Światowe Forum Ekonomiczne, promuje chiński system paszportów COVIDowych

Kategorie: 

Źródło: WEF/pixabay

Światowa Organizacja Zdrowia - WHO, oraz Światowe Forum Ekonomiczne - WEF, jeszcze w sierpniu informowało dobitnie, że powrót do normalności po pandemii COVID-19 jest wykluczony. Globaliści z WEF, ogłosili niedawno nowe narzędzie do wprowadzenia nowego porządku świata. Jest nim globalny system kodów QR COVID realizowany przez firmę CovidPassApp. Mowa tu o oprogramowaniu, stworzonym na zlecenie chińskiego sekretarza generalnego Xi Jinpinga.

 

Tak zwany COVIDPass, wykorzysta nieznane markery w krwi, w celu ustalenia, czy dana osoba przyjęła zastrzyk na COVID-19. Ma to udowodnić, że zostałeś zaszczepiony jednym z eksperymentalnych preparatów. WEF nie podało do wiadomości publicznej, jaka substancja we krwi danej osoby, wskazywałaby na stan szczepienia. 

„Użytkownicy przejdą badanie krwi w zatwierdzonym laboratorium COVIDPass, zanim otrzymają przez telefon bezpieczny kod wizy zdrowotnej QR, który mogą okazać przy odprawach lotniczych, granicach lub wejściach na imprezy.”

Film promocyjny, opublikowany na mediach społecznościowych WEF, podkreśla że ​​COVIDPass nie wykorzystuje „technologii śledzenia”, a wyniki badań krwi są w 100% wiarygodne. Ma to rzekomo zapewniać, że „tylko osoby niezarażające innych” mogą podróżować przez granice. Najwyraźniej, nikt nie poinformował przedstawicieli WEF, że zaszczepieni również zarażają się wirusem i mogą zarażać innych.

Przypomnijmy, że to WEF jest głównym organem propagującym ideę tak zwanego „Wielkiego Resetu” - globalnego nowego porządku gospodarczego. Jego szef, Klaus Schwab nie ukrywa, że pandemia koronawirusa to okazja dla realizacji ich celów. Oczywiście zapomniano dodać, że ceną za to jest dramat miliardów ludzi, których najwyraźniej globaliści z WEF traktują jako coś w rodzaju robactwa do eliminacji. Obecna nagonka na ludzi niezaszczepionych, to albo jeden z celów Światowego Forum Ekonomicznego, albo środek do osiągnięcia odpowiedniego nastroju społecznego, oczekiwanego przez konstruktorów nowego porządku świata.

 

Ocena: 

Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika irfy

OK. Czyli w rzeczywistości

OK. Czyli w rzeczywistości chodzi o to, żeby z międzynarodowego transportu lotniczego korzystały jedynie ściśle wyselekcjonowane osoby. Skoro decyzja o tym, czy ktoś „nie zaraża” nieustannie mutującym wirusem, jak dotąd odpornym na wszelkie możliwe szczepionki, będzie zależała od wyników badań krwi, przeprowadzanych pod kątem jakichś nieokreślonych i zapewne utajnionych „markerów”. Chyba że chodzi o to, że wszystkie te „szczepionki”, które są przecież produkowane przez różne firmy i mają różny skład, w rzeczywistości zawierają też jakieś nie ulegające rozkładowi ani wydaleniu cząstki.

W takim wypadku chodziłoby raczej o rodzaj transpondera, podobnego do tych w bojowych samolotach. Takie rozróżnienie „swój – obcy” lub raczej „posłuszny – nieposłuszny”, nie mające nic wspólnego z jakąś zmutowaną grypą. Tutaj rodzi się wiele pytań. Pierwsze – jakim cudem „zachodni”, podobno tak przywiązani do wolności, w tym wolności wyboru oraz demokracji, dale się tak błyskawicznie i globalnie zgnoić? Ponadto, co jest tak przerażającego w lotniczej międzynarodowej turystyce, że ktoś chce ją tak drastycznie ograniczać?

Po trzecie i najważniejsze, razi tutaj absurdalny brak logiki. Skoro „zaszczepieni nie mogą zarażać” (ok, wszyscy wiemy, że mogą, ale trzymajmy się oficjalnej narracji), ale mogą zostać zarażeni, to chyba właśnie im powinno się zabronić latać? Żeby się przypadkiem nie zarazili na miejscu. Chyba że „zaszczepieni są odporni na zarażenie” – w takim wypadku nie powinni się niczym przejmować. Innymi słowy, mnóstwo pytań, żadnych odpowiedzi. A w tym wszystkim istna „wędrówka ludów” – z Afryki, Azji i Bliskiego Wchodu do Europy i Ameryki Południowej do USA. I tych milionów ludzi jakoś covidove restrykcje w ogóle nie dotyczą. Nikt nie pyta ich o żadne „paszporty” czy testy a ten, kto stara się tej inwazji zapobiec zostaje okrzyknięty „nieludzkim rasistą”. Świat przestał się kręcić wokół słońca a zaczął wokół własnej głupoty.

