UE wprowadza "dwudziesty stopień zasilania" i zapowiada planowe wyłączenia prądu

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

Ludzie z PESELem zaczynającym się przynajmniej od siódemki z pewnością pamiętają kryzys energetyczny jakiego doświadczyła komunistyczna Polska w latach osiemdziesiątych dwudziestego wieku. Wygląda na to, że historia zatoczyła koło i Unia Europejska - po wdrożeniu zielonego komunizmu - znalazła się w tym samym miejscu. Komisja Europejska zapowiedziała wczoraj planowe wyłączenia prądu na terenie UE. Oznacza to, że wraca dobrze znany z PRL "dwudziesty stopień zasilania", ale tym razem przekonają się czym jest również mieszkańcy zachodu.

 

Szefowa Komisji Europejskiej, Ursula von der Layen zapowiedziała wczoraj tzw. "wypłaszczanie krzywej" energetycznej. Jeśli komuś się to jakoś kojarzy to prawidłowo, bo ta retoryka do złudzenia przypomina tą pandemiczną. Wtedy również stosowano 'wypłaszczanie krzywej" , ale rzekomych zakażeń bezobjawowym wirusem. Wtedy też mieliśmy poczekać tylko dwa tygodnie na to wypłaszczenie i skończyło się dwoma latami koszmaru. Teraz mamy się wypłaszczać przez nadchodzącą zimę, ale już teraz wiadomo, że to dopiero początek. Do tego szefowa KE publikuje operetkowe nagrania, w których uczy oszczędnie myć ręce. SKojarzenia do hucpy pandemicznej są oczywiste.

 

Brukselscy decydenci udają głupich i sugerująm, że gigantyczny kryzys energetyczny w Europie to wina Putina i wojny Rosji z Ukrainą. Wiadomo jednak ponad wszelką wątpliwość, że nadchodząca masakra cenowa to ich robota i bezpośredni skutek szaleńczej polityki walki z klimatem, która - co teraz widac już bardzo wyraźnie - jest walką z ludźmi i przedsiębiorczością. Globaliści komunikowali nam już od dawna, że energii nie wystarczy dla wszystkich, a ludzie sa zbędni z powodu automatyzacji i robotyzacji co gang złoczyńców z Davos i przyklaskujący mu politycy, nazywają czwartą rewolucją przemysłową.

 

Kreatury z Davos już całkiem głośno zastanawiają się co zrobić z tymi zbędnymi ludźmi, żeby ograniczyć ich konsumpcję i wreszcie doprowadzić do głównego postulatu konstruktorów tego nieszczęścia - nie będziesz nic posiadał i będziesz szczęśliwy. Zapowiadał to już zresztą w 2014 roku obecny premier Polski Mateusz Morawiecki, który mówił bez ogródek, że "ludziom się wydawało, że zawsze będzie lepiej". Potem martwił się o to jak obniżyć oczekiwania plebsu i stwierdził, że najlepszym do tego sposobem jest wojna, która "w 5 minut" je obniża. Nazwał to wtedy Managemet of Expectation - Zarządzanie Oczekiwaniami. 

No i faktycznie, po zarządzeniu oczekiwaniami ludzi za pomocą Covidka, doszła i wojna i stały przekaz, że trzeba pozwolić się okraść, bo dzięki temu nie spadają nam na głowę bomby. Trzeba przyznać, że poszło im bardzo sprawnie i tak w tej chwili mamy już obniżone oczekiwania i martwimy się czy wystarczy nam szyszek do ogrzania się w zimie i prawie wszyscy myślą, że to nie skutek zielonego komunizmu - który zapowiadano od lat - tylko splot niekorzystnych zdarzeń spowodowanych wojnę dwóch ruskich plemion.

 

To, że mamy do czynienia z grubymi nićmi szytą hucpą widać na pierwszy rzut oka i nie ma wątpliwości, że będzie tylko gorzej. Skoro metr drewna kosztuje w 2022 roku tyle co tona węgla w 2021 to można się spodziewać, że za rok będzie kosztować 3 tysiące złotych a węgiel jakieś 9 tysięcy złotych za tonę. Skutkiem tych nonsensownych działań klimatystów postulujących sprzedaż powietrza o nazwie certyfikatów ETS, będzie wielka pauperyzacja społeczna całej zwariowanej na punkcie ekoterroryzmu Europy.

 

Wizerunek naszego kontynentu zmieni się jeszcze bardziej. Szwajcaria planuje karać grzywnami a nawet wsadzać do więzienia tych, którzy nie przykręcą kaloryferów. Włochy planują dokładnie to samo. Hiszpanie pozwalają na "chłodzenie" klimatyzacją tylko do 27C. Niemcy przebąkują o potrzebie budowy specjalnej policji do pacyfikacji wywołanych kryzysem energetycznym protestów.  Wielka Brytania zachęca by nie ładować samochodów elektrycznych, bo brakuje prądu. Tylko polski rząd jeszcze udaje, że wszystko jest pod kontrolą, chociaz po jęczeniu latami o smogu nagle żenujące reklamy smogu poznikały a naczelnik Kaczyński publicznie wezwał do palenia w piecach czym popadnie poza oponami, co akurat jest zabawne, bo niektóre przecież nazywają się "zimowe"

 

