Sejm wycofał się z ustawy o IPN. Totalna kapitulacja Polski i wielkie zwycięstwo Izraela

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Wszyscy zastanawiali się dlaczego PiS zwołał dodatkowe posiedzenie Sejmu. Sugerowano, że chodzi o płonące wysypiska śmieci, ale okazało się, że celem była zmiana nowelizacji ustawy o IPN. To właśnie był główny cel zwołania nadzwyczajnego posiedzenia Sejmu organizowanego w trybie pilnym. Nie chodziło wcale o ustawy śmieciowe, tylko o wyrzucenie niechcianej przez środowiska żydowskie ustawy do śmieci, czego od kilku miesięcy domagali się prawdopodobni mocodawcy naszej obecnej polskojęzycznej władzy.

Premier Mateusz Morawiecki podczas posiedzenia stwierdził, że chce, aby Sejm jeszcze dziś zajął się nową ustawą o IPN i wprowadził zmiany, usuwając z nich zapisy penalizujące przypisywanie narodowi polskiemu zbrodni nazistowskich. Zmiany zostały przegłosowane, a media w Izraelu przyjęły to z zadowoleniem i zgodnie sugerują, że w ten sposób polski rząd wreszcie przyznaje się do udziału w holokauście.


Rząd "poprawił" polską ustawę o IPN tak, aby nasi sojusznicy byli zadowoleni z prawa stanowionego w naszym kraju. Gdy 5 miesięcy temu ustawę uchwalono polskojęzyczni politycy twierdzili, że ustawa jest jasna, czytelna i zgodna z prawdą. Teraz pod naciskiem zmieniają ją, de facto legalizując zrównywanie narodu polskiego z rzeczywistymi sprawcami, Niemcami zwanymi dla niepoznaki nazistami. 

Wprowadzając zmiany do ustawy o IPN przyznajemy rację tym, którzy w związku z nią rozkręcili wielką globalną akcję mowy nienawiści skierowanej w stronę Polski i Polaków. Straty wizerunkowe jakich doznał nasz kraj są trudne do oszacowania, a kapitulacja naszych władz z pewnością odbije się echem na całym świecie. Zmiana ustawy o IPN, poprzez usunięcie z niej przepisów karnych, bo przepisy podobno się nie sprawdziły, można traktować tylko jako słaby żart, bo skąd to wiemy skoro nie zostały zastosowane ani razu, a ustawa na życzenie Izraela była przez ostatnie miesiące „zamrożona”?

 

Zastanawiająca jest też koincydencja między wczorajszym wezwaniem żydowskich prawników w Polsce, którzy ogłosili, że ustawa o IPN musi być zmieniona, a dzisiejszą ekspresową kapitulacją polskicg władz. Zdaniem polityków PiS nie jest to kapitulacja i wcale nie wycofują się z nowelizacji ustawy o IPN, tylko odstępują od przepisów karnych, które mogły przesłaniać to, co ta ustawa miała pierwotnie na celu, a miała być według nich instrumentem do walki o prawdę historyczną. Zatem jak będą teraz o nią walczyć bez sankcji?

 

Trzeba przyznać, że cała ta nowelizacja ustawa o IPN, tak jak i przepisy o tak zwanym "kłamstwie oświęcimskim" to zamach na wolność słowa. Nie powinno się w żaden sposób przepisami prawa decydować co wolno mówić lub pisać, a jeśli ktoś nadużywa tej wolności powinien się liczyć ewentualnie z pozwami cywilnymi, a nie działaniem prokuratury z urzędu. Jednak taka zmiana naszego polskiego prawa, pod naciskiem Izraela jest jeszcze bardziej niebezpieczna. Nasi rządzący źle oszacowali swoje siły i przegrali z kretesem upokarzając nas wszystkich.

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 3.7 (3 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika FM

Każdy kto mówi że Polacy

Każdy kto mówi że Polacy mordowali Żydów i mieli udzał w zbrodni ludobójstwa powinien być podciągnienyty do odpowiedzialności karnej i uznany dożywotnoio persona non grata.Owszem były pojedynćze przypadki  tak postronie Żydów i Polaków w wzajemnym wysługiwaniu się okupantom ale to nie oznacza że że te narody są winne.Winnie faszystowskie NIemcy. Kapitulacja Polski i Polskiego IPEENU to żenującuy upadek rzadzących .  

Portret użytkownika hyh

Przeczytalem te komentarze

Przeczytalem te komentarze zal d.. sciska

1) chca glosowac na partie nowa ale sami nie chca ich zalozyc

2) dziwia sie , ze prawica nic nie robi a sami nic nie robia

3) dziwia sie , ze korwiny i inni nic nie robia , wymagaja od agentury by cos zrobila przeciw systemowi

4) nie potrafia odroznic dobra od zla a po to Pan Bog dal rozum

5) wymagaja czegos co jest dziecinnie proste czyli zjednoczenia sie i solidarnosci w dzialaniach ale nikt tego nie robi a jak ma sie zjednoczyc to naraz kazdy ma 100 pomyslow innych by tego tylko nie zrobic

6) boja sie czegos co nazywa sie przekroczyc  granice komfortu mimo ,ze tego komfortu prawie nie maja

7) robia rzeczy pozorne , ktore nie maja wplywu na nic .. nikt tego nie widzi , nikt tym sie nie przejmuje

Dirol chca cos robic ale w ostatniej chwili wybieraja sabotowanie lepiej nie , niz dywersje i proste dzialania

