Po paszportach szczepionkowych nadchodzą paszporty węglowe?

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com

Związek między pandemią wywołaną przez chorobę COVID-19, agresywnym forsowaniem polityki klimatycznej został zaszczepiony jeszcze w ubiegłym roku, przez Klausa Schwaba ze Światowego Forum Ekonomicznego. Termin realizacji tego planowanego przeobrażenia, nazywanego Wielkim Resetem, to dziesięć lat. Tak się składa, że do tego czasu powinna zostać wdrożona tak zwana Agenda 2030, plan działań ONZ na lata 2021-2030.

 

Nadchodzący Wielki Reset nie jest już śmieszną teorią spiskową z filmów z żółtymi napisami. Świat dookoła nas ulega właśnie gwałtownym przeobrażeniom. Najlepszym tego przykładem jest niedawne badanie naukowe, które pojawiło się na łamach czasopisma Nature Sustainability. Zakłada ono wprowadzenie limitów emisji CO2, dla zwyczajnych obywateli. Autorzy opracowania, cynicznie nazywają to "węglowym kieszonkowym". Do złudu przypomina to projekt paszportu szczepionkowego, który również miał przecież służyć "naszemu dobru". Zgodnie ze słowami badaczy:

Polityczne okno możliwości zapewnione przez kryzys COVID-19, w połączeniu z potrzebą radzenia sobie z pogarszającymi się kryzysami klimatycznymi i różnorodnością biologiczną, umożliwia przydział osobistych uprawnień do emisji dwutlenku węgla.

Takie propozycje, do niedawna byłyby nie do pomyślenia. Pole do powstania takich chorych wizji, stworzyła jednak ludzka krótkowzroczność. Wiadomym było już od dawna, że ciche przyzwolenie społeczeństwa na prześladowanie ludzi, nie posiadających paszportu szczepionkowego, otworzy Okno Overtona do jeszcze bardziej absurdalnych rządań globalistów. Dla tych którzy nie mieli styczności z tym pojęciem, jest to narzędzie socjotechniczne, opisujące jak zmienić postrzeganie kwestii, które są społecznie nieakceptowane. Okno Overtona opisuje możliwości przeforsowania legalizacji kwestii nieakceptowanych lub zabronionych w danym momencie w danym społeczeństwie.

Przykładem mogą być małżeństwa homoseksualne. Przez wiele lat w systemie „Okna Overtona” idea małżeństw homoseksualnych znajdowała się w zakazanej strefie. Społeczeństwo nie akceptowało tej idei, lecz media wpływały na opinię publiczną popierając mniejszości homoseksualne. Stopniowo, takie małżeństwa zaczęto traktować jako zakazane, ale z zastrzeżeniami. Następnie jako dopuszczalne, a potem jako neutralne. Teraz są postrzegane jako „dopuszczalne z zastrzeżeniami”. Nikt nie ma jednak chyba złudzeń, że już za kilka lat, staną się one zupełnie akceptowalne. Narzędzie to, jest właśnie wykorzystywane do wdrażania szalonych planów klimatystów

 

Jeszcze w ubiegłym tygodniu, 220 czasopism medycznych na całym świecie opublikowało ten sam artykuł pod nagłówkiem: „Wezwanie do podjęcia działań nadzwyczajnych w celu ograniczenia globalnego wzrostu temperatury, przywrócenia bioróżnorodności i ochrony zdrowia”. Plan działania, według światowego establishmentu medycznego, jest globalnym zastosowaniem modelu COVID-19. Mowa tu o ograniczaniu ludzkich swóbód i wyłączanie całych gałęzi gospodarki w imie walki o klimat. Ponieważ z sukcesem przekonano szerokie rzesze ludzi, że podstawowe potrzeby i prawa człowieka mogą być ograniczane w stosownych sytuacjach, przejście od COVID-passa do CARBON-passa, to czysta formalność.

Podczas gdy na początku pandemii, można było sugerować, że takie kroki mają realny wpływ na ratowanie ludzkich żyć, wizja rysowana przez klimatystów jest już ściśle utopijna. Warto zresztą zauważyć, że redaktorzy tych 220 czasopism medycznych, nie stali się z dnia na dzień ekspertami w dziedzinie nauk o klimacie, ekonomii i środowiska. Najzwyczajniej w świecie powielają oni oficjalną linię ONZ forsowaną w ramach Agendy 2030. To co obserwujemy obecnie, to stopniowe wdrażanie tego projektu. Różnorodne apele i badania naukowe opowiadające o konieczności zmian lub nawet wprowadzaniu restrykcyjnego ustawodawstwa w imie klimatu to pierwszy krok. Ma on zapewne wyjaśnić ludziom konieczność dodatkowych opłat za ogrzewanie domów, a w przyszłości może i nawet oddychanie. Pobłażliwość dla łamania praw innych ludzi, doprowadzila nas na skraj urwiska.

 

Nieuchronnie tworzy to podstawy pod system ratingu społecznego, rodem z Chin. Będzie to świat jak w dystopijnym serialu Black Mirror, gdzie bez zdobycia odpowiedniej liczby punktów stajesz się wyrzutkiem społecznym, który do niczego nie ma prawa. Podobnie jak "nieobowiązkowe" szczepienia, "nieobowiązkowe" zobowiązania klimatyczne, uczynią danego delikwenta podczłowiekiem, który straci prawa do życia w społeczeństwie. Widmo inflacji, która jest nieuchronnym skutkiem kreacji pieniądza przez banki centralne przy niskich stopach procentowych, jedynie przyspieszy ten proces.  Jesteśmy świadkami gruntownych zmian na Ziemi, które będą miały wpływ na naszą przyszłość.

