Przygotowania do ujawnienia istnienia chemtrails

Kategorie: 

Smugi sfotografowane w Madrycie 28 maja 2012 - źródło własne

W mediach całego świata pojawiły się ostatnio informacje na temat zbawiennego skutku rozpylania w atmosferze aerozoli, na przykład związków siarki. Celem ma być oczywiście walka z globalnym ociepleniem a pomysł rzekomo pojawił się po erupcji wulkanu Pinatubo, który obniżył temperaturę globu o 0,5 stopnia. Swoje ustalenia naukowcy opublikowali w ostatnim numerze prestiżowego czasopisma Geophysical Research Letter.

 

Sprawą zainteresowali się uczeni z amerykańskiego uniwersytetu Caltech (California Institute of Technology). Biorąc pod uwagę szybki efekt ochłodzenia obserwowany w latach 1991 - 1993 po erupcji Pinatubo uznano, że warto rozważyć wywołanie go w czasach dzisiejszych poprzez kontrolowane rozpylanie aerozoli w atmosferze.

 

Zakłada się, że stworzy to ekran, który będzie odbijał promieniowanie słoneczne z powrotem w przestrzeń a to spowoduje spowolnienie tempa ocieplenia. Naukowcy z Caltech przyznają jednocześnie, że zwiększenie ilości aerozoli w atmosferze będzie mieć skutki uboczne, z których najbardziej zauważalny będzie o wiele jaśniejszy kolor nieba w ciągu dnia. Szacuje się, że 2% światła słonecznego odbita w wyniku ekranowania spowoduje, że niebo może być nawet 5 razy jaśniejsze. Jak dodają, niebo zachowa niebieska barwę, ale będzie wyglądać trochę mgliście, nabierze białawego odcienia, co przypominać będzie kolor gorącego popołudnia w dużym mieście.

 

Naukowcy dodali, że będzie wiele efektów podczas rozpylania aerozoli, na przykład po zachodzie Słońca na niebie bardzo długo będzie widoczny blask podobny do zorzy. Badacze stwierdzają również, ze takie białawe jaśniejsze niebo będzie miało wpływ na ludzką psychikę i należałoby przeprowadzić osobne badania w tej kwestii zanim będą podejmowane jakiekolwiek plany wdrożenia programów geoinżynieryjnych.

 

Innym efektem budowania takich ekranów będzie wzmożona fotosynteza, co skończy się niekontrolowanym wzrostem wszelkich roślin na naszej planecie. Nowe warunki oświetleniowe spowodują nieuchronne przyspieszenie fotosyntezy, która spowoduje wycofanie z atmosfery znacznej ilości CO2 wymaganego dla przeprowadzenia tej reakcji chemicznej.

 

Wszystko to, co zaproponował Caltech wydaje się mieć sens a wezwanie do rozważnego podejmowania decyzji, co do wdrożenia takich programów geoinżynieryjnych należy traktować, jako wyraz rozsądku naukowców. Szkoda tylko, że aerozole są rozpylane już dzisiaj. Dobrze znamy tą mgiełkę, o której wspominają uczeni z Caltech. Co do jaśniejszego nieba to zwłaszcza najstarsi mieszkańcy wspominają, że Słońce świeci „jakoś inaczej”.

 

Wszystko wskazuje na to, ze to, o czym mówi Caltech w kontekście możliwości wdrożenia jest już dawno wdrożone a informacje tego typu mają po prostu za zadanie wyciągnięcie z odmętów absurdu wtrąconej tam rytualnie teorii o smugach chemicznych zwanych też chemtrails. Oczywiście wszystko to dzieje się dla naszego dobra.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Komentarze

