Seria obserwacji słońc pobocznych w całej Rosji

Kategorie: 

Źródlo: Internet

W Azji i we wschodniej Europy trwa mroźna pogoda, która sprzyja powstawaniu nietypowych zjawisk optycznych powodowanych przez obecność w atmosferze kryształków lodu działających jak pryzmaty. Halo słoneczne wraz z towarzyszącym im parhelionami widziano na obszarze praktycznie całej Rosji.

 

Zjawisko widzieli między innymi mieszkańcy Nowosybirska, którzy mogli je podziwiać przy wschodzie Słońca. Niezwykłe potrójne "słońce" występuje ze względu na obecność silnego źródła światła, na skutek nagromadzenia kryształów lodu w znajdujących się w troposferze chmurach typu cirrus.

 

Tej zimy na Syberii, halo słoneczne jest obserwowane niemal co trzy dni. Dodatkowe słońca poboczne towarzyszą mu w różnej konfiguracji. Niekiedy są trzy, a czasem nawet pięć. Ich powstawaniu sprzyja to, że w pierwszych dniach nowego roku, temperatura powietrza gwałtownie spadła, co doprowadziło do zamrożenia pary wodnej z atmosfery.

To samo zjawisko widziano też 6 stycznia w europejskiej części Rosji, w okolicach Petersburga. W tym przypadku udało się nawet wykonać nagranie wideo, ukazujące to co widzieli mieszkańcy tego miasta.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Maximus Rex Angelus

Drodzy Przyjaciele... Ziemia

Drodzy Przyjaciele... Ziemia nie może być płaska. Jej sferyczność została udowodniona ponad wszelką wątpliwość.
 Udowodnili to podróżnicy oceaniczni, loty samolotów oraz cyklicznośc satelit z GPS.
Nie możemy żyć wewnątrz Ziemi. Gdyby tak było Słońce byłoby widziane przez cały czas. Nie byłoby wschodów ani zachodów Słońca. Słońce musiałoby być w centrum Ziemi i tak jest, ale słońce wewnętrzne, które posiadają wszystkie gwiazdy i planety. To argumenty uproszczone, ale jednoznaczne.
 Wnętrze Ziemi jest zamieszkałe owszem, ale przez cywilizację demoniczną określaną w Biblii jako "upadłe anioły", w których władzy zanajduje sie nasza cywilizacja. Są na to dowody.
 Obie teorie, bardzo szczegółowo udokumentowane i manipulujące ludzką świadomość, mają na celu uniemożliwić znacznej ilości ludzi myślących odkrycie straszliwej prawdy o naszym położeniu we władzy demonów żywiących się naszymi duszami.
 Rąbek tej prawdy został uchylony w filmie Stargate Atlantis, w reżyseri i w grze aktorów, wtajemniczonych masonów 22 st. Reżyser jest masonem 30 st. Ubarwiony artystycznie nie jest jednak fantazją. Mówi o rzeczywistości.
Owi "duszożercy" nie są jednak z odległych planet, lecz pochodzą z wnetrza naszej planety.
 Obudźcie się. Mam dowody na chemitrails. Wykonywałem liczne badania  w tym temacie. Pokrywają się z doniesieniami zachodnich mediów alternatywnych i przeciekach informacyjnych umieszczanymi niekiedy na You Tube.
 Nie nalegam, abyście przestali wierzyć w te teorie, ale spróbujcie je krytycznie zaprzeczać metodą odwrotną do zaprzeczenia... "Jest tak, ale"...
 "Kłamstwo doskonałe to kłamstwo w połowie, które opiera się na prawdzie"...AMR

Portret użytkownika FOL

Ciekawe tylko dla czego

Ciekawe tylko dla czego inżynierowie budowy dróg, lini kolejowych, jak i lini energetycznych, w swoich empirycznych obliczeniach, nie biorą pod uwagę czegoś takiego jak kulista Ziemia???? No ale to tylko empiryczny szczegoł, więc pewnie nieistotny dla bredni o piłkowatej Ziemi :-)))). Ty wyjezdzasz tu z jakimis satelitami, które dla systemu GPS są tak potrzebne jak dziura w moście ROFL Chłopie ogarnij się i umyj zeby przy okazji ROFL

Portret użytkownika Maximus Rex Angelus

TWOJA FOTOGRAFIA "BRUDNEJ

TWOJA FOTOGRAFIA "BRUDNEJ TĘCZY" JEST JAK NAJBARDZIEJ EFEKTEM CHEMITRAILS. POJAWILA SIĘ W ZACHODNIEJ STRONIE NIEBA.
"BRUDNE" KOLORY TĘCZY WYIKAJĄ ZE SKŁADU CHEMITRAILS. - DUŻO STRONTU NANOCZĄSTECZKOWEGO

Portret użytkownika Wojox

To samo miałem powiedzieć.

