Muzułmanie przejmują kontrolę nad szkołami w Europie i nauczają Islamu

Kategorie: 

www.sxc.hu
Kwestia muzułmanów w Europie staje się coraz bardziej poważniejsza a problem jest najwyraźniej w wielu krajach bagatelizowany. Jednak w Wielkiej Brytanii rosną niepokoje w związku z pogłoskami o spisku muzułmanów, którzy starają się przejąć kontrolę nad brytyjskimi szkołami.

 

Kilka miesięcy temu media po raz pierwszy zaczęły informować o "Operacji Trojan Horse", prowadzonej przez muzułmanów. Ma ona na celu opanowanie niektórych szkół w mieście Birmingham oraz ich zamianę w muzułmańskie akademie, funkcjonujące na zasadach Salafizmu. Spisek miał zostać dokonany poprzez celowe dyskredytowanie dyrektorów szkół i nauczycieli oraz oskarżanie ich głównie o nauczanie homoseksualizmu i chrześcijańskich modlitw a następnie wprowadzenie odpowiednich osób, które dokonałyby przemiany.

 

Władze miasta otrzymały w marcu list, który informował o spisku. Napisano tam między innymi, że "Operacja Trojan Horse" jest planem długoterminowym a odpowiednie działania są już prowadzone w szkołach w Birmingham. Pojawiły się tam również zdania stwierdzające, że choć czasem stosowane przez nich (muzułmanów) praktyki mogą wydawać się nieprawidłowe, to należy pamiętać że to jest dżihad i stosowanie wszelkich środków, aby wygrać wojnę, jest dopuszczalne.

 

Premier Wielkiej Brytanii David Cameron, jak to zwykle mają w zwyczaju politycy, wyraził swoje głębokie zaniepokojenie ze względu na pojawiający się ekstremizm i zapowiedział, że jego rząd rozpocznie dochodzenie w tej sprawie. Pojawiają się obawy, że uczniowie szkół mogą zostać poddani radykalizacji. Kto wie do jakiego stopnia brytyjskie szkoły zostały już opanowane, ponieważ dotychczas spisek opisany w wyżej wymienionym liście był uznawany za żart.

 

Problemy z muzułmanami pojawiły się właśnie przez decyzje, podejmowane przez brytyjski rząd oraz przez zwalczanie tzw. islamofobii. Gdy Islamiści zabili brytyjskiego żołnierza na ulicach Londynu, władze zamiast chronić obywateli, postanowiły walczyć z "bezpodstawnym lękiem przed muzułmanami". To głównie z tego powodu ministerstwo edukacji zarządziło aby w 2014 roku nauczać historii Islamu w szkołach podstawowych i średnich. Obecna sytuacja w Wielkiej Brytanii dowodzi, dlaczego polityka wielokulturowości jest szkodliwa dla kraju i obywateli. Przykładowo w Szwecji, imigranci mają większe prawa od samych Szwedów a krytyka jest tam absolutnie zabroniona.

 

Wracając jednak do tematu szkół, wiele wskazuje na to, że "Operacja Trojan Horse" działa nawet na skalę europejską. W Hamburgu sytuacja jest identyczna - muzułmanie starają się opanować szkoły i wprowadzać w nich własny porządek oraz wydzielać sale modlitewne dla muzułmańskich dzieci. Rodzice domagają się aby ich pociechy ubierały się zgodnie z muzułmańskimi normami. W szkołach dochodzi też do przemocy i gróźb a duża liczba dzieci jest już pod wpływem propagandy dżihadu.

 

Warto również przypomnieć, że wyższe szkoły w Europie, takie jak Katolicki Uniwersytet w Leuven w Belgii, Szwedzki Uniwersytet w Uppsala czy niemieckie Uniwersytety w Tybindze, Norymberdze, Munster i Frankfurcie nauczają już Islamu. Tłumaczy się to stale rosnącym wpływem muzułmanów w Europie. Można więc śmiało powiedzieć, że najazd muzułmanów na kontynent europejski jest faktem, tyle że cały proces odbywa się w sposób "pokojowy".

