Palenie zniczy na grobach niepokoi Unię Europejską

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Tradycyjne znicze zapalane na grobach we Wszystkich Świętych niepokoją unijnych decydentów opętanych klimatyczną ideologią. Ich rozumowanie jest proste - wytwarzają CO2 szkodzące klimatowi na Ziemi więc muszą zniknąć. 

Trudno wyobrazić sobie święto zmarłych bez zniczy, ale wdrażane właśnie unijne programy walki z klimatem mogą wkrótce zagrozić tej pięknej polskiej tradycji. Jak wiadomo zapalony znicz zużywa tlen zamieniając go na dwutlenek węgla, a dla rządzących obecnie UE weglofobów to wystarczajacy powód, żeby zakazać palenia zniczy. 

 

Praktyka zapalania zniczy na grobach zmarłych nie pasuje do polityki redukcji dwutlenku węgla narzucanej nam przez unijnych decydentów. Już w najbliższym czasie do cen zniczy i świeczek doliczona zostanie opłata emisyjna z której dochody zasilają budżety cwanych sprzedawców powietrza. 

 

Ludzie w większości nie zdają sobie jeszcze sprawy z tego jakie klimatyczne tsunami nadciąga z powodu szalonych unijnych planów redukcji dwutlenku węgla. Wszyscy jeszcze nie dowierzają, że UE planuje pauperyzację społeczną - zbiednienie - jako pomysł na ograniczenie konsumpcji.

 

Możemy się za kilka lat obudzić w świecie, w którym samochody benzynowe będą zakazane, transport zostanie wysoko opodatkowany, rolnictwo zostanie stłamszone zakazem stosowania nawozów i hodowli zwierząt, które pierdząc wydalają metan, a gaz, węgiel i prąd będą tak drogie, że ludzie będą zamarznąć zimą.

 

Jeśli ci maniacy będą w stanie przeprowadzić swój zbrodniczy plan to szybko może się okazać, że zakaz palenia zniczy będzie naszym najmniejszym problemem. 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Adrem

Ale odrzutowce w liczbie

Ale odrzutowce w liczbie kilkuset, aby przylecieć na szczyt są OK ?

A na osiołku, skurwiele !
Albo żaglowcem z hameryki !

Żyjcie najpierw sami według zasad, które próbujecie wymusić na nas !

Portret użytkownika Fenix7

Klimat jest tylko pretekstem

Klimat jest tylko pretekstem do wprowadzania wygodnych dla plemienia wężowego praw i ograniczeń, tak jak teraz "wirus" cov id-19 - cow -krowa, bydło, id - identyfikacja, 19 - w numerologii: nadużywanie władzy.

 

Portret użytkownika Fenix7

Im właśnie chodzi o to aby

Im właśnie chodzi o to aby zniszczyć tradycje, zwyczaje narodów oraz napuszczaja migrantów, reklamują jaka różnorodność jest wspaniała. Skutek: wytępienie etnicznych Polaków (i innych nacji) po to aby powstała mieszanka i wtedy nie będzie ludności etnicznej, tubylczej a pozostaną tylko "czyści" chazarowie, nastąpi zniesienie granic i utworzenie jednego państwa. Reszta znana opisana jest w "Nowym wspaniałym świecie" Huxleya, który ujawnił plan "czerwonej tarczy" i ich sojuszników z wpływowych rodzin z Włoch.

Portret użytkownika Fenix7

Gdzie jest kontrwywiad?

Gdzie jest kontrwywiad? Dlaczego generałowie nie zbiorą swojej armii i nie przekonają innych aby wykurzyć tą mafie - Mossad i agentów City z Polski? 

Do nich dołączają wojewodowie, radni w miastach, wsiach.

Rozmontowane zostaje 5G po którym (ostatnio nic się o tym nie wspomina) następuje uszkodzenie organizmu w skutek długotrwałego PEM.

Nikt na to nie wpadł? 

 

Portret użytkownika Quark

A dlatego , że to nie jest

A dlatego , że to nie jest armia generałów a po drugie przyjrzyj się za co i komu przydzielane są awanse w wojsku ? Wojewodowie , radni i reszta ?? Czy Tobie się wydaje , że ci ludzie są na tych stanowiskach bo na to zasługują ? Gdyby tak było , to już dawno Polska była by rajem na ziemi .. Niestety ale wciąż obowiązuje zasada - im kto głupszy tym się wyżej pcha .

Strony

Skomentuj