Cudzoziemcy otrzymają w Niemczech prawo do głosowania i startowania w wyborach lokalnych

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com
Imigranci przybywający na nasz kontynent otrzymują coraz więcej praw. Rząd Dolnej Saksonii w Niemczech chce zmienić prawo w taki sposób, aby cudzoziemcy żyjący w tym kraju związkowym mogli głosować a nawet startować w wyborach lokalnych.

 

Koalicja rządowa Dolnej Saksonii, w skład której wchodzi Socjaldemokratyczna Partia Niemiec oraz Partia Zielonych, popiera wprowadzenie nowych praw wyborczych dla cudzoziemców. Co więcej, kraje związkowe takie jak Nadrenia-Palatynat, Badenia-Wirtembergia czy Szlezwik-Holsztyn również są zdania, że należy wprowadzić odpowiednie zmiany w niemieckiej konstytucji.

 

Dzięki temu migranci, którzy przybyli z Bliskiego Wschodu i nie są obywatelami Niemiec czy Unii Europejskiej, będą mogli bez problemu oddać głos na swoich kandydatów lub wystartować w wyborach lokalnych. Pomysł ten jest dość niebezpieczny - Niemcy uzyskają nowych wyborców, którzy niekoniecznie będą oddawać głosy na niemieckie partie polityczne, a zamiast tego mogą wspierać swoich muzułmańskich przedstawicieli.

 

 

Na podstawie: http://ndie.pl/prawa-wyborcze-dla-wszystkich-imigrantow-czyli-jak-lewica-zdobywa-nowy-elektorat/

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika rochel57

No, niemiaszki, to już

No, niemiaszki, to już nadchodzi wasz koniec. Zaraz po Szwecji, będziecie drugim krajem Trzeciego Świata w Europie. Jesteśmy z was dumni! Tylko nie zapomnijcie zamrozic trochę germańskich plemników, bo kto potem udpwodni, żeście kiedyś istnieli!

Skomentuj