 

 

Źródła:

http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/wyzsze-uczelnie-w-europie-beda-nauczac-islamu

http://www.aljazeera.com/news/europe/2014/06/uk-pupils-risk-radicalisation-extremism-201469135334558767.html

http://www.gatestoneinstitute.org/4315/germany-islamists-hamburg

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika heheh

Degeneraci, którzy utracili

Degeneraci, którzy utracili instynkt samozachowawczy, będą wyrażać swoje głębokie zaniepokojenie nawet wtedy, gdy muslimy będą im odrąbywać puste łby maczetą. Nadzieja dla Zachodu to Front Narodowy Marysi Le Pen. Wirus POprawności POlitycznej i multi kulti rozłożył pacjenta na łopatki. Wyczuwalne jet jeszcze tętno i próby obrony organizmu. Może obejdzie się bez dawnych metod leczenia, czyli opuszczania krwi. 

Portret użytkownika barra barra

to ciekawe, że wszyscy

to ciekawe, że wszyscy prorokują najazd islamu, jakby oczekiwali wojny;-) tym czasem "proroctwa" od lat się wypełniły, bo czym nie jest wspaniała UE? Ktoś ma wątpliwości, że "proroctwa" się nie spełniają, skoro są zaprogramowane?
Dziwi to, że "proroctwa" to jedynie wkładanie słów w usta osobom, które tego nigdy nie wypowiedziały a po ich śmierci, nagle są odnajdywane albo tłumaczone "na nowo" kolejne centrurie, weresty, skrypty, i nagle pasują do obecnej rzeczywostości lub niedalekiej. Czas to weryfikuje. Zatem ludzie: elity, to robią o czym świadczy byt w postaci "nierządnicy", czyt. UE.
To samo dotyczyło WTC (dwie wieże) Wink nagle znaleźli w 80 latach nostradamusa, który to przewidział, na prawdę dobre;-) jakiż to przypadek, że NWO wpasowało się w "zwalczanie" terroryzmu poprzez rozszerzanie terroryzmu, np. w postaci "arabskiej wiosny" o którym również wielu nagle prorokowało. Ech ludzie ludzie.
PS. Ale człowiek kiedy przeczyta, że jakiś prorok to przewidział, to uznaje "qrde, tak miało być, bo ktoś kilkaset lat temu jużto przewidział. Tymczasem ...
no, rozumiecie już o czym mowa? Nastradamus, Baba Wanga, Ojciec Pio, ... Politycy ich uwielbiają, tylko dlaczego po śmierci? (to retoryczne pytanie, dla lemingów)

Nadzwyczajne twierdzenia wymagają nadzwyczajnych dowodów

Portret użytkownika Popiół z Fenixa

Jaki paradoks losu ! Jeszcze

Jaki paradoks losu ! Jeszcze całkiem w sumie niedawno bo około 100 lub 150 lat temu buńczuczne kraje Europy np. Anglia, Hiszpania, Francja i inne, dzielnie podbijały kraje Afryki i Wschodu, czyniąc z nich poddane sobie kolonie i swoich niewolników, ogniem i mieczem wprowadzały tam "oświatę" czyli swoją religię watykańską, i szerokim strumieniem ograbiały ich ze wszystkich dóbr narodowych, zasobów i artefaktów. A teraz ? Teraz te same okradane kraje bez jednego wystrzału wchodzą do Europy Zachodniej jak do siebie, po czym wprowadzają swoje zasady i swoją religię. Sam Alfred Hitchock by tego lepiej nie wymyślił. Ciekawe czy podobny rezultat przyniesie ekspansja USrael który uczynił sobie poddanymi wszystkie możliwe kraje, celem otoczenia bazami wojskowymi Rosji i Chin, a zapomina o tym że sam jest prawie bankrutem na glinianych nogach, i jeden dobry nokaut może go położyć na łopatki (lub wujek Yellowstone). Może ktoś tak zapatrzony we władzę i chęć panowania nad światem po pewnym czasie traci nad sobą kontrolę. Czas pokaże, i to szybciej niż myślicie.  

