Szwecja jest na skraju wojny domowej

Kategorie: 

Źródło: Internet

Szwecja to idealny przykład państwa, które powoli upada przez nieodpowiedzialną politykę migracyjną. Co ciekawe, władze, policja oraz tamtejsze media nie chcą przyznać, że kryzys został wywołany poprzez sprowadzenie obcych kulturowo tzw. uchodźców. Choć wszędzie mówi się o tym głośno, w Szwecji nie wolno wskazać na rzeczywistych sprawców gwałtów czy morderstw, gdyż można za to stracić pracę, zostać zaatakowany przez wypranych mózgowo "lewicowych działaczy" i zostać oskarżonym o rasizm, a wtedy najlepiej jest po prostu opuścić ten wielokulturowy raj, o czym przekonało się wielu Szwedów, w tym dziennikarzy.

 

Niemcy i Francja to jeszcze nic, w porównaniu do Szwecji. Tam regularnie dochodzi do przestępstw, rozbojów, morderstw i gwałtów. Każdego roku podpalane są tam rekordowe ilości samochodów a sprawcy pozostają nieznani. W 2016 roku, szwedzka policja opisała łącznie ponad 50 stref, do których nie mają dostępu ani służby ratownicze, ani nawet policja. Wkroczenie na terytorium, kontrolowane przez lokalne gangi tzw. uchodźców, natychmiast wiąże się z reakcją. Bez zapewnionego wsparcia i pojazdów opancerzonych, policjanci ryzykują śmiercią.

 

Sylwester w Szwecji był wyjątkowo niespokojny. Niezidentyfikowane grupy młodych rzucały petardami w tłumy ludzi, które oczekiwały na nadejście nowego roku. Wydarzenia te miały miejsce mimo obecności policji. Odnotowano co najmniej 50 takich incydentów tylko w zachodniej części kraju. Groźnie było przede wszystkim w Malmö. Policja sama przyznała, że miasto nie jest bezpieczne ale z jakiegoś powodu, najprawdopodobniej ze strachu, nie dokonano żadnych aresztowań. Sterroryzowani mieszkańcy również nie złożyli żadnych skarg.

 

Morderstwa i rozboje są w Malmö na porządku dziennym. Policja bada, a przynajmniej próbuje zbadać, 11 zabójstw i około 80 prób popełnienia morderstwa. Szef tamtejszej policji, Stefan Sintéus, zaczął prosić mieszkańców tego wielkiego miasta o pomoc, gdyż służby nie są w stanie ustalić sprawców. Świadkowie nie chcą składać zeznań.

 

Największe niebezpieczeństwo czyha w dzielnicy Rosengård. Gangsterskie porachunki i przemoc na tle rasowym jest tam codziennością. To bardzo dziwne, ponieważ zgodnie z lewackim myśleniem, dzielnica powinna być rajem. Ponad 80% mieszkańców Rosengård to niebezpieczne połączenie uchodźców z Afryki, Bliskiego Wschodu i Europy Wschodniej. Zatrudnienie posiada tam mniej niż 40% ludzi.

 

Często mówi się, że Malmö może wkrótce upaść. Policja ma wiele problemów i wzywa wsparcie z Departamentu Operacji Narodowych. Podczas gdy nachodźcy ubogacają Szwedów kulturowo, rząd wspominał coś o konieczności zaprowadzenia porządku. W tym kontekście mówi się o interwencji wojskowej. Gdy sytuacja całkowicie wymknie się spod kontroli, Szwecja faktycznie będzie potrzebowała do pomocy armii. Nie moża wykluczyć, że prędzej czy później ogłoszony zostanie stan wyjątkowy, a nawet stan wojenny. Przestępcy o tajemniczym pochodzeniu wcale nie są źle uzbrojeni i często atakują posterunki policji oraz opancerzone radiowozy granatami. Sytuacja z uchodźcami może się zmienić w 2018 roku - odbędą się wybory parlamentarne, które mogą wygrać ugrupowania skrajnie prawicowe.

 

Źródła:

http://www.thelocal.se/20170127/malmo-police-chief-help-us

http://www.express.co.uk/news/world/749735/Sweden-police-malmo-not-safe-NYE-thugs-grenade-...

