Czy globaliści chcą wywołać powszechny głód i stosować żywność jako społeczny środek nacisku?

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Czy to możliwe, że grożą nam niedobory żywności a w konsekwencji głód? W tej chwili wydaje się to nierealne, ale wciąż żyje wiele osób, które pamiętają co działo się w PRL w latach osiemdziesiątych ubiegłego wieku. Co prawda nie głodowano, ale powszechny brak dóbr był dotkliwy dla każdego. Coraz więcej poszlak wskazuje na to, że takie moga być konsekwencje trwającego obecnie przeobrażenia świata fundowanego nam przez globalistów za pomocą COVIDa.

 

Jeśli ktoś myśli, że COVID-19 i psychoza z nim związana to najgorsze co nas spotkało i dzięki szczepionkom wkrótce wszystko wróci do normy, niestety się myli. Ta norma na którą tak bardzo narzekaliśmy jawi się obecnie jako coś absolutnie nieosiągalnego, a pocovidowy świat zaczyna niebezpiecznie przypominać ten wykreowany w słynnej dystopijnej powieści George'a Orwella "Rok 1984". Miała to być przestroga, ale najwyraźniej władze państw świata potraktowały ją jako instrukcję.

 

COVID stał się lodołamaczem dla światowej rewolucji globalistycznej. Jej konstruktorzy nie ukrywają już nawet tego, że planują wykorzystanie wirusa jako czynnika zmian zaplanowanych już wcześniej. Nazwali ten proces Wielkim Resetem i dążą do przeobrażeń, które na stałe zreorganizują funkcjonowanie światowej gospodarki i społeczeństw. Jest kilka celów tej agendy i obecnie wypełnia się raptem pierwszy etap procesu polegający na zerwaniu więzów społecznych i likwidacji małych i średnich firm. To jednak nie koniec, a dopiero preludium na drodze do totalnego zniewolenia.

Naturalną konsekwencją tego procesu, a także restrykcji nałożonych przez rządy i władze lokalne, będą masowe bankructwa firm najpierw transportowych, a potem zakładów przetwórstwa rolnego. Spowoduje to nieuchronnie załamanie się łańcuchów dostaw i w konsekwencji podwyżkę cen żywności oraz niedobory niektórych towarów. Jesteśmy na drodze do wysokiej inflacji i reglamentacji żywności tak jak w PRL, a może i gorzej. 

 

Na skutek COVIDA zbankrutują firmy produkujące żywność, pośredniczące w jej dystrybucji i cała masa innych, powiązanych w systemie wzajemnych zależności. Rolnik, który wyprodukował żywność, której nie sprzedał ze względu na lockdown o ile nie splajtuje raczej nie zaryzykuje w przyszłym roku takich samych zbiorów. Do tego dochodzą liczne ostatnio przypadki likwidacji hodowli zwierząt, postulowanej przez klimatycznych maniaków. Odbywa się to w różnych formach i na różnych poziomach. Pojawiają się nagle tajemnicze choroby, które zmuszają hodowców do zabicia wiele milionów sztuk drobiu. To samo dzieje się z hodowlą wieprzowiny z ASF. Wołowina miała swoją chorobę wściekłych krów. 

Czy to możliwe, że ktoś celowo załamuje łańcuchy dostaw, aby wkrótce zaprezentować ludzkości rozwiązanie w postaci rządowych racji żywnościowych? Być może rząd zacznie je wydzielać tylko zaszczepionym. Wszystko jest obecnie możliwe. Zresztą dostawy żywności przez rząd przewidziano podczas wirusowych ćwiczeń rozgrywanych w scenariuszu opisanym już w maju 2010 roku w dokumencie opublikowanym przez Fundację Rockefellera.

 

Scenariusz nazwany Lock Step - przedstawia opis działań jakie trzeba podjąć, aby możliwe było stworzenie „świata ściślejszej odgórnej kontroli rządów i bardziej autorytarnego przywództwa, przy ograniczonej innowacyjności i rosnącej presji na obywateli”. Po wielu miesiącach tresowania Polaków za pomocą zamordystycznych i nielegalnych restrykcji, można dojść do wniosku, że właściwie żyjemy już w takiej rzeczywistości jak ta opisana w dokumencie Fundacji Rockefellera. Brakowało jeszcze tylko zerwania łańcuchów dostaw i niedobory towarów, a być może i głód.

