Czy z powodu inwazji imigrantów w Niemczech może wybuchnąć wojna domowa?

Kategorie: 

Źródło: Twitter

Zamieszki w Chemnitz po zabiciu 35 letniego Niemca przez uchodźców z Syrii i Iraku, trwają rekordowo długo. Mimo upływu czasu złość Niemców na to co uczyniono z ich ojczyzną nie maleje. Nie można wykluczyć, że to początek powstania swoistego ruchu oporu, który może się z czasem przerodzić nawet w niemiecką wojnę domową.  

W okolicy polsko-niemieckiej granicy, w mieście Chemnitz, doszło do zabójstwa 35 letniego Niemca. Został on zasztyletowany, a politycznie poprawne media stwierdziły, że brał udział w bójcie z dziesięcioma mężczyznami innej narodowości. Sposób w jaki oficjalne media pisały o zamordowaniu tego Niemca zszokował mieszkańców Chemnitz, którzy wylegli na ulice protestując przeciwko temu czym stały się dzisiejsze Niemcy. 

 

Wydawało się, że ludzie poprotestują chwilę i wrócą do domów konsumować przed telewizorami propagandę pani Merkel, ale Niemcy mają już dość i zamieszki nadal się nie kończą. Aby jakoś wytłumaczyć społeczeństwu co się dzieje w Chemnitz, media przedstawiają to jako zamieszki inspirowane przez "neonazistów". Zastosowano zatem popularną lewicową metodę dyskredytowania przeciwników politycznych. 

Zdjęcia niemieckich ofiar imigrantów 

Zorganizowano nawet konkurencyjne demonstracje w Chemnitz na których zbieranina "pożytecznych idiotów" udzielała bezwarunkowego wsparcia dla napastników i innych przybyszów z Azji i Afryki. Zapewne ci sami ludzie, z maskotkami w rękach witali nachodzców na niemieckich dworcach kolejowych. 

 

Wykreowano tym samym narrację, wedle której każdy kto nie popiera masowej imigracji i dostrzega w niej zagrożenia, a nie szanse, jest domyślnie nazywany "nazistą". Prawda, że proste? 

Zapewne jak zwykle u naszych zachodnich sąsiadów, do walki z nieprawidłowo rozumiejącymi rzeczywistość obywatelami, wkrótce zaangażowane zostaną służby państwowe, które już się postarają o odpowiednie represje i przekazanie w ten sposób komunikatu dla niepokornych, aby rozumieli jakie są konsekwencje braku zgody na przymusową islamizację. 

 

Wszystko to może się skończyć dla Niemców dramatycznie. Podobno w samym Berlinie mieszka już więcej nielegalnych imigrantów niż w całej Grecji. Skrajną naiwnością jest zatem wiara w to, że przybysze z innego kręgu kulturowego nagle zaczną respektować europejskie obyczaje. Wręcz przeciwnie, narzucają swoje i są bezwzględni w stosunku do miejscowych, nie wahając się ich nawet mordować.

 

Nachodźcy zmienili Niemcy na gorsze i posłuszne zazwyczaj niemieckie społeczeństwo zaczyna to wreszcie zauważać. Wskazują na to nie tylko morderstwa popełniane przez imigrantów, ale też coraz powszechniejsze zmęczenie niemieckiej opinii publicznej z powodu licznych wybryków przybyszów z Azji i Afryki.

Tak długotrwałe zamieszki w Niemczech, oznaczają, że kończy się zgoda niemieckiego społeczeństwa na inżynierię społeczną, proponowaną przez Angelę Merkel. Im bardziej będą widzieli co stało się z ich życiem, tym bardziej będą przeciwni. 

 

Przypadkiem nie jest też to, że opór pojawił się w dawnej NRD, tam gdzie pamięć o totalitarnym ucisku jeszcze istnieje. Na dodatek stało się to w mieście, które my nazywamy Kamienica, Niemcy Chemnitz, a za czasów NRD nazywało się Karl-Marx-Stadt, czyli miasto Karola Marksa. To rzeczywiście chichot historii. 

