Szwedzcy policjanci, w obawie przed "uchodźcami", masowo odchodzą z pracy

Kategorie: 

Źródło: www.freedigitalphotos.net

Szwecja islamizuje się w zastraszającym tempie i nawet policja nie jest w stanie zapanować nad sytuacją. Norweska telewizja NRK donosi, że każdego dnia nawet trzech funkcjonariuszy rezygnuje z pracy, zaś 80% pracowników policji rozważa jak najszybsze zakończenie swojej kariery.

 

Masowe zwolnienia z policji spowodowane są wyjątkowo trudną sytuacją kryminalną w całym kraju - na terenach zamieszkanych głównie przez migrantów dochodzi do gwałtów, przemocy a nawet ataków z użyciem granatów ręcznych. Sytuacja jest po prostu fatalna.

 

Sierżant Peter Larsson powiedział dla telewizji NRK, że w Szwecji zapanował "wielki kryzys" - wielu jego kolegów postanowiło odejść z policji. Funkcjonariusze nie są w stanie badać przestępstw, nie mają czasu aby przybyć na miejsce zdarzenia a "warunki pracy" pogorszyły się. Policjanci, służby medyczne oraz strażacy są coraz częściej atakowani.

 

Tina Svensson, mieszkanka peryferii Göteborga, podczas spaceru z psem była świadkiem morderstwa. Dwie osoby zostały zastrzelone z broni automatyczej. Okolica w której mieszka jest wyjątkowo niebezpieczna a ludzie żyją w strachu. Svensson dodaje, że liczba przestępstw jest tak wielka, że policja nie zawsze przyjeżdża na miejsce.

 

Sytuacja jest szczególnie niebezpieczna w większych miastach, takich jak Göteborg czy Sztokholm, gdzie żyje spora liczba tzw. uchodźców. W całej Szwecji, policja naliczyła już 55 stref, do których nie ma dostępu. Służby porządkowe po prostu unikają tych miejsc. Kryzys stale się pogłębia a szwedzki rząd prędzej czy później może uznać, że kraj nie posiada już żadnej zdolności do obrony przed zagrożeniami.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika krystian peterwas

Chcialbym zaznaczyc dla

Chcialbym zaznaczyc dla przypomnienia ze gdy POLSKA BYLA WIELKA i gdy husaria rozwala wszystkich to zolnierze ze szwecj gdy wstepowali do wojska to mieli warunki ze wstapia pod warunkiem ze nie bed walczyc z polakami jaki wniosek.... GENOW SIE NIE OSZUKAA i dlatego jestesmy WIELKIMI BOHATERAMI nie boimy sie smierci i walki tylko trzeba odzyskac swiadomosc....

Strony

Skomentuj