Szwedzki policjant wyznał, że niemal wszystkie przestępstwa popełniane są przez uchodźców

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Jeden ze szwedzkich policjantów mógł ściągnąć na siebie poważne problemy, ponieważ ujawnił coś, co niekoniecznie musi odpowiadać tamtejszemu rządowi, który nachalnie promuje wielokulturowość. Potwierdziło się coś, co było wiadome od dawna - niemal wszystkie przestępstwa, takie jak gwałty, rozboje, stosowanie przemocy, nieudane próby zabójstwa czy handel narkotykami, popełniane są przez uchodźców z Afryki i Bliskiego Wschodu.

 

Badając obecną sytuację w Szwecji łatwo można dojść do wniosku, że to tzw. uchodźcy sprawiają największe problemy. Nie wolno jednak mówić tego głośno, bo automatycznie zostaje się rasistą, można za to stracić pracę i nie tylko. Rząd w Sztokholmie wyraźnie cierpi na syndrom sztokholmski i zamiast rozwiązać problem ignoruje go, a nawet solidaryzuje się z agresywnymi uchodźcami i w dalszym ciągu pozwala im korzystać z zasiłków.

 

Peter Springare postanowił opowiedzieć jaka jest sytuacja w mieście Örebro, za co już otrzymał łatkę rasisty. 3 lutego, szwedzki policjant wymienił na swoim profilu na Facebooku przestępstwa, z jakimi miał do czynienia w ciągu ostatnich 7 dni. Były to głównie gwałty, zastraszania i napaści a podejrzani sprawcy to zwykle osoby o muzułmańskich imionach i nazwiskach, pochodzące z Iraku, Turcji, Syrii, Afganistanu lub Somalii. Część z nich nie posiada żadnych dokumentów tożsamości. 

Już na samym początku policjant zaznaczył, że to co ma do ogłoszenia nie będzie poprawne politycznie. Aż dziw bierze, że jego komentarz nie został ocenzurowany. Obecnie nie wiadomo, czy Peter Springare poniesie jakieś konsekwencje, ale swoim oświadczeniem zwrócił na siebie uwagę mieszkańców Szwecji i tamtejszych mediów. Jego komentarz opisywany jest również przez liczne zagraniczne portale.

 

Szwedzki policjant, który wkrótce ma przejść na emeryturę, spotkał się z mieszaną reakcją. Nie zabrakło oskarżeń o rasizm, co jest typowym zachowaniem gdy ktoś próbuje wskazać na problemy, związane z przyjmowaniem muzułmańskich uchodźców. Jednak większość ludzi traktuje go jak bohatera, który przerwał milczenie i powiedział jak jest naprawdę. Springare otrzymał wiele listów i wiadomości drogą elektroniczną, liczne podziękowania i prezenty za swoją odwagę.

 

Miejmy nadzieję, że jest to początek zmian, jakie od dawna powinny były nastąpić w Szwecji. Kraj dosłownie tonie w wielokulturowości, co ewidentnie nie wychodzi na dobre, lecz na zmiany wciąż nie jest za późno.

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Kimbur

Co do przestępstw: 

Co do przestępstw: 

Papież (obecny, o ile uznamy, że to papież) wyznał (podaje Telegazeta), że w Watykanie (państwo) ma miejsce korupcja (przestępstwo), ale on tym się nie przejmuje choć zwalcza ją pisząc listy do św. Józefa (sic!), ale sam śpi spokojnie, gdyż Italianie nauczyli go nieprzejmowania się.

Czym tu się przejmować?

Portret użytkownika Ogo Pogo

Wyjawianie PRAWDY stało się

Wyjawianie PRAWDY stało się bohaterstwem.Jak ujął to niejaki cogito dzięki braterskim wolnomurarzom,oświeconym inaczej.Cóż inżynierze mgr niepotrzebny ci jest ksiądz ,liturgia,rytuał jak sugeruje cogito.No chyba ,że rabaj.Tak na marginesie .Cogito ty oświetlony ideą wolnych murarzy chyba nie masz nic przeciwko murzyńskim wolno mułłażą ,twoim czarnym braciom też w wierze ,że aż wstręt bierze.Gdzieś ty się Cogito nałykał tych bzdur?Na Czerskiej,Wiertniczej czy u Godzili polsatowskiej,Gozdyry?A może u Smolara,Blumsztajna ,który pierdoli i nie rodzi?Sierakowski,Mikołejko?.

Portret użytkownika inzynier magister

Powinni przyjać wszystkich

Powinni przyjać wszystkich ukrainców i by mieli białą rasę która chce ciężko pracować zamiast lenii i gwałcicieli ! Szwecja to jedno z państw rządzonym przez iluminatów, dowodem jest ich polityka cywilizacji śmierci ! Nie chcą białych chrześcijan prawosławnych tylko islamistów pobierających socjal ! Do tego ich antyprawo zmusza do samookaleczeń szaleńców gender, promuje homoseksualizm i wszystkie antywartości ! Cywilizacja śmierci którą wprowadzają rządy iluminatów skończy się islamizacją i przejęciem władzy przez krwiożerczy islam ! Potem garstka enwuowców ukryta w bunkrach będzie czekać na śmierć albo rozpocznie wojnę domową żeby wprowadzić czipowanie ! Zanim to nastąpi wszyscy będą wszczykiwać sobie truciznę żeby umrzeć z powodu bezsensu życia ! "W Belgii poinformowano o drugim już przypadku „aktywnej pomocy w samobójczej śmierci” małoletniego. Belgijski dziennik „Le Soir” doniósł 8 lutego, że już w 2015 roku zastosowano eutanazję wobec niepełnoletniego mieszkańca Walonii.": http://www.pch24.pl/eutanazja-nastolatka--w-belgii-usmiercono-niepelnoletniego-mieszkanca-walonii,49358,i.html#ixzz4YC3qyqdS

