Dania będzie wysyłać niebezpiecznych imigrantów na bezludną wyspę

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Władze Danii podjęły bardzo odważną decyzję w kwestii imigrantów. Na drodze negocjacji koalicyjnych ustalono, że niebezpieczni obcokrajowcy zostaną umieszczeni na bezludnej wyspie, zanim zostaną deportowani do krajów pochodzenia.

 

Kryminaliści, którzy sprawiają kłopoty, będą przymusowo umieszczani na bezludnej wyspie Lindholm w zatoce Stege, około 80 km na południe od Kopenhagi. Władze twierdzą, że imigranci nie będą umieszczani w więzieniu, ale będą pilnowani przez strażników więziennych. Promy będą pływały tylko w ciągu dnia, natomiast w nocy, imigranci będą zamykani w centrum deportacyjnym.

Cudzoziemcy, którym grozi deportacja, są obecnie przetrzymywani w mieście Bording. Władze uznały, że imigranci sprawiają tam zbyt wiele problemów. Wysyłając ich na bezludną wyspę będzie można odizolować kryminalistów od reszty społeczeństwa.

 

Rząd podjął również kilka innych decyzji, aby ograniczyć imigrację do Danii. Wśród nich jest tymczasowy przepis, zgodne z którym uchodźcy i imigranci muszą być deportowani, jeśli w kraju pochodzenia nie toczy się wojna.

 

Dania położona jest pomiędzy Niemcami a Szwecją – krajami, które masowo sprowadzają imigrantów z Afryki i Bliskiego Wschodu. W Danii rządzi koalicja trzech partii, która wprowadziła liczne ustawy antyimigracyjne i podobno ma zastrzeżenia do paktu migracyjnego ONZ.

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.5 (2 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Wiedźmin-Dermatolog

Alcatraz 2 ? Już było. Nie

Alcatraz 2 ? Już było. Nie wypaliło.

Ale inicjatywa z godnych pobudek. A potem się wyśle kogoś nieżle uzbrojonego (fanatyka) i zrobi tratatatata porządek. Też już było w Norwegi chyba. Koleś ma fajne więzienie z internetem. Opłaciło się.

Portret użytkownika Endymion

Po przeczytaniu artykułu

Po przeczytaniu artykułu obawiałem się nowego Kosowa na Bałtyku, ale sprawdziłem mapę i jestem w szoku większym, ci idioci tworzą nowe Kosowo wewnątrz Danii.. to jest jeszcze lepsze niż system penitencjarny w Kanadzie, gdzie skazani chodzą do więzienia na weekend, a w tygodniu robią to samo za co zostali skazani Sad

DIVI LESCHI GENUS AMO 

Portret użytkownika Arek

Kolejny durny pomysł który

Kolejny durny pomysł który będzie generował dodatkowe koszty. Najpierw ich sprowadzają potem wpuszczają między ludzi, obserwują czy się dobrze zachowują a potem za złe zachowanie wysyłają na wyspę. Trzeba opłacić promy, strażników i zapewne dawać im żreć. itd

Lepsze rozwiązanie. To oczywiśnie nie wpuszczać ale skoro już są to wszychtkich nachodźców oznakować np. zachipować. Niepokornych odsyłać tam skąd przyszli jeśli znowu wróci to na granicy od razu zastrzelić.

Resztę zagonić do roboty adekwatnej do ich ambicji i kompetencji. Budowa dróg, mieszkań sadzenie lasów. Dość utrzymywania ich przez rządy państw które dla własnych obywateli nie mogą zapewnić świadczeń na ludzkim poziomie. Nie chcą pracować to banicja.  

Nie traktujmy ich jak ludzi bo oni jak ludzie się nie zachowują.

Portret użytkownika Arek

No nie dokońca o to chodziło

No nie dokońca o to chodziło że nie kompetentni. Mój błąd. Kompetentni są a przynajmniej wielu bo umieją dużo. Praca na budowie jest słaba więm bo sam kiedyś w wakacje dorabiałem na budowie. Mimo że budowlaniec zarabia więcej niż nauczyciel. Ale co do ambicji to już inna sprawa. Jak ktoś lubi nosić cegły albo układać kostke chodnikową bo się spełnia w takiej pracy to ok. 

Źle podejrzewasz ;P  Gwozdzie tez umiem wbijac remont też umiem zrobić a na półce z książkamy stoi jeszcze jakaś książka Adama Słodowego.  

Strony

Skomentuj