To nie wojna ale zielony komunizm spowodował energetyczną apokalipsę

Kategorie: 

Źródło: kadr z Youtube

Wszyscy już chyba rozumieją, że tegoroczna zima będzie bardzo ciężka. Rządzący próbują nam wmawiać, że szokujące ceny paliw i energii są tak wysokie z powodu wojny na Ukrainie i postawy Rosji, jest to jednak bezczelne kłamstwo a katastrofa energetyczna, której początki właśnie obserwujemy, została skrupulatnie zaplanowana przez unijnych decydentów, ktorzy stali się gorliwymi wyznawcami ideologii klimatycznej.

W całej Europie poszybowały ceny energii elektrycznej, paliw i gazu. Do tego "drukujący" bez opamiętania pusty pieniądz europejscy rządzący doprowadzili do rekordowej inflacji. W Polsce osiągnęła ona już 16%! Następuje przyspieszona pauperyzacja społęczeństwa i przy obecnych cenach węgla na poziomie 3500 zł za tonę, niektórzy muszą wybierać, czy zimą będą jeść czy się grzać. Ogrzanie domu zimą stało się właśnie ekstremalnie drogie i jest przynajmniej kilkukrotnie droższe niż rok temu, a wszystko wskazuje na to, że za rok będzie jeszcze wielokrotnie drożej.

 

To co obserwujemy obecnie to tylko skutki działania unijnego Zielonego Ładu i ideologii klimatycznej w której "matka Ziemia" stała się proletariatem, który chcą wyzwolić nowocześni marksiści, którzy tym razem nie przybrali barwy czerwonej a zieloną. Jednak jak wiadomo zielony to niedojrzały czerwony i trzeba zacząć to nazywać po imieniu, czyli zielonym komunizmem.

 

Od dwóch lat wiadomo, że Europa postanowiła popełnić samobójstwo energetyczne. Dzieje się torzekomo do ratowania klimatu na ziemi a de facto będące zamachem na dobrobyt. Od początku było wiadomo, że skońćzy się to kryzysem energetycznym i przynajmniej od dwóch lat wieszczono wielokrotny wzrost cen energii na skutek szaleńczego Zielonego Ładu. Wygląda na to, że plan sprawców tego nieszczęścia polega obecnie na tym aby zrzucić winę za to do czego doprowadzili na Władimira Putina tylko czy ciemny lud to kupi?

 

Putin już teraz jest stosowany jako uniwersalne wytłumaczenie indolencji rządzących pytanie brzmi ile jeszcze można tak okłamywać społeczeństwo. Od dawna wiedziano o tym, że ceny energii poszybują, wiedzieli wszyscy, którzy zajmują się energetyką jednak ludzie w przeważającej masie uwierzyli, że przyczyną jest wojna? Jednak jej wpływ to tylko gwóźdz do trumny unijnej polityki klimatycznej, która właśnie zbankrutowała.

 

UE podąża w kierunku jaki obrała Sri Lanka, która również była prymusem implementacji klimatycznego szaleństwa, a teraz kraj został zrujnowany, a rządzący musieli uciekać, bo wściekły tłum gotów był ich rozszarpać. Jeśli unijni nie odpuszczą może ich czekać to samo. Nie da się utrzymywać dłużej handlu powietrzem zwanego certyfikatami ETS. To właśnie przez to ceny energii elektrycznej poszybowały.

 

Jeśli w Polsce zabrakło węgla to prawie na pewno tej zimy zabraknie też gazu i prądu. Wystarczy, że nadchodząca zima będzie mroźna i może dojść do tragedii, w wyniku której na skutek działań szaleńców klimatycznych zamarzną tysiące ludzi. Najwyższy czas się ocknąć i domagać się zakońćzenia tego szkodliwego zielonego eksperymentu, który niechybnie zniszczy nas wszystkich i już teraz powoduje, że Rosja śmieje się nam w twarz.

 

 

Ocena: 

Średnio: 4.3 (20 votes)

Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

PiS musi wykonywać rozkazy

PiS musi wykonywać rozkazy szajki z davos i biderberg na której spotkanie pojechali morawiecki i duda !!!! do tego muszą oddawać pieniądze supermarkietom które wywaożą je do rajów podatkowych, Polska to raj supermarketowy !!!, potem płacić characz miliarów euro za emisje CO2 i zamykać kopalnie ! politycy to po prostu banda enwuowskich pachołków z loży ordo ab chao dlatego jesteśmy pod okupacją satanistów wolnomurarskich ! Niech nas ma w swojej opiece Jezus Chrystus Pan !!!

