Szwecja może zostać przejęta przez muzułmanów. Policja przyznaje że zaczyna już tracić kontrolę nad krajem

Kategorie: 

Źródło: Internet

Każdy zwolennik przyjmowania tzw. uchodźców powinien spojrzeć na sytuację w Szwecji i sto razy zastanowić się czy jest to w ogóle dobry pomysł. Wspomniany kraj jest obecnie zagrożony przez muzułmanów którzy stopniowo przejmują nad nim kontrolę. Nawet niektóre regiony w Sztokholmie stały się niebezpieczne a policja bez odpowiedniego wsparcia boi się interweniować. Sytuacja stała się dramatyczna.

 

Jeszcze w 1990 roku, w Szwecji istniały tylko 3 wyjątkowo niebezpieczne obszary kontrolowane przez zorganizowane grupy przestępcze. Chodzi o zamknięte strefy w których panuje totalne bezprawie. Dziś w kraju znajduje się aż 186 takich regionów. Muzułmańskie gangi sprawują nad nimi kontrolę i pilnie ich strzegą przed wszelkimi służbami. Podobne miejsca pojawiły się również w Sztokholmie.

 

Policja stara się prowadzić tam rutynowe patrole ale bardzo często spotyka się z agresją. Miejscowe gangi zwykle rzucają kamieniami, czasem też koktajlami Mołotowa, a ostatnio jeden z pojazdów policyjnych, który na szczęście był opancerzony, został zaatakowany granatem (!). Nawet strażacy i karetki pogotowia wybierają się w "zakazane strefy" tylko w silnej asyście policji, która w pierwszej kolejności zajmuje się zabezpieczaniem terenu.

 

W ten sposób rzekomo miłujący pokój muzułmanie próbują dać do zrozumienia, że teren należy do nich. Szwedzi przestali już czuć się bezpiecznie w swoim własnym kraju. Nie można zresztą powiedzieć że Szwecja jeszcze należy do Szwedów - państwo to zostało sprzedane tym, dla których wielokulturowość i różnorodność jest na pierwszym miejscu. Niestety szwedzki rząd najwyraźniej nie zdaje sobie sprawy z powagi sytuacji i ślepo wykonuje polecenia, przyjmując do siebie kolejnych tzw. uchodźców i pogłębiając kryzysową sytuację. Wkrótce ten kraj może zostać pierwszą islamską republiką w Europie.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Amor Priv

A co oni mają za mało policji

A co oni mają za mało policji? Wysłać z tysiąc, albo pięć tysięcy policjantów z pałkami, i niech przejdą przez ich ddzielnice jak komajn przez zborze. Nauczą ich moresu. A jak policja nie d rady, to przecież jest jeszc ze wojsko. Uzbrojone. Z czólgami. Jak by chcieli, to by zrobili porzadek w jeden dzień.

Portret użytkownika cesio 47

Na urlopie przypadkowo 

Na urlopie przypadkowo  spotkałem Szweda z Malmoe z synem. Facet ok 55 duzy i toporny inteligent w okularach. On uważa , że Szwedzi robia dobrze przyjmujac imigrantow. Na moją uwagę,  ze nie wszyscy tak mysla i wielu ludzi ma wątpliwości lub zupełnie przeciwne zdanie panisko odpowiadało kilka razy , że to są nazisci którzy pozostali w Szwecji od wojny i podnoszą głowy. Ten epitet powtarzany był kilkakrotnie w krótkiej rozmowie. Ten człowiek był bardzo napastliwy i nie miał żadnych wątpliwości. To było przerażające. Szybko zakończyłem rozmowę .

Portret użytkownika Mija1992

Gdyby wladze Szwecji naprawde

Gdyby wladze Szwecji naprawde chcialy zrobic porzadek w tym kraju to by zrobily ,ale widocznie mulzumanskie bezprawie jest im na reke! Maja jakis cel by w kraju panowal chaos!

Wychodzi na to ze Szwecja juz dawno stracila swoja suwerennosc , zazadzaja  nia zakulisowe rzady ktorych polityke realizuja rzekomo demokratycznie wybrane wladze.

Tylko ze rdzenni europejczycy jeszcze tego nie rozumieja, wola tego nie widziec i zyc w iluzji ze sa bezpieczni i panuje demokracja. Przejrza na oczy gdy islamisci beda podzynac im gardla...bo jak na razie nawet gwalty dokonywane na kobietach i dzieciach ich nie ruszaja....ignorancja zachodnich europejczykow jest wrecz porazajaca , przyjdzie czas ze sie obudza ale wtedy bedzie za pozno.

Portret użytkownika Taki

To bedzie najlepsza metoda

To bedzie najlepsza metoda nie pchac sie na pierwsza linie.Niech Kodowcy RAZEM z Peowcami,iNowoczesnymi ida SAMI walczyc ciekawe Co z tego wyjdzie ??? Jak Turasy sie wkorwia to na jesien bedzie druga Tura Islamistow.A My patrzmy na rece PiSu co wyprawiaja z ustawa 1066?????? Bo to jest ZDRADA ! Kukizowi juz buzie zamkneli CIEKAWE !!

