Francuscy policjanci ciężko pobici przez bandę imigrantów. Tak wygląda ubogacanie kulturowe

Kategorie: 

Źródło: Kadr z YouTube

Francja wciąż ma poważne problemy z nieintegrującymi się nachodźcami. Ich ubogacanie kulturowe sprowadza się do tego, że Francja zostanie w przyszłości uznana za kraj trzeciego świata. Niepokojące sytuacje mają miejsce w samym Paryżu oraz wokół stolicy.

 

W sylwestrową noc setki imigrantów zlinczowało dwóch policjantów. Funkcjonariusze przyjechali do islamskiego getta w podparyskiej miejscowości Champigny-sur-Marne, gdy otrzymali zgłoszenie o zamieszkach. Banda agresywnych ludzi próbowała wejść na prywatną imprezę.

 

Gdy dwuosobowy patrol zjawił się na miejscu, chuligani zjednoczyli się i rzucili na policjantów. Niektórzy z nich nagrali całe zajście i zamieścili film w sieci, aby pochwalić się jak ubogacają Francję. Widać na nim "uchodźców wojennych", którzy brutalnie biją policjantkę. Drugi funkcjonariusz również został ciężko pobity. Następnie imigranccy bandyci zniszczyli radiowóz wywracając go do góry nogami i uciekli. Skatowani policjanci zostali później odnalezieni przez ich kolegów i zabrani do szpitala.

Powyższa sytuacja dobitnie pokazuje, że agresywni imigranci pozostają bezkarni. Sprawcy nie zostali aresztowani i raczej nigdy do tego nie dojdzie, ponieważ tożsamość chuliganów nie jest znana. Prezydent Emmanuel Macron mydli Francuzom oczy twierdząc, że napastnicy zostaną zatrzymani, a jeszcze niedawno publicznie ogłosił, iż Francja będzie nadal przyjmować imigrantów z Afryki.

 

Fatalna polityka zagraniczna i bezmyślne sprowadzanie jak największych ilości obcych kulturowo ludzi nie pozostaje bez konsekwencji. Ulice Paryża i wielu innych miast stały się niebezpieczne, powstają tzw. strefy no-go, rośnie przestępczość, kwitnie handel narkotykami, bronią i islamski terroryzm. Tymczasem rząd działa wyraźnie na szkodę państwa i widocznie ma zamiar przekształcić je w jedno wielkie getto.

 

Ocena: 

4
Średnio: 3.7 (3 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego WschoduKomentarze

Portret użytkownika TAL-BAU-SYSTEM  (Wymiana pogladow a nie slowne przepychanki)

Patrzycie a nie widzicie,

Patrzycie a nie widzicie, sluchacie a nie slyszycie....

Tylko czemu ci imigranci po arabsku nie mowia??? Czemu za kazdym razem zamazany film, nagrany starym telefonem,??  W niemczech angli czy francji Galaxy s7 to absolutne minimum,koszt takiego telefonu to 1€ otrzymasz w kazdym salonie telefoni komurkowej po okazaniu zaswiadczenia o zameldowaniu... Na filmie widac jakies auto ale nie mozna powiedziec ze to radiowoz, kazdy policjant zanim podejdzie do grupy osob trzyma reke na broni, kabura jest wczesniej odbezpieczona, dodatkowo w lewej kieszeni posiada gaz.  Nie realne jest zatem pobicie policjanta bez strzelania... 

 To wszystko to falszywe propagandy w stylu usa! Bzdura kompletna!

Portret użytkownika EkrudyDref

Francuzi są zachwyceni

Francuzi są zachwyceni działaniami swoich rządów i wybierają takich polityków, którzy zapewniają im dalsze ubogacenie kulturowe. Ich prawo. Nie mam nic przeciwko dopóki nie żądają byśmy i my się kulturowo ubogacali, a niestety takie żądania przedstawiają. Nie na darmo Anglicy nadali im nazwę France.

--------
Howgh!

Portret użytkownika TAL-BAU-SYSTEM  (Wymiana pogladow a nie slowne przepychanki)

Wybieraja bo sie nic

Wybieraja bo sie nic niedzieje, to wszystko fikcja, obojetnie kogo zapytasz na ulicy czy sa problemy z imigrantami w jego miescie to powie ci ze nie! I ja tez osobiscie nie widzialem i nieznam osoby ktora miala jakies problemy z imigrantami... Tylko w mediach widac jak wiec to mozliwe??  Imigrantow jest naprawde sporo, to widac na ulicach ale zeby jakies bojki byly to nie!

 W niemczech jak ktos sie bije to tylko polak, rusek albo serb...

Portret użytkownika BigStan

Ubogaciłbym to ścierwo

Ubogaciłbym to ścierwo ołowiem a truchło zakopał w dole ze świńskimi odpadami i całość takiego przedstawienia puściłbym w głównym krajowym wydaniu wiadomości aby dać jasny przekaz.

Na przykładzie takich i innych zachowań widać że miejsce brudasów jest tam skąd przyszli, jeżeli sami Francuzi się nie przebudzą i nie zrobią porządku w swoim kraju ( nie patrząc na sprzedajne decyzje polityków ) to doczekają się jeszcze większych burd i ataków kończącym się rzezią rdzennych Europejczyków .

Strony

Skomentuj