Według Szwedów opaski na nadgarstku z napisem "Nie dotykaj mnie" pomogą zmniejszyć skalę napaści uchodźców na kobiety

Kategorie: 

Źródło: Internet

Tajemnicą poliszynela jest to, ,że tak zwani uchodźcy masowo molestują europejskie kobiety. W odpowiedzi Szwedzi, którzy zmagają się z dużą ilością tego "dobrodziejstwa" opracowali unikatowy system edukacyjny, który według nich pomoże w zapanowaniu nad przedstawicielami "ludów pustyni".

 

Odpowiedzią na fale gwałtów i molestowania jest organizacja specjalnych kursów, na których wyjaśnia się zdziwionym islamistom, że według Europejczyków kobiety mają równe prawa i nie są równe pozycją z psami. Zdaniem lewaków taka groteskowa "edukacja" ma wpłynąć na postawy reprezentowane przez tak zwanych uchodźców.

 

Teraz jednak opanowani fałszywą empatią do islamistów szwedzcy lewicowcy, przeszli samych siebie. Zaproponowano aby kobiety, które nie życzą sobie, aby zostać obmacane przez arabskie gangi, zaczęły nosić specjalne opaski na nadgarstku z napisem "Nie dotykaj mnie".

Doprawdy trudno zrozumieć dlaczego lewacy uważają, że taki komunikat skutecznie zniechęci do napaści. Być może ma to jakiś związek z upałami i ograniczoną percepcją rzeczywistości.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterroKomentarze

Portret użytkownika MiamiVibe

Nie spodziewałem się tak

Nie spodziewałem się tak brutalnego odzewu władz Szwecji, w stosunku do gwałcicieli. Po tym przedsięwzieciu gwałty w Szwecji zniwelują się o 100% XD Japier**** proszę powiedźcie mi, że to fake, błagam... przecież nie można być aż takim debilem bez mózgu i idiotą jak tamtejsza władza... To może niech potencjalne ofiary zamachów bombowych noszą opaski ,,Nie wysadzaj mnie"...

------------------------

Wszystkie konwenanse, savoir-vivre i nonszalancki bon ton służą do sterowania społeczeństwem, by biło się o pozycje generowane przez najwyższe warstwy. To tylko potyczki o ładną obrożę i łańcuch.

Portret użytkownika fix

Z nudow. To absurd.rozumiem,

Z nudow. To absurd.rozumiem, ze musial byc jakis artykul. Za chwile bedzie, ze jednak tylko hidzab czy cus ochroni.a wogole to moze wyslijmy kobiety na ksiezyc nie beda nikomu zawadzac. Pisanie, ze kobiety dzis nie ubieraja sie jak rodziny krolewskie czy elegancko jest chore.po pierwsze kazdy dzis uwaza na kase.po drugie jesli ktos pracuje w biurze, banku ok, ale jesli inne pracuja np w fabrykach czy ten ubior elegancki ma dla nich sens. Ubranie kazdego sprawa to kwestia kasy i kultury.jednak zaden samiec nie moze z tego powodu atakowac kobiet ( sorki za brzydki zwrot).powinni zafundowac darmowe zajecia z boksu, a nie branzoletki.

Portret użytkownika livid

Ale to też winna naszej

Ale to też winna naszej kultury, kiedyś kobiety ubierały się elegancko i nie odkrywały wszystkiego. Teraz ciężko taką znaleść, głównie tylko w rodzinach królewskich a zrobiono mode na prawie całkowicie rozebrane kobiety, odkrywające co nieco... a tak ubierają się?  panie od usług więc bym się tak nie dziwił tym wszystkim Biggrin mnie osobiście to nie przeszkadza ale takim pustym osobą, ulegając odrazu swoim pożądania najwidoczniej nie latwo im sie oprzeć. A oni jak zawsze od dupy strony się zabierają. 

Świat nie istnieje bez dobrych ludzi!
https://youtu.be/xQGwg92Wmg0

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika keri

Nie inaczej, ten, kto to

Nie inaczej, ten, kto to wymyślił, bez wątpienia nosił na łbie opaskę z napisem: "uwaga debil"

Tylko czekać, jak miliardy dolców zostaną wpakowane na ratowanie Ziemi czyli na opaskę Ziemi z doczepionym napisem "asteroidy won", "asteroids keep away"

Biggrin

 

Skomentuj