Polski hołd lenny względem Izraela jest przedstawiany w kraju jako sukces rządu!

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Wczorajsza kompromitacja polskiego rządu, który w ekspresowym tempie przepchnął ustawę o IPN w formie, jakiej oczekiwał Izrael, zszokowała wielu Polaków, zwłaszcza wyborców PiS. Ci biedni skołowani ludzie nie wiedzą już co mają o tym myśleć. Dlatego z odsieczą dla nich ruszyła rządowa maszyna propagandowa wyjaśniająca dlaczego to dotkliwe upokorzenie i manifestacja braku niepodległości oraz suwerenności Polski jest ... sukcesem rządu.

 

 

Aby jakoś objaśnić elektoratowi dlaczego klęska i de facto poddanie się jurysdykcji Izraela, to wielki sukces, uruchomiono wszystkie państwowe środki masowego przekazu, które natychmiast zasypały "ciemny lud" niezbyt wyrafinowaną propagandą. TVP przerwało program i rozpoczęło wydanie specjalne pokazujące jak bez poszanowania zasad parlamentaryzmu, przepchnięto szybko i podpisano ustawę, której życzył sobie obcy rząd. 

 

Początkowo funkcjonariusze medialni w rządowej telewizji, nazywani niekiedy dziennikarzami, mieli nieszczególne miny. Nagle okazało się, że nadzwyczajne posiedzenie Sejmu nie miało na celu zajęcie się ustawami śmieciowymi tylko zarządzonymi przez obcą władzę zmianami w polskim prawie. Szybko jednak zaczęto sugerować, że ta porażka i upokorzenie Polski na arenie międzynarodowej, to w istocie wielki sukces rządu PiS. 

Najwyraźniej rządzący uważają, tak jak ich "minister propagandy", Jacek Kurski, że ciemny lud kupi dowolny bullshit, o ile w odpowiedni sposób przedstawi się fakty, a jeśli wskazują one na upokorzenie i klęskę, to tym gorzej dla faktów i ogłupionym ludziom postanowiono wmówić, że jest wręcz przeciwnie. 

 

Upokarzająca porażka dyplomatyczna polskiego rządu z krajem wielkości województwa dolnośląskiego, została poprzedzona konsultacjami podczas których władze Izraela powiedziały naszemu marionetkowemu rządowi jak ma brzmieć tekst ustawy o IPN penalizujący zrównywanie Polaków z prawdziwymi sprawcami holokaustu, czyli z Niemcami. 

Ekspresowe majstrowanie w ustawie o IPN na zlecenie obcego rządu, przedstawiono jako genialny ruch strategiczny premiera Morawieckiego. Przetacza się myśl, że teraz gdy mamy porozumienie z mocarstwem Izrael, nie będzie już wolno mówić o "polskich obozach śmierci" . Każe nam się myśleć, że rezygnacja z karania za głoszenie takich kłamstw spowoduje, że nikt już tego więcej nie zrobi. 

 

Nową ustawę o IPN, zgodną z oczekiwaniami Izraela, przegłosowano w polskim parlamencie w trybie pilnym, przypominającym bardzo tryb w jakim ostatnio głosowano w USA w przypadku słynnej ustawy 447, czyli żadnych dyskusji i pośpieszne głosowanie. PiS przeprowadził to w 90 minut, co jest swoistym rekordem i natychmiastowo podpisał ją prezydent Andrzej Duda.

Nowe prawo zostało wprowadzone w ciągu zaledwie kilku godzin. Pośpiech był tak wielki, że można tylko podejrzewać, że nasz marionetkowy rząd wypełniał polecenie z zagranicy, na którego wykonanie dostał jakieś ultimatum. To nie przypadek, że zmiany obwieścił premier Benjamin Netanjahu, po którym przemawiał, po angielsku nasz polski premier. 

 

Niektórzy zwracają uwagę, że nawet za najbardziej betonowych czasów PRL nie zdarzało się, żeby w oficjalnym oświadczeniu polski premier czy nawet Pierwszy Sekretarz PZPR, przemawiał po rosyjsku. Pojawiają się też opinie, że Morawiecki po prostu po angielsku przepraszał swoich zwierzchników.

Trudno nie oceniać wczorajszych wydarzeń w kategoriach upokorzenia narodu polskiego. Wzmacnia to tylko poczucie klęski po nieudanym Mundialu i sugeruje, że jesteśmy kolonią, która została doprowadzona do porządku. Teraz czas na 300 miliardów dolarów roszczeń za mienie bezspadkowe. Rozpoczyna się ostateczna rozgrywka o przyszłość naszą i naszych dzieci.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Zenek ;)

POWRÓT DO KORZENI

POWRÓT DO KORZENI
DO BYCIA na powrót CZŁOWIEKIEM

a nie KLEPIĄCEGO ZDROWAŚKI CZCICIELA semickiego PEDAŁOWA

Mieliście swoje 40 lat szansy bo od ponad tylu w Polsce żył Syn Człowieczy, wystarczyło tylko JAK GŁOSI PISMO... PÓJŚĆ ZA NIM.... a nie wraz z rabinami pOŚWIĘCIMIA co mszę go mordować by się UWŁASZCZAĆ NA JEGO ZWŁOKACH ze swoimi flakami.... ze swoją zdzirą maryją czy jej włochatym, rogatym, satyrem, pedałem jezusem/ jozue .....

