Szwedzcy policjanci, w obawie przed "uchodźcami", masowo odchodzą z pracy

Kategorie: 

Źródło: www.freedigitalphotos.net

Szwecja islamizuje się w zastraszającym tempie i nawet policja nie jest w stanie zapanować nad sytuacją. Norweska telewizja NRK donosi, że każdego dnia nawet trzech funkcjonariuszy rezygnuje z pracy, zaś 80% pracowników policji rozważa jak najszybsze zakończenie swojej kariery.

 

Masowe zwolnienia z policji spowodowane są wyjątkowo trudną sytuacją kryminalną w całym kraju - na terenach zamieszkanych głównie przez migrantów dochodzi do gwałtów, przemocy a nawet ataków z użyciem granatów ręcznych. Sytuacja jest po prostu fatalna.

 

Sierżant Peter Larsson powiedział dla telewizji NRK, że w Szwecji zapanował "wielki kryzys" - wielu jego kolegów postanowiło odejść z policji. Funkcjonariusze nie są w stanie badać przestępstw, nie mają czasu aby przybyć na miejsce zdarzenia a "warunki pracy" pogorszyły się. Policjanci, służby medyczne oraz strażacy są coraz częściej atakowani.

 

Tina Svensson, mieszkanka peryferii Göteborga, podczas spaceru z psem była świadkiem morderstwa. Dwie osoby zostały zastrzelone z broni automatyczej. Okolica w której mieszka jest wyjątkowo niebezpieczna a ludzie żyją w strachu. Svensson dodaje, że liczba przestępstw jest tak wielka, że policja nie zawsze przyjeżdża na miejsce.

 

Sytuacja jest szczególnie niebezpieczna w większych miastach, takich jak Göteborg czy Sztokholm, gdzie żyje spora liczba tzw. uchodźców. W całej Szwecji, policja naliczyła już 55 stref, do których nie ma dostępu. Służby porządkowe po prostu unikają tych miejsc. Kryzys stale się pogłębia a szwedzki rząd prędzej czy później może uznać, że kraj nie posiada już żadnej zdolności do obrony przed zagrożeniami.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego WschoduKomentarze

Portret użytkownika krystian peterwas

Chcialbym zaznaczyc dla

Chcialbym zaznaczyc dla przypomnienia ze gdy POLSKA BYLA WIELKA i gdy husaria rozwala wszystkich to zolnierze ze szwecj gdy wstepowali do wojska to mieli warunki ze wstapia pod warunkiem ze nie bed walczyc z polakami jaki wniosek.... GENOW SIE NIE OSZUKAA i dlatego jestesmy WIELKIMI BOHATERAMI nie boimy sie smierci i walki tylko trzeba odzyskac swiadomosc....

Portret użytkownika livid

To może opaski dla

To może opaski dla policjantów ?

Chłopaki dobrze robią bo w pewnym momencie będą musieli przekroczyć granice głupoty swoich rządzących...

Opłacają obie grupy, projekt multikulti, który już tyle lat "funkcjonuje" totalnie się nie sprawdza w każdym aspekcie i co teraz... Jeśli coś nie działa to naturalnie powinno się wyciągnąć wnioski, konsekwencje decyzji a nie ciągnąć, aż pętla się zawinie do końca i jak to Tusk zawsze mówił "chcieliśmy dobrze" ze swoim sztucznym uśmiechem bezradnego dziecka.

Zacytuję ostatniego klasyka z youtube "takich ludzi powinno się wieszać".

Świat nie istnieje bez dobrych ludzi!
https://youtu.be/xQGwg92Wmg0

Portret użytkownika eldoopa

funkcjonarusze mundurowi

funkcjonarusze mundurowi odchodzą z policji i wojska. to jest kolejny punkt, który musi się wypełnić, aby konkretne kraje m=nie posiadały obrony administracyjnej. to nic innego jak wprowadzenie konia trojańskiego w postaci natowskiej - globalnej policji. ci którzy będą kryli się pod chełmami natowskimi, nie posiadają już kontroli nad swoim umysłem. rząd światowy ma nad nimi pełną kontrolę. zobaczymy bezwględnyą sztuczną inteligencję, która nie będzie się lękać wykonywać najczarniejszych rozkazów.

filmy s-f z arnoldem, sylwestrem czy van damem i innymi mięśniakami nie były tak naprawdęs-f. tam istanieje rząd, który niszczy resztki podziwmnego świata prawdziwego człowieka. i w taki czasy wchodzimy w tym miesiącu. pzdr

Strony

Skomentuj