się ją zrealizować tak szybko.

Abu Yahya Qayrawani, morderca 39 turystów na leżakach w tunezyjskim kurorcie Susa

Sam Kalif Abu Bakr al-Baghdadi i uważany notabene za agenta obcego wywiadu, nie eksponuje się za bardzo i to nie tyle jego autorytet co samego Państwa Islamskiego, przyciąga bogobojnych Islamistów, którzy już dawno są w zachodniej Europie. Doprowadziło to do sytuacji gdy w krajach takich jak Francja czy Wielka Brytania, gdzie ponad jedna trzecia mieszkańców to Islamiści, mogą być setki jeśli nie tysiące uśpionych terrorystów bez kartoteki, którzy po prostu czekają na sygnał i popisuja się jednym, przeważnie samobójczym atakiem, podczas którego starają się zabić jak najwięcej osób.

Trzeba to sobie uzmysłowić, że trwa wojna, której nie widać. Europejskie miasta mogą wkrótce stać się jej frontem i każdy z nas może paść jej ofiarą. W Polsce ryzyko jeszcze wydaje się nieco mniejsze, ale my i tak mamy się czym martwić na wschodzie więc problem islamski jest po prostu czymś dodatkowym, co uzmysławia nam w jakich czasach przyszło nam żyć.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika achiles

W piątek 35-letni Yassin

W piątek 35-letni Yassin Salhi dokonał bestialskiego zabójstwa swojego pracodawcy na parkingu przy zakładach gazowych w miejscowości Saint Quentin-Fallavier. Próbował wywołać także eksplozję, która naraziłaby na śmierć grupę pracowników. Na szczęście, działał nieskutecznie. - Francuskie media tworzą obraz, jakoby atakowała nas obecnie regularna, profesjonalna armia terrorystów. To bzdura - mówi w rozmowie z Onetem znany dziennikarz, Patric Jean.

O sprawie Salhiego - Francuza o marokańsko-algierskim pochodzeniu, ojcu trójki dzieci - rozmawiamy z Patrikiem Jeanem, znanym francuskim dziennikarzem i dokumentalistą od lat zajmującym się tematyką terroryzmu.
Jak Jean ocenia to, co stało się w piątek we Francji? - Po raz kolejny mamy do czynienia z osobą chorą psychicznie bądź zamachowcem-amatorem. Gdy rzeczywiście chce się dokonać zaplanowanego, szczególnie groźnego aktu terroryzmu, nie zabija się jednego człowieka i nie atakuje się butli gazowych bez żadnego rezultatu. Musimy zatem przeanalizować ten francuski przypadek z dużą starannością - tłumaczy Patric Jean.
I przypomina, że ostatni podobny przypadek miał miejsce miesiąc temu. - Terrorysta sam poprosił wówczas o pomoc, bo został postrzelony w nogę po zabiciu kobiety - opowiada Patric Jean. - Jesteśmy więc bardzo daleko od stanu, w którym jakaś rzekomo potężna, zorganizowana armia miałaby atakować państwo francuskie. A taki wniosek można by wysnuć czytając media, zwłaszcza francuskie - uważa dziennikarz.

 

Portret użytkownika achiles

Polecam zobaczyć dokument,

Polecam zobaczyć dokument, który obecnie leci na TVN24 który pokazuje, jak naród wybrany morduje PALESTYŃSKIE DZIECI, NA MASOWĄ SKALĘ I BURZY ICH DOMY, DO FUNDAMENTÓW, poruszające, przerażające i szokujące WRAŻENIA. Nie wiem kiedy będzie powtórka, ale film jest z cyklu EWA AWART POLECA, jestem też w szoku, że właśnie na tej stacji, jest to przedstawiane, NAPRAWDĘ POLECAM TO DLA WSZYSTKICH, ALE ZWŁASZCZA DLA TYCH, KTÓRZY TU TAK PIEJĄ, ŻE NARÓD WYBRANY MA PRAWO DO OBRONY, niech se zobaczą, jak się oni bronią !!!!