9) niby do czegos  sie nadaja ale nawet tego nie zrobia co potrafia

10) pamietaja o historii wstecz z 70 lat i wiecej ktorej nie przezyli a nie pamietaja tego co bylo dwa lata temu co dzialo sie w ich zyciu

11) zaufac chca tylko tym co sa podobni do nich a nie tym ktorzy sa lepsi lub inni od nich

12) traktuja sie jako wyzsi , ktorzy znaja recepty na sukces ale tego sukcesu sami nie chca

13) w ostatniej chwili beda zmieniac zdanie bo nie chce im sie nic zmieniac

14) mowia ,ze Bog ma im pomoc ale w Niego nie wierza

15) czekaja az inni cos zrobia ale inni nic nie robia bo czekaja na nich

16) gdy pojawi sie ktos kto ma ich pociagnac do przodu oni sie cofaja

17) gdy im sie mowi ,ze wladzy nie ma i im nie pomoze oni licza ze wladza sie zmieni

18) gdy im sie mowi ,ze maja sie zbroic bo wladza ich nie obroni i ma ich gdzies  oni boja sie wladzy ze wladza ich za to ukaze

19) gdy im sie mowi ,ze prawica to zainstalowane pacholki NWO to oni czekaja do konca bo nie wierza a potem maja pretensje ze na nich glosowali

20) gdy im sie mowi ze wszystko jest proste tylko trzeba chciec oni sobie utrudniaja i chca byc masochistami

21) gdy im sie mowi ,ze nadchodza czasy wojny i trzeba sie zwijac z interesem , oni chca otwierac firmy i rozwijac inwestycje.

i badz tu czlowieku madry przy takiej ilosci idiotow

Portret użytkownika inzynier magister

wiecie co ? to że rząd

wiecie co ? to że rząd bankstera morawy wykonuje polecenie Izraela nie jest takie straszne, ale straszne jest to że polska chrześcijańska i narodowa prawica nie może się zjednoczyć razem by wejść do sejmu ! ciągle się kłucą ze sobą, a to chojeckie żrą się z innymi albo inne jeszcze nie mogą się pogodzić żeby wejść razem, bosaki, korwiny, kowalskie, itd... do sejmu i wreszcie zacząć mówić głośno że marionetki z PiSu nas oddają pod zabór enwuowsko żydowski ! Musimy się modlić do Jezusa i Ducha Świętego o ratunek !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika igm

Nikt nie zwraca uwagi na

Nikt nie zwraca uwagi na słowa używane powszechnie w mediach, nikt nie protestuje, nikt nie pyta dlaczego, wszyscy uznają to za normalne. A to nie jest normalne bo jak może być normalne gdy >naczelny rabin żydów w Polsce< na konferencji prasowej ma tabliczkę ze swoim imieniem i nazwiskiem i tytuł "naczelny rabin Polski". Od kiedy to Polska ma naczelnego rabina, przecież to żydzi mają rabina w Polsce jako swojego przedstawiciela ale samo tytułowanie się *naczelnym rabinem Polski* jest bezczelne i złe w niepodległym kraju. Zaczyna się od małych kroczków, fakt że nikt nie zwraca na to uwagi pokazuje, że system przejmowany jest powoli i z premedytacją.

Portret użytkownika kolo21

A tam pier....ta i tyle. Trza

A tam pier....ta i tyle. Trza postawić kolejny pomnik Kazimierzowi Wielkiemu, to dzięki niemu te plemie nie zdechło i rządzi po za kulisowo do dzisiaj. Ale co się im dziwić, skoro goje są takie durne. A słowo obrzydliwość równa się smrodliwośc, a co śmierdzi najbardziej po za zdradą-czosnek he he. Ile to staruchów żre czosnek i cuchnie w autobusach czy tramwajach. Widocznie ta tradycja nie zanikła u nich.  No i ta nowa moda na brody u młodych facetów, bo kryć się już nie muszą, bo po co. 

https://konwentnarodowypolski.wordpress.com/2013/09/24/146/

kolo21

Portret użytkownika Kimbur

Jem czosnek bo to dobry

Jem czosnek bo to dobry antybiotyk a jestem Polakiem narodowości polskiej i to z piękną genealogią. Mam znajomych brodaczów o rodowodzie czystopolskim.
Ale znam też Polaków narodowości żydowskiej gładko ogolonych i nie jedzących czosnku.

Po co więc Twoje, kolo21, pitolenie? Bo że kogoś podpuściłeś to widać po plusikach.

 

Nigdy jeszcze tak niewielu nie zniszczyło tak wiele u tak licznych. 1051 lat wiary w cud - dziki kraj, ciemny lud...

Portret użytkownika zenek99

Dzisiaj na znak protestu

Dzisiaj na znak protestu odmowilem pracy przy zaladunku zydowskich bagazy do transportu, w nagrode mnie wywalili z pracy i powiedzieli ze jestem rasita, nie zaluje wcale i mam to w glebokim powazaniu. Kazdy wie i widzi co jest grane, u wladzy sa agenci polskojezyczni a ci prawdziwi polacy co by prowadzili kraj do przodu i nie dali sie zastraszyc obcym mocarstwa nie sa dopuszczani do polityki lub jak widza co sie dzieje to nie sa zainteresowani taka obluda na skale przemyslowa. Domniemam ze suweren zakamuflowanych agentow wybiera tych polskojezycznych dzialajacych na szkode PL

Strony

Skomentuj