Portret użytkownika lolo

Chyba jednak nie znasz

Chyba jednak nie znasz historii. Anglia już od dawna nie podlega "religii watykańskiej", a Francja takowoż "wyznaje" religię "oświeconego rozumu" od mniej więcej 1789 r.  Jedynie w tym gronie to Hiszpania jeśli już, a i tam były w przeszłości zatargi pomiedzy królami a papieżami. Niemcy też nie pasują do tego grona bo u nich dzięki wbrew pozorom "Krzyżakom" - przygotowali mentalnie grunt - miał okazję się zadomowić (odsyłam do prof. F. Konecznego). Zostali jeszcze Austriacy i Włosi ale to raczej bez znaczenia. Polska, na dobrą sprawę ostatni kraj katolicki w Europie nie zdobyła nawet przysłowiowego Madagaskaru. Handlem niewolnictwem trudzili się przede wszystkim ludzie z właściwymi korzeniami, a oni z chrześcijaństwem - w ogóle - oprócz pragnienia zniesienia go z powierzchni Ziemi, nie mają nic wspólnego.
Najgorszym doradcą jest nienawiść bo nie szuka prawdy.

Portret użytkownika xyja

A u nas w III RP wielka afera

A u nas w III RP wielka afera , że gdzieś w dupe nakopią jakiegoś szmatogłowca.
A jak ci szmaciarze śmierdzący napadną białego to jeszcze wmawia się,  że to on sam był sobie winny, bo
naruszył ich sanktuarium, czy inne wyimaginowane " święte miejsce " czy inne dzikie zwyczaje.
 

Portret użytkownika pilip

to jest problem krajów

to jest problem krajów ktorych to dotyczy, wiec nie psujmy sobie nerwów na ciapatych. jak sobie pozwolili to teraz będą mieli wielki problem, a bez radykalnych sposobów sie go, a wslaciwie ich tak łatwo nie pozbędą.
niech spróbują tego w Polsce - szybko im sie odechce, jestem pewien ze wciaz pamiętają pana Sobieskiego i wiedzą co ich w Polsce czeka jak tylko sprobuja sie panoszyc, a nagroda jest tylko jedna, soczysty krwisty nie, nie stek a masowy wpi*****
 
aczkolwiek, może to jest szansa Polski, żeby sie wyrwac z tego całego gónwa w momencie kiedy europa zachodnia i skandynawia będą już ledwo zipac.

Portret użytkownika Nostra Damus

pilip napisał: to jest

pilip wrote:

to jest problem krajów ktorych to dotyczy, wiec nie psujmy sobie nerwów na ciapatych. jak sobie pozwolili to teraz będą mieli wielki problem, a bez radykalnych sposobów sie go, a wslaciwie ich tak łatwo nie pozbędą.
niech spróbują tego w Polsce - szybko im sie odechce, jestem pewien ze wciaz pamiętają pana Sobieskiego i wiedzą co ich w Polsce czeka jak tylko sprobuja sie panoszyc, a nagroda jest tylko jedna, soczysty krwisty nie, nie stek a masowy wpi*****
 
aczkolwiek, może to jest szansa Polski, żeby sie wyrwac z tego całego gónwa w momencie kiedy europa zachodnia i skandynawia będą już ledwo zipac.

A to w Polsce jeszcze nie ma meczetów?
Do budynku sejmu dostawić cztery wieże i kolejny meczet gotowy. Ani się nie obrócisz, a Islam zamieszka w Poslce na stałe. Nikt nie będzie się ciebie pytał, a i Sobieski na pomoc nie wyruszy.

Podziąkować można NATO i USraelowi, którzy czynnie przyczyniają się do likwidowania chrześciajństwa.

Unia Europejska problemów nie rozwiązuje. Unia Europejska jest problemem, którego nikt nie potrafi rozwiązać. Nostra Damus.

Strony

Skomentuj