Islamscy terroryści coraz chętniej przyjeżdżają do Polski

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Konsekwencją polityki otwartych drzwi jest islamizacja Europy. Proces ten widać w szczególności na zachodzie, ale wschodnia część naszego kontynentu również pozostaje zagrożona. Imigranci zjeżdżają się bowiem do całej Europy.

 

Rządy państw Europy Zachodniej są coraz głośniej potępiane za sprowadzanie nielegalnych imigrantów z Afryki i Bliskiego Wschodu. Ale nie ukrywajmy, że problem ten nie dotyczy Europy Wschodniej – polskie i węgierskie władze, choć spierają się z Unią Europejską w kwestii zmasowanej imigracji, same sprowadzają do siebie obcokrajowców.

 

Różnica jest taka, że Europa Zachodnia przyjmuje imigrantów z państw trzeciego świata z Afryki i Bliskiego Wschodu. Z kolei Europa Zachodnia sprowadza ich z szeroko rozumianego Wschodu – najwięcej z Ukrainy, ale także z Bliskiego Wschodu i z Azji, np. z Bangladeszu, Indii czy Filipin. Nie zmienia to jednak faktu, że Polska także jest zagrożona przez islamski terroryzm.

Ekspert ts. Terroryzmu Krzysztof Liedel powiedział, że dżihadyści osiedlają się głównie we Francji, Włoszech, Wielkiej Brytanii, Belgii, Hiszpanii oraz w Niemczech i trudno ustalić, ilu ich żyje w Europie. Islamiści coraz bardziej interesują się także Polską. Na dzień dzisiejszy, zdaniem Krzysztofa Liedela, raczej nie stanowią oni zagrożenia dla naszego bezpieczeństwa, gdyż uciekający z Bliskiego Wschodu terroryści szukają u nas jedynie schronienia.

 

Oczywiście trudno przewidzieć czy i kiedy ten stan rzeczy ulegnie zmianie. Europie Zachodniej nieustannie grożą islamskie zamachy terrorystyczne, lecz prędzej czy później to samo może spotkać rzekomo antyimigrancką Polskę czy Węgry. Islamiści, jak widać, interesują się całą Europą.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Wiktor Czyściciel

Hehe, no no zobaczymy,

Hehe, no no zobaczymy, kozojebczaki będą sperdalać tylko te dywany z łba bedą za nimi powiewać. Słowiańskie tereny nie dla tej dziczy, największego błędu stworzenia zaraz po pejsach. Kosy na sztorc i wnet przypomną sobie o pewnym jegomościu, który to zwał się Sobieski Wink

Tą pustynną dzicz jak i jahwistyczne popaprańce w myckach czeka jeden i ten sam smutny koniec. Smutny tylko dla nich bo reszta świata odżyje...

Portret użytkownika popo2

Naród wybrany już robi sobie

Naród wybrany już robi sobie zaplecze,broń w kontenerach stoi ,armia dzieci jest na miejscu,chyba nwet kilka milionów.

Teraz tylko wystarczy zrobić kryzys ,np: nie  wypłaćic zasiłku takim dzieciaczkom, i taki sylwester jak w Paris będzie wszędzie.a kto to powstrzyma ,policja i 20 naboi.To jest dzicz 17 wieczna, tam niema "przepraszam ale ja was lubie:łby jak makówki będą na ziemie spadać.Potem się posprząta no i moze palestyna se troszke odpocznie.

Świat to zło i powinien przestać istnieć.Ludzie większości to gnidy i życzę im tego samego.Bóg??A Boga mam w tym samym miejscu gdzie on ma mnie.

Portret użytkownika Zefel

Stop nielagnym uchodźcom!

Stop nielagnym uchodźcom! Należy zamknąć szczelnie zewnętrzne granice a każdy obywatel Uni powonien mieć chip który będzie potwierdzal jego tożsamość. Osoby nieznanej tożsamości bez chipa powinny być deportowane do Afryki! Smile

Portret użytkownika sino 94

,, Różnica jest taka, że

,, Różnica jest taka, że Europa Zachodnia przyjmuje imigrantów z państw trzeciego świata z Afryki i Bliskiego Wschodu. Z kolei Europa Zachodnia sprowadza ich z szeroko rozumianego Wschodu – najwięcej z Ukrainy, ale także z Bliskiego Wschodu i z Azji, np. z Bangladeszu, Indii czy Filipin."- kto to pisał . Przecież to masło maślane. Chociaż w sumie wiadomo o co chodzi, ale mimo wszystko to razi w oczy. 

 

Strony

Skomentuj