Dania rozpocznie kampanię informacyjną aby odstraszyć imigrantów

Kategorie: 

Źródło: iran-daily.com
Nowy rząd w Danii jakiś czas temu zapowiedział że rozpocznie walkę z islamizacją kraju, tzn. ograniczy napływ imigrantów, sprzeciwiając się jednocześnie polityce narzucanej przez Unię Europejską. Obecnie najwięcej mówi się o specjalnej kampanii, która ma zniechęcać migrantów do przyjazdu do tego kraju.

 

Duński rząd planuje rozpocząć zmasowaną kampanię informacyjną w zagranicznych gazetach. Specjalne reklamy będą "zniechęcały" migrantów przed przybyciem do Danii. Minister ds. integracji Inger Støjberg wyjaśniła, że migranci decydują się na wyjazd do danego kraju biorąc pod uwagę warunki życia, jakie tam panują. Oczywisty jest fakt, że w pierwszej kolejności analizowane są finanse.  

 

Dania chce przede wszystkim ograniczyć świadczenia socjalne dla imigrantów nawet o 45%. Reklamy w zagranicznych gazetach będą zawierały tę informację wraz ze wszystkimi innymi ograniczeniami, jakie będą wprowadzane dla uchodźców. Støjberg uważa, że informacje na ten temat zostaną szybko rozpowszechnione między innymi za pomocą mediów społecznościowych.

 

W ostatnim czasie sporo mówiło się o rozporządzeniu Unii Europejskiej, które mówi o tym że kraje członkowskie powinny przyjąć część migrantów z Bliskiego Wschodu i Afryki. Inger Støjberg oświadczyła niedawno, że do kraju przybyło już sporo uchodźców i nie mają zamiaru przyjmować kolejnych.

 

 

Źródła:

http://www.thelocal.dk/20150724/denmark-anti-refugee-advertisements-asylum

http://www.thelocal.dk/20150720/denmark-declines-to-take-part-in-migrant-relocation

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika achiles

Oczywiście pomoc ludziom w

Oczywiście pomoc ludziom w potrzebie to humanitarny obowiązek, ale w tym kontekście wygląda to jak wielka hucpa. Zmusza się biednych Polaków, żeby finansowali a to bogatych w stosunku do nas Greków, a to obcokrajowców, którzy dostaną pieniądze na życie na poziomie nieosiągalnym dla 90% mieszkańców tego smutnego kraju nad Wisłą. Warto przypomnieć, że zarówno Węgry jak i Dania, Irlandia i Wielka Brytania odmówiły przyjęcia emigrantów, a Polska, która może być wkrótce zalana uchodźcami z Ukrainy zgodziła się na wszystko bez większego artykułowania problemu.

Portret użytkownika Czytelniczka

Co Mułzumanie robią

Co Mułzumanie robią Mułzumanom że spieprzają z własnych krajów!!!!!!
Czy to prawda że jak kończy się Ramadan to kobiety i dziewczynki panikują na ulicach że zostaną zgwałcone!lub zmolestowane w miejscach publicznych a potem skazane przez watachy wyposzczonych facetów(rycerzy Islamu-Mudżahedinów)???

Portret użytkownika kolo21

Już od paru tygodni są w

Już od paru tygodni są w Polsce.Pełno ich na ulicach.Arabów i murzynów.I to w takim wieku że studentami czy sportowcami na bank nie są.O Ukraincach nie wspomnę wogule.Od groma ich.Miasto daję im pełno komfortowe mieszkania w blokach.A wiadomo że Ukraincy uwielbiają tworzyć tzw-mafie.Haracze,burdele itp.Tak jak w latach 90tych było.To nie tylko Polskę ale Europe chce ktoś zniszczyć.Alkocholizm,ćpanie i multikulti zasrane.Papierosy po 40zł za paczkę a piwo za 1zł będzie.Mułzumanów nie znam ale Ukraincami żygam.Jak słyszę ten ruski jazgot to cholera bierze tak jak na szwabski szczek.

kolo21

Portret użytkownika Genesis

Ukrainców już dawno było

Ukrainców już dawno było pełno. Wiele uczelni (w tym moja) podpisuje umowy z tym krajem i w ten oto sposób 20% studentów na roku to byli Ukraincy i Białorusini. Do tych drugich nic nie mam ale Ukraincy... . Dziewczyny jak już szły do pracy to tylko tańczyć w klubach, nie wspomnę już jak dorabiały w akademiku. Tam gdzie byli Ukaincy był też największy syf w boksie z pokojami. 
A, zapomniałam jeszcze o tym, że dostają tysiaka za samo studiowanie u nas i bycie Ukraincami. Ładnie co? A nasi studenci muszą nie raz brać kredyt studencki. 

Skomentuj