 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.8 (5 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika henio

Tak się zastanawiam, ile taka

Tak się zastanawiam, ile taka Merkel i Elitka Brukselska wzięła kasy od Sorosa za przyzwolenie do znizczenia "naszej Europy"? Bo nigdy nie uwierzę w to, że sprzedajni politycy unijni importują tą masę z Afryki i Azji "za darmo".

Portret użytkownika Kapelan

Oni sa sprowadzani nie do

Oni sa sprowadzani nie do pracy tylko do zamiany ras przez wymordowanie bialych. Wedlug doniesien urzedow imigracyjnych Szwecji i Niemiec, okolo 80 % imigrantow to sa samotni mlodzi mezczyzni. To widac na licznych zdjeciach lodzi przywozacych imigrantow do Europy. Pracownicy niemieckich lotnisk cywilnych doniesli, ze mlodzi Arabowie i Murzyni sa takze przywozeni do Niemiec po polnocy samolotami i odwozeni autobusami z zaciemnionymi oknami w niewiadomym kierunku. Najpierw zbudowano podziemne bazy kolo wiekszych miast niemieckich. Ich budowa odbywala sie rownoczesnie z budowa galezi kolei podziemnej lub remontem lub budowa duzych obiektow z podziemnymi pietrami po to by pozyskac wytlumaczenie odglosow budowy dochodzacych spod ziemi. Osoby ktore widzialy czesci tych podziemnych koszar opisaly podziemne hale do cwiczen walki w terenie i w miescie, lazarety i arsenaly. Kazda podziemna baza jest wyposazona w duzy meczet. Widziano grupy ciemnoskorych mezczyzn odzianych w mundury, ktore biegaly po dlugich korytarzach. Te piekielne legiony juz sa i czekaja na swoj dzien. Doniosl o tym znany internetowy komentator Zerberster (odnosnik jest ponizej). To wyjasnia powod rekrutacji i sprowadzania do Europy Arabow i Murzynow  w wieku poborowym. Dziesiatki tysiecy znikaja i nic o nich nie wiadomo. Powstaje das Deutsche Fremdenlegion. Mozna sie spodziewac, ze arabsko-afrykanskie oddzialy w niemieckich mundurach wkrocza do Polski by krwawo stlumic bunt Polakow przeciwko wzrastajacej nedzy i uciskowi. POPiSowi pozwala na to ustawa 1066, ktorej zniesienie nie udaje sie poslom opozycji. Projekt ich ustawy od wielu miesiecy jest sabotowany przez POPiS i nie jest poddawany sejmowemu glosowaniu w odroznieniu od poddanczej ustawy modyfikujacej ustawe o IPN na zadanie Izraela: ta ustawa przeszla ekspresowo w kilkanascie dni. Wiecej ciekawych materialow o tym jest po niemiecku tu:

https://www.youtube.com/watch?v=sdrvbn16KTs

Nawiazuje do tego polski komentator "Ator":

www.youtube.com/watch?v=5QtZdXXSEEE

Portret użytkownika maj

Z ciekawości kliknąłem sobie,

Z ciekawości kliknąłem sobie, co pisze np. wyborcza. Wystarczy kilkanaście wersów by zrozumieć przekaz:
- "Po rasistowskich zamieszkach w Chemnitz ",

- "demonstrowali działacze skrajnej prawicy",

- "koncert przeciwko radykałom",

(nie czytam dalej, bo chcą jakieś pieniądze za dostęp). Żródło:

wyborcza.pl/7,75399,23866882,politycy-rozliczaja-sie-z-zamieszek-w-chemnitz.html

A co na to TVN ? Żródło: https://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/niemcy-demonstracje-prawicy-w-chemnitz,865053.html

- "demonstracji prawicowo-populistycznego ruchu "Pro Chemnitz"

- "...na prawicowym proteście"

- "Nie pozwolimy, by radykałowie oraz skorzy do przemocy sprawcy panowali na ulicach" - nie dowierzam, ale raczej nie chodzi o imigrantów, lecz o demonstrantów ....
Można by tak cytować również inne proimigranckie media.