Portret użytkownika S

" Ma to rzekomo zapewniać, że

" Ma to rzekomo zapewniać, że „tylko osoby niezarażające innych” mogą podróżować przez granice."...

Fakt 1 (potwierdzony przez te same bandyckie organizacje np. WHO): szczepionki NIE działają, a wyszczepieńcy zarażają się i przenoszą wirusa tak samo jak czystokrwiści.

Fakt 2: czystokrwiści muszą testować się tuż przed każdą podróżą, masową imprezą itp., i przy pozytywnym teście nie wolno im wyjechać i roznosić wirusa.

Fakt 3: wyszczepieńcy nie muszą się testować, więc bez przeszkód, nie sprawdzani przez nikogo mogą roznosić covidka (patrz fakt1)

Fakt 4: W QR Pass nie chodzi o kontrolowanie wirusa, ale o kontrolowanie ludzi, których oznakują kodem kreskowym jak bydło.

Wyszczepieńcy nie wierzą, że wstrzyknęli sobie truciznę. Nie wierzą, że będą od tego chorować i umierać. Uświadamiajmy ich chociaż o groźbie życia w totalitarnym Świecie. Wprowadzanie nazistowskiej "Kennkarte", dzielącej społeczeństwo, zawsze doprowadzało do LUDOBÓJSTWA. To nie jest teoria spiskowa, ale oficjalnie potwierdzony i uznany fakt. Ludzie przerażająco szybko zaczynają przypominać społeczeństwo niemieckie lat 30stych poprzedniego wieku. To nie skończy się dobrze, zobaczcie:

https://ourtube.co.uk/watch/eIqL5XwAPlbWQUh

 

Zobacz mój film, skopiuj, udostępniaj i pokazuj innym, jeśli sądzisz, że warto. Obudźmy jak najwięcej owiec, zanim będzie za późno ... https://ourtube.co.uk/video/27735/7---look-who-s-talking?channelName=DarthBanji

Portret użytkownika izi

Przyznam, że gdy czytam takie

Przyznam, że gdy czytam takie wyssane z palca pi...doły, to mnie krew zalewa. Człeku, należy odróżnić szczepionych mRNA od szczepionych Astrą czy J&J, które są produkowane na schematach szczepionki p/grypie. Co, mnie, która szczepi się p/grypie od 20 lat też będziesz się bał? Słyszałeś kiedykolwiek, że zaszczepiony na grypę roznosi wirusy? Trzeba być kompletnym ignorantem, żeby pisać takie bzdury. Co do podziału na czystokrwistych i wyszczepieńców trąci mi to Hitlerem...

Portret użytkownika Łiskas

Od tego roku promowane

Od tego roku promowane szpryce przeciwko grypie są już dostępne w nowej technologii mRNA. Tak, że tego... Ktoś boi się brać przeciwko kowidowi, to weźmie przeciwko grypie - i tak sporo ludzi załatwią, gdyż ptaki ćwierkają, że jest w nich dokładnie ten sam "specjalny" składnik.

A podziału nie wprowadzają nieszczepieni, czy też szczepieni, tylko ktoś "trochę" wyżej. To jest zwykła reakcja na rosnącą dyskryminację i wykluczenie, bo nawet malarz nie wpadł na pomysł, żeby zabronić eskimosom możliwości wejścia do wszystkich sklepów, knajp, (tylko do niektórych), czy do miejsca pracy (chyba, że za równowartością połowy pensji, po poddaniu się drogim testom na tyfus co drugi dzień)...

Portret użytkownika izi

Ja pierniczę... skąd wy takie

Ja pierniczę... skąd wy takie niusy bierzecie?? Tutaj masz fragment opisu Influvacu: "Szczepionka jest inaktywowana, zawiera antygeny powierzchniowe wirusa", tutaj Fluarixu "Fluarix Tetra to domięśniowa szczepionka przeciw grypie zawierająca rozszczepiony, inaktywowany wirus grypy" a tutaj ostatniej szczepionki dopuszczonej w Polce (oprócz donosowej również atenuowanej) Vaxigripu "Preparat zawiera substancję szczepionka przeciw grypie (inaktywowana)" Doczytaj, co znaczy atenuowany i inaktywowany i nie kompromituj się.

Portret użytkownika Staruszek Sam1

Ostatnie wydarzenia na

Ostatnie wydarzenia na świecie nie dają podstaw, żeby wierzyć komukolwiek. Więc możesz dalej wyznawać swoją religię. Jako niewierny Tomasz muszę dotknąć zobaczyć, żeby uwierzyć, ale nawet i to nie jest pewne. Widać dużo czytasz, ale jesteś tylko teoretykiem (czką). 

Strony

Skomentuj