Jeżeli człowiek niszczy chrześcijaństwo to automatycznie wproweadza śmierć, terroryzm i szaleństwo ! Chrześcijańska cywilizacja to podstawa życia, to jedyna cywilizacja która może uratować tzw. zachodnią cywilizację. Maryja Dziewica, Duch Święty i Jezus Chrystus powinni być promowani 24/h przez zachodnie państwa ale oni wybrali diabła ! "Na wstępie podam ogólną definicję masonerii.Jest to organizacja tajna, ogólnoświatowa, naturalistyczna, hierarchiczna dążąca do całkowitego opanowania świadomości i duszy swych członków a także żądająca bezwzględnego posłuszeństwa.Następnie przez swą tajną działalność swych członków zmierzająca do opanowania świata, celem zrealizowania swych planów zniszczenia ludzkości.Została powołana przez tajne kręgi anty kościoła jako wyraz buntu przeciw Bogu objawionemu w Jezusie Chrystusie i Jego przesłaniu do ludzkości i Jego Kościołowi. Jest to anty kościół kierowany i sterowany przez szatana za pośrednictwem ludzi, którzy mu się dobrowolnie oddali."

https://dzieckonmp.wordpress.com/2011/02/08/odkrycie-i-ujawnienie-najwiekszej-tajemnicy-masonerii/

W Polsce powinna być szeroko zakrojona akcja nauczania dzieci i młodzieży w szkołach o Bogu i tajnych bractwach oraz patriotyzmie żeby wychować ludzi patiotów ktorzy będą glosować na Polaków i takich którzy obronią nas przed cywilizacją śmierci !

Zaorać sądy i HGW! Kowalski & Chojecki NA ŻYWO 09.02.2017

https://www.youtube.com/watch?v=Ffq6G4KIzNo

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika cogito 9

Ja podam Ci taką definicję

Ja podam Ci taką definicję masonerii:

"Masoneria, inaczej też zwana wolnomularstwem, to organizacja, która jednoczy ludzi wszystkich wyznań, obyczajów i narodowości. Początków masonerii należy poszukiwać w epoce oświecenia.Masoni zaczęli gromadzić się wspólnie, ponieważ uznali za konieczną pracę nad rozwojem człowieka oraz społeczeństwa. Członkowie tej organizacji za cel stawiają sobie duchowe rozwijanie własnej osobowości Główną zasadą, jaką wyznają członkowie masonerii, jest tak zwany imperatyw braterstwa. Zakłada on wyjście poza jakiekolwiek podziały – czy to religijne czy narodowościowe. Według tej reguły, we wspólnocie masońskiej mają łączyć się ludzie z całego świata, bez względu na różnice pomiędzy nimi."

Organizacja nie była buntem przeciwko Bogu, jeżeli już można mówimy o buncie to przeciwko kościołowi, który ograniczał rozwój nauki i krępował samodzielne myślenie.Doskonale ujął to Victor Hugo-"W każdej wsi jest pochodnia – nauczyciel i wygaszacz świec – ksiądz”.Czy zdajesz sobie sprawę,ile krwi ma na sumieniu kościół? Ilu Indian wymordowano za pełną aprobatą kościoła.1537 — Papież Paweł III stwierdza, że Indianie nie są ludźmi, bo nie ma o nich wzmianki w Biblii. W związku z tym można ich bezkarnie zabijać do woli, a ich ziemia należy odtąd do Kościoła.1980 — Beatyfikacja jezuity José de Anchieta, który twierdził: „Miecz i żelazny pręt to najlepsi kaznodzieje”. Podczas beatyfikacji masowego mordercy Indian, papież Jan Paweł II nazwał go apostołem Brazylii, wzorem dla całej generacji misjonarzy.Dla rdzennych mieszkańcow obu Ameryk, to właśnie chrześcijaństwo było cywilizacją śmierci.Grzechy kościola można długo wyliczać.Jeden fakt jest bezsporny,kościól to prężnie działająca instytucja, która nie ma nic wspolnego z pierwszymi chrześcijanami,i dla której 'nie zabijaj' to tylko pusty frazes, skoro równie ochoczo jak pogan,torturowano i zabijano też chrześcijan.Jest to równie krwiożercza religia.Z prześladowanyc szyko zmienili się w prześladowców.Jeszcze Ci mało  nauczania o Bogu w szkole? Dla równowagi należałoby uczyć też o tym, że w 983 roku było wielkie powstanie słowiańskie przeciwko chrystianizacji, a w 1032 w Polsce wybuchło powstanie przeciw biskupom. Powodem było ubożenie ludności na skutek przejmowania majątków przez Kościół oraz prześladowania religijne dawnej rodzimej wiary.

Inżynierze Magistrze,zacznij odrózniać wiarę od kościoła.Zakładam,że jesteś głęboko wierzący a prawdziwa wiara chyba nie potrzebuje pośredników i biurokratycznej otoczki.

 

 

 

 

 

 

Jeśli nie trzymasz się swoich wartości podczas trudnych czasów, to nie są one wartościami, lecz hobby.

Skomentuj