Krowy karmiono konopiami i sprawdzano, co dzieje się z ich mlekiem

Kategorie: 

Źródło: tg

Krowy, które jadły konopie, zachowywały się dziwnie i produkowały mleko z THC. Do tej pory roślina ta nie jest oficjalnie zatwierdzona jako bezpieczna żywność. Eksperyment wykazał, że krowy mleczne kołysały się niestabilnie na kopytach, zwisały im języki, a błony ich oczu stały się czerwone. Winna jest przemysłowa dieta konopna.

 

Warto zauważyć, że produkt pochodzący z konopi indyjskich nie poprawił apetytu zwierząt, a wręcz przeciwnie, ogólne spożycie pokarmu zmniejszyło się. W związku z tym produkowały mniej mleka. Mleko, które zwierzęta dawały, zawierało wykrywalne stężenia delta-9-tetrahydrokanabinolu (THC), który zmienia sposób działania organizmu.

 

Oficjalnie konopie nie są uważane za akceptowalny dodatek do pasz dla zwierząt w USA ani w Europie. Wynika to częściowo z obaw, że aktywne związki roślinne przedostaną się do mleka. Jednak zainteresowane strony i organy regulacyjne teoretycznie rozważały wykorzystanie konopi jako paszy dla zwierząt, powołując się na taniość i wartość odżywczą.

 

Jak wyjaśnia urzędnik ONZ, używanie produktów z konopi wiąże się ze stanem odurzenia, który jest spowodowany interakcją substancji czynnych z określonymi receptorami w mózgu. Powoduje to zaburzenia w funkcjonowaniu organizmu i może mu towarzyszyć wyraźny niepokój, zaburzenia percepcyjne, złudzenia, a nawet halucynacje.

 

Na przykład jedną z głównych przyczyn śmierci w wyniku używania konopi indyjskich są wypadki drogowe i wynikające z nich obrażenia.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika www.facebook.com/enivr0

Ta pierdolicie, bo się

Ta pierdolicie, bo się ujaraliście i myślicie, że was służby inwigilują, dlatego, taki dosłownie spust turobsłowian anty thc itp. itd.
Jeżeli nie macie zdania, to się nie wypowiadajcie, a to, że krowa co najbardziej muczy, to sobie wpierdala na potęgę zielonego, a nawołuję do prohibicji jest absurdem.

Uważam, że badanie jest nierzetelne, gdyż nie sprawdzano na wielbłądzie, gdyż mleko wielbłądzie ma właściwości zaskakujące. A mniej wielbłądów ma dostęp do TV, niż krów.

Dodatkowo nie ma opisanego jakimi konopiami były karmione te krowy. Czy oglądają te krowy telewizor? Czy to było przed wybuchem wojny na Ukrainie, czy po. WTF? A co jeżeli to była trawa po prostu spryskana syntetycznym thc, bo to by wyjaśniało, też, dlaczego tylko stężenie THC zaobserwowano, oraz nie podano jakie paramtery ma te mleko.

Portret użytkownika syriues

Takie mleko pasowaloby mi do

Takie mleko pasowaloby mi do kawy.

Co do artykułu, to sobie powiem szczerze poswawolilem z fantazją i jezeli elity każą politykom zalegalizować, to pewnie z powodu tego ,by was czyms zająć. Albo beda grac na zwłokę .Moze chca nas ,was przygotować na nowe pojawienie się feniksa i to moze skutkować wielka zgroza na haju . myślę, ze gandzia powinna już być w każdym domu od dawna

Portret użytkownika axell69

Wracając do palenie  tytoniu 

Wracając do palenie  tytoniu  czy  konopi , jestem palaczem tytoniu   od lat  z małymi przerwami , pierwszy raz nie paliłem dwa lata  a drugi  raz nie paliłem pięć  lat , nadal znów  palę  tytoń , papierosy nie wchodzą mi w ogóle do płuc   , często  częstowany przez znajomych paierosem  nie sięgam po niego , cokolwiek gotowego z filtrem  nie przyjmuje mój organizm. THX  wychodowałem sobie  sam  na własny uzytek  i stosuje  zioło  w małych ilościa  przed spaniem = i powiadam wam  jest okey .

Wracając do  papierosów  które  szkodzą , bo mają prawa  do tego, przez całą  chemię zawartą  w nich  plus ustnik  który  jest chyba największą  niespodzianką  w roli  szkodnika  

Moim zdaniem tytoń  i wyroby tytoniowe  nie są tak  szkodliwe jak opisują  wszędzie  , nawet uważam że dobry tytoń  jest  absolutnie  nie szkodliwy  - dlaczego ?? 

