Atak terrorystyczny w okolicach Monachium - napastnik dźgał ludzi nożem wykrzykując "Allahu Akbar"

Kategorie: 

Źródło: kadr z YT

Niemcy ponoszą kolejne konsekwencje szalonej polityki multi-kulti. Dzisiaj w pobliżu Monachium doszło do ataku w stylu jaki znamy z izraelskich miast. Islamista nagle zaczął wykrzykiwać "Allahu Akbar" o czym zaatakował podróżnych oczekujących na poranny pociąg.

 

Do ataku doszło dzisiaj rano w miejscowości Grafing pod Monachium. Napastnik dźgał na oślep każdego kto znalazł się w jego zasięgu. Ze względu na to, że była dopiero 4:50 rano, ruch na stacji S-Bahn był jeszcze ograniczony, a poranny szczyt dopiero się rozpoczynał. Mimo to islamista z niemieckim paszportem zdołał zabić jedną osobę, a trzy ciężko ranił.

 

Lewackie media, od rana dwoją się i troją, aby ostrożnie informować o tych zajściach. Nie próbuje się tego tuszować jak sylwestrowej fali gwałtów, ale unika się eksponowania ewidentnego wątku religijno-politycznego, jaki mu przyświecał. Podkreśla się za to, że sprawcą jest "Niemiec", co do złudzenia przypomina opowiastki jak to za zamachy w Paryżu odpowiadają terroryści nazywani "Francuzami" czy "Belgami".

 

Nie ma się co łudzić, że zamach z Monachium jest czymś odosobnionym. Ataki nożowników i to obu płci, stały się plagą w Izraelu. Tam jednak od razu wprowadzono nowe restrykcyjne prawo, które umożliwiało zabicie atakującego i to nie tylko przez służby państwowe, ale i obywateli. Znając nasze władze z Brukseli, u nas po prostu będziemy musieli dawać się grzecznie szlachtować i dalej tolerować coraz bardziej tragiczne w skutkach "ubogacenie kulturowe", zafundowane nam przez euro-lewaków.

 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (4 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

W UE jest coraz mniej ludzi

W UE jest coraz mniej ludzi chrześcijan a coraz więcej omamionych przez ideologię masońską która jest za tym by mordować, w tym dzieci nienarodzone a narodzone uśmiercać szczepionkami ! Wszystko to ma być wstępęm do cywilizacji śmierci i do wprowadzenia władzy czarowników od lucyfera ! "badania pokazują, że częściej o zmianie postawy w sprawie aborcji decyduje taka negatywna wystawa niż pozytywna promocja życia. - Myślę, że gniew, agresja słowna kierowana w kierunku wystawy czy też przeciwko obrońcom życia bierze się z prostej przyczyny. Człowiek, który zobaczy okropieństwo mordowania dziecka w łonie matki, a który do tej pory popierał piękne słowa: „aborcja”, „prawo do wyboru”, nagle widzi, za czym był, co popierał. I tutaj rodzi się w nim wstyd, agresja, gniew i kieruje je w kierunku wystawy - mówi ks. Janusz Wilk.Wystawa antyabrocyjna w Legnicy była prezentowana wcześniej w dwóch innych parafiach. W oby przypadkach proboszczowie byli naciskani przez parafian i przechodniów, którzy domagali się usunięcia banerów, jako zbyt drastycznych. Warto przypomnieć, że rzeszowski sąd oceniając działalność prolajferów uznał, że choć wydźwięk wystawy jest mocny, to taki przekaz jest dopuszczalny w debacie publicznej.  http://www.pch24.pl/legnica--obelgi-w-strone-prolajferow-nie-wystarczyly--nieznani-sprawcy-ukradli-antyaborcyjna-wystawe,43164,i.html#ixzz48KnDN4Cb

Musimy się modlić by Polska uratowała się od zarazy masońsko diabelskiej a to jest tylko możliwe za pomocą Maryi Dziewicy i Jezusa Miłosiernego i koronki do Miłosierdzia Boskiego !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika XaX

Z tą aborcją sprawa jest w

Z tą aborcją sprawa jest w ogóle o wiele bardziej złożona niż wszystkim się wydaje.Po pierwsze aborcja powinna być dostępna tylko do czasu wykształcenia się z zarodka pierwszych organów które umożliwiają faktyczne życie dziecka, wcześniej to nawet nie jest jeszcze człowiek w pełni wykształcony a nawet świadomy. Po drugie nie powinno się tego zakazywać tylko zostawić tak jak jest oraz kwestii sumienia danej kobiety bo przecież jak ktoś jest temu prezeciwny to tego nie zrobi i tyle ... 

Każdy ma z tego życia dokładnie tyle,ile SAM sobie weźmie.

Strony

Skomentuj