Słoń podeptał kobietę i zaatakował jej ciało podczas pogrzebu

Kategorie: 

Źródło: Pixabay.com

We wschodnim stanie Odisha w Indiach 70-letnia Maya Murmu została zadeptana przez słonia, a potem zwierze zaatakowała jeszcze jej ciało podczas pogrzebu. O dziwnym wydarzeniu donosi New York Post.

 

Według policji zwierzę uciekło z rezerwatu przyrody Dalma, który znajduje się w sąsiednim stanie. Murmu czerpała wodę ze studni, kiedy wpadł na nią słoń. Bestia podeptała kobietę, zmarła od ran w najbliższym szpitalu.

 

Podczas pogrzebu rodzina Murmu odprawiała hinduskie obrzędy religijne, a przed zapaleniem stosu pogrzebowego słoń pojawił się ponownie. Złapał zwłoki, wyrzucił je w powietrze i uciekł. Następnie rodzina kontynuowała ceremonię pogrzebową, słoń nigdy nie wrócił.

Wcześniej informowano, że grupa orek, znanych również jako orki, zaatakowała w środku nocy dziesięciometrowy jacht żaglowy w pobliżu hiszpańskiego kurortu Barbate. Zaniepokojeni marynarze pilnie zwrócili się o pomoc do służby ratunkowej, ale orki zdołały staranować statek.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Medium

Mocne! Przypomina mi to

Mocne! Przypomina mi to sytuację, kiedy moja psina w parku złapała wronę (była bardzo szybka, a wrony sobie za dużo pozwalały), ale ją potem bez szkód wypuściła. Wrona ta prześladowała nas przez cały ponad godzinny spacer swoim krakaniem.

Portret użytkownika Q

Głupi i durny zwyczaj

Głupi i durny zwyczaj spalania zwłok zamiast ich złożenia w ziemi gdzie posłużyłyby za "nawóz", tylko pogarsza ich sytuację smogową. "Mało" mają dymu i pyłów z różnych innych głupich działań to jeszcze dokładają sobie cuchnący dym palonego truchła.. 

Jak niby ma nastąpić postęp w świadomości ludzkiej ? , skoro pospolite człowieki wolą trzymać się tradycji czyli głupich obyczajów zamiast poddać ich zasadność logice i zastąpić je bardziej przemyślanymi działaniami, które zaowocowały by poprawieniem dobrostanu całej społeczności. I nie mówię tu tylko o hindusach .. bo to dotyczy też polaków i wszystkich innych nacji - którym postęp kojarzy się tylko z nowszym modelem elektronicznych zabawek..

A tak naprawdę ludzie są równie prymitywnym mentalnie gatunkiem hominidów jak przed tysiącami lat.. żadna ewolucja tu nie nastąpiła.
Motorem prawdziwego postępu jest pewnego rodzaju "czujność" polegająca na nieustannym wprowadzaniu korekt do swoich działań na zasadzie analizowania ich pod kątem efektywności i słuszności czyli ich ewentualnego szkodliwego wpływu na środowisko fauny i flory.
 

Portret użytkownika wwwxyz

Cytat: "...poprawieniem

Cytat: "...poprawieniem dobrostanu całej społeczności" - już mieliśmy takie systemy polityczne jak komunizm i narodowy socjalizm, które chyba najpełniej się tym zajmowały? Ostatnie zdanie brzmi jak mainifest... tylko czego? Chyba bycia czujnym? Przed czym - ostatnie zdanie to taka "perełka", która tylko gładko brzmi. Pozdrawiam

Portret użytkownika Q

Mądrej głowie dość po słowie

Mądrej głowie dość po słowie . Po to właśnie pisze się książki by krótką treść (myśl przewodnią) rozwinąć na tyle by każdy tuman był ją w stanie zrozumieć.. czegoś nie rozumiesz ? - zapytaj. Dlatego właśnie ludzie nie są w stanie się porozumieć (oto prawdziwe pomieszanie języków) bo gdy ktoś coś mówi mając coś na myśli , ktoś inny słysząc to - myśli co innego niż ten, który to powiedział. 
 

Portret użytkownika KittySlayer

Tak jak w Indiach krowa, to w

Tak jak w Indiach krowa, to w Tajlandii słoń jest takim czczonym zwierzęciem i tamci ludzie twierdzą że słoń jest niezwykle pamiętliwy i potrafi po wielu latach się odgryźć za krzywdę.

W przypadku tej kobiety, być może mamy z takim przypadkiem
do czynienia albo po prostu trąbalski się wnerwił i  
zrobił sobie ulgę a że nawinęła się kobieta, to powinna uważać gdzie sie wałęsa - i nie mam na myśli żyda wałęsy alias pierwszy kabel  Rzeczpospolitej, ten pejs to dosyć dobrze się maskował ale do czasu - śmierć ojca i info o tym gdzie zmarł. 

„Veritas est adequatio rei et intellectus”

Portret użytkownika Set

Tak jak Izraelczyk na świecie

Tak jak Izraelczyk na świecie zapomniałeś dodać. Też są uznani za świętych.

Jaka tu ma być świadomość na tym zgniłym świecie, skoro uznali jakąś rozwydrzoną rasę sa najlepszą.

Świadomość kolektywu ludzi upada, bo kultura została wykorzeniona oraz istnieje wykrzywiony obraz inteligencji. Dziś im bardziej „inteligentny", tym lepiej, nie ważne, czy skurwysyn. Ten obraz się w obecnych czasach kultywuje.

Najczęściej ci, którzy są niegodziwcami, mają najlepsze wyniki w szkołach, by później zajmować wysokie stanowiska urzędnicze lub medyczne, aby wykonywać polecenia bandyterii nowego porządku.

Większość nie rozumie, do czego służy inteligencja, w jaki sposób powinna współdziałać z mądrością, a także nie mają pojęcia o medytacji ani synchronizowaniu się.

Nie zagłębiają się w sfery ponadmaterialne.

Straszne to jest.

Portret użytkownika Endymion

Morał z tego taki, że zemsta

Morał z tego taki, że zemsta jest w naturze ssaków, ale jakoś u ludzi zaniknęła.. Taki słoń, czy orka nie mają telavizora, nie mają państwowej indoktrynacji szkołą zwącej się, mają instynkt i by zimnego lecha wraz piłsudskim wyrwały z Wawelu..

DIVI LESCHI GENUS AMO 

Słowian dobrej woli jest więcej - Słowiański WIEC, Słowiański ZEW , Słowiańsk DUCH , Słowiańska KREW - na pohybę .......

Portret użytkownika Set

No widzisz. Ten świat sam się

No widzisz. Ten świat sam się zaora. Przez brak możliwości zemsty powstaje dewiacja i homoseksualizm. Odbierana jest godność w ten sposób, że tobie nic nie wolno, ale dyktatorom wolno wysyłać na wojny życia, bogaczom wpłacać kaucję, posłom posiadać immunitety.

My mamy być grzeczni, bo wiedzą, że to jest lawina nie do powstrzymania. Wzięto ludzi na ,,przykazania boże", na kulturę, inteligencję, które z czasem zamienili w ucisk pełen wymyślnych praw i paragrafów, kulturę w dewiację, a inteligencję w przedłużenie penisa.

Skomentuj