Narodowa manifestacja przeciwko bezspadkowym roszczeniom żydowskim pozostała niezauważona przez media Okrągłego Stołu

Kategorie: 

Źródło: twitter.com

Gdy przez centrum Warszawy maszeruje 20 tysięcy Polaków, którzy chcą zamanifestować  swój sprzeciw wobec bezprawnych, bezspadkowych roszczeń żydowskich,  a media głównego nurtu rytualnie tego nie zauważają, oznacza to, że coś się dzieje w narodzie i bardzo przeraża to naszych obecnych władców.

 

30 lat po rzekomym upadku PRL znaleźliśmy się w sytuacji, która ów PRL do złudzenia przypomina. Oficjalnie mamy wolność słowa, pluralizm, wolne media i nieskrępowane swobody w wyrażaniu własnych opinii politycznych. W praktyce jednak wszystko to są złudzenia. Nie ma ani wolności słowa, pani pluralizmu, media są  przeważnie od kogoś zależne, a wyrażanie własnych opinii jest czymś  bardzo niebezpiecznym.

 

 Doszliśmy do tego, że media rytualnie nie zauważają wielkiej manifestacji Narodowej zorganizowanej przez Stowarzyszenie Marsz Niepodległości, która miała na celu zwrócenie uwagi na problem amerykański ustawy 447, która de facto zobowiązuje Stany Zjednoczone do windykacji bezspadkowych, plemiennych roszczeń żydowskich.

Jest to raczej oczywiste, że o ile istnieją jakieś nieruchomości, które mają jakichś spadkobierców, powinny one zostać zwrócone. Ważna jest w tym kontekście również kwestia tego czy te nieruchomości nie są obciążone niespłaconym kredytem. Przy tym nie ma znaczenia czy spadkobiercą jest Polak, Ukrainiec, Litwin czy Żyd. Każdemu właścicielowi po prostu należy się przynajmniej jakaś rekompensata.

 

Jednak to czym mamy do czynienia w przypadku ustawy 447 nie można nazwać cywilizowanym roszczeniem opartym na gruncie prawa rzymskiego. Dziedziczenie plemienne nie występuje w żadnej znanej nam kulturze prawnej. Nieruchomości bez dziedziczących zawsze przechodzą po prostu na Skarb Państwa. 

 

Właśnie z tym nie mogą się  pogodzić środowisko żydowskie, które wy liczyły, że Polska jest im wina ponad 300 miliardów dolarów za mienię Żydów, którzy zginęli w Holokauście nie pozostawiając potomków. Mimo, że brak podstawy prawnej takiego dyktatu, fakt że spłatą tych roszczeń zajmuje się najpotężniejszy kraj świata, przed którym na dodatek nasza ojczyzna cały czas się płaszczy. Powoduje to, że można mieć obawy, czy Polska ugnie się pod naciskiem dyplomacji amerykańskiej i czy zgodnie z ich oczekiwaniami przygotowana zostanie stosowna ustawa, która da podstawę prawną do realizacji tych roszczeń.

Rytualne i wspólne przemilczenie dzisiejszego marszu przeciw ustawie 447, i to zarówno przez media PiS jak i PO, dowodzi tylko tego jak bardzo niewygodny jest to temat dla tych polskojęzycznych polityków. Trzeba przyznać, że propagandyści partii PiS stają się obecnie coraz bardziej agresywni w stosunku do protestujących przeciw ustawię 447, już domyślnie nazywając wszystkich protestujących "ruskimi agentami". 

 

Wszystko to dzieje się już po ujawnieniu notatki polskiego MSZ wskazującej na to, że Polska spłaci bezspadkowe roszczenia organizacji żydowskich, ale dopiero po wyborach. Do tego czasu w mediach trwa konsekwentne duraczenie i przemilczanie spraw istotnych przy jednoczesnym rozdmuchiwaniu do poziomu absurdu, bzdur, byle tylko ukryć prawdę, tak jak w przypafdku zagrożenia odszkodowaniami wynikającymi wprost z ustawy 447.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (6 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Medium

Jestem zła po obejrzeniu

Jestem zła po obejrzeniu transmisji, po prostu zła. Organizatorzy albo celowo chcieli ludzi wpuścić w maliny, albo ktoś podyktował dziwne warunki. Chodzi mi o grafikę i kolorystykę znaczków i transparentów.

Znaczek jest na żółtym tle z czarnym napisem, całkiem niedostrzegalnie przekreślony półprzeźroczystym białym kolorem. Z daleka przekreślenia nie widać. To i śmieszne i tragiczne zarazem, bo da się w świecie sprzedać jako poparcie dla 447 Just.

Czy Polacy tak bardzo boją się wyrazistej czerwieni, która stosowana jest na całym świecie w drogowej symbolice zakazów? Czy wolno było tylko używać kolorów ostrzegawczych?

Jednym słowem: cokolwiek zrobimy, zostanie użyte przeciwko nam. Taki rok mamy, 2019, zlicza się do 12 - w tarocie Wisielec.

Portret użytkownika Medium

Wisielec wisi i wszystko

Wisielec wisi i wszystko widzi na odwrót i to jest jego podstawowa wartość. Jest to czas na refleksję i wyciąganie niekonwencjonalnych wniosków, ale nie jest to czas działania.

Zliczanie do liczby Wielkich Arkan Tarota, a nie do pojedyńczej cyfry w praktyce ponoć daje lepsze rezultaty.

Portret użytkownika baca

Bez wykrywacza klamstw

Bez wykrywacza klamstw wszelka opozycja jest bez szans bo na jej czele montowani sa szkodnicy. 4 mln Palestynczykow wypedzono z ich do.ow i ziemi i drugie tyle Polakow. Bandyci sa bezkarni. W palestynie juz zniszczyli wszystko wiec chca sie przeniesc tutaj. Te 300 mld haraczu ma wