Słońce poboczne zaświeciło nad Belgią

Kategorie: 

Zjawisko optyczne zwane słońcem pobocznym lub parhelionem można było zaobserwować nad Belgią. Zjawiska tego typu coraz częściej można obserwować na całym świecie, światło słoneczne odbija się od kryształków lodu w naszej atmosferze tworząc barwne plamy na niebie.

 

Częstsze występowanie tego fenomenu może być też skutkiem oprysków  o których była mowa w artykule http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/przygotowania-ujawnienia-istnienia-chemtrails. Promienie świetlne mogą równie dobrze odbijać się od związków chemicznych zawartych w smugach zostawionych po samolotach. 

 

Źródło: http://www.youtube.com/user/TheUkaszPL

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika mks73

Dzisiaj w Bydgoszczy ok godz

Dzisiaj w Bydgoszczy ok godz 18.45 można było zaobserwować "słońce poboczne". Efekt był połowiczy, bo po prawej stronie od słońca niebo było zakryte chmurami. Pogoda może nie była idealna do tego typu obserwacji, ale jak się na coś zwraca uwagę to można zobaczyć więcej, nawet w taki dzień.

Wolność polega na tym, że ludzie nie boją się śmierci. Ani w ogóle niczego.

Portret użytkownika Neshi777

To wygląda jak tęcza z tym że

To wygląda jak tęcza z tym że bardziej punktowo... ja tam uważam że promienie słoneczne są w jakiś sposób odbite / zakrzywione czy jak tam zwał tak że widzimy to właśnie w ten sposób. Czyli jednymi słowy samo w sobie zjawisko to nic nowego natomiast ja bym się zainteresował tym co jest w atmosferze co sprawia taki efekt a jeśli jest to tylko i wyłącznie zamrożona woda bez jakiegoś chemicznego syfu to co się zmieniło że on tam jest lub może tlyko co powoduje? Nie daje się zwariować i staram się racjonalnie podejśc do tematu ale już tyle razy robiono nas w konia, że sceptycznie podchodzę do tego i chce odpowiedzi dlaczego tak często jest ten efekt widoczny... kiedyś miałem więcej czasu i caaałe dnie siedziałem na słońcu / plaży grając w siate opalając się itp serio od rana do wieczora i nie widziałem nic takiego (a zimą często się na dworze szlajałem i nie przypominam sobie żebym widział coś takiego!

Portret użytkownika snajper70

Proszę wybaczyć,ale takie

Proszę wybaczyć,ale takie zjawiska są ostatnio tak częste, że można obserwoawać to niemal raz w miesiącu, tuż przed zachodem słońca,ilość lotów samolotów i pozostawienie przez nich smug jest bardzo istotna,to chyba jedyny czynnik wywołujący taki efekt słońca pobocznego wskutek smug kondensacyjnych z dodatkiem syfu.

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem