W całej Europie odbyły się liczne manifestacje przeciwko islamskiemu potopowi

Kategorie: 

Źródlo: Internet

Na skutek islamskiego potopu zalewającego Europę w europejskich miastach doszło do bardzo wielu demonstracji. Były te lewicowe, z poparciem dla tak zwanych "uchodźców" oraz dużo bardziej liczne manifestacje przeciwników wpuszczania do Unii Europejskiej imigrantów, których jedynym celem jest dorwanie się do pieniędzy z zasiłków.

 

Największa w Europie antyimigrancka manifestacja odbyła się w Warszawie. Został ona zorganizowana przez działaczy Obozu Radykalno Narodowego. Na demonstracji ONR, której początkowo próbował zakazać warszawski Ratusz stawiło się kilkadziesiąt tysięcy. Politycy mogli zobaczyć siłę przekazu wielu Polaków i usłyszeć argmenty przeciwko zgodzie na islamski potop.

 

Polskojęzyczne media informowały o narodowej demonstracji zdawkowo często manipulując przy opisywaniu jej wielkości. Mówi się o 7 tysiącach demonstrantów, podczas gdy było ich przynajmniej 30 tysięcy. Podobne demonstracje odbyły się w innych europejskich miastach, w Londynie, w Hamburgu, Bratysławie czy Pradze. Ludzie maszerowali tam w sprzeciwie wobec islamizacji Europy, która przyjęła już formę regularnej inwazji.

 

Oczywiście jak zwykle lewacy w typowo samobójczym odruchu zapragnęli zamanifestować swoje poparcie dla inwazji islamistów. Na demonstracjach w kilku miastach zebrało się po kilkaset osób cieszących się z islamskiej nawały. Mimo, że przeważnie wśród lewaków są ludzie głęboko nienawidzący Kościoła Katolickiego, coraz częściej można od nich usłyszeć o chrześcijańskim odruchu miłosierdzia. W warszawskiej demonstracji poparcia dla uchodźców brali udział między innymi politycy Platformy Obywatelskiej. Jednak mimo prób nadymania rangi tych imprez lewackie pikiety, w porównaniu z demonstracją patriotyczną, wyglądały wyjątkowo mizernie.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika tubylec

To co? Już teraz tylko ONR?

To co? Już teraz tylko ONR? Do św. Faustyny już się nie modlisz? O garnitur się nie martw, każdy sprzedajny polityk się w niego ubiera .. to symbol poddaństwa i dostosowania się do presji tłumu. Jakby człowiek był swoim ubraniem.

Portret użytkownika dziadek ze wsi

Relacja Polaka z Monachium.

Relacja Polaka z Monachium. Wybaczcie brak PL czcionki ale to jest na tyle ciekawe, że warto przeczytać i podać dalej:

"Mam brata w Monachium i mowi ze jest totalna masakra, ze dopiero teraz otworzyl oczy jak wielu niemcow ktorzy do tej pory nie zdawali sobie sprawy z problemu imigracji.. mysleli ze to ich jie dotyczy ze to gdzies daleko itp.. a teraz w miesciu jest panika! Klimat jak z jakiegos kiepskiego filmu wojennego! Helikoptery na miastem, syreny, karetki, rozwszeszczany tlum krzyczacy allahu akbar! pelno smieci itp. Ludzie boja sie z domu wychodzic i przestali zaprowadzac dzieci do szkol. o tym sie nie moei w polskuch meduach ale duzo ludzi chwali polskow za ich postawe i bardzo nas wspieraja! nie wycxytacie tego w gw i tym podobnym sciekom ale mamy duze wsparcie od Niemców ktorzy nas podziwiaja za opor. Nie dajmy sobie wcisnąć kitu i sprowadzic tej patologii do kraju. Merkel popelnila zbrodnie przeciwko wlasnemu narodowi i tu juz sie budzi aktywnie skrajna prawica! Nadciaga wojna totalna. Przyjdzie czas ze niemcy beda szukali azylu w polsce. Te muslimy żyją propaganda ze w niemczech kazdy dostaje socjal i mieszkanie a mieszkan juz brakuje. Ten tlum jest z godziny na godzine bardzuej glodny sfrustrowany i niebezpieczny bo nie dostaja mieszkan a mysleli ze niemcy to taki socjalny raj."

Portret użytkownika Xerxes

Bzdura ... Co prawda nie

Bzdura ... Co prawda nie popieram ani Ameryki ani Rosji, to to co wypisujesz to brednie. Jak by to USA sponsorowało to by żaden nie robił zamachów tam, a każdy jak jeden  nienawidzi ameryki i zachodu. Daliście się ponieść teoriom spiskowym. 

Portret użytkownika Surun

Niemcy: 7-letnia dziewczynka

Niemcy: 7-letnia dziewczynka brutalnie zgwałcona przez muzułmańskiego imigranta
Uchodźca z Afryki Północnej brutalnie zgwałcił 7-letnią białą dziewczynkę z Niemiec. Ataku dokonał w środku dnia w parku, gdzie dziecko bawiło się pod okiem matki.
Dramatyczne wydarzenia rozegrały się w miejscowości Chemnitz w południowo-wschodnich Niemczech. Muzułmański napastnik rzucił się na dziewczynkę, kiedy zbliżyła się do zarośli w parku, do którego przyszła na spacer z matką. Mężczyzna złapał dziecko za głowę, zakneblował jej usta i pociągnął za sobą w krzaki.
Imigrant brutalnie zgwałcił 7-latkę, po czym puścił ją wolno, a sam oddalił się w nieznanym kierunku. „Niektórzy świadkowie mówią o dworcu kolejowym w Chemnitz” – piszą niemieckie media.
Wszystko stało się tak szybko, że siedząca nieopodal matka dziewczynki niczego nie zauważyła. O ataku opowiedziała jej córeczka, która zapłakana i w poszarpanym ubraniu wróciła do niej z zagajnika o własnych siłach.
Policja publikuje rysopis zwyrodnialca i apeluje o pomoc w jego poszukiwaniach. „Napastnik miał ok. 30 lat. Był południowej urody, najprawdopodobniej pochodził z Afryki Północnej. Miał na sobie dżinsy, szarą koszulkę i brązowe buty sportowe. Nosił ze sobą biały telefon komórkowy” – opisują lokalne media.
Każdy, kto może posiadać informacje w tej sprawie proszony jest o kontakt z niemieckimi służbami.
za:http://wolna-polska.pl/wiadomosci/niemcy-7-letnia-dziewczynka-brutalnie-zgwalcona-przez-muzulmanskiego-imigranta-2015-09

Strony

Skomentuj