Atak terrorystyczny w okolicach Monachium - napastnik dźgał ludzi nożem wykrzykując "Allahu Akbar"

Kategorie: 

Źródło: kadr z YT

Niemcy ponoszą kolejne konsekwencje szalonej polityki multi-kulti. Dzisiaj w pobliżu Monachium doszło do ataku w stylu jaki znamy z izraelskich miast. Islamista nagle zaczął wykrzykiwać "Allahu Akbar" o czym zaatakował podróżnych oczekujących na poranny pociąg.

 

Do ataku doszło dzisiaj rano w miejscowości Grafing pod Monachium. Napastnik dźgał na oślep każdego kto znalazł się w jego zasięgu. Ze względu na to, że była dopiero 4:50 rano, ruch na stacji S-Bahn był jeszcze ograniczony, a poranny szczyt dopiero się rozpoczynał. Mimo to islamista z niemieckim paszportem zdołał zabić jedną osobę, a trzy ciężko ranił.

 

Lewackie media, od rana dwoją się i troją, aby ostrożnie informować o tych zajściach. Nie próbuje się tego tuszować jak sylwestrowej fali gwałtów, ale unika się eksponowania ewidentnego wątku religijno-politycznego, jaki mu przyświecał. Podkreśla się za to, że sprawcą jest "Niemiec", co do złudzenia przypomina opowiastki jak to za zamachy w Paryżu odpowiadają terroryści nazywani "Francuzami" czy "Belgami".

 

Nie ma się co łudzić, że zamach z Monachium jest czymś odosobnionym. Ataki nożowników i to obu płci, stały się plagą w Izraelu. Tam jednak od razu wprowadzono nowe restrykcyjne prawo, które umożliwiało zabicie atakującego i to nie tylko przez służby państwowe, ale i obywateli. Znając nasze władze z Brukseli, u nas po prostu będziemy musieli dawać się grzecznie szlachtować i dalej tolerować coraz bardziej tragiczne w skutkach "ubogacenie kulturowe", zafundowane nam przez euro-lewaków.

 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (4 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

W UE jest coraz mniej ludzi

W UE jest coraz mniej ludzi chrześcijan a coraz więcej omamionych przez ideologię masońską która jest za tym by mordować, w tym dzieci nienarodzone a narodzone uśmiercać szczepionkami ! Wszystko to ma być wstępęm do cywilizacji śmierci i do wprowadzenia władzy czarowników od lucyfera ! "badania pokazują, że częściej o zmianie postawy w sprawie aborcji decyduje taka negatywna wystawa niż pozytywna promocja życia. - Myślę, że gniew, agresja słowna kierowana w kierunku wystawy czy też przeciwko obrońcom życia bierze się z prostej przyczyny. Człowiek, który zobaczy okropieństwo mordowania dziecka w łonie matki, a który do tej pory popierał piękne słowa: „aborcja”, „prawo do wyboru”, nagle widzi, za czym był, co popierał. I tutaj rodzi się w nim wstyd, agresja, gniew i kieruje je w kierunku wystawy - mówi ks. Janusz Wilk.Wystawa antyabrocyjna w Legnicy była prezentowana wcześniej w dwóch innych parafiach. W oby przypadkach proboszczowie byli naciskani przez parafian i przechodniów, którzy domagali się usunięcia banerów, jako zbyt drastycznych. Warto przypomnieć, że rzeszowski sąd oceniając działalność prolajferów uznał, że choć wydźwięk wystawy jest mocny, to taki przekaz jest dopuszczalny w debacie publicznej.  http://www.pch24.pl/legnica--obelgi-w-strone-prolajferow-nie-wystarczyly--nieznani-sprawcy-ukradli-antyaborcyjna-wystawe,43164,i.html#ixzz48KnDN4Cb

Musimy się modlić by Polska uratowała się od zarazy masońsko diabelskiej a to jest tylko możliwe za pomocą Maryi Dziewicy i Jezusa Miłosiernego i koronki do Miłosierdzia Boskiego !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika XaX

Z tą aborcją sprawa jest w

Z tą aborcją sprawa jest w ogóle o wiele bardziej złożona niż wszystkim się wydaje.Po pierwsze aborcja powinna być dostępna tylko do czasu wykształcenia się z zarodka pierwszych organów które umożliwiają faktyczne życie dziecka, wcześniej to nawet nie jest jeszcze człowiek w pełni wykształcony a nawet świadomy. Po drugie nie powinno się tego zakazywać tylko zostawić tak jak jest oraz kwestii sumienia danej kobiety bo przecież jak ktoś jest temu prezeciwny to tego nie zrobi i tyle ... 