 

Ocena: 

Średnio: 5 (2 votes)

Komentarze

Portret użytkownika StrasznaPrawda

Nieuchronnie tworzy to

Nieuchronnie tworzy to podstawy pod system ratingu społecznego, rodem z Chin

Zła Rosja.

Zły Iran.

Dobry Trump.

Terroryści, zamachy.

Wszystkie powyższe kłamstwa co jakiś czas wytwarzają służby USrAela, które mają więcej pożytecznych idiotów niż samych swoich agentów.

Portret użytkownika Wungiel

Nie wysilasz się przesadnie

Nie wysilasz się przesadnie pisząc takie błyskotliwe komentarze a stać Cię na dużo więcej. Co nam chciałeś powiedzieć? Że chiński zamordyzm nie jest taki zły, bo ten jego utopijny obraz to wynik propagandy Trumpa i jego politycznego otoczenia?

To jest oczywiste, że ci co chcą wprowadzić ostateczne zniewolenie ludzkości, będą wykorzystywać do tego wzajemnie zwalczające się stronnictwa. Taki mechanizm sprawowania władzy opisał między innymi Wiktor Suworow w książce "GRU" - na przykładzie relacji między komitetem centralnym, KGB i ministerstwem bezpieczeństwa publicznego a GRU. Ja serdecznie dziękuję i za Trumpa, i za chińczyków - nie wiem, co lepsze kiła czy rzeżączka. Jest wiele "instytucji", każda z nich chciałaby wdrożyć własne "NWO", jedni są bardziej kurtuazyjni a inni się zupełnie nie pitolą...

A co do artykułu - trzeba wspomnieć o ustawie o zasobach własnych UE, która pozwala nakładać na nas przez unię podatki. Od początku czułem, że będą to podatki związane z emisją. Obawiam się, że mocno dostanę po tyłku - mam czterolitrowego gruza, nieocieplony dom i kocioł zasypowy na węgiel... Gruza mogę sobie zmienić, chociaż z żalem, bo to piękne auto, stara dobra produkcja, ale co powiem mojej mamie, która z trudem jest w stanie zapłacić za opał a nie chce, żeby jej pomagać finansowo? Mam takich znajomych, którzy autentycznie szczają po nogawicach ze strachu przed globalnym ociepleniem i gdyby był taki przykaz, to daliby sobie w dupach pozakładać liczniki metanu. Albo takich, co nagle, jak się zaczęła smogowa propaganda, zaczęli z dramatyzmem relacjonować, jak to szli do pracy, spowiła ich chmura smogu i omal nie umarli... Takich to tylko do kaloryfera przywiązać i tłuc, tłuc i tłuc...

Sentimus experimurque, nos aeternos esse.

Portret użytkownika StrasznaPrawda

Uważam, że większość

Uważam, że większość informacji które przedstawiają Chiny w negatywny świetle to wymysły propogandowe służb USA nagłaśniane przez główne media i pożytecznych idiotów. W 2017 roku może jeszcze w 2018 nie było żadnych informacji typu Chińskie punkty bo do tego czasu straszyło się tylko Rosją i okazyjnie Iranem, USA dosyć niedawno odpaliły nagonkę na Chiny.

Portret użytkownika Wungiel

Może tak być... Może... No

Może tak być... Może... No choćby na przykładzie kwestii ujgurów - to trochę trąci robotą CIA. Ale wątpię, aby wszystko było sfabrykowane przez Zachód. Szczerze mówiąc nigdy nie przyszło mi do głowy aby Social Credit System rozpatrywać z tej perspektywy - tyle relacji, także od ludzi, którzy tam siedzą - wątpię. Jedno trzeba pamiętać - chińczycy, czy w ogóle wschodni azjaci dość specyficznie postrzegają swoją rolę w społeczeństwie - to jest rola mrówki w kolektywie kontra skrajny indywidualizm znany nam na przykład z południa USA. Dlatego komunizm w formie maoizmu czy juche tak dobrze się tam przyjął. No i z relacji ludzi, którzy tam byli i co nieco widzieli - mogę powiedzieć piękny kraj, z chęcią bym tam popodróżował, pozwiedzał, ale przeprowadzać się na dłużej, to za nic w świecie.

Sentimus experimurque, nos aeternos esse.

Portret użytkownika ​​​​​euklides

Masz obsesję na punkcie USA i

Masz obsesję na punkcie USA i albo sam jesteś jakimś chińskim agentem albo masz po prostu nie pokolei w głowie. Tak jak alienek widzi wszędzie kościół katolicki, a magister ufonautów, tak ty cały czas pie..sz nam o Trumpie, który dawno zszedł ze świecznika i nie był ani lepszy ani gorszy niż reszta błaznów.

Portret użytkownika BG-OG

JEDNA ,DWIE , TRZY PORZĄDNE

JEDNA ,DWIE , TRZY PORZĄDNE ZIMY , I NAWET ZATWARDZIAŁY ZIELONY LEWAK Z GREEN-PICU I EKOTALIB, ODPALI CENTRALNE OGRZEWANIE, ZASILANE CIEPŁĄ WODĄ Z ELEKTROCIEPŁOWNI LUB DOMOWEJ KOTŁOWNI, NA WĘGIEL BRUNATNY ( NIEMCY ) LUB KAMIENNY ( POLSKA) . EWENTUALNIE DOGRZEJE SIĘ KOMINKIEM NA DREWNO. CZYŻ NIE??? HIPOKRYCI

Strony

Skomentuj