Trwa frontalny atak propagandowy Izraela na Polskę. Zdaniem izraelskich polityków to Polacy odpowiadają za Holokaust!

Kategorie: 

Źródło: dreamstime.com

Relacje Polski i Izraela są obecnie chyba najgorsze w historii. Nasz filosemicki rząd od soboty jest odkładany po głowie przez rząd Izraela, który zażądał zmian w polskim prawie i wezwał polskiego premiera do złożenia wyjaśnień izraelskiemu ambasadorowi. Zszokowani polscy politycy zastygli w konsternacji lub rozpoczęli chocholi taniec udając, że nie widzą co się dzieje.

 

Do tej pory można było udawać, że sformułowania typu "polskie obozy śmierci", albo "nazistowska Polska" są dowodem na braki w edukacji ich używających. Potem zaczęto podejrzewać, że to zorganizowania akcja dezinformacyjna promowana przez niemieckich specjalistów od polityki historycznej. Teraz okazało się, że Niemcy nie odważyliby sobie na to, żeby robić coś takiego bez zgody Izraela.

 

Obecna fala wściekłości Żydów na Polaków bierze się z tego, że wprowadzono prawo penalizujące ukraińskich nazistów oraz sformułowania typu "polskie obozy śmierci" mające za zadanie przenoszenie odpowiedzialności za Holokaust z Niemców na beznarodowych nazistów, którzy rzekomo współpracowali z Polakami w mordowaniu współobywateli RP narodowości żydowskiej.

 

Izrael bezczelnie wmawia nam, że jakiekolwiek polskie państwo brało udział w holokauście. Według izraelskiego polityka Yaira Lapida istniały "polskie obozy śmierci" i nawet bezkarnie opowiada w izraelskich mediach, że członkowie jego rodziny byli mordowani przez Polaków! Kłamliwe sformułowanie "polskie obozy śmierci" wydawało nam się dotychczas złośliwym przejęzyczeniem i oczekiwaliśmy wręcz pomocy Izraela w podtrzymywaniu prawdy historycznej. To dlatego właśnie nasi politykierzy filosemici, smagani przez Izrael nie wiedzą co począć. 

"Dlaczego obozy działały w Polsce? Ponieważ Niemcy wiedzieli, że przynajmniej cześć lokalnej społeczności będzie im w tym pomagać" - oświadczył Lapid

Ich świat się zawalił i po żądaniach Izraela okazuje się, kto ma realny wpływ na stanowienia prawa w Polsce, Sejm czy Kneset. Wychodzą nam teraz bokiem wyjazdowe tajne sesje rządu w Izraelu i wyjazdowe obrady Knesetu w Krakowie. Okazuje się, że państwo położone w Palestynie rości sobie względem nas roli nadrzędnej.

Źródło: Kadr z TVP Info

Gdy w TVP Info, w programie publicystycznym „Minęła dwudziesta”, prowadzący Adrian Klarenbach na zarzuty względem Polaków zapytał rabina Szaloma Ber Stamblera o to dlaczego pani ambasador Izraela mówiła tylko o polskich szmalcownikach, a nie wspomniała o kolaboracji z Nazistami w postaci istnienia żydowskich Judenratów i żydowskiej policji w gettach. Klarenbach zapytał, czy byli tacy Żydzi, którzy wydawali innych Żydów, oczekując potwierdzenia, ale za to usłyszał co innego.

"Mądrzejsze jest nie wspomnieć o tym bo to wcale nie jest podobne" - oświadczył rabin Ber Stambler

Wygląda na to, że zmasowany atak propagandowy i dyplomatyczny, który przeprowadza Izrael, wręcz się nasila. O ile można zrozumieć argumentację Izraela, nie godzą się oni na to, żeby istniało prawo zakazujące jakiemuś Żydowi oskarżania Polaków o Holokaust, ponieważ tak właśnie jest, ale oficjalnie rząd Izraela przyznaje, że określenie "polskie obozy śmierci" jest oczywiście błędne. Jednak izraelscy politycy w stylu Yaira Lapida mają inne zdanie i widać gołym okiem, że antypolonizm jest wśród izraelskich polityków dość silny.

 

Okazuje się, że to wszystko co od lat opowiadał Stanisław Michalkiewicz nagle stało się prawdą. Bajki o tym, że Izrael jest przyjazny Polsce, skończyły się. Publicyści kręcą się jak g*wno w przeręblu, byle nie używać słowa "żydzi", politycy głupio się uśmiechają i próbują udawać, że bronią interesu Rzeczpospolitej, podczas gdy według Michalkiewicza jakieś decyzje już zapadły i "rząd o czymś wie" i stąd ta ostatnia rozpaczliwa próba, która zakończyła się atakiem dyplomatycznym Izraela.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (4 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika CzarnyOlo

Ten cały medialny syf służy

Ten cały medialny syf służy szczuciu ludzi na siebie. Zawsze przegranymi są po prostu zwykli ludzie których nie poznasz badając jedynie ich drzewo genealogiczne, kształt ciała itp. Lata temu taki Urban wykazywał że filosemityzm i nazizm mają te same źródła i prowadzą do tych samych rezultatów. Owoce tego służą tylko nielicznym jednostkom z czubka piramidy pozostającym prawdopodobnie w bezpośrednim kontakcie z niematerialnymi bytami którym służą. Cała reszta to ludzie uwikłani w ten świat z różnym bagarzem z poprzednich żyć, zdolnościami do odczuwania, pojmowania czegoś bądź nie. System wykorzystuje te cechy odrębnych plemion ludzkich które są tylko luźno nakreślone przez naturę (tzn. predyspozycje umysłowe, mentalność, instynkty) i inicjuje ekspesję tych cech w aspekcie negatywnym do swoich celów w jakimś czasie i miejscu. Bazując na dogłębnej analizie tych czynników potrafi skutecznie wpływać na bieg wydarzeń mając do tego także niegraniczone zaplecze zasobów ludzkich, technicznych i nie wiedzieć jeszcze jakich, znając przeszłość, bytując w teraźniejszości dzięki czemu przemożnie wpływając na przyszłość kontrolując zarówno akcję jak i reakcję. Nie da się znaleźć i wyplenić czarnych owiec bo nie ma dla nich i nigdy nie było dostatecznego mianownika są tylko te stwożone z ignorancji, pychy i zaślepienia. 