Ocena: 

5
Średnio: 4.8 (6 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika ataner1706

szwecja  to kraj  ktory dazy

szwecja  to kraj  ktory dazy ku ruinie.. poprawnosc polityczna i ideologia jest wazniejsza niz dobro panstwa.. polityka uleglosci wobec radykalnego islamu i przybyszow z krajow muzulmanskich  nie zakonczy sie multikulturowym  happy endem... szwedzkie spoleczenstwo jest skazane  na zaglade... uczmy sie na bledach ktore popelnila szwecja.. kiedys byla przykladem a dzis jest ostrzezeniem 

Portret użytkownika Hikari

Jak czytam te komentarze, a

Jak czytam te komentarze, a już tym bardziej artykuł manipulujący ze stron skrajnych prawicowych środowisk to nie dziwię się, że w Polsce jest taka, a nie inna sytuacja.

Szwecja przykładem takiego państwa? Śmiech na sali. Biggrin Mam rodzinę w Szwecji, i z łatwością można obalić te wszystkie bzdury które są tu wypisane. Ale Wy dalej wyzywajcie się od lewaków, bo tylko tyle potraficie, zamiast się wziąć do budowania kolektywistycznego, socjaldemokratycznego społeczeństwa które zawarłoby w końcu z sobą umowę o budowanie nowych podstaw Polskiego społeczeństwa. Inaczej TEN kraj nie przetrwa. Nie bez powodu kraje socjaldemokratyczne mają najlepsze opinie na świecie.

Portret użytkownika beo67

nastepny karmiony lewacka

nastepny karmiony lewacka  propaganda,mieszkam w szwecji od wielu lat ,i to wszystko szczera prawda ,tylko ze spoleczenstwo jest oklamywane ,wszystko jest ukrywane zeby nie wywolywac paniki .przecietny szwed czy nawet polak ,ktory jest juz przesiakniety ta ideologia lewacka nie wierzy w to ze cos takiego dzeje sie w szwecji,mieszkaja  sobie gdzies na obrzerzach miasta w spokojnych dzielnicach i upajaja sie ideologia plynaca z zaklamanych mediow .ja znam ten problem inaczej ,w szwecji istnieje specjalna instukcja dla policji nakazujaca ukrywanie zbrodni i gwaltow popelnionych przez uchodzcow .pod grozba konsekwencji sluzbowych.z racji  tego ze znam osobiscie wielu tych wyznawcow islamu, wiem co pisze.oto przyklad ,moj kolega jest od wielu miesiecy terroryzowany i straszony przez arabow ,chodzi o przejecie jego domku na osiedlu dzialkowym, poprostu chodzi o stworzenie strefy no go .szwedzi mieszkajacy obok maja te same problemy nachodzeni i staszeni  .i na koniec ,ostatnio koledze powiedzili ze  moze go  cos zlego spotkac ,wezwana na miesce  policja i poinformowana o grozbach ,rozlozyla rece  .w przyszlym roku w szwecji wybory .gdy zmieni sie wladza na prawicowa i zaczna przekazywac prawdziwe informacje na temat przestepstw ,gwaltow,morderstw popelnianych przez uchodzcow to sie szwedzi za glowy wezma ,ze tak byli oklamywani .szwecjia jest piata na swiecie jesli chodzi o liczbe gwaltow w przeliczeniu na 100 tys mieszkancow.i na koniec apel .ludzie zacznijcie wreszcie myslec ,a nie ,wierzyc w te brukselskie ideologie

Portret użytkownika Tolo

Matolasku....ja mieszkam 32

Matolasku....ja mieszkam 32-lata w dani i wiem co dzieje sie w szwecji i skandynawi.....i nie pierdziel idiotyzmøw lewackich.Jezeli ciebie popierdzielilo....to prosze nie wypisuj idiotyzmøw bo sie osmieszasz.Niemamochoty tlumaczenia do czego doprowadzil Narodowy Marksizm i lewactwo...bo nie warto idioty zawracac z drogi obledu, jezeli møzgownica nie pracuje wlasciwie.

 

Portret użytkownika BRZECZYSZCZYKIEWICZ

Z tego co ja sie orietuje to

Z tego co ja sie orietuje to rocznie z niemiec wyjerzdza kilkaset tysiecy osob do pracy za granica .Chodzi o kadre menadzerska i wykfalikowanych pracownikow ,sukces Niemiec powoduje ze firmy na swiece chetnie zatrudniaja niemieckich inzynierow itp. Wystarczy ze masz papier Niemieckiej uczelini i troche praktyki i zero problemu z dobra robata za prawdziwa kase od Waszynktonu asz po Pekin roboty i kasy ful tylko trzeba miec poukladane w glowie bo sam papier moze nie wystarczyc. Gosc

Portret użytkownika JOGIN

jakies 7 lat temu bylem w

jakies 7 lat temu bylem w szwecji i pamiętam dzielnice gdzie na 1 białego przypadało conajmniej 15-20 "arabów". sam naród to banda płochliwych kuropatw. malmo to miasto zatracone dawno temu już 15 lat temu slyszalem, że to wylęgarnia gangów i przestępców. na własne oczy nie widziałem, ale znajomi tam bywają.

