UE znalazła sposób aby rozlokować w Polsce nadmiar islamistów ignorując sprzeciw rządu. Czy przyjmą ich zbuntowani samorządowcy?

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Według niemieckiej gazety Die Welt, osiągnięto jednak porozumienie pozwalające na to, aby Niemcy mogli się podzielić z Polską zaproszonymi przez nich na socjal islamskimi imigrantami. Z powodu stanowczego sprzeciwu polskiego rządu, niemieccy politycy, zaczęli po prostu prowadzić negocjacje z polskimi samorządowcami. To właśnie bezpośrednio do naszych miast maj a trafić nadmiarowi goście z krajów orientu zaproszeni przez ich Angelę Merkel.

 

Zdaniem niemieckiego dziennika w kilku polskich miastach pojawiły się już inicjatywy, aby przyjąć islamistów, za co mają otrzymać środki finansowe z UE. Na czele zbuntowanych przeciw rządowi polskich samorządowców stoi oczywiście prezydent Gdańska Paweł Adamowicz, który zaczął opowiadać banały w stylu, że "Gdańsk to miasto solidarności i musi to w praktyce udowadniać".

 

Panu Adamowiczowi chyba wydaje się, że nadal istnieje twór zwany Wolnym Miastem Gdańsk, bo właśnie tam odbyło się spotkanie na temat nowej strategii rozlokowywania islamskich imigrantów. W Centrum Solidarności samorządowcy z całej Europy podpisali tak zwany Manifest Gdański, który określa gotowość do przyjęcia uchodźców z ominięciem rządów centralnych. 

 

Taka strategia  może być skuteczna, ponieważ często samorządowcy są z nadania partyjnego i po stracie władzy przez poprzednią partię rządzącą, włodarze miast kojarzeni z nią, po prostu chętnie zrobią na złość rządowi.Obecnie wiadomo już, że oprócz Gdańska podobnie zachowa się Wrocław i Sopot. Można tylko podejrzewać, że oprócz tego zrobi tak Warszawa.

 

Nadal nie jest jasne jak polscy samorządowcy zamierzają utrzymać zwolenników "socjalnego dżihadu" aby pozostali w Polsce, gdzie socjal jest marny w porównaniu do Niemiec. Wiadomo na przykład, że z 80 tysięcy Czeczenów sprowadzonych do Polski przez poprzednie rządy, wielu islamistów uciekło na zachód. Teraz ci, którzy poprosili o status uchodźcy w Polsce, mają problem, bo Niemcy wyłapują tych ludzi i odsyłają ich do Polski, gdzie ci wcale nie chcą  być.

 

Wypadałoby zatem trzymać tych wszystkich islamistów w jakichś obozach pod kluczem i pilnować ich 24h na dobę. To byłoby niewątpliwie załatwienie sprawy w stylu niemieckim. Jednak taki dyktat może tylko przyspieszyć radykalizację przetrzymywanych na siłę islamistów. 

 

Można odnieść wrażenie, że liberalne środowiska w naszym kraju nic sobie nie robią z bezpieczeństwa Polaków. Ostatnio nawet publicznie stwierdzono, że gdyby nawet wśród islamistów znajdował się jakiś terrorysta, który zabiłby 10 Polaków to i tak uratowanych będzie przecież kilka tysięcy Arabów więc w czym problem? Ci tak właśnie rozumują, a skoro ich patroni z Brukseli nakazali islamizację, to robią co mogą aby to przeprowadzić nawet przy sprzeciwie rządu. 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (5 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika PędnikNieŁągiewki

Czy rebe Adamowitz & SS

Czy rebe Adamowitz & SS (Samorządowa S-ka z nieograniczoną nieodpowiedzialnością)  objawił już urbi et orbi ile srebrników/per capita Samonierządy i prezydentujący im zdrajcy wew. spokoju i bezpieczeństwa Polski wezmą za sprzedaż Polski Samorządowej niemieckim intrygantom? Co na to ABW i inne agendy na deklaracje tej mendy??!