Każdy ma z tego życia dokładnie tyle,ile SAM sobie weźmie.

Portret użytkownika inzynier magister

Cywilizacja w UE to jest

Cywilizacja w UE to jest stworzone coś co ma być motłochem islamsko-multi kulti ale bezkulturowym, ktory będzie łatwy do stwrowania ! Rasa biała już za chwilę wyginie w UE i w to miejsce zaistalują islamistów ! Cała nadzieja w Europie słowian i stworzeniu silnej grupy wyszechradzkiej która nie pozwoli na zniszczenie naszej rasy i cywilizacji chrześcijańskiej ! To jest walka czarowników masonerii z ludzmi wierzącymi w Jezusa ! Trzeba się modlić do Ducha Świętego Jezusa Chrystusa by nas ratował od czarów lucyferian ! Cywilizacja śmierci zabiera dusze biedakom z UE którzy potem chcą się uśmiercać ! "Kanadyjskie szkoły medyczne przygotowują się do wprowadzenia zajęć z procedur związanych z przeprowadzaniem eutanazji. Organizacje nadzorujące stosowanie standardów etycznych w medycynie wyrażają swój sprzeciw. Uważają, że nowe lekcje zostaną wykorzystywane jako argument za wprowadzeniem powszechnego prawa do eutanazji. Prezes Stowarzyszenia Wydziałów Medycznych Kanady, dr Genevieve Moineau, twierdzi, że już 17 uniwersytetów rozpoczęło prace zmierzające do przygotowania planów studiów do legalizacji procedur „asystowanego samobójstwa i eutanazji”. – Reszta uniwersytetów czeka na decyzje poszczególnych prowincji odnośnie dostosowania prawa ogólnokrajowego – stwierdził Moineau. http://www.pch24.pl/kanadyjskie-uniwersytety-beda-uczyc-przyszlych-lekarzy-zabijania-pacjentow--katolicy-protestuja-,43139,i.html#ixzz48G3VePLQ

Killion Munyama MASAKRUJE Nowoczesną - partia Petru jest z XIX wieku!

https://www.youtube.com/watch?v=f5KUsXSGkN0

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika tubylec

Magister nie dopuszcza do

Magister nie dopuszcza do siebie myśli że żydowsko-chytrusowe bajdy zostaną anihilowane bo on w nich głęboko siedzi i chciałby żeby jednak ostało się to co mu przynosi największe zyski, więc ma syndrom wyparcia. Ale tak się nie da, kłamstwo musi zniknąć a więc i wszystkie kłamliwe religie też, włącznie z chrześcijaństwem.

Portret użytkownika Betejger

 Coś czuje że masz jakieś

 Coś czuje że masz jakieś grzechy seksualne na sumieniu? skoro tak barzdo przeszkadza ci religia chrześcijanska, ale religia daje takie wytyczne tylko z troski o człowieka i jego pożycia inntymnego....jest wiele ustępstw na które idą księża z związku z pożyciem małżeńskim....np jeśli kobieta pzechodzi okres i małżonkowie podejmują pieszczoty poza naturalnym sposobem jaki jest stosunek do pochwowy......a przypadkiem dojdzie do orgazmu i wytrysku to grzechu się nie poczytuje jeśli był nie zamieżony, ponieważ naturalnym przeznaczeniem stosunku seksualnego jest akt do pchwowy i wydanie na świat potomstwa... kreacja życia, takie jest jego przeznaczenie!!!....i tego nikt nie zmieni.

Strony

Skomentuj