Sąd w Paryżu wydał w czwartek wyroki wieloletniego pozbawienia wolności w procesie biznesmenów oskarżonych o oszustwo związane z obrotem uprawnieniami do emisji CO2 na europejskim rynku. Skazani mają zwrócić wyłudzone 283 mln euro.

Dwaj główni oskarżeni: Francuzi Arnaud M. i Mardoche "Marco" M. zostali skazani na osiem lat więzienia i grzywny w wysokości miliona euro. Polski biznesmen Jarosław K. został skazany na siedem lat więzienia i również grzywnę miliona euro. Sąd nakazał natychmiastowe umieszczenie skazanych w więzieniu. Ponadto trzej skazani mają zwrócić do francuskiego budżetu 283 mln euro.

Ośmiu z dziewięciu pozostałych oskarżonych dostało kary od roku do ośmiu lat więzienia; dziewiąty został uniewinniony. Sześciu z nich było sądzonych zaocznie, ponieważ zbiegli z kraju, prawdopodobnie do Izraela.

Proces dotyczył jednego z wątków gigantycznego oszustwa, szacowanego na 1,6 mld euro, popełnionego przez francusko-izraelską grupę aferzystów.

Mateusz Morawiecki w Brukseli szuka poparcia dla pomysłów zreformowania Europejskiego Systemu Handlu Emisjami (EU ETS). Premier przekonuje, że w systemie panoszą się spekulanci. Unia Europejska zamierza jednak jeszcze bardziej zaostrzyć już istniejący system. A ekspert punktuje, że Polska dziś musi płacić za trzy dekady zaniedbań w energetyce.

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Anna Bajraktar

Panie ale przecie masoneria i

Panie ale przecie masoneria i te całe iluminaty i spiski nie istnieją, każdy jest dobry tylko chuj wie dla czego jest źle, chyba to wina putina. Nikt nie porywa dzieci, odra się sama zatruła, podatki i daniny same z siebie wychodzą, każdy jest uczciwy, pan duduś i pinokio to oaza sprawiedliwości. Polska ten wspaniały narod potrafił nazbierać podobno około dwadzieścia baniek złotego na broń dla idiotów, czy każdy polak czuje się jak pasażer pociągu do warjatkowa Smile

Portret użytkownika Kwazar

Zielony komunizm ? Dziwne

Zielony komunizm ? Dziwne okreśłenie i takie trochę naciągane. A to trzeba nazywać wprost. Jesteśmy rządzeni przez takich kwadratowych, tępych,patentowanych i zacietrzewionych DURNI ( naszych,waszych ,ichnich a wszyscy oni, te bobaski tłuściutkie rodem z EU się wywodza) że większych DURNI i POMYLEŃCÓW już tylko w psychiatryku szukać a to i tak z latarką .No i cała tajemnica "zielonego komunizmu" Ale uwaga, są też DYWERSANCI i to też bobaski tłuściutkie z EU Świadomie pracujący na korzyść wroga.A wroga, to niech już każdy sam sobie wybierze. Tylko dlaczego janki się śmieją a ruskie za głowę się chwytają nad EU głupotą ? 

Portret użytkownika pan nikt

Nie czytaliście Apokalipsy św

Nie czytaliście Apokalipsy św. Jana? "Atrakcji" będzie coraz więcej. A wystarczyłoby tylko przestrzegać praw Bożych. Ale skoro teraz nawet w KK króluje odstępstwo to czegóż się spodziewać? I nie chodzi o grzeszność bo ta jest zawsze obecna. U wszystkich bez względu na czas i miejsce. Chodzi o zmianę praw Boźych w doktrynie. Obecnie to sodomici są solą ziemi. No to i Pan Bóg wdraża rozwiązanie kwestii sodomskiej v.2.0, tylko że już nie lokalnie a globalnie. Już jest ciekawie - "obyś żył w ciekawych czasach" - a będzie jeszcze ciekawiej.

Portret użytkownika ​euklides

Tylko dlaczego "Pan Bóg" nie

Tylko dlaczego "Pan Bóg" nie uderzy punktowo w sodomitów i dlaczego przymrużał przez dekady oko na postępującą degrengoladę? A teraz pod pretekstem walki z sodomią wybije i storturuje też garstkę prawych? No to zaprawdę sprawiedliwy jest ten twój "Pan Bóg"...

Portret użytkownika Wołowina

Chodzi o to, że w większości

Chodzi o to, że w większości ludzi brak jakby sumienia. Śmieli się z nazistów w Norymbergii, gdy tłumaczyli, że wykonywali tylko rozkazy, ale tak naprawdę gdyby rząd coś kazał robić, to by robili co tylko powie, no bo przecież "taka była praca". Rząd każe rozwieszać jakieś głupie billboardy, nie ważne jak kretyńskie, oni to przykleją, "bo płacą".

Strony

Skomentuj