​​​​​

​​​​​

 

Portret użytkownika janprester

Główna Komisja Badania

Główna Komisja Badania Zbrodni Hitlerowskich w Polsce opracowała i wydała 800 stronicowy dokument pt. Obozy hitlerowskie na ziemiach polskich 1939-1945.        Na ziemiach okupowanej Polski wybudowali hitlerowcy  5-ć obozów koncentracyjnych i 4-y ośrodki zagłady oraz 19 obozów do 100 tys. więżniów.               Zamordowano w nich 6mil.705 tys.ludzi. W tym 3 mil.577 tys. obywateli Polski,z tego 1 mil.377 tys. to Polacy +550 tys.to Polacy z Białorusi,Litwy,Słoiwacji    Niemiec oraz 1mil.650 tys. to byli Żydzi polscy.  Reszta to inne narody w tym najwięcej to Rosjanie.   I proszę Państwa niech nasi celebryci- politycy nie pieprzą głupot ,że Żydów zgińeło  6 milionów  ,bo było ich w okupowanej przez hitlerowców Polsce na dzień -  01.07.1940r. 1mil.600 tys.ludności żydowskiej.   Jaka to dziwna zbieżność  = hitlerowcy-faszyści to byli ,,nadludzie" a oni to ,,naród wybrany" logika ta sama. I niech sobie wszyscy niedouczeni przeczytają przemówienie H. Himlera z 15.III.1940r. w Poznaniu do komendantów obozów !!!!!!!!!!.

Portret użytkownika Robaczkowa

Bardzo dobrze, że oliwa się

Bardzo dobrze, że oliwa się wylała. Zdecydowanie lepszy jest jawny antypolonizm niż ukryty. Przynajmniej teraz wiadomo kto jest kim i co kto myśli. Sprytny pomysł na promowanie i wykorzystywanie przez Żydów pojęcia ,,antysyjonizmu" do walki ze wszystkimi swoimi przeciwnikami i do usprawiedliwiania wszystkiego, przynajmniej na terenie Polski się skończył. 

Myślę, że Żydzi bardziej zaszkodzili sami sobie niż nam. Przynajmniej długofalowo. Polska niczego od Izraela nie potrzebuje a Izrael od Polski potrzebuje wiele. Teraz będzie im trudniej wynegocjować cokolwiek. Nawet gdyby rząd Polski był proizraelski to opór polskiego społeczeństwa będzie ogromny.

A jeżeli ktoś jeszcze tego filmu nie widział to bardzo polecam. To film o przyczynach nienawiści Żydów do Polaków. Napisy na górze. 

                                 https://www.youtube.com/watch?v=nu6t9YmHvT4

 

Portret użytkownika Zenek ;)

I tym czynem FAŁSZYWY czyli

I tym czynem FAŁSZYWY czyli HITLEROWSKI izrael napadłszy na PRAWDZIWY DOM BOŻY czyli PRAWDZIWY IZRAEL

WYPEŁNIŁ SŁOWA Apokalipsy św Jana czym PRZYPIECZĘTOWAŁ SWĄ ZAGŁADĘ

jak i WSZELAKIEGO ŻYDOSTWA z CIAŁA I DUSZY czyli wszelakich ich braci w maryjno-jezuskowym (beliarowym/ moschiachowym) NIERZĄDZIE.

I to tyle w kwestii ANIELSKICH OGŁOSZEŃ Biggrin

Portret użytkownika Pędnik-NieŁągiewki

Dożyliśmy paradoksalnej

Dożyliśmy paradoksalnej chwili w dziejach kiedy od wielu dekad, a szczególnie od czasu kiedy oparte o plemienne, płynące z rzekomego boskiego wybraństwa poczucie wyższości, behawioralnie wdrukowaną perfidię, życiową bezczelność, historyczną dezynwolturę i jawną arogancję światowego żydostwa Przedsiębiorstwo "Holokaust" wytworzyło klimat, w którym jakakolwiek rozmowa/negocjacje czy opinie o tym narodzie - o ile mają być rzeczowe, merytoryczne i pozbawione oczekiwanego przez stronę żydowską serwilizmu gojowskiego otoczenia nolens volens muszą być sprowadzone do meritum czyli... wyczerpywać znamiona jawnie żydopochodnych ustaw o antysemityźmie, mowie nienawiści i im pokrewnych regulacji co rzecz jasna czyni rozmowy z góry skazanymi na negację, na żydowski rejwach, frenet światowych żydomediów, hucpę - i de facto na zaostrzenie relacji, wrogość butno-roszczeniowej strony żydowskiej i niepowodzenie!
Trzęsą Żydzi bankami, Rosją i Stanami
potrząsają dolarem, handlem diamentami
złotem, Internetem oraz gazetami
trzęsą "A" głowicami, rządami, Sejmami
pora żeby zaczęli... telepać portkami!!

Nigdy jeszcze tak niewielu nie zniszczyło tak wiele u tak licznych. 1051 lat wiary w cud - dziki kraj, ciemny lud...

Strony

Skomentuj