Gdyby był  naprawdę szkodliwy  byłby do nabycia za 1 zł plus  vat  za paczkę  

Identycznie   jest z marychą    - jest nie szkodliwa  i nie uzależnia  fizycznie  - ma wręcz  cudowne  działania odprężające , sprawia  dobry długi głęboki sen bez sennych koszmarów  itd   I dlatego   jest zakazana   jak i zakazane jest uprawianie/sadzenie/posiadanie  maku czy tytoniu   ..... jesli nic wam to nie  mówi    to znaczy że jednak tabletki prosto z krzaczka  są dla was lepsze i tak trzymajcie 

Portret użytkownika astrospasto

Mówisz że nie uzależniają

Mówisz że nie uzależniają fizycznie, bzdura!! Jarałem długo i dużo uzależnia jak s%&*(*oi i fizycznie i psychicznie. Większość osób mi znanych również tto potwierdza. Żebyś mnie źle nie odebrał odrazu piszę że nie jetem przeciwnikiem zioła. Nie jaram i nie piję ale nie jstem przeciwnikiem ani jednego ani drugiego. Jestem przeciwnikiem osób które w supierlatywach opisują jeden i drugi narkotyk. Po za tym jak piszesz że tytoń jest nieszkodliwy to chyba nigdy nie interesowałeś się troszkę głębiej zagadnieniem....  Co do zioła, jaraj z lufki. myślisz że to co osadza się na lufce jest nieszkodliwe albo jarając jonta nie powstają takie osady? Myślisz że organizm nie stara się wyje*(ć tego syfu z płuc i krani?

Portret użytkownika axell69

Ja pisałem o sobie i moich

Ja pisałem o sobie i moich własnych  odczuciach przy zużyciu około 5g  na dwa miesiące  , a narkoman zawsze będzie  narkomanem uzależnionym który  nie pamięta kiedy  zaczął naduzywać   i nie wie  kiedy  skończyć  .....dosłownie  tak samo jak  alkoholicy , wszystko jest dla  ludzi  a zwłaszcza to co rośnie w naturze. Mam zapas  zioła  tak duży ze gdyby nawet palił  2g dziennie  starczyło by mi  na  rok jeszcze ;)   jednak nie  robię  niczego  wbrew  sobie  

dziękuję  za poradę  xD 

Portret użytkownika astrospasto

Niestety ludzie którzy

Niestety ludzie którzy wypowiadają się w internetach na ważne i mniej ważne tematy, robią to majac bardzo mało wiedzy na poruszany temat. Coś tam słyszeli, coś tam doświadczyli, coś tam próbowali itd. podciągając każde jedne z tych doświadczeń pod swój światopogląd... Jeszcze jedna "porada" Nie wiem gdzie Ty w tych czasach dostałeś zioło które również rośnie gdziekolwiek na świecie naturalnie... Jest dziesiątki roślin śmiertelnie trujących, i nie są dla ludzi, noo czasami są... ale na pewno nie dla poprawy zdrowia. Pijąc codziennie po kieliszku można stać się uzależnionym od alko. No ale nigdy taki człowiek nie przyzna się że jest uzależniony. Bo to mało przecież... 

Portret użytkownika Darkres

Większych głupot nie

Większych głupot nie słyszałem że niby wypadki po konopi są najgorsze w kwestii obrażeń ? Nie wydaje mi się mieszkam w Holandii i statystyki mówią same za siebie bardziej bym powiedział że po jaraniu się dużo ostrożniej jeździ  

Portret użytkownika Kwazar

"Warto zauważyć, że produkt

"Warto zauważyć, że produkt pochodzący z konopi indyjskich nie poprawił apetytu zwierząt, a wręcz przeciwnie, ogólne spożycie pokarmu zmniejszyło się" Warto zauważyć że do takich """"ZAUWAŻAŃ" Wystarczy naniuchać,nawdychać,spożyć się narokotyku a apetyt spada i to bez badań nałukowych. Jestem preciwny karmieniu krów amfami,ziołem i  narkolami.Porządna krowa nie potrzebuje antydepresantu,kolorantó tylko kurwa !!!!!  CZYSTEJ i CIEPŁEJ obory, spokoju i dobrego żarcia.No i to się nam wszystkim zawsze opłaci bez dodatkowego badania.

Strony

Skomentuj