Nadciąga Wielki Reset, który zmieni nasze życie. Co szykują nam globaliści?

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Chyba już większość świadomych ludzi widzi, że implementacja Nowego Porządku Świata weszła w nową fazę i wszystko znacznie przyspieszyło. Przy okazji epidemii koronawirusa uruchomiono tak zwany Wielki Reset. NIe jest to już żadna teoria spiskowa tylko oficjalne stanowisko globalistów ze Światowego Forum Ekonomicznego. Co taki reset oznacza dla nas wszystkich?

Zwykle takie resety odbywa się za pomocą wojny. Tym razem uruchomiono go pod pretekstem wirusa. Doprowadzono do powstania ogólnoświatowego kryzysu na nieznaną dotychczas skalę. A kryzysy przeważnie są okazją do zmian i to właśnie czeka nas w najbliższym czasie. Nie ma co liczyć na powrót do normalności, a zapowiadana "nowa normalność", będzie po prostu nienormalnością. Niestety świat dookoła nas ulega właśnie gwałtownym przeobrażeniom. To co byłoby niewykonalne jeszcze kilka miesięcy temu, nagle staje się jak najbardziej możliwe i to w stosunkowo krótkim czasie. 

 

Nadchodzący Wielki Reset to nie jest już teoria spiskowa z filmów z żółtymi napisami tylko realny projekt, któy nie jest nawet ukrywany. Mało kto wie jeszcze o tym projekcie Światowego Forum Ekonomicznego (WEF), który dotyczy odnowy świata po COVID. Dokument opisujący plany globalistów ukazał się już 2 października 2020 roku. Te plany zdefiniują wkróce na nowo naszą teraźniejszość i najbliższa przyszłość. 

 

Po przeczytaniu tego raportu od razu przychodzi na myśl fabuła książki Orwella z 1984 roku - która była uważana za ostrzeżenie dla całej ludzkości, a tymczasem rządzący uznali ją za instrukcję. Jeśli plany globalistów się nie zmienią, ludzie na całym świecie stracą swoje najbardziej ludzkie cechy i zamienią się w bezduszne automaty, bioroboty. Przestroga Orwella w porównaniu z projektem WEF wydaje się dziecięcą bajką.

Problem w tym, że nie jest to bajka i  fantazja na ten temat, a przewodnik działania. Termin realizacji tego planowanego przeobrażenia to dziesięć lat. Plany te mają zostać zrealizowane do 2030 roku. Tak się składa, że do tego czasu powinna zostać wdrożona tak zwana Agenda 2030, plan działań ONZ na lata 2021-2030.

Oto planowane działania biznesowe w odpowiedzi na COVID-19 oferowane oficjalnie w ramach inicjatywy The Great Reset postulowanej przez WMF:

1. Przyspieszenie cyfryzacji procesów pracy (np. wykorzystanie narzędzi cyfrowych, wideokonferencje)
2. Planuje się, że ok. 83% osób będzie pracować zdalnie - tj. nie będzie już interakcji między współpracownikami - absolutnego dystansu społecznego, oddzielenia człowieka od kontaktu międzyludzkiego.
3. Planuje się zautomatyzowanie około 50% wszystkich zadań - innymi słowy, udział człowieka zostanie znacznie zmniejszony nawet przy pracy zdalnej.
4. Zaproponuje się rozwój zawodowy / przekwalifikowanie (np. dostawcy technologii edukacyjnych) - 42% zaawansowanych szkoleń czy uczenia się nowych umiejętności zostanie zdigitalizowanych, czyli bez kontaktu z ludźmi - wszystko na komputerze, z wykorzystaniem sztucznej inteligencji (AI), algorytmów.
5. Przyspieszenie realizacji zaawansowanych programów szkoleniowych / przekwalifikowujących - 35% umiejętności planowanych jest do „ponownego dostosowania” - tj. planowane jest porzucenie dotychczasowych umiejętności.
6. Przyspieszenie trwających przekształceń organizacyjnych (np. Restrukturyzacja) - 34% istniejących struktur organizacyjnych planuje się „zrestrukturyzować” - innymi słowy, istniejące struktury organizacyjne zostaną uznane za przestarzałe, aby zrobić miejsce na nowe zestawy struktur organizacyjnych, struktury cyfrowe zapewniające maksymalną kontrolę nad wszystkimi działaniami ...
7. Tymczasowe przeniesienie pracowników do innych zadań - oczekuje się, że będzie to miało wpływ na 30% siły roboczej. Będzie to również oznaczało degradację pod względem płac - najprawdopodobniej uniemożliwiającą przeżycie, co sprawi, że planowane będzie „powszechne wynagrodzenie podstawowe” lub „dochód podstawowy”- płace, które pozwolą ledwo związać koniec z końcem sprawią, że będziesz całkowicie zależny od systemu cyfrowego, nad którym nie będzie absolutnie żadnej kontroli.
8. Przewiduje się, że tymczasowe cięcia siły roboczej dotkną 28% ludności. Jest to dodatkowa stopa bezrobocia w przebraniu, ponieważ „tymczasowo bezrobotni” nigdy nie wrócą już do pełnego zatrudnienia.
 

