Według Szwedów opaski na nadgarstku z napisem "Nie dotykaj mnie" pomogą zmniejszyć skalę napaści uchodźców na kobiety

Kategorie: 

Źródło: Internet

Tajemnicą poliszynela jest to, ,że tak zwani uchodźcy masowo molestują europejskie kobiety. W odpowiedzi Szwedzi, którzy zmagają się z dużą ilością tego "dobrodziejstwa" opracowali unikatowy system edukacyjny, który według nich pomoże w zapanowaniu nad przedstawicielami "ludów pustyni".

 

Odpowiedzią na fale gwałtów i molestowania jest organizacja specjalnych kursów, na których wyjaśnia się zdziwionym islamistom, że według Europejczyków kobiety mają równe prawa i nie są równe pozycją z psami. Zdaniem lewaków taka groteskowa "edukacja" ma wpłynąć na postawy reprezentowane przez tak zwanych uchodźców.

 

Teraz jednak opanowani fałszywą empatią do islamistów szwedzcy lewicowcy, przeszli samych siebie. Zaproponowano aby kobiety, które nie życzą sobie, aby zostać obmacane przez arabskie gangi, zaczęły nosić specjalne opaski na nadgarstku z napisem "Nie dotykaj mnie".

Doprawdy trudno zrozumieć dlaczego lewacy uważają, że taki komunikat skutecznie zniechęci do napaści. Być może ma to jakiś związek z upałami i ograniczoną percepcją rzeczywistości.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika MiamiVibe

Nie spodziewałem się tak

Nie spodziewałem się tak brutalnego odzewu władz Szwecji, w stosunku do gwałcicieli. Po tym przedsięwzieciu gwałty w Szwecji zniwelują się o 100% XD Japier**** proszę powiedźcie mi, że to fake, błagam... przecież nie można być aż takim debilem bez mózgu i idiotą jak tamtejsza władza... To może niech potencjalne ofiary zamachów bombowych noszą opaski ,,Nie wysadzaj mnie"...

Portret użytkownika fix

Z nudow. To absurd.rozumiem,

Z nudow. To absurd.rozumiem, ze musial byc jakis artykul. Za chwile bedzie, ze jednak tylko hidzab czy cus ochroni.a wogole to moze wyslijmy kobiety na ksiezyc nie beda nikomu zawadzac. Pisanie, ze kobiety dzis nie ubieraja sie jak rodziny krolewskie czy elegancko jest chore.po pierwsze kazdy dzis uwaza na kase.po drugie jesli ktos pracuje w biurze, banku ok, ale jesli inne pracuja np w fabrykach czy ten ubior elegancki ma dla nich sens. Ubranie kazdego sprawa to kwestia kasy i kultury.jednak zaden samiec nie moze z tego powodu atakowac kobiet ( sorki za brzydki zwrot).powinni zafundowac darmowe zajecia z boksu, a nie branzoletki.

Portret użytkownika livid

Ale to też winna naszej

Ale to też winna naszej kultury, kiedyś kobiety ubierały się elegancko i nie odkrywały wszystkiego. Teraz ciężko taką znaleść, głównie tylko w rodzinach królewskich a zrobiono mode na prawie całkowicie rozebrane kobiety, odkrywające co nieco... a tak ubierają się?  panie od usług więc bym się tak nie dziwił tym wszystkim Biggrin mnie osobiście to nie przeszkadza ale takim pustym osobą, ulegając odrazu swoim pożądania najwidoczniej nie latwo im sie oprzeć. A oni jak zawsze od dupy strony się zabierają. 

Świat nie istnieje bez dobrych ludzi!
https://youtu.be/xQGwg92Wmg0

Strony

Skomentuj