Niemcy chcą pozwolić uchodźcom jeździć po ich miastach autobusami komunikacji miejskiej

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Berliner Verkehrsbetriebe (Berlińskie Zakłady Komunikacyjne, BVG), czyli przedsiębiorstwo użyteczności publicznej, należące do miasta Berlina, szuka nowych kierowców. Postanowiono spróbować zatrudnić islamskich imigrantów zaproszonych do Niemiec przez Angelę Merkel. 

Przedstawiciele BVG twierdzą, że młodzi Niemcy nie chcą pracować jako kierowcy autobusów. Być może zainspirowani faktem, że islamiści mają ciągoty do jeżdżenia po europejskich miastach ciężarówkami, postanowiono dać im do prowadzenia autobusy!

Nowi kierowcy BVG pochodzą z Egiptu, Syrii, Iraku czy Afganistanu. Urzędnicy twierdzą, że wszystkich kandydatów dokładnie sprawdzono i zapewniają, że na pewno nie są oni zradykalizowani i nie mają kontaktów z grupami terrorystycznymi. Nie mają też na sumieniu żadnych przestępstw. Po Berlinie jeździ już podobno kilkunastu takich kierowców imigrantów.

Niemieccy politycy bardzo chwalą pomysł powierzenia im berlińskich autobusów. Pomysł ten nazywa się przełomowym jeśli chodzi o integrację przybyszów wyznających islam. Miejmy nadzieję, że nowi kierowcy nie zradykalizują się jednak, bo pojazdy, którymi mogliby rozjeżdzać ludzi właściwie zostały im ofiarowane przez władze lokalne.

 

 

Źródło: http://www.berliner-kurier.de/berlin/kiez---stadt/integration-bvg-macht-fluechtlinge-zu-bu...

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika dedal

W niektórych krajach

W niektórych krajach imigranci są kierowcami autobusów czy ciężarówek .  Głównie jednak to kierowcy nie muzułmańscy .  Owszem sa kierowcami ale tylko w firmach w której szefem jest muzułmanin . Nie pozwala im na to wiara, jest to związane z kanonem ich wiary.  mówia wprost " że nie będzie pracował dla niewiernych , To niewierni maja im służyć , nie odwrotnie "  To dlatego pracują jako kierowcy taxi czy w małych ( jednoosobowych ) firmach transportowych czy bądz sa właścicielami małych sklepików , barów . 

Wasz Kamil.
semper appotus

Portret użytkownika Mirmił

Po Francji teraz Niemcy to

Po Francji teraz Niemcy to kolejny kraj islamski, który wykreślam z listy na wyjazdy. W przypadku Niemiec mam wrażenie, że tam panuje jakiś nowy rodzaj zbiorowego obłędu, być może to jakaś pandemia wirusowa. Nie chcę się zarazić. W każdym razie policja w Bawarii juz chodzi w foliowych workach na głowie. Oficjalnie jako zabezpieczenie przed opluwaniem przez ucisnionych biednych imigrantów, ja jednak widze w tym takze aspekt praktyczny - i polecam tym, którzy lubią adrenalinkę i wybierają się do Niemiec. Co do autobusów kierowanych przez islamistów - widocznie NWO zdecydowało o nowej mądrości nowego etapu budowania kryzysu [która to wizja kryzysu tak relaksuje i raduje np. Wolganga Schauble]  - koniecznie widac musza wyrobić nakazany odgórnie plan liczby zamachów dla rozruszania społeczeństwa i wprowadzenia stanu wojennego, zwanego dla niepoznaki wyjatkowym. Jak we Francji - gdzie stan wojenny zamierzają [czy nawet juz to zrobili] wprowadzić bezterminowo pod szyldem "ochrony" obywateli przed terroryzmem - któtry sami przez dekady wyhodowali.

Portret użytkownika Dr Piotr

Masakra...powinni im jeszcze

Masakra...powinni im jeszcze prowadzić metro, pociągi pasażerskie i towarowe i taxi. Będzie wybuchowo i rozjazdowo w IV Reszy Lol No ale każdy kij ma dwa końce, zawsze można będzie wysadzić cały autobus burudasów w rewanżu w jakiejś islamskiej strefie!

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Strony

Skomentuj