Wielki Reset zapewnia również program kredytowy, który „umorzy” cały dług osobisty - pod warunkiem przeniesienia całego majątku osobistego do organu administracyjnego lub agencji. Planowany jest świat bez własności prywatnej ponieważ wszystko, czego potrzebujesz, zostanie dostarczone w takim zakresie, w jakim zdecyduje o tym system. Dominującą formą zobowiązań będzie wynajem. Już teraz producenci samochodów namawiają do tego, aby płacić za użytkowanie auta miesięczną ratę a po okresie kilku lat wymieniać auto na nowe wynajmowane długoterminowo. Wygląda na to, że ten sam proces ma spotkać inne formy własności. Tak drastycznie nie postąpiono nawet w najbardziej brutalnych reżimach komunistycznych.

Wielki Reset to również wszechwładza Banków Centralnych, które już zachowują się tak jakby trwał. Nie tak dawno banki skupowały i będą skupować w przyszłości obligacje krajów i wybranych firm, i to za pomocą pieniędzy kreowanych dosłownie z powietrza. Beneficjentami nieograniczonego kredytu staną się zatem wybrane korporacje emitujące obligacje. W perspektywie mamy społeczeństwo, które będzie podzielone na pracowników rozrastającego się państwa, osoby pracujące w korporacjach i rzesze niepracujących na dochodzie podstawowym, czymś w rodzaju stałego zasiłku. Kontrolujesz dług, kontrolujesz wszystko

 

Ta ostatnia rzesza będzie szybko rosła, bo wraz z COVIDowym Resetem nieuchronna jest też likwidacja małego i średniego biznesu. Jeszcze niedawno minister finansów Tadeusz Kościński wyrażał zaniepokojenie, że Polacy mają 180 mld złotych oszczędności i nie chcą po nie sięgnąć. Teraz wielu będzie z nich żyło i starało się utrzymać za wszelką cenę firmy zamknięte przez rząd. Oczywiste jest zatem, że czeka nas konsumpcja i ograniczenie naszych oszczędności. Celem jest to, aby ludzie byli uzależnieni od rządu, co staje się stanem preferowanym.

 

Nieuchronnie nadciąga też system ratingu społecznego, taki jak w Chinach. Będzie to świat jak w dystopijnym serialu Black Mirror, gdzie bez zdobycia odpowiedniej liczby punktów stajesz się wyrzutkiem społecznym, który do niczego nie ma prawa. Zacznie się to już wkróce przy okazji planowanych masowych szczepień przeciwko koronawirusowi SARS-CoV-2. Kto się nie zaszczepi, będzie usunięty ze społeczeństwa. Docelowo zapewne zostanie to dopracowane, aby status społeczny był opierany również o takie aspekty jak posłuszeństwo wobec władzy, odpowiednie poglądy itd.