Portret użytkownika aron jasnowidz-diagnosta

Świat islamski i świat tzw

Świat islamski i świat tzw katolicki powinni zacząć żyć wg słów prawdziwych Jezusa i Mahometa ,nie kradnie nie osądzaj ,nie krzywdzące drugiego itd a ilu z nas naprawdę tak żyję ? Dlatego dostajemy to co siejemy skoro katolik macha ręką w kościele w znaku krzyża a potem idzie i klnie. ,zazdrości obgaduje, nienawidzi bliźnich i to samo robi jak skonczy sie klaniac islamista, to co ich czeka jak się spotykają ? Dokładnie to co siali nienawiść rodzi nienawiść ,gdy zrozumiemy ze nie klękanie i machanie rękami czy bicie pokłonów zrobi z nas dobrych ludzi tylko to co siejemy w rzeczywistości wtedy znikną wojny i ataki .żyjemy tak jak mówiły przysłane tutaj piekne i mądre dusze ,nie osądzajmy. ,nie oszukujmy ,nie krzywdzmy innych ,nie zazdrośćmy itd wtedy świat się zmieni ,zmieniaj siebie zmienimy świat gdy nic nie robimy wokół siebie czeka nas to zmaterializuje się w postaci wydarzeń ze wspólnej energii ,każdy człowiek jest połączony ze sobą ,każdy z nas tworzy negatywna lub pozytywna energię i to ta energia tworzy wydarzenia na ziemi ,dopóki tego nie pojmiemy będziemy się bać i lękac ,ci co to rozumieją nie muszą się już niczego bać bo sięgać dobro jaka może być ich przyszłość ? Mamy czas zmian ale one zależą od nas samych szkoda ze wiele osób tego jeszcze nie rozumie .

Portret użytkownika MORFEUS

Mam gdzieś JOW-y. Podczas

Mam gdzieś JOW-y. Podczas wrześniowego referendum powinno również paść o wiele ważniejsze pytanie !!!! Pytanie o zgodę NARODU na ewentualne sprowadzenie do Polski nielegalnych imigrantów - ISLAMISTÓW z Afryki. To żaden problem. Grecy podjęli wczoraj (26 czerwca) dezyzję o referendum w sprawie akceptacji przez społeczeństwo greckie warunków postawionych przez MFW oraz UE nt. programu pomocowego i to referendum odbędzie się już.....5 lipca !!!  My mamy czas do września, żeby dorzucić to jedno pytanie w sprawie napływu islamistów. To NARÓD powinien decydować i wypowiedzieć się w tej sprawie, bo to z naszych podatków będą utrzymywane te hordy darmozjadów.  CHCEMY W POLSCE REFERENDUM w sprawie islamistów. Nie ma dodatkowych kosztów, bo przecież i tak odbędzie się ono we wrześniu. To jest tylko kwestia dodania jednego ZDANIA !!!!!!!!

Portret użytkownika Prawdziwy Patriota

Moge dostać małe wyjasnienie

Moge dostać małe wyjasnienie dotyczące ISIS mianowicie dlaczego miałoby to być dziecko CIA i Mossadu gdy ich chyba Amerykańce bombardowali razem z innymi państwami ? 
Czy to nie jest wyrzucanie pieniędzy na utrzymanie tego tworu w błoto ? 
Poza tym są jakieś dokumenty na temat rzekomego powiązania ISIS z Jankesami ?

Ban na czas nieokreślony

Portret użytkownika SurvivorMan

ISIS zrodziło się w Syrii z

ISIS zrodziło się w Syrii z sunnickiej, tak zwanej "opozycji" i części Al-Kaidy, którą w walce o obalenie Alawity Asada (Sunnici nienawidzą Alawitów co najmniej tak samo jak Chrześcijan) jawnie finansowało USA, do spółki z Królem Arabii Saudyjskiej (kraju gdzie Sunnici tworzą niemal 100% społeczności). To wyjaśnia też siłę ISIS rosnącą w zastraszającym tempie... Już w pierwszych miesiącach swego istnienia, ci terroryści legitymowali się budżetem większym niż budżety Armenii, Monaco i Madagaskaru razem wziętych... Takie pieniądze mogła im podarować tylko Arabia Saudyjska, i (lub) nadrukować USrael.
Dziś co raz więcej faktów na ten temat wypływa do opinii publicznej...
http://www.prisonplanet.pl/polityka/odtajniony_amerykaski,p2095093578 
 

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Strony

Skomentuj