Portret użytkownika obiawiony13

skoro watykan tak bezczelnie

skoro watykan tak bezczelnie i jaskrawie nawoluje do wpedzenia tysieci islamistow do polski ! TO powinnismy dopilnowac aby islamisci zostali zakwaterowani w tysiacach kosciolach KK ,w setkach tysiecy domach opatrznosci bozych ! .w tysiacach prywatnych kurortach ,w luksusowych Blebanich itp

Portret użytkownika 0ub

Straszą sankcjami? to POL

Straszą sankcjami? to POL EXIT!
Najpierw uchylenie furtki a potem wysiedlanie Polaków?
Ubogacanie Kulturowe brakiem kultury.
Przecież to są Patrioci swojej Religii którzy nie pojmują innego świata,
religii oraz kultur poza ich włąsną.
Ci ślepcy nie przejżą na oczy.
 

"Można odnieść wrażenie, że liberalne środowiska w naszym kraju nic sobie nie robią z bezpieczeństwa Polaków. Ostatnio nawet publicznie stwierdzono, że gdyby nawet wśród islamistów znajdował się jakiś terrorysta, który zabiłby 10 Polaków to i tak uratowanych będzie przecież kilka tysięcy Arabów więc w czym problem? Ci tak właśnie rozumują, a skoro ich patroni z Brukseli nakazali islamizację, to robią co mogą aby to przeprowadzić nawet przy sprzeciwie rządu."
 

Czyli jest to sztucznie wywoływana wojna,bo chyba tylko wojskowi i ich władze myślą tymi kategoriami. 

"Ostatnio nawet publicznie stwierdzono, że gdyby nawet wśród islamistów znajdował się jakiś terrorysta, który zabiłby 10 Polaków to i tak uratowanych będzie przecież kilka tysięcy Arabów więc w czym problem?"
 

 Niech ta niedoRozgarnięta Patologia Umysłowa która tak ztwierdziła,
niech przyjmie do domu wraz z rozlokowaniem w swoją rodzinę,
tych którzy już popełnili podobne zbrodnie,
a do okoła kordon policji i wojska aby sie nie przedostali żadne zombi.
Skoro tak Twierzą, niech będą pierwsi do odstrzału.
a Jeśli nie ma chętnych do poparcia,
do tego zdania:
 

"stwierdzono, że gdyby nawet wśród islamistów znajdował się jakiś terrorysta, który zabiłby 10 Polaków to i tak uratowanych będzie przecież kilka tysięcy Arabów więc w czym problem?"
 

Co Ci którzy Twierdzą że ginący Polacy lub ktoś z ich rodziny to pestka,
godni są oni do takiego rozwiazania w sytuacji przyjąć,
jeśli nie ma chętnych do poparcia ich słów,
Niech Zamilkną Na Wieki.

Portret użytkownika Rodak

Niemcy, poprzez UE ,

Niemcy, poprzez UE , anarchizuja ustrój  w Polsce, a Polacu=y nie powinni pozwolic na takie niemieckie praktyki i tych samorządowców pociągnąć do odpowiedzialności karnej, za anarchizowanie życija w Polsce  i wysługiwanie sie Niemcom i róznym  obcym,.

Portret użytkownika pilipek

admin dobrze ci szlo do

admin dobrze ci szlo do momentu "Wiadomo na przykład, że z 80 tysięcy Czeczenów sprowadzonych do Polski przez poprzednie rządy, wielu islamistów uciekło na zachód."  islamista a muzulmanin to chyba nie to samo co??

Portret użytkownika zakaz skretu w lewo

serio nie to samo? ręce

serio nie to samo? ręce opadają jak jeszcze pojawiają się takie idiotyczne komentarze... skoro tak piszesz to nie masz bladego pojęcia o islamie. Tak - islamista, muzułmanin, dżihadysta, umiarkowany muzułmanin, radykalny muzułmanin TO JEDNO I TO SAMO!!!!! ZAPAMIĘTAJCIE TO WRESZCIE i przestańcie wybielać to ścierwo

Portret użytkownika Akamai

Pomyśłała...

Pomyślała...

..i powiedziała:

"Myślę sobie w ten sposób. Że ile Polska miała przyjąć tych uchodźców? 7 tysięcy. No to załóżmy, że przyjmujemy te 7 tysięcy i wśród nich jest jeden zamachowiec. I wysadza w powietrze, ginie 10 Polaków. Ale uratowaliśmy życie tych 6999 osób, które uciekały przed wojną."

To Anna Pamuła. Niszowa pseudopisarka, która dzięki tej wypowiedzi zyskała rozgłos.

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Strony

Skomentuj