Zielony komunizm tonie, ale najzagorzalsi europejscy komuniści ciągle w niego wierzą. Są jak orkiestra na Titanicu, która rzekomo grała do końca. Oni tez grają do złej gry opowiadając swoje głodne kawałki o matce ziemi, którą ci marksiści zrobili proletariatem zastępczym - i chyba nie przychodzi im do głowy to, że zielony komunizm każdemu równo nosa utrze. Biednych zdusi jutro, a bogatych pojutrze

 

Ocena: 

Średnio: 4.1 (14 votes)

Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

o akurat przesłałem adminowi

o akurat przesłałem adminowi tekst, coś w temacie eurokołchozu i nadciągających wyborów, PiSowcy zostana zmieceni ze sceny ze względu na ceny żywności i energii, ale jeśli w ich miejsce pojawi się ryży folksdojcz, to mamy przerąbane, nie będzie niczego, to znaczy wszystko będzie szkopskie a my niewolnikami i robotnikami przymusowymi niemieckiego obozu untermensch podludzmi !!! Niech nas ochraniają aniołowie Boga Jezusa i Duch Święty !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika xoxo

Za[pomniałeś o pierdylionie

Za[pomniałeś o pierdylionie maryjek, papieżu pedofilu, matuli Teresce co brudnymi igłami zastrzyki cierpiącym robiła i reszcie wymyślonych przez Watykan superbohaterów dla jeszcze większego ogłupiania i tak już idiotów.

Niech Tola, Bolek, Lolek i Reksio mają na w opiece amęt

Portret użytkownika Trup

Tak jest. Bo te sqrvvi5yny

Tak jest. Bo te sqrvvi5yny nie odpuszczą i będą te wszystkie debilizmy wprowadzać, żeby sobie zaklepać miejsce w bunkrze na resztę życia. A wszystko z powodu nie możliwego powstrzymania skażenia od stopionych reaktórów które nieustannie wylewają swoje skażenie do wody do jedzenia i  w powietrze na zawsze. Tak właśnie wygląda koniec cywilizacji. A zaczyna się właśnie masowe palenie w piecach "ŚMIECIAMI" - i w tym sezonie zimowym będzie to zapewne masakra! Właśnie poczułem że muszę zamknąć okno!

 1. Mała chce do Związku Radzieckiego, bo tam tak nie kłamią i wszystko jest prawdziwe! ^ ^
  Mała chce do Związku Radzieckiego, bo tam tak nie kłamią i wszystko jest prawdziwe! ^ ^

   

 2. Adam Sułtanowicz wraca do akcji. PL - 2022.09.13
  Adam Sułtanowicz wraca do akcji. PL - 2022.09.13

   

 3. Mocna prawdziwa przemowa W. Putina 2022.03.16 PL
  Mocna prawdziwa przemowa W. Putina 2022.03.16 PL

   

 4. Żywiec NPTV.tv Wojtek Olszański Marcin Osadowski 2022.09.13
  Żywiec NPTV.tv Wojtek Olszański Marcin Osadowski 2022.09.13

   

 5. Delimchanow przemawia do ukraińskich jeńców. PL - 2022.09.13
  Delimchanow przemawia do ukraińskich jeńców. PL - 2022.09.13

   

 6. Cyfrowy Bon Żywnościowy 2022.09.13 Napisy PL
  Cyfrowy Bon Żywnościowy 2022.09.13 Napisy PL

   

 7. Sabotaż na Polskich Żołnierzach! Stowarzyszenie Bronimy Munduru.pl
  Sabotaż na Polskich Żołnierzach! Stowarzyszenie Bronimy Munduru.pl

   

NoweFilmy i BacoLogia i corium.5v.pl

Portret użytkownika axell69

i ty nadal myslisz że waszych

i ty nadal myslisz że waszych wiernych będzie stać  na utrzymanie waszych  plebani   i upasionych skurwieli w sutannach i komżach ??!!

To je ciebie  Moshe powiem  fakt  i prawdę   a ona brzmi -NIE=   bo jak lud polski wkurwi naprawdę  się to wybierdoli z kraju  was   i  krzywomordych  i niedzielskich i inne kurwy    i was  też  , a świątynie skurwysyństwa  zostaną  zamienione w  spichleże suszonych liści pokrzywy i łobianu . Twoje  zjebane arty  możesz wysyłać komu chcesz jednak są dedykowane  szatanowi 

Kiedy  durnowata gawiedź zrozumie  że kosciół KK   nie jest przedstawicielem bibli a biblia nie jest  kościołem 

Kiedy zrozumiecie  że książka  drukowana   jest fauszywką  lub prawdą ??  

Gdyby Bibila  była prawdziwa  - wtedy KK kłamie 

Gdyby KK był  prawdziwy  - wtedy  biblia jest  zakłamana 

Niedzielni Poborcy podatkowi  doskonale o tym wiedzą - dlatego łżą  jak dziwki  

Portret użytkownika spokoluz

Zauważ , że w krajach

Zauważ , że w krajach świeckich np. takich jak żabojady czy gebelsy twory religijne KK , Protestantów , jehowe , zielonoświątkowcy itd... są sztucznie utrzymywane za kasiorę podatników gdyż jest to najlepsza siatka szpiegowska , której nikt o szpiegostwo nie podejrzewa a agenci są wszedzie i nadają cały czas oczywiście za kasiorę podatnika , na którego donoszą - gdyby było to niepotrzebna dawno wysprzataliby to ale jak widać musi dobrze działać skoro kasiora płynie .

słowian dobrej woli jest więcej -słowiański wiec , słowiański zew , słowiański duch , słowiańska krew !

Strony

Skomentuj