A teraz jak mówi Apokalipsa, "SKORO NIEWIELU WYTRWAŁO", to i "NIEWIELU BĘDZIE DANE MIESZKAĆ W LECHII... WŚRÓD BOGÓW"..... właśnie doń powracających....

Portret użytkownika Ulmus

Wydaje mi się, że coraz mniej

Wydaje mi się, że coraz mniej w Polsce "klepiących zdrowaśki", choć przyznam rację - większość z pewnością jest zbyt głupia i dająca się prowadzić na rzeź jak owce.

Co do Syna Człowieczego, o którym mówisz - wydaje mi się, że Ci, którzy chcieli rozpropagować, rozgłosić, uczynić, by znany był powszechnie - nie mieli odpowiednich ku temu środków, w przeciwnym razie wszyscy w Polsce znali by go z imienia i nazwiska. Dlatego szansa o której piszesz nie odnosi się chyba do wszystkich Polaków? Gdy mowa o Synu Człowieczym i Apokalipsie, to gdy zestawiam te hasła z informacjami, z którymi dane mi się było zapoznać - wydaje mi się, że obecnie powienien przebywać we Francji, choć mogę się mylić.

Portret użytkownika Zenek ;)

Jest tam jak pisma głoszą, WE

Jest tam jak pisma głoszą, WE JEROZOLIMIE

co zaś do "rozgłaszania" pretensje z tym do ŚNIĘTEGO PAPE katza.... i jego pedofilskiej braci... BO WIEDZIAŁ O TYM i jedyne co zrobił

to PRÓBOWAŁ ZAMORDOWAĆ JE zaraz po urodzeniu wraz ze swoimi żydami

Nawet teraz kler ROBI WSZYTKO by was najbardziej pogrążyć w upadku.....

Portret użytkownika TOR

I to w roku dozyskania

I to w roku dozyskania niepodległości. Fajny prezent "elyty" nam zrobiły. Pokazali wreszcie to o czym mówili "u Sowy" , że nasz kraj istnieje tylko teoretycznie. Brawo posłanki i posłowie.Zapamiętamy wam to.

Portret użytkownika vagabondo

i tyle wam zostalo zapamietac

i tyle wam zostalo zapamietac hahaha, dalej siedziec na dupach przed komputerem i wypisywac sprzeciwy w necie tak dziala genotyp owcy i barana ulegly niewolnik od roboty  placenia podatkow  na dodatek  kopany w dupe!!!!!nie bede pracowal na to dziadostwo i placil im podatkow dzialam po swojemu i wam tez to polecam puscic z  torbami towarzystwo darmozjadow  z sejmu!!!!!!

Portret użytkownika vagabondo

praca na czarno,robienie

praca na czarno,robienie zakupow  u rolnika,dzieci zamiast do szkoly to w podroz autostopem,ze szkoly i tak wielkie gowno,koncza studia a koncza w fabrykach na 3 zmiany wniemczech!!!Ludzie zachowują się jak roboty z wgranym programem. Od dziecka wpaja im się program, najpierw za pośrednictwem rodziców, później szkoły, religii, otoczenia, mediów.
 Presja jest z każdej strony by myśleć i postępować tak jak reszta zaprogramowanej masy, wszelkie odstępstwo jest tępione w ten czy inny sposób,
dzieci są karane gdy nie postępują tak jak rodzice, tak się właśnie infekuje młodego człowieka, który na pewnym etapie swojego życia już nie jest zdolny się wyzwolić,
 lub wymaga to potężnego impulsu. Natomiast jeśli tylko komuś uda się wydobyć z tego programu natychmiast jest podejmowana próba jego pacyfikacji, usadzenia,
przerobienia by myślał i postępował tak jak reszta, dzisiejszy człowiek to kopia kopii innej kopii schodzącej z taśmy produkcyjnej, jacy wyborcy to tacy rządzący,
żyjecie w iluzji ze to wy kreujecie swoje życie tak was ogłupili, niestety jest na odwrót pozwalacie sobie narzucać reguły gry czyli jesteście niewolnikami  Stąd też mamy jak mamy w tej rzeczywistości, HOWGH Smile
 

Portret użytkownika hyh

No na bron dobrego kalibru to

No na bron dobrego kalibru to nie ma co liczyc bo nawet przecietna kosztuje 20tys.

ale mozecie kupic za to karabinek automatyczny majac rodzine i minimum dwie pensje czy tez granaty...

Biernosc i czekanie bo moze tak bedzie skonczy sie tragicznie...

 

Portret użytkownika Ulmus

Mówisz teraz o

Mówisz teraz o przygotowaniach i przyznaję Ci rację. Wcześniej wypowiedziałeś się w tonie jakobyś nie płacił podatków i nie pracował na tych sku..eli, możesz to rozwinąć? Jak to zrobiłeś? A może chciałbyś aby tak było, a  jedynie niefortunnego zwrotu użyłeś?

Strony

Skomentuj