 

Ten nowy zresetowany świat ma też mieć własną nową cyfrową walutę, która ma rzekomo zastąpić wszystkie waluty świata. Pieniądz bezgotówkowy w formie kart płatniczych już teraz zdaje się być dominującą formą płatności. W pierwszym etapie implementacji tego globalistycznego BitCoina grozi nam to, że posiadacze gotówki będą domyślnie uważani za podejrzanych i potencjalnych przestępców. Potem zapewne pod takim pretekstem doprowadzi się do likwidacji gotówki w ogóle.

 

Jednak zanim do tego dojdzie niewątpliwie nadciągnie inflacja, która będzie nieuchronnym skutkiem kreacji pieniądza przez banki centralne przy niskich stopach procentowych.W dzisiejszych czasach niewiele osób interesuje się tym, co dzieje się na świecie. Pogrążeni w codzienności zamaskowani ludzie nie zauważyli nawet, że skońćzyła się już era wolnego Internetu. Cenzurę knuto na spotkaniach Grupy Bilderberg przez kilka lat. Po drodze pojawiło się ACTA i niepostrzeżenie "Wielki Brat” poddał tę niegdyś wolną przestrzeń pod całkowitą kontrolę. Główne strumienie informacji są kontrolowane przez mainstreamowe media, telewizję i monopolistów w stylu Google.

 

Teraz jesteśmy świadkami fundamentalnych zmian na Ziemi, które będą miały wpływ na naszą przyszłość. Obecnie jeszcze są ukryte pod falami strachu przed „przerażającym Covidem” i pozostają dyskretnie przykryte szumem informacyjnym, a tymczasem stoimy na progi całkowitego braku wolności.

 

 

Ocena: 

Średnio: 3.7 (6 votes)

Komentarze

Portret użytkownika Zeg

Najlepsze jest to że masom to

Najlepsze jest to że masom to wcale nie przeszkadza. Dopóki mają kolorowe obrazki w telewizorze i mają co zrec to może się im to nawet podobać. Właściwie nie ma dla kogo walczyć i się starać. Krew w piach. To się musi wszystko odbić chyba od dna. Inaczej się nie da. Nie ma z kim nawet na te tematy porozmawiać. Nie ma co zbierać. Nie przegadasz telewizora czyli inteligencji zastępczej mas.

Portret użytkownika Быдлошевский Л.З.

To ze Pana Boga i Jego Syna

To ze Pana Boga i Jego Syna Jezusa Chrystusa nie ma i nawet nigdy nie bylo, to wiekszosc mlodych niby wyksztalconych "suwerenow" nie tylko w Polsce ale i w calej Unii Europejskiej jest w tym pogladzie wyjatkowa zgodna ?

https://www.youtube.com/watch?v=vTgBQvpTmyY

Jezeli jednak chodzi o istnienie Pana Lucyfera to najpozniej po napisaniu proroczego dziela przez Michaila Afanasjewicza Bulgakowa pod nazwa "Mistrz i Malgorzata" udowodnione zostalo ponad wszelka watpliwosc ze ten ostatni nie tylko ze istnieje ale nawet jest od jakiegos calkiem niedawnego czasu wyjatkowo aktywny ?

https://www.youtube.com/watch?v=VPIiPXMhhbY

https://www.youtube.com/watch?v=Tk8ORQZUdqs

Film "Hidden Rebellion", rez. Daniel Rabourdin" - jedyny film o Vendei o ktorej malo kto nawet w speдalonej Francji slyszal. Zanim wiec apostolowie Pana Lucyfera w 1917 r. najechali swoim rydwanem bojowym o nazwie "ZSRR" prawoslawna slowianska Rosje posylajac w zaswiaty zreszta calkiem slusznie ponad 100 mln slowianskich koszalkow-opalkow w tym ponad 200 tys. popow i innych monachow to najpierw przecwiczyli oni swoja zwycieska taktyke wojenna na poligonie doswiadczalnym we Francji w 1793 roku .