Portret użytkownika Lucasik

Jestem bardzo aktywnym

Jestem bardzo aktywnym wędkarzem i napisze parę słów tym którzy nie wierzą że chemtrailsy isnieją i że rozpryskują na niebie "dziadostwo". Otóż mam porównanie to co było kilkanaście lat temu a co jest obecnie. Jako dziecko często wybierałem się z tatą na ryby. Już jako dziecko bardzo lubię obserwować przyrodę i oglądać niebo. Pamiętam czasy kiedy to można było się cieszyć piękną pogodą przez cały dzień, słońce było znośniejsze nie było takich anomalii pogodowych jak obecnie, niebo było błekitne. Jako dziecko również obserwowałem wtedy przez lornetke samoloty które zostawiały "zdrowe smugi" kondensacyjne. Po wielu obserwacjach a pamięć mam dobrą nie trafił mi się przypadek aby po przelocie samolotu smugi zostawiły ślad na kilkanascie minut lub na kilka godzin. Znikały one po paru sekundach lub kilkunastu. I co ważne niebo się nie zmieniało w mleko z poświatą mgły. Co mamy obecnie? Wybieram się na ryby często zanim się zacznie rozjaśniać. Gdy pojawiają się pierwsze przejaśnienia wschodzacego słońca na niebie często ukazują się pozostałosći po chemtrailsach. W ciągu dnia gdy widzę że rozpryskują wiem że pogoda się albo zmieni albo przycmi blask słońca i niebo zmieni się na odcień jasno szary i obserwujać krajobraz w dal widać unoszącą się poświatę(mgłę)jakby smog(tyle że obserwacja jest tam gdzie niema miasta a są same pola). Kształty chmur nie przypominają mi chmur z przed kilkunastu lat wiem co sobie pomyśla inni. Każda chmura wygląda inaczej... ale chmury te które obecnie oglądam sa poprostu... brzydkie Sad Nawet nie można nazwać tego chmurami. To są moje obserwacje zwykłego człowieka nie mam wykształcenia doktora nie jestem prezesem firmy ale na litośc boską czy trzeba być takim śłepym i tępym aby tego nie widzieć? Moje wypady na wędkowanie są całodniowe i średnio 2 razy w tygodniu więc czasu na obserwacje mam dużo. Pozdrawiam

Portret użytkownika POLSKA/UE/NWO

to co napisałeś ,  jest

to co napisałeś ,  jest dokładnie tym , co ja też zaobserwowałem  .
to jest po prostu prawda !!!
trują nas , na chama , na legalu , nie ukrywając się z tym .
 
 
 
Dopóki ludzie są ze sobą skłóceni, nie są niebezpieczni. A w takim razie każdy, kto chce nas kontrolować, musi się zatroszczyć o klimat stresu, lęku i powszechnej agresji.
 
Niccolo Machiavelli
 

Portret użytkownika Wojox

Dziś 08.07.2013 nad Preston

Dziś 08.07.2013 nad Preston zrobili takie mleko że przebili samych siebie. Jeszcze nigdy tak nisko nie bylo chemtrialsów, widzę że trole i agenci minusują na całego. Więc do nich mała uwaga, niebo jest już białe częściej niż niebieskie. Efekt dla spojówek jest także nie znośny, polecam okularki fotochromy....

Trzy etapy poznawania prawdy: najpierw wyśmiewana, później zaprzeczana a na końcu oczywista. Arthur Schopenhauer

Portret użytkownika MonaLisa

Witam, Figa! Ciesze się, ze

Witam, Figa! Ciesze się, ze jesteś na forum! Czytałam twój post - co do zniknięcia Bacy na "innemedium". On sobie chyba narobił kłopotów swoim niewyparzonym językiem, a i obrazek sobie wybrał - nie ma co, tylko pozazdrościć. Taki piękny Adolfik z diabelskimi uszkami...A o którym artykule pisałaś wczoraj, że Baca ci polecił (o Słowianach). Nie mogę tego znaleźć. Może podasz namiary, będę wdzięczna. Dziś czytałam artykuły, podany wcześniej przez jedną z forumowiczek, pod tytułem: Sagana. O dualnych duszach, o zasiedleniach planet i reinkarnacji. Trochę za długi i zawiły, ale ciekawy. Tylko pożytku z niego - żadnego. Czytałaś może? Ani do afirmacji nie nadaje się, ani wiedzę nie pogłębia. Teraz wiele osób ruszyło  "na zarobki"- piszą artykuły, książki, aby kasę zbić, bez sensu, chyba nieraz sami nie wiedza, o czym piszą. I mieszają w głowach ludziom. Trzeba "przesiewać " informacje.A Baca, myślę, wróci - po odbyciu kary. Niech trochę opamięta się, ochłonie, bo ostatnio naprawdę bezsensowne głupoty pisał.Miłych snów i aniołków nad poduszka życzę wszystkim! P.S. Nie wiedziałam, ze jesteś wędkarzem. Ja też umiem łowić, i czas milo upływa. Brat mnie często w dzieciństwie zabierał. Kiedyś nawet można było nabrać w rzeczce wodę , zagotować i herbaty napić się. A teraz - język by odpadł! Ot ci i zmiany na Ziemi - widoczne gołym okiem!