Portret użytkownika Mojeimię44

Żeby coś zaczeło się dziać

Żeby coś zaczeło się dziać oddolnie społeczeństwo musi być bardzo zdeterminowane. Władzę stać na to żeby gniew społeczny uspokoić i obrócić w piękną szopkę tak jak to robią w Chemnitz. Powstały napięcia społeczne więc władza szybko reaguje. Władza sciąga topowe zespoły muzyczne, kupuje flagi, transparenty i to co jest buntem społecznym zamienia w sielankę.

https://youtu.be/e7ih6JlvC_4

Bardzo ciężko jest pokonać rząd i układy. Na pewno nie uda się to nigdy drogą pokojową. Jeszcze 3-4 dni temu z Chemnitz można było na YouTube znaleźć mnóstwo filmikow z demonstracji narodowców dziś już nie ma prawie żadnego filmiku. Poprostu sprawa jest wyciszana i cenzurowana. To sastandardy europejskie i wierzcie mi to w Niemczech z tolerancją dla emigrantów nie ma nic wspólnego tu chodzi o kapitał ludzki i tanią siłę roboczą. To samo będzie w Polsce to kwestia czasu. Społeczeństwo robi sie coraz mądrzejsze ale to nie znaczy, że władza głupieje. Ona też robi się coraz mądrzejsza. Weźmy chociażby marsz narodowców 11listopada. Morawiecki coraz głośniej mówi, żeby ten marsz przejąć i zrobić z niego marsz ogólnonarodowy. Przepraszam a czy komuś broni sie w tym marszu iść? Czy czasem marsz niepodległości w pełnej nazwie nie brzmi " Narodowy Marsz Niepodległościowy"? Poza tym Morawiecki sobie już dużo rzeczy przypisał nawet negocjacje o wstąpienie Polski do Unii Europejskiej. Pamiętajcie jedno kto kłamie w małych sprawach w dużych bedzie bajkopisarzem. Pewnego dnia obudzicie się i w tv będą mowili, że marsz niepodległości jest marszem imienia Mateusza Morawieckiego bo on był założycielem i twórcą. 

https://nczas.com/2018/09/02/morawiecki-chce-przejac-marsz-niepodleglosci-pis-szykuje-sie-na-obchody-11-listopada-w-warszawie/

Musimy sie wszyscy obudzić już czas! To jest ten marsz na którym musimy wszyscy być i podjąć walke z pasożytami. 

PILNE! Linkuj ciekawe artykuły znz u siebie na koncie społecznościowym. Zwiększaj zasięg. 

Portret użytkownika Wojtalson

Tak właśnie wygląda

Tak właśnie wygląda wprowadzanie NWO i tworzenie jednego europejskiego państwa na wzór USA. Naściągali brudasów bo wiedzieli co będą robić z białymi, wiedzieli, że doprowadzi to do powstania ruchów skrajnie nacjonalistycznych, a w konsekwencji do wojny domowej pomiędzy rdzennymi europejczykami, a zjazdusami. Po to prali mózgi na lewacką modłę, aby podsycić nie niechęć do migrantów, ale do rdzennych białych Europejczyków. Demonstracje w Chemintz są iskrą, która wznieci pożar, najpierw na niemieckich ulicach, później w całej zachodniej europie, a wtedy agenda naśle swoją europejską armię to pacyfikacji patriotów i w myśl zasady, że razem możemy więcej dojdzie do łączenia poszczególnych państw w europejskie superpaństwo.

Strony

Skomentuj