Małpa alkoholiczka z Indii zraniła w serii ataków ponad 250 osób

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

Do niezwykłego zdarzenia doszło w Inddiach. Małpa alkoholiczka, która była oswojonym zwierzęciem domowym wpadła w szał i zraniła ponad 250 osób.

Małpa, która dokonała ataków była wcześniej zwierzęciem domowym i żyła w Mirzapur, w stanie Uttar Pradesh. Właściciel dawał małpce mocny alkohol i karmił ją surowym mięsem. Po jego śmierci uzależniony od alkoholu naczelny wpadł w furię.

 

Niesforna małpa wabi się Kalua i z nieznanego powodu wybierała na swoje ofiary głównie kobiety i dziewczęta, dokonując gwałtownych ataków i zadając straszne rany kłami. Dziesiątki dzieci potrzebują chirurgii plastycznej po tym, jak kły rozerwały im twarze. W sumie w alkoholowym szale małpa zraniła 250 osób, a jedna zmarła w szpitalu z powodu obrażeń. 

 

W końcu złapano niebezpieczne zwierzę i postanowiono, że będzie ono przetrzymywane w niewoli do końca życia, pozostajac w klatce w zoo w Kanpur, również w stanie Uttar Pradesh. Zoologowie zbadali małpę i stwierdzili, że nie tylko stała się alkoholikiem, ale także odmawiała jedzenia warzyw. Jej były właściciel karmił ją małpim mięsem. Zdaniem ekspertów jej dieta to dodatkowy powód tej wściekłości oprócz uzależnienia od alkoholu.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika drako_tr

Jak byłem dzieckiem, uczono

Jak byłem dzieckiem, uczono mnie, że o zmarłych nie powinienem mówić źle, bo już zostali "rozliczeni" przez Stwórcę...

Agresja małpy jest spowodowana wyłącznie alkoholizmem, a konkretnie - KACEM... jedzenie surowego mięsa nie ma z tym nic wspólnego...wystarczy spojrzeć na poczynania naszych lewackich wegan, oni nie jedzą mięsa, a są bardziej agresywni, od tych co je jedzą.

Portret użytkownika Medium

Proszę, czytaj uważnie! To

Proszę, czytaj uważnie! To nie było po prostu mięso, to było mięso przedstawicieli swojego gatunku

admin wrote:
 Jej były właściciel karmił ją małpim mięsem. 

Co do rozliczania przez stwórcę poprzez śmierć to mimo wszystko jestem za realną rozsądną etyczną oceną, w przeciwnym razie zagubimy wyczucie dobra i zła. 

Strony

Skomentuj