Portret użytkownika NIKT

Witaj :) Chetnie wysle Tobie

Witaj :)Chetnie wysle Tobie 2 ksiazki ktore w zupelnosci Cie zadowola. W ksiazkach chodzi o transformacje, czasy dzisiejsze, a takze reinkarnacje, ale tez o stworzeniu swiata, bardzo duzo jest napisane o dualizmie i swiatach rownoleglych, ale takze o sensie zycia ale przedewszystkim sa odpowiedzi na wszyskie dreczace nas pytania. Osobiscie, po przeczytaniu tych ksiazek stwierdzilem, ze czlowiek sobie wszystko komplikuje, a odpowiedz na wszystko jest banalnie prosta.Pozdrawiam Cie Smile

Portret użytkownika MonaLisa

Nikt, pozdrawiam cię i

Nikt, pozdrawiam cię i dziękuję bardzo za propozycję "nie do odrzucenia"! Bardzo ucieszyłabym się , gdyby mogłam poczytać, ale w jaki sposób prześlesz mi ich - za pośrednictwem telepatii czy teleportacji?Bo jakbym podałam tutaj adres do korespondencji - to Rex pierwszy przysłałby mi bombę listownie! Nie czytałeś, chyba, wpisy z zeszłego tygodnia (30 i 31/05). Teraz mamy niby "zawieszenie broni".Masz rację, człowiek potrafi sobie skomplikować najprostsze rzeczy, czasem przez niewiedzę, czasem przez ignorancje, a czasem - przez nadmierna pychę.Niektórzy mają też "przyjemność" - skomplikować życie innym... Najbardziej mnie wkurza ignorancja połączona z niewiedzą. Czytałeś tu wpisy: "nie wierze w chemtrails!" Są tysiące publikacji, zdjęcia  smug 'w kratkę'  na niebie; ale i tak niektórzy nie wierzą - no bo kto będzie truć nas, no jak to tak - spryskać chemikaliami niebo?! Chciałabym zapytać takie osoby: a jak to było możliwe, że znaleźli dioxid w jajkach kurzych? a antybiotyki z mięsie zwierzęcym? a pestycydy? a zmodyfikowana żywność? a chińskie mleko dla noworodków - zawierające bodajże cyjanek? a angielskie tabletki antykoncepcyjne - powodujące rodzenie dzieci bez rączek i nóżek?Tam, gdzie rządzi pieniądz - wszystko jest możliwe, jak najbardziej!Dlatego trzeba mieć oczy szeroko otwarte. I zaufać swojej intuicji. I zwalczyć w sobie rządzę materialnego posiadania, pomnażania za wszelką cenę. Ja nauczyłam się nie zatroszczyć innym, zadowalać się tym - co mam, dzielić się z ludźmi - wiedzą i chlebem. I to się opłaca - bo to jest niesamowite uczucie, kiedy ktoś się cieszy z twojej pomocy i wsparcia, kiedy świeca się z radości oczy cudzego dziecka!Teraz  - parę słów o innym czymś. Podoba mi się twój obrazek (chyba się nazywa alta-var?), z migającągwiazdką. Jak to zrobiłeś? Ty to jesteś zdolnym chłopakiem! Masz program graficzny, czy ściągnęłeś ten obrazek skądś  "żywcem"?Pozdrawiam cię, oraz wszystkich "nocnych marków", którzy nie śpią i buszują w Internecie!

Portret użytkownika MonaLisa

Rexio, nie bądź az tak

Rexio, nie bądź az tak złośliwy! Okulary kosztują z poradą 800 euro, a to moja pensja.Tylko nie wszyscy tak złośliwe, jak ty, i jeden dobry forumowicz poradził mi, jak sobie powiększyć ekran w laptopie! teraz mam literki, jak nagłówki w gazecie, ze nie trza i okularów!

Strony

Skomentuj