Portret użytkownika Wiarosław

Jak byłem w Malmö 12 lat temu

Jak byłem w Malmö 12 lat temu za pracą, to co trochę się słyszało o strzelaninie za pomocą AK-47 między "jugolami"(Jugosławia), a "innymi", no bo Szwed to pip.. Na mieście były pustki, bo Szwedzi piją na umór w domach, nie w lokalach. Kolega był w Malmö pół roku temu, z nim byłem w poprzednim okresie, miasto nie do poznania jeżeli chodzi o "populację" :) 

Portret użytkownika lukas2016

Od dłuższego czasu przeglądam

Od dłuższego czasu przeglądam różne nowinki, oglądam filmiki youtube o iluminatach i stwierdzam, że ludzi których iluminaci infiltrują to sami szpece. Najwyższej klasy.

Wpierw znając ludzką psychikę ogarnęli masy lewacką ideologią a tym samym wkurwiając normalnych ludzi doprowadzają do wyborów, w których wygrywają ugrupowania/ludzie skrajnie prawicowi. To logicznie doprowadzi do wojny między kulturowej. Wg listów masońskich 3-cia ma być miedzy religiami i wszystko się zgadza. Zakładałem, że wybiorą Trumpa bo idealnie wrysowuje się w schemat i go wybrali. Teraz przewiduje, że Niemcy wybiorą Schulza. I że tak powiem qrwa jego noga mać szlag trafi nasze spokojne normalne życie.................... 

Portret użytkownika inzynier magister

Szwecja i niemcy są już w

Szwecja i niemcy są już w trakcie wymarcia i w miejsce rasy białej ma być zainstalowana inna rasa i inny system wiary ! "W Niemczech jeszcze nigdy nie mieszkało tylu ludzi. Według najnowszych statystyk za Odrą żyje obecnie 82,8 miliona osób. Bardzo duża część to imigranci. Dzietność wśród obywateli niemieckich wciąż jest niska.Pod koniec roku 2016 na terenie Niemiec mieszkało około 82,8 miliona osób, podaje niemiecki Federalny Urząd Statystyczny. To rekord w historii tego kraju. U przyczyn nie leży jednak wysoka dzietność, ale imigracja. Bez napływu przybyszów liczba ludności w Niemczech musiałaby spaść, tak, jak było to w poprzednich latach.W ubiegłym roku różnica między liczbą imigrantów oraz emigrantów to 750 tysięcy na rzecz tej pierwszej grupy.Poprzedni rekord ludnościowy padł w Niemczech w roku 2002, kiedy to kraj zamieszkiwało 82,5 mln osób.Wciąż bardzo wysoki jest deficyt urodzeń – urodziło się od 150 do 190 tysięcy dzieci mniej, niż osób zmarło.Cały czas chętniej rodzą też imigrantki. Według statystyk z 2015 roku na Niemkę przypada 1,43 dziecka, na imigrantkę 1,96.Choć władze nie podały jeszcze dokładnych danych dotyczących skali obecności imigrantów w społeczeństwie, przybyszem lub potomkiem przybyszów może być już niemal co czwarty mieszkaniec Niemiec.Pod koniec 2015 roku imigrantów było w Niemczech 17,1 milionów – 21 procent ludności, o 4 proc. więcej, niż rok wcześniej. W związku z wysoką imigracją przez cały 2016 rok udział ten musiał jeszcze się zwiększyć." http://www.pch24.pl/niemcy-mniejszoscia-we-wlasnym-kraju--etniczna-przebudowa-naszych-sasiadow,49134,i.html#ixzz4XJxK8Led

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika BRZECZYSZCZYKIEWICZ

QWa oficjalna telewizornia

QWa oficjalna telewizornia NIC O TYM NIE MOWI albo to zart albo Urban wiecznie zywy cezura wlasnie teraz powinni krzyczec a te dupki milcza zaczna gadac jak bedze zapozno i tylko trzeba bedze trupy pozbierac

Strony

Skomentuj