Najwyższy poziom zagrożenia terrorystycznego w Wielkiej Brytanii

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Po ostatnim zamachu w Manchesterze, który został opisany przez niektórych "dziennikarzy" jako "incydent", Wielka Brytania zadecydowała o podwyższeniu poziomu zagrożenia terrorystycznego. Zdaniem władz, wkrótce może dojść do kolejnego zamachu. Od teraz wojsko pomaga policji w zabezpieczaniu kluczowej infrastruktury.

 

Eksplozja na koncercie Ariany Grande w Manchesterze spowodowała śmierć 22 osób a 64 kolejne zostały ranne. Wśród zabitych jest przynajmniej dwóch Polaków. Sprawcą zamachu jest urodzony w Manchesterze 22-letni Salman Abedi, który będąc w tłumie wysadził się w powietrze. Służby powiadomiły o jego związkach z al-Kaidą i Państwem Islamskim. Zamachowiec-samobójca był już znany policji. Około 3 tygodnie temu wyruszył do Libii, skąd pochodzi jego rodzina, lecz kilka dni temu powrócił do Wielkiej Brytanii.

Teraz pojawiają się podejrzenia, że Salman Abedi prawdopodobnie nie działał sam. Policja zatrzymała kilku podejrzanych, w tym brata zamachowca, 23-letniego Ismaila Abedi. Poziom zagrożenia terrorystycznego jest obecnie na najwyższym, krytycznym poziomie. Wojsko zabezpieczyło między innymi Plac Buckingham, ulicę Downing Street, ambasady oraz Pałac Westminsterski.

Jak zwykle bywa w takich sytuacjach władze twierdzą, że zapewnią bezpieczeństwo obywatelom i będą sprzeciwiać się terroryzmowi. Premier Theresa May stwierdziła, że: "duch Manchesteru oraz duch Wielkiej Brytanii jest znacznie potężniejszy od chorych działań zdeprawowanych terrorystów, dlatego terroryści nie wygrają, a my zwyciężymy".

 

Rzeczywistość jest taka, że w chwili obecnej to właśnie terroryści pokazują kto tak naprawdę wygrywa. W Wielkiej Brytanii znów zginęli ludzie a władze, które przecież odpowiadają za to co dzieje się na terenie państwa, nie są w stanie zapewnić bezpieczeństwa swoim obywatelom.

 

Jest to kolejny islamski zamach w tym kraju. Obowiązująca poprawność polityczna zabrania mówić, że polityka przyjmowania islamskich nachodźców jest zła. Zwykle wyklucza się związki między masową niekontrolowaną migracją z Afryki i Bliskiego Wschodu do Europy a terroryzmem. Pamiętamy doskonale jak tzw. Państwo Islamskie zapowiadało, że bojownicy w przebraniu uchodźców będą przybywać do nas, aby zabijać niewiernych. Groźby te są realizowane na naszych oczach i nie pomogą tu kolorowe plakaty, malowanie kredą po chodnikach czy "marsze miłości i pokoju".

 

Źródła:

http://www.bbc.com/news/uk-40023488

http://www.telegraph.co.uk/news/2017/05/24/everything-know-salman-abedi-named-manchester-s...

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Akamai

A ktoś się dobrze bawi. 

A ktoś się dobrze bawi. 

Arianda Grande to ich dziewczynka. Wyznawczyni kabały. Siostra geja.

Zamachu dokonał 22-letni mężczyzna 22-go maja i zginęły w nim 22 osoby.

Poprzednie zamachy: Norwegia - 22-07-2011 (Breivik), zabójstwo Lee Rigby'ego 22-05-2013, Bruksela - 22-03-2016, Monachium - 22-07-2016, Londyn - 22-03-2017

Zabójca Lee Rigby'ego został skazany na 22 lata więzienia.

Jaki stąd wniosek ? 

Tego nie robią terroryści w klapkach. Tylko ta banda poj*bów u góry.

Najwyższy poziom bezpieczeństwa ? Ha..ha.. No to należy zacząć się bać.

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Portret użytkownika Medium

Zamachu dokonano na stadionie

Zamachu dokonano na stadionie o wielkości na 22 tysiące widzów, po godzinie 22-giej.

Mówił o tym Piakin w linkowanym przeze mnie wideo.

Piosenkarką była Amerykanka Ariana Grande, co ponoć należy tłumaczyć - Ariadna. Tu należy wstawić mit o Minotaurze i Tezeuszu uzbrojonym przez Ariadnę w kłębek nici ułatwiający wyjście z labiryntu Minosa.

Szczególna dbałość o symbolizm jest pieczątką globalistów.

Portret użytkownika Takitam

Europa znalazła się w czarnej

Europa znalazła się w czarnej d.pie. Służby bezpieczeństwa są bezradne i nie można już liczyć na ich ochronę. Władze starają się przekonać społeczeństwo że "zostaną wprowadzone lepsze procedury" i inne takie bzdety które tak naprawdę są tylko "czekiem bez pokrycia". Szefostwo Unii debatuje jak więcej "ratować" oraz przywozić nachodźców i gdzie ich jeszcze ulokować zamiast myśleć jak to z Europy i dokąd wywieźć. Prosić Boga by nasze władze nie zgłupiały i nie wymiękły pod naporem unijnych idiotów...

Portret użytkownika Wiedźmin-Dermatolog

Wiadomo, że nie nasprowadzają

Wiadomo, że nie nasprowadzają sobie do wymarzonej ziemi obiecanej muslimów, od których już teraz nie mogą się "opędzić" tam gdzie są. Zatem nie muslimami trzeba sobie głowę zaprzątać, bo to temat dyżurny w celu odwrócenia uwagi od mnóstwa innych spraw, jak choćby otwarcia drzwi Polski dla upadlińskiej swołoczy i inn... .

1446

Skomentuj