 

Docelowo mamy się znaleźć w świecie całkowitej cenzury Internetu, z cyfrową walutą banków centralnych zwaną CBDC (Central Bank Digital Currency), z systemem kredytu społecznego, którego podwaliną jest segregacja na zaszczepionych i niezaszczepionych. Kiedy władcy systemu uznają, że coś przeskrobaliśmy to Big Tech wyłączy nas w mediach społecznościowych tak jak zrobiono to Trumpowi, a potem jeszcze bankierzy wyłączą delikwentowi konto bankowe delegalizując jego CBDC-coiny, a na koniec okaże się, że nie ma dla niego żywności, ewentualnie miejsce w obozie odosobnienia.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.5 (4 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Kwazar

Zgodnie z zasadami PROSTEJ

Zgodnie z zasadami PROSTEJ LOGIKI to powiem że: Globaliści ....NWO ...jak chcą to mogą wywołać głód.MOGĄ ! Ponieważ nie jest to takie trudne.Będzie to doskonały środek nacisku. Taki jak wiel innych z całego arsenału narzędzi.

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika euklides

Ja poprosiłem jestem, który

Ja poprosiłem jestem, który jestem żeby dał mi chleba, ale niestety nie dostałem dzisiaj. Będę chyba musiał kupić w Biedronce, tylko boję się kurde, że jestem, który jestem nie tylko nie daje, ale zabiera w postaci podatków, znaczy władza, która od niego pochodzi zabiera.

Portret użytkownika Gayka

To, że zaplanowany jest

To, że zaplanowany jest WIelki Głód, wiadomo od dawna. 

Dlaczego zboża GMO się nie rozmnażają tylko trzeba co roku kupować nowe nasiona? 

Dlaczego jest tyle owoców bezpestkowych? Już nie włożysz pestki do ziemi i nie wyrośnie ci żarełko.

Dlaczego ludziom w różnych krajach ZABRANIA się uprawiania warzyw w ogródkach przydomowych?

Dlaczego wybija się milionami kury, świnie, krowy na całym świecie, zawsze pod pretekstem jakiejś wymyślonej choroby?

Dlaczego wybija się dziki? (poczytajcie sobie o zrzucaniu z helikopterów zarażonych i ZAMROŻONYCH dzików. NIektórzy leśnicy mieli odwagę o tym mówić. Potem "odnajdywano" takiego dzika, już rozmrożonego, robiono badania i histeria, bo chory. I wybijamy wszystko, co żyje ).

Dlaczego śmierdziel B. Gates inwestuje miliony dolarów w fabryki sztucznego mięsa i mięsa z robali?

DODAJCIE SOBIE TE FAKTY I WYCIĄGNIJCIE WNIOSKI.

Piszę to do płatnych trolli i debili, którzy ciągle wypierają rzeczywistość. Tak, wy też będziecie zdychać z głodu. Teraz wam płacą, ale gdy przestaniecie być potrzebni, pójdzieci do piachu z całą resztą ludzkości. Wasze rodziny także. Wasze matki i dzieciaki będą zdychać z głodu na równi z innymi. Śmiejcie się dalej. Tak jak wcześniej śmieliście się, gdy mówiliśmy wam, że planowana jest światowa pandemia i wyszczepianie całej ludzkości. 

Jeśli ludzkość się nie obudzi, ten scenariusz zostanie zrealizowany w najbliższych latach. To się dzieje właśnie TERAZ.

Portret użytkownika Imię

Nie wierzę, że dojdzie do

Nie wierzę, że dojdzie do momentu w którym ludzie nic nie zrobią. Czuję, że gdzieś daleko, ale jest granica, po przekroczeniu której zacznie się dym na światową skalę, i wtedy nawet służby się odwrócą od tych psychopatów.

Portret użytkownika anthcasell

Kto to ich tam wie. Za dużo

Kto to ich tam wie. Za dużo widać 'zbiegów okoliczności', a nie jestem pierwszym do wiary w takie teorie spiskowe. Wystarczy też spojrzeć na to jak próbują od jakiegoś czasu mocniej opodatkować hodowane zwierzęta na mięso z powodów 'ekologicznych'. Na warzywa na pewno się nie przerzucę, tak samo jak na te zamienniki. 

TAK, super, bez mięsa - a co w zamian jesz? Sprawdziłeś skład? Może dlatego, że nic tam nie znasz i nie rozumiesz? No ale zwierzątka żyją, a ty za 5 lat może raka dostaniesz.

------------------------------------------
https://www.bankopening.co.uk/

Strony

Skomentuj