Portret użytkownika Jaroslaw.K

Kiedy kolejne krzyżowe

Kiedy kolejne krzyżowe wyprawy nie doprowadziły do trwałego opanowania Jerozolimy zorganizowano krucjatę... dzieci - w przekonaniu, że widok niewinnych istotek skruszy serca pohańcow. Ci jednak, jak wiadomo, potraktowali dzieci jako niewolników. 
Dzisiaj islamiści nie pomylili się sądząc, że skruszą niemieckie serca - i przysyłają im dzieci. Według Federalnego Urzędu d/s Migracji i Uchodźców (BAMF) w 2015 roku 14.439 nieletnich imigrantów złożyło podanie o azyl, 91,3% jest płci męskiej. Żaden nieletni imigrant nie musi obawiać się deportacji do kraju pochodzenia, a może liczyć jeszcze na ściągnięcie rodziny!!

 

Portret użytkownika maniuś

Wzięli by karabiny maszynowe,

Wzięli by karabiny maszynowe, pojazdy opancerzone. Parę granatników  i szybko odzyskali by kontrolę. A pan allach przestałby być taki wielki.Ale gdy władze mają wyprane mózgi to trudno. Co mnie przeraża to w jaki sposób, i jakimi technikami potrafili tak ogłupić całe społeczenstwa wielu krajów. Nie tylko szwedów.

Portret użytkownika rebeliant80

Szwedzi przegrali przede

Szwedzi przegrali przede wszystkim mentalnie, kiedyś czytałem bardzo ciekawą rozmowę z Polką mieszkającą w Szwecji, która idealnie obrazowała co przeciętny Szwed ma w głowie, a ma tam umysł niewolnika, boi się nawet pomyśleć niepoprawnie, a co dopiero zrobić coś wbrew oficjalnemu nurtowi politycznemu. Dlatego Szwecja jest już stracona, tam jest społeczeństwo baranów, które uważają iż władza ma zawsze racje i władza zawsze zapewni ludziom komfortowe warunki życia, u nas próbuje się wyhodować podobne społeczeństwo, na szczęście do to się raczej nie uda. 

Portret użytkownika Kalafior

A w Polsce nastąpiło włożenie

A w Polsce nastąpiło włożenie kija w mrowisko, jak podaje łonet po wczorajszych audytach czyli ocenach pracy rządów PO=PSL do Prokuratur trafiły pierwsze wnioski a będą kolejne. Wkrótce rozlegnie się "skowyt" oderwanych od władzy i będzie go słychać na cały świat. Jest to moment bez precedensu i jak to mówił kiedyś Pan Braun należy zachować spokój i cierpliwość, bo nie można walczyć z Kodem na ich zasadach i na ich terenie. Lecz zgodnie z literą prawa na przykład.

Niewątpliwie moment jest przełomowy i niebezpieczny zarazem, ponieważ nie wiadomo czy ktoś kto myślał że władza należy się na wieczność, zgodzi się ponieść karę za swoje przewinienia na przykład łącznie z więzieniem. Wtedy cały świat podniesie krzyk że w Polsce źle się dzieje, zamiast pochwalić za to że rozpoczęto sądzenie winnych. Należy jednak pamiętać że nie wiadomo czy właśnie trwa walka o Polskę, o Polaków, o Słowian, czy jednak jest to walka jak pomiędzy "Pruszkowem a Wołominem"- to był cytat znaleziony w internecie. Tak siak czy owak ostateczny Sąd należy wyłącznie do Boga Stwórcy Wszechrzeczy i radzę to zrozumieć wszystkim zagubionym owieczkom póki jest na to jeszcze odrobina czasu. Informuję tylko kąpanych w gorącej wodzie że cynizm jest mieczem obosiecznym lubiącym wracać do adresata jak wyrzucony bumerang. Czyż nie lepiej pracować na pozytywną karmę niż świadomie narażać się na powrót wyrzucanych bumerangów.

Portret użytkownika vagabondo

pieprzenie i robienie z igly

pieprzenie i robienie z igly widly,policja nie daje rady? po prostu nie chce z tym zrobic porzadku bo nie wierze ze nie ma na to srodkow,po prostu skurwiali politycy nie pozwalaja na interwencje zbrojne wojska jak i policji,poniewaz maja w tym swoj  cel ( totalitaryzm)!!!!a kiedy obywatele chca przejac sprawy w swoje rece to sie ich szykanuje i zamyka do pierdla wiec wszystko jasne kto i po co to robi (pierdoleni syjonisci)!!!!czlowiek nie pies i pana nie potrzebuje!!!najlepszy niewolnik to ten ktory twierdzi ze nim nie jest!!!!

Portret użytkownika dziadek ze wsi

Bo w demokracji, jak to w

Bo w demokracji, jak to w demokracji; są dekoracje i jest Władza Prawdziwa, która niekoniecznie musi rzucać się w oczy, zgodnie z przenikliwym spostrzeżeniem Antoniego de Saint-Exupery, który w „Małym Księciu” zauważył, że „najważniejsze jest to co niewidoczne dla oczu”.

Strony

Skomentuj