Grecja szuka nowych wyborców. Setki tysięcy muzułmańskich imigrantów wkrótce otrzyma greckie obywatelstwo

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Na przestrzeni ostatnich lat, Grecja została dosłownie zalana przez setki tysięcy nielegalnych imigrantów z Afryki i Azji. Teraz rząd planuje dokonać ich naturalizacji, aby pozyskać sobie nowych wyborców. Grecja będzie rozdawać obywatelstwo greckie wszystkim, bez wyjątku.

 

Lewicowa koalicja rządowa Syriza stopniowo traci poparcie społeczeństwa na korzyść opozycyjnej konserwatywnej Nowej Demokracji, na co wskazują najnowsze sondaże. Władze decydują się więc na strategię, którą promuje sam George Soros. Według tego amerykańskiego inwestora giełdowego, Stany Zjednoczone powinny sprowadzać do siebie imigrantów – jest to jedna z opcji, która pozwoli powiększyć elektorat i pozyskać nowych zwolenników Partii Demokratycznej.

 

Grecka Syriza zamierza więc nadać greckie obywatelstwo muzułmańskim imigrantom żyjącym na terenie obozów. Minister Spraw Wewnętrznych Panos Skourletis pracuje już nad nowym banalnie prostym systemem nadawania obywatelstwa. Jeśli zostanie przyjęty, wnioskodawcy będą musieli jedynie wypełnić prawidłowo ankietę internetową i odpowiedzieć na przynajmniej 20 z 30 pytań. Z kolei imigranci w wieku powyżej 65 lat będą mogli otrzymać obywatelstwo nawet bez znajomości języka greckiego.

Oznacza to, że łącznie aż 800 tysięcy nielegalnych imigrantów wkrótce zostanie włączonych do greckiego społeczeństwa. Jest to ogromna liczba biorąc pod uwagę, że Grecję zamieszkuje aktualnie około 11 milionów ludzi. W ten sposób koalicja rządowa Syriza pozyska sobie nowy elektorat i zwiększy szanse na zwycięstwo w wyborach, które odbędą się w 2019 roku. Jest to także działanie wpisujące się w aktualną politykę wielokulturowości, którą promuje Unia Europejska.

 

Jest to swoją drogą zaskakujące, że władze Grecji zamierzają tak po prostu bez konsultacji ze społeczeństwem rozdawać obywatelstwa muzułmańskim imigrantom, którzy nielegalnie dotarli do tego państwa poprzez Turcję. Syriza chce za wszelką cenę utrzymać się przy władzy, lecz biorąc pod uwagę bardzo napięte relacje między Grecją a Turcją możemy dojść do wniosku, że Grecy mogą w ten sposób popełnić rytualne samobójstwo.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika NoMail

xD ironiczny śmiech -_-

xD ironiczny śmiech -_-
czemus biedny, boś głupi?
czemus głupi?, boś nie douczony.
czemus nie douczony? boś biedny.

epoka kamienia łupanego i powrót do korzeni. roboty też się unicestwią bo nie będą miały calu egzystencji, nie stworzą idealnego człowieka bo je stworzył człowiek.
a ludzie sami się eliminują, dzicz dzicz dzicz co tym ludziom podają? że są tak otępiali umysłowo?

Portret użytkownika SurvivorMan

Grecy sobie poradzą, bo mają

Grecy sobie poradzą, bo mają jaja żeby  w razie czego urządzić na ulicach krwawą jatkę w obronie swego państwa! Ja martwiłbym się o Polskę, która każdego dnia za naszymi plecami, przeradza się w Polin za pełnym pozwoleństwem narodu! Choć Polin to będzie tylko twór przejściowy... Docelowo Polin stanie się wraz z UPAiną (czyli obecną zachodnią Ukrainą) NOWĄ CHAZARIĄ! To dlatego zażydzono stołki w Warszawie i Kijowie...
 

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Portret użytkownika dziiadek ze wsi

Tradycja wynarodowiania elit

Tradycja wynarodowiania elit i likwidacji rodzimej inteligencji znana jest nam przede wszystkim z opowieści dotyczących lat hitlerowskiej okupacji, a wcześniej zaborów. Praktyki kolonialne w nauce nie są jednak wyłącznie domeną niechlubnej i przerażającej przeszłości. Przy pomocy zupełnie innych metod stosowane są i współcześnie. Już od kilku lat decyzją kolejnych ''polskich'' rządów liczba punktów przyznawana naukowcom za publikacje zagraniczne jest zdecydowanie wyższa od liczby punktów przyznawanych za publikacje w języku polskim. Zupełnie bez znaczenia pozostaje przy tym sama treść czy wartość merytoryczna danego artykułu… Nowa ustawa, a także ogólny kierunek zmian wytyczany już przez poprzednie ekipy rządowe eliminują bowiem Polskę z grona państw inwestujących we własną naukę i własną naukową podmiotowość. W świecie nauki większość z kolonialnych praktyk przeszło już do porządku dziennego. Jednocześnie społeczeństwo nie ma jednak pojęcia o tym, że posługiwanie się językiem polskim jest już dla polskich naukowców zupełnie finansowo nieopłacalne!

PS

ZYSK + ch. du. i kamieni kupa - tylko się liczy. Taki sam kolonialny model jest zapewne w całej medycynie... W weterynarii już obecnie jest niemożliwe zakupienie dobrych starych sprawdzonych środków, została tylko opcja niemiecka czyli BAYER-monsanto. A UE przyjmuje uchodźców też pewnie na tej samej kolonialnej zasadzie ''zrównoważonego rozwoju'' czyli zysku. Mafie światowe oszalały na punkcie ZYSKU. Zysk rządzi tą cywilizacją. Módlmy się do ZYSKU zróbmy se kościół zyskowny zamiast komunii będzie chleb + wino i maryśka. Przecież nawet w Biblii pisze, że bozia mieszka w winie, a winnice to najbardziej arystokratyczne i kosztowne uprawy. Jakbym w moim kościele dawał chleba wina i maryśki to moi wierni by mnie ogłosili bogiem w przeciągu pół roku. Bo prostaki po najedzeniu się i napruciu się - są u bozi, czyli w raju, nawet sam ksiądz uduchawia się spirytem. Chleb i wino w tej cywilizacji oznacza duchowość. Ciekawe czy kościoły mogą pędzić bimber i hodować marysię w ramach praktyk religijnych? Jak tak to róbmy wszędzie kościoły ZYSKU i piszmy pisma do żyda rotszylda po dotacje na przyszłą działalność duszpasterską.

Portret użytkownika euklides

Otóż mylisz się drogi dziadku

Otóż mylisz się drogi dziadku. Tobie i wielu inym wyprano mózgi i uważacie, że zysk jest zły. W efekcie cała cywilizacja upada, bo do czego może prowadzić kult straty? W ten sposób bogaci się władza, która dla zysku podnosi podatki i wprowadza kolejne obostrzenia. Wszystkie normalne organizmy funkcjonują dla zysku, a wy jesteście chorzy i popełniacie zbiorowe samobójstwo dążąc do jak największych strat.

Portret użytkownika inzynier magister

pamięrtajcie że to są

pamięrtajcie że to są działania masonerii greckiej ktrą zarządza FILANTROP !!! oni śpiewają jak on im zagra, a ponieważ przeznaczył 18 miliardów dolarów na stworzenie rządu globalnbego to musi wpierw obalić wszystkie rządy, grecja nie istnieje, to jest już zbieranina masońskich organizacji... Módlmy się do Maryi Dziewicy i Ducha Świętego Jezusa o to by Polska tak nie skończyła !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Strony

Skomentuj