Nowy rząd w Danii rozpocznie walkę z islamizacją kraju

Kategorie: 

Grafika: John Moll
W Danii odbyły się niedawno wybory parlamentarne a teraz szykują się potężne zmiany. Nowy premier Lars Løkke Rasmussen i koalicja prawicowa będzie walczyć przeciwko islamizacji kraju, ograniczając napływ imigrantów.

 

Nowy rząd we współpracy z prawicową Duńską Partią Ludową chce zaostrzyć między innymi prawo azylowe. Już w przyszłym tygodniu przedstawiona zostanie odpowiednia ustawa. Nowy premier Rasmussen oświadczył wcześniej, że napływ imigrantów wyszedł poza jakąkolwiek kontrolę. W ten sposób Dania wyrazi sprzeciw wobec polityki narzucanej przez Unię Europejską.

 

Sojusznicza Duńska Partia Ludowa domaga się również referendum w sprawie wyjścia z UE. Rasmussen i jego partia Venstre jest temu przeciwna ale premier zapowiedział że jeszcze w tym roku odbędzie się głosowanie w sprawie wyłączenia z unijnych reguł, dotyczących wymiaru sprawiedliwości.

 

Głównym celem koalicji prawicowej będzie ograniczenie napływu imigrantów. Kraj może odmówić przyjmowania kolejnych uchodźców, odebrać zasiłki socjalne czy dokonać przymusowych deportacji. Dania będzie walczyć z imigrantami, którzy nie chcą się asymilować - pozostali mogą liczyć na pomoc ze strony rządu.

 

 

Źródło: http://www.irishtimes.com/news/world/europe/danish-government-to-curb-immigration-and-freeze-spending-1.2265974

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Wieszcz

A dlaczego ktos powtarza

A dlaczego ktos powtarza brednie? Dunski rzad bedzie walczyl z polonizacja. Zamknie granice przed glownym wrogiem - Polakiem. To przede wszystkim. Postac wroga Danii jest wykreowana przez media w pocie czola przez ostatnie 70 lat.

Portret użytkownika headbanger

Bardzo dobrze! Niech ciapate

Bardzo dobrze! Niech ciapate bydło wraca tam, gdzie jego miejsce!!! U siebie będą się mogli do woli nawzajem wyrzynać, czy współżyć z nieszczęsnymi przedstawicielami ssaków z rodziny krętorogich. Nie możemy pozwolić na to, żeby w kilkanaście lat zrujnowali cały dorobek naszej cywilizacji budowany przez co najmniej 5 tysięcy lat!!! Już widać efekty działania ich "religii pokoju" - w biały dzień mordują ludzi na ulicach w Anglii, a sąd się boi, żeby przypadkiem ich nie urazić. Nie mówiąc o tym, co się dzieje tam, gdzie rzeczywiście islam ma władzę - pedofilia, podrzynanie gardeł przedstawicielom innej religii czy nawet wyznania - przecież państwo islamskie (stfu!) wysadza meczety szyitów, bo ci są zbyt mało fanatyczni. Do tego niszczenie antycznych zabytków - litości! Jeszcze jedno - szanownym pe*ałom, anarchistom, feministkom, transwestytom i innym lewackim zboczeńcom pragnę zwrócić uwagę, że gdy ukochani przez nich ciapaci przejmą władzę, to ich własne głowy będą wisiały na zgliszczach tęczy na Placu Zbawiciela Smile

Skomentuj