Otoz w tej Francji ci apostolowie Pana Lucyfera przyjezdzajac na rydwanie bojowym tym razem o nazwie "Rewolucja Francuska" i po ideologicznie prawidlowym zreszta wygilotynowaniu calej owczesnej krolewskiej wladzy antykonstytucyjnej i antyeuropejskiej, przystapili do glownego swojego zadania czyli do walki z ciemnogrodem i zacofaniem katolickim zadajac od tych wsteczniackich katabasow sluzby u Pana Lucyfera w Paryzu a nie u watykanskiego papieza zniewalajacego nie tylko owczesnych katolickich wiernych tamtejszego rezymu antyhumanistycznego ? Wprawdzie dobre 50 % owczesnych ksiezy i az 8 biskupow katolickich poparlo spontanicznie ta objawiona niekoniecznie z niebios "Nowa Ewangelie w/g sw. Lucyfera" ale niestety malorolna ciemnota skupiona w owczesnym wojewodztwie podkarpackim i podlaskim czyli we francuskim przymorskim Departamencie Vendee w ideologicznym wsteczniackim zacietrzewieniu zbrojnie wystapila przeciwko szczytnym haslom "ROWNOSCI-BRATERSTWA-WOLNOSCI" i przez to tez zostala po finalnej militarnej porazce ukarana zgodnie z powyzszym humanistycznym i szczytnym haslem?

A tak w 1794 r. ci apostolowie piekielni walczyli o ten Nowy Raj na Ziemi z bezbronnymi mieszkancami Vendei mordujac wedlug wspolczesnej historiografii ponad 300 tys. bezwartosciowej masy katolickiego motlochu jakbysmy to dzisiaj powiedzieli PiS-owskiego : - ponad 400 dzieci ponizej 7 lat spalono w kosciele w miejscowosci Au Luc ! - z braku mocy przerobowych bo Francuzi nigdy nie byli tak technicznie zaawansowani jak Niemcy w Ausschwitz, Dachau, Ravensbrück lub w Majdanku topiono nieszczesnikow ze statkow na Loarze !

Jak donosil do Paryza gen. Franz Westermann: " Vendea juz nie istnieje. Umarla pod szablami z jej kobietami i dziecmi. Wykonalem rozkazy ktore od Was otrzymalem. Ich dzieci zmasakrowalem pod kopytami naszych koni a ich kobiety wymordowalem aby wiecej nie rodzily malych bandytow" ? - Jak pisze w swoich pamietnikach komtessa de La Rochejaquelein, ci sludzy Pana Lucyfera nie tylko topili masowo glupokatoli (niestety nie polskich tylko jeszcze wtedy francuskich) jak np. w Nantes ale i stosowali bardziej nowoczesne metody tolerancji niczym Herr Bundeskanzler Hitler Adolf a mianowicie truli ich juz wtedy masowo gazem i arszenikiem a nawet ze skory tego katolickiego motlochu szyto rajtki dla jezdzcow a w obronie tak zagrozonego dzisiaj lewackiego klimatu przerabiano nawet tluszcz tej bezwartosciowej ludzkiej biomasy na smar do kol wozow drabiniastych co by dzisiaj z pewnoscia bl. Greta Thunberg od Aniolow z radoscia znow powitala Smile

A to ze jakis oszolom katolicki niejaki ks. Noel Pinot zostal obwolany przez niemniej oszolomowatego papieza Piusa XI w 1926 r. swietym - wstepujac bowiem na szafot w szatach liturgicznych wypowiedzial slowa : „Introibo ad altare Dei“ – to хuj jeden kogos dzisiaj to obchodzi, bo "swiety" Jan XXIII z waszym "najbardziejswietym" Janem Pawlem II w kurшe jedna ta lacinska 500-letnia Msze Swieta Trydencka skasowali i zamiast tego luteranski stolik dla prestigitatorow zorganizowali ? - A to ze ci synowie Diabla w miejscowosci Laval 14 polslepych zakonnikow zamordowali bedacych w wieku powyzej 60 lat to tez nie jest takie wazne tym bardziej ze oszolom glupokatolski tym razem Pius XII tez ich jakimis niby swietymi calkiem zreszta niepotrzebnie oglosil ?

