Szokujący podręcznik dla sześciolatków z propagandą multikulturalizmu

Kategorie: 

Źródło: Twitter

"Mamy Kalima, Abrahama, Abdula to Polki. A tatusiowie? Tata Kalima jest z Konga, Abdula z Iraku, a Abrahama z Izraela." Takich rzeczy uczą się obecnie sześciolatki z zerówki. Przerabianie Polski w państwo multikulti rozpoczęło się. 

Tekst z czytanki w oczywisty sposób przygotowuje dzieci do życia w społeczeństwie multikulturalizmu. Jednocześnie wskazuje dziewczynkom żeby w przyszłości stały się żonami przybyszów z Afryki, Arabii lub Izraela, co przedstawiono jako nową normę. 

 

Taka indoktrynacja znajduje się w oficjalnie dopuszczonym podręczniku, który musiał uzyskać akceptację Ministerstwa Edukacji Narodowej. Być może taka jest teraz mądrość etapu. W kwestii retoryki obecna polska władza opowiada "ciemnemu ludowi",że zwłaszcza w zakresie przymusowej islamizacji i promocji multikulturalizmu ma zdanie zupełnie odrębne od poprzedników. Jednak fakty wskazują na to, że jest inaczej. 

Do Polski cały czas przybywają imigranci z Azji i jest to robione w tajemnicy. Podobnie w tajemnicy otworzono Polskę na imigrantów z Ukrainy. Skutkiem tego jest ogromna mniejszość narodowa, której jeszcze 10 lat temu w Polsce nie było. 

 

Wygląda na to, że teraz do Ukraińców dojdą przybysze z Afryki, Arabii i z Izraela. Afrykanów i Arabów aż nadto mają na zachodzie i chętnie podzielą się kilkoma milonami inżynierów z Konga i lekarzy z Iraku. Jeśli chodzi o Izrael to jako jego kolonia możemy się pochwalić rekordową ilością polskich paszportów rozdawanych jak ulotki dla wszystkich chętnych w Izraelu. 

Jak donosi izraelska prasa w ostatnich latach ilość wydawanych paszportów dla Żydów z Izraela wzrosła w latach 2010 - 2017 aż o 250 procent. W tym czasie Polska rozdała 20 tysięcy polskich paszportów, co jest równoznaczne z tyloma decyzjami o przyznaniu polskiego obywatelstwa. Prawdopodobnie dla Izraelczyków wartość ma nie tyle polski paszport ile paszport kraju unijnego. 

 

Trzeba by było też zadać pytanie o to czym różni się wojna przed którą uciekał tata Kalima z Konga i Abdula z Iraku od walki, która trwa u taty Abrahama. Trudno nie odebrać tej skandalicznej czytanki dla sześciolatków jako przygotowanie gruntu do ostatecznego zakończenia okresu jednorodności narodowościowej w Polsce. 

 

Niestety oznacza to również, że wraz z tą innowacją dotrą do nas takie zdobycze Europy zachodniej jak płonące po zamieszkach miasta. Liczne gwałty i morderstwa oraz okazjonalne zamachy terrorystyczne. Powstaną też zapewne enklawy poza kontrolą policji, tak jak w wielu miastach europejskich. Skoro na te modernizacje przygotowuje się już sześciolatków oznacza to, że decyzje już zapadły i wkrótce Polacy dostąpią zaszczytu bycia społeczeństwem zachodnim. 

 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika NoMail

"płonące po zamieszkach

"płonące po zamieszkach miasta. Liczne gwałty i morderstwa oraz okazjonalne zamachy terrorystyczne. Powstaną też zapewne enklawy poza kontrolą policji, tak jak w wielu miastach europejskich."

a o tym zapomnieli w czytankach? że ich rodzice szukają nowego terytotium do walk? oj przepraszam do Wojny.

Portret użytkownika Przemysław

KACZYŃSKI to zwykły ŚMIEĆ,

KACZYŃSKI to zwykły ŚMIEĆ, zwykłe kundel lewacki. Oszukał polaków wprowadzając lewacką propagandę, kupił frajerów za 500+ a teraz za 300 stówy. A ćwierć mzgi dalej na frajera kaczke bedą głosować. Oby wychowawcy w przedszkolach mieli wiecej rozumu i nie czytali tych dyrdymałów dzieciom.

 

 

Portret użytkownika JHJU

" Oby wychowawcy w

" Oby wychowawcy w przedszkolach mieli wiecej rozumu i nie czytali tych dyrdymałów dzieciom."

oni za pieniądze zrobią wszystko jedynym rozwiazaniem jest likwidacja szkolnictwa państwowego i tego masońskiego tworu men

Portret użytkownika pilippek

admini nikt nie wprowadza

admini nikt nie wprowadza obcych do Polski PO CICHU... to bzdura pisac takie farmazony, bo kazdy zauwazy pareset tysięcy ukraincow Wink w moim miescie sporo ich, ale żadnego problemu nie stwarzaja, po prostu pracują. probujecie na sile sie podniecac tematem.. większosc tych ukraincow wraca do siebie lub jedzie dalejh na zachód europy..

Portret użytkownika bullik

Tutaj własny dom, posiłki,

Tutaj własny dom, posiłki, zabawa.. skladnia jak dla obcokrajowca, wiec czeka nas podmiana ludnosci? czy moze po obnizeniu ilorazu spoleczenstwa dzieki praniu mozgow smartphonami czas na analfabetyzm kolejnej generacji??

Portret użytkownika olala

<p>Był rok 1989 i też

<p>Był rok 1989 i też pracowałam z 6-latkami. W podstawie programowej był wówczas do omówienia temat z dziećmi: rewolucja październikowa. Obowiązek dyktowany przez ministerstwo oświaty. Autentyk.</p>

Portret użytkownika dziiadek ze wsi

Ta składnia jest pisana pod

Ta składnia jest pisana pod składnię angielską. Bardzo prosta, prostacka przeznaczona prawdopodobnie do nauki języka obcego (ENG GER JEW) równolegle z językiem polskim. Jest to robione po to by ułatwiać opuszczanie polski przez Polskie dzieci, oraz w drugim kierunku by napływowi jewreje nie mieli trudności z opanowaniem podstaw ''Polska trudna mowa.'' Fikcja o której pisałem od dwóch lat stała się właśnie faktem.

Strony

Skomentuj