To samo miałem powiedzieć. Wygląda jakby się obniżał. Ja już od dawna nie daję wiary w Kopernikowe ściemnianie. Widać że ta nauka szła tylko w jednym celu. Aby ugruntować kłamstwo, aby sprowadzić ludzkość do materialistycznego myślenia. Dlatego całe te szopki z Darwinem, UFO i innymi głupotami. Jak to kiedyś pisałem, wystrzelono Boga za 7 rzek, 7 gór i siedem galaktyk....
 
Biblia w paru miejscach podaje iż Bóg nachyli niebiosa aby zstąpić....

Trzy etapy poznawania prawdy: najpierw wyśmiewana, później zaprzeczana a na końcu oczywista. Arthur Schopenhauer

Portret użytkownika Maximus Rex Angelus

Dobrze oceniasz zjawisko

Dobrze oceniasz zjawisko pisząc o szkalnej misie, bo to istotnie analogiczny efekt optyczny.
Jedno jednak się nie zgadza: to nie jest firmamet "mocny jak szkło" tylko taka "mydlana bańka" falująca wokół naszej planety. Miejscami "dziurawa", wskutek gwałtownych zmian atmosferycznych. - Pozdrawiam

Portret użytkownika Dominik82

Wszystko ok, tylko ziemia nie

Wszystko ok, tylko ziemia nie jest planetą. Nad nami jest kopuła, firmament, jak w biblii. Bóg rozciągnął niebo nad kręgiem ziemi ( z matematyki, krąg to koło, cyrklem okrąg, dysk, itd) jak namiot mieszkalny. Dla mnie to opis kopuły. Atmosfera nie ma z tym nic wspólnego. Eksperymenty z tęczą też to potwierdzają, bo tęcza nie powstanie jeśli nie ma szklanego odbicia. Według eksperymentów stawiając płaskie lustro tęcza będzie płaska i równoległa do lustra. To co nad nami jest jakąś szklaną kopułą, która nie ma nic wspólnego z szkłem wyrabianym przez ludzi, to coś czego nasz umysł nie ogarnia.
 

Portret użytkownika Maximus Rex Angelus

jJszcze jedno: Tęcza

jJszcze jedno: Tęcza powstaje, gdy podświetlisz krople wody. Przykładem takiej tęczy jest ogrodowy wodotrysk rozpylajacy krople wody.
Ekranem dyfrakcji wielokolorowego światła słonecznego są owe krople. Sprawdź sobie sam.
Tęczę, która pokazałeś to dyfrakcja odbitych po zachodzie słońca promieni słonecznych na kryształkach zamrznietych kropel wody, wykrystalizowanych na jądrach kondensacji, jakimi są chemiczne nanocząstki chemitrali rozpylonych w wysokich warstwach atmosfery.
Nie koniecznie przez samoloty, lecz pochodzące z specjalnych rakiet, których szczatki często spadają jako rzekome "kule ognia" - "meteoryty". - pozdrawiam

Portret użytkownika Maximus Rex Angelus

CUDUJESZ PRZYJACIELU... PRZED

CUDUJESZ PRZYJACIELU... PRZED LATY TAKICH ZJAWISK NIE BYŁO. DOPIERO PO ROZPYLANIACH CHEMITRAILS SIĘ ZACZĘŁY POJAWIAĆ... CZY W TAKIM RAZIE OWA "SZKALANA KOPUŁA" POJAWIŁA SIE NIE DAWNO, CZY BYŁA ZAWSZE? JEŚLI ZAWSZE, TO DLACZEGO DOPIERO TERAZ POJAWIAJA SIĘ HALO, POBOCZNE SŁOŃCA I "SLUPY ŚWIATŁA?
 DRODZY PRZYJACIELE... REAKTYWOWANIE TEORII PŁASKIEJ ZIEMI, LUB BZDURY, JAKOBYŚMY MIESZKALI W JEJ WNĘTRZU, ZOSTAŁO UAKTYWNIONE WŁAŚNIE PO TO, BY ODWRÓCIĆ UWAGĘ OD ZBRODNICZEGO PROGRAMU CHEMITRAILS. - POZDRAWIAM WSZYSTKICH ZWIEDZONYCH NA MANOWCE...

Strony

Skomentuj