https://www.youtube.com/watch?v=B8MMdp6Wt7E

A na dodatek to kacap w smierdzacych onucach a nawet w majtkach obesгanych - jak nas informuja nieustannie polskie nie tylko intelektualnie zdegenerowne prawicowe i patriotyczne "elity" - czyli Alexander Issajewicz Solzenicyn w 1993 r. przy pomniku ofiar Vendée w miejscowosci Les-Lucs-sur-Boulogne z okazji 200-lecia tego Holocaustu katolikow powiedzial, ze : "...nie zycze zadnemu narodowi jakiejs Wielkiej Rewolucji. Tylko pojawienie sie "Thermidora" uratowalo Francje przed totalnym zniszczeniem. Niestety Rewolucja w Rosji nie zostala zatrzymana przez jakiegos "Thermidora" i dlatego tez poprowadzila nasz Narod az do gorzkiego konca w przepasc i w otchlanie ruin..." (...) Mozna bylo przypuszczac, ze doswiadczenia Rewolucji Francuckiej byly jakas lekcja pokory dla budowniczych raju sowieckiego ale niestety wydarzenia w Rosji byly jeszcze straszniejsze niz w Vendei (...) My w Rosji mielismy tez wiele naszych Vendei jak chocby chlopskie bunty w Tambowie (1920-1921) oraz w zachodniej Syberii (1921) trwajace prawie caly rok i krwawo stlumione salwami karabinow maszynowych i genocydem powstancow i ich rodzin..."

https://www.youtube.com/watch?v=yLaWTkEUOH4

W zwiazku z powyzszym wydaje sie byc uzasadnione pytanie o duchowe podstawy projektu o nazwie Unia Europejska (UE) czy przyswiecaja mu idealy Jasnej Strony Mocy czy raczej tej Ciemnej ? Jezeli bowiem sladow chrzescijanstwa czy przeslan Pisma Swietego na prozno tam szukac wsrod tego brukselskiego i strasburskiego zdegenerowanego tak moralnie jak i ideologicznie oplywajacego we wszelkich luksusach towarzystwa miedzynarodowego to elementow przeciwnych bedacych w opozycji do powyzszych czy nawet w kontrze jest wyjatkowo duzo. Jedno mnie tylko dziwi, ze w czasie Rewolucji Francuskiej tylko polowa kleru katolickiego poparla te lucyferowe eksperymenty na stworzeniach bozych a dzisiaj chocby w takiej Polsce czy w Deutschland 100 % umundurowanych Uczniow Pana Jezusa popiera milczaco ta cuchnaca i brudna antychrzecijanska kloake bruxelska ? W przeciwienstwie do Francuzow ktorzy to do dzis dzielo Pana Lucyfera i Jego apostolow i uczniow czyli "Rewolucje Francuska" czcza niczym poganie jakiegos Baphometa czy Azazella lub innego Lewiatana to Rosjanie sie jednak opamietali i dzisiaj tzw. "Rewolucja Pazdziernikowa" jest juz bardzo krytycznie oceniana w Rosji wbrew propagandzie polskojezycznych USraelskich mediow made in Germany ! A u mnie w podlancuckiej gminie to przed swiatynia rzymsko-katolicka stoi wielgachna tablica informujaca, ze to nikt inny tylko Unia Europejska nam ten kosciol wyremontowala a miejscowy akwizytor watykanski w stopniu proboszcza to orgazmu mistycznego dostawal na kazaniu z tego powodu ze w tym naszym kosciele 300-letnia ambone i takie same stare balaski w czasie tego "remontu" zdemontowano a ja sie zastanawialem wtedy tylko kto sie bardziej z tego "remontu" unijnego cieszyl - Pan Jezus czy Pan Lucyfer ?

Autor tekstu i tlumaczen: Быдлошевский Л.З. - wielojezyczny prawoslawny publicysta bialoruski

Portret użytkownika Medium

Z całym szacunkiem kolego,

Z całym szacunkiem kolego, ale wg mnie niedorzecznością jest rozpowszechniać swoją NIESPRAWDZONĄ wiarę, a co więcej narzucać ją innym, w dodatku w taki sposób, by to oni nam naszą niesprawdzoną wiarę uzasadniali. BEZSENS!

Dokładnie to robią katolicy.

Strony

Skomentuj