W Tajlandii proponują krowy tym, którzy zaszczepią się przeciwko Covid-19

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Inicjatywa wzbudziła duże zainteresowanie szczepieniami. Władze Tajlandii postanowiły zachęcić ludzi do zaszczepienia się przeciwko koronawirusowi, uruchamiając loterię, w której nagrodami są krowy.

 


Od przyszłego miesiąca co tydzień będzie odbywała się loteria z nazwiskami osób zaszczepionych przeciwko COVID-19 w hrabstwie Mae Chaem w prowincji Chiang Mai.

 


Zwycięscy otrzymają młode krowy o wartości około 10 tys. batów tajlandzkich (tj. 318,78 dalarów) za sztukę. Inicjatywa już teraz budzi duże zainteresowanie wśród okolicznych mieszkańców.

 


Część z nich planuje wygrać krowę na loterii, zamiast zdobyć na nią pieniądze. Inne prowincje również mają podobne kreatywne pomysły na pobudzenie akcji szczepień poprzez na przykład rozdawanie bonów żywnościowych, biżuterii, takiej jak złoty łańcuszek, lub rozdawanie gotówki.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Groot

W Tajlandii proponują krowy

W Tajlandii proponują krowy tym, którzy zaszczepią się przeciwko Covid-19

... oraz byki tym, którzy się nie zaszczepią. A w Polsce ci, którzy się zaszczepię będą mogli pójść i się zaszczepić drugi raz.

Nieposłuszeństwo jest prawdziwą podstawą wolności, posłuszni muszą być niewolnicy” – George Orwell.

Portret użytkownika S

No to na bogato. W USA

No to na bogato. W USA zaczynają przekupywać ludzi frytkami i burgerami.

https://ourtube.co.uk/watch/mlfhWNtWGsG2peJ

Czy można mieć cichą nadzieję, że grunt się skurwysynom obsuwa pod nogami i stąd taka żałosna desperacja? W USA odbywa się proces dr Fauci i jego przydupasów (taki ich Szumowina). Otóż wychodzi na jaw, że Frauci i jacyś jego zleceniodawcy FINANSOWALI badania nad koronawirusem w Wuhan (chodziło o przyspieszenie przenoszenia wirusa ze zwierząt na ludzi i ewetualne opcje użycia go jako broni biologicznej). Czy coś z tego wyniknie zobaczymy, ale jest sporo sygnałów, że plan NWO się wali - na całym Świecie elity wykonują jakieś dziwne rozpaczliwe ruchy (przymusy, kary, paszporty szczepień, reklamy, przekupstwo). A w przeciwwadze, jest w necie coraz więcej (idzie w setki tysięcy) filmów ludzi, którzy dali się oszukać i wyszczepić, na których pokazują innym co zrobiła im "szczepionka" i reszta społeczeństwa zdecydowanie przestaje mieć ochotę na szprycę.

https://ourtube.co.uk/watch/IbI1kRb1aijyZTj

Dyskusja to wymiana argumentów i własnych poglądów. Możesz się z nimi zgadzać lub nie. Ale jeżeli potrafisz tylko bluzgać, wyzywać i siać zamęt, rozważ karierę w Antifie. Bo tu jej nie zrobisz Wink

Portret użytkownika ​euklides

Czy coś z tego wyniknie

Czy coś z tego wyniknie zobaczymy, ale jest sporo sygnałów, że plan NWO się wali - na całym Świecie elity wykonują jakieś dziwne rozpaczliwe ruchy (przymusy, kary, paszporty szczepień, reklamy, przekupstwo).

Tak, ale zaczyna im też jakby mięknąć rura....

https://biznes.radiozet.pl/News/Polski-Lad-powstanie-specjalna-ulga-dla-samozatrudnionych

Z patusami, bandziorami i psychopatami trzeba konsekwentnie do końca. Będą teraz podejmować próbę wzbudzenia żalu i szukali zrozumienia (że niby kierowali się dobrem i byli wprowadzeni w błąd), ale trzeba ich konsekwentnie dojechać.  Nie można odpuścić psychopatom, bo oni zrobią to po raz drugi kiedy będą mieli tylko ku temu okazję.

Strony

Skomentuj