Polska nie zamierza stać się bazą ISIS

Kategorie: 

Kryzys migracyjny w Unii Europejskiej coraz bardziej otwiera oczy rdzennym mieszkańcom na to, co naprawdę dzieje się z tak zwanymi uchodźcami i imigrantami. Są oni wysyłani do Europy, jako biedne ofiary, ale nie zachowują się jako ofiary. Co więcej, ich główny trzon stanowią prawdziwi wojownicy - mężczyźni w wieku poborowym.

 

Kobiety i dzieci są w mniejszości. Oni są przemycani do Europy zaplanowanymi rejsami, w tym za pomocą statków, posiadających radio, łodzie awaryjne oraz systemy nawigacji satelitarnej. To dość profesjonalny sposób wysyłki.


A co najważniejsze, przybywają oni na Stary Kontynent z krajów, które niedawno zostały zbombardowane przez USA. Tak więc prawdopodobieństwo zniszczenia Europy pierwotnie było ujęte w planach zagranicznych lalkarzy i zaatakowano ją właśnie w takim celu. Europa jest finansową konkurencją USA.

Napływają dane (o tym już otwarcie rozmawia się na blogach i w mediach), że amerykańskie organizacje dają imigrantom pieniądze na podróż, a nawet zorganizowały loty i są w to wszystko bezpośrednio zaangażowane.


Oczywiście, Polacy są przeciwko. Do mózgów innych obywateli europejskich wciąż słabo docierają możliwe konsekwencje tego, co się obecnie dzieje.

 

 


 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Xerxes

"Napływają dane (o tym już

"Napływają dane (o tym już otwarcie rozmawia się na blogach i w mediach), że amerykańskie organizacje dają imigrantom pieniądze na podróż, a nawet zorganizowały loty i są w to wszystko bezpośrednio zaangażowane." Bzdura, akurat to Rosji najbardziej na rękę jest zadyma w UE, gdy ta zajmie się problemem uchodźców zapomni zupełnie o tym co oni wyrabiają na Ukrainie  i będą mieli wolną rękę, a gdy sytuacja wymkni e się z pod kontroli i UE poprosiła by Rosję o pomoc lub sami zwietrzyli by korzystny moment wkroczyli by do Europy wypędzając Islamistów oraz zajmując spory jej kawał. Europa jest sojusznikiem USA więc jaki byłby cel destabilizowania potencjalnego kupca ich sprzętu? Jeszcze jak by to było poza granicami UE to jeszcze mogło by to mieć sens jakikolwiek ale aktualnie to bzdura.

Portret użytkownika Xerxes

Ty AMR już się lepiej nie

Ty AMR już się lepiej nie ośmieszaj, popisałeś się już, raz tym że twierdziłeś że grawitacja nas chroni i odpycha asteroidy więc zamilcz lepiej. Rozbicie UE jest najbardziej na rękę Rosji, i nie breć o żydach bo to zakrawa o paranoję już, ni elubie ich ale bez przesady. Czyli co każdy kto nie zgadza się z tobą to będzie teraz żydem? Strasznie płytkie rozumowanie.

Portret użytkownika Biały

Wobec Boga nie ma narodów

Wobec Boga nie ma narodów lepszych i gorszych. Są jednak miejsca na ziemi gdzie człowiek człowiekowi wilkiem lub każdy jest dla siebie bratem i siostrą.
W Polsce jest wielu ludzi którzy uśmiechają się do siebie i pomagają sobie. Nie interesują się polityką, nie siedzą w necie czy TV tylko żyją dając siebie innym i to wystarczy.
Nie możemy spowodować że życie nasze zastąpią newsy w sieci czy TV. Obojętnie czy zalew informacji jest prawdą czy fałszem nie jest on nam potrzebny w rozwoju. Nie przejmujcie się proszę tym co czytacie i słyszycie bo nie tak buduje się po cegiełce tą cywilizację.
Zamiast 3 godziny czytać jacy to uchdźcy są pokrzywdzeni lub agresywni zostawcie to upływie czasu. Pewne rzeczy muszą się wydarzyć ale tło zdarzeń w niczym nie przeszkadza nam się rozwijać.
Jeżeli to zrozumiemy i podwieziemy strudzonego wędrowca do jego celu, damy mu wikt i opierunek plany zła się nie zrealizują. Najtrudniej jest zmienić złodzieja, żołnierza czy mordercę. Nie zmienimy ich siłą a dotarciem do nich do ich serca pod skorupą krzywd których doświadczyli. Trzeba wówczas pokazać im ale każdemu z osobna co to jest szacunek do drugiego człowieka. Zamykanie uchodźców w wielkich obozach czy dzielnicach jest dużym błędem, tłum nie czuje sercem więc ludzi należy rozdzielić i porozmawiać z każdą z rodzin z osobna póki jeszcze emigrantów nie liczy się w milionach.
Wojny na Bliskim Wschodzie są dużym wyzwaniem dla Chrześcijan. Wojny wojną nie wygrasz ponieważ przegrani będą po jednej lub drugiej stronie. Trzeba tutaj aby kilku odważnych odcięło finansowanie i zbrojenie Państwa Islamskiego, odcięcie ich od ropy na terenie Iraku, rozbrojenie ich i danie im nowegpo przywódcy a najlepiej jakby sami wybrali spośród siebie drugiego Kaddafiego. Jak tylko w Iraku znajdzie się dobry przywódca a Zachód nie będzie się tam wtrącał wszystko się ułoży.
Zacznijmy zatem zmiany już dziś od uśmiechu i dobrego słowa do naszych bliskich.

Portret użytkownika achiles

CZY O TAKĄ OJCZYZNĘ NASZĄ

CZY O TAKĄ OJCZYZNĘ NASZĄ WALCZYLI I SWE ŻYCIE ODDAWALI NASI OJCOWIE I DZIADOWIE ???>
No pewnie !!Polacy powinni przyjąć "gości" z otwartymi ramionami!!
Opodatkować się dodatkowo np. 20% dochodów na uchodźców, oprócz tego co z budżetu "wyszarpnie "polskojęzyczny rząd.
Nigdy nie popierałam wysyłania polskiego wojska tam, czyli: IRAKU AFGANISTANU, LIBII.
Czyli kolejny raz, ten obszarpywany do krwi i gołej kości,naród polski ma za coś płacić.
Najpierw wydarto z budżetu pieniądze na Afganistan, potem 6mld poszło z budżetu Polski na Irak, i wiele mld o których nie wiemy!!Sami utrzymywaliśmy polskich żołnierzy.Rodzinom tych co zginęli, dzieciom do dziś i jeszcze wiele lat płacimy renty i odszkodowania.
Leczenie ran fizycznych i zespołu stresu pourazowego, plus odszkodowania - kolejne miliony.
Zabrano te pieniądze po prostu polskim Rodzinom, dzieciom, emerytom.
Miały być kontrakty dla polskiego przemysłu...ha ha ha.
Nie wiem czy zarobiły polskie firmy chociaż z 1mln złotych na tych kontraktach.
Wydudkana Polska, okradziona kolejny raz i poklepana po pleckach przez największego światowego chuligana reprezentowana przez tragiczne rządy kolejny raz pełza przed wujem Samem i wzgórzami Golan.Kupuje trefną broń rakiety Spike!!!za wiele milionów , dymiące rakiety, ponoć już poprawione, bo pokazywały miejsce skąd je wystrzelono.
To co ??oni nie wiedzieli jak nam sprzedawali co to za chłam?????
Oczywiście, że wiedzieli, tylko głupim Polaczkom można wcisnąć dziadostwo, pocałują pana w rękę i wezmą zapłacą bez szemrania ile pan zażąda!!! czy star samoloty bez jakichś tam kodów.
Co to jest pytam?????
Budżet Państwa to bankomat rządu??biorą na co chcą?????widzi mi się!!!
Polacy traktowani jak stara ścierka??dumny naród, owszem trudny do rządzenia, ale ile jest przykładów bohaterstwa / chociażby Twój Stryj, lotnicy, powstańcy/, wiedzy naukowej, wynalazków...
A propos "Gdzie jest obecnie grafen, gdzie jest OFSET ZA EFY NIELOTY i tak dalej i tak dalej??????

Portret użytkownika Mojeimię44

Zadam wam proste pytanie na

Zadam wam proste pytanie na które nie znacie odpowiedzi. Afera bardzo poważna bo w gre wchodzą miliony złotych o które nikt się nie dopytuje. Co stało się z pieniędzmi ze ściętych i sprzedanych drzew pod budowę autostrad? Smile To są tysiące drzew i miliony złotych. Widzicie to, że o problemie się nie mówi nie znaczy że nie istnieje. Dużo takich afer jest po ostatnich 25 latach rządów nierządu w tym kraju. Czy nie powinniśmy my jako społeczeństwo czasami zacząć powoli rozliczać złodzieji?

PILNE! Linkuj ciekawe artykuły znz u siebie na koncie społecznościowym. Zwiększaj zasięg. 

Portret użytkownika syriues

Dlatego nie do konca jest to

Dlatego nie do konca jest to zrozumiale.Ludzie powinni patrzec szerzej.Kto patrzy wasko ten nie dostrzeze wielu waznych spraw.Dlatego ludzie sa bombardowani reklamami,by patrzyli tu i teraz i tylko na to co widza i na swoj portfel.
Kobietom ,starszym ludziom powinnismy pomagac.Mlodzi dadza sobie rade.Ja sobie dalem rade to inni powinni tez dac,byleby z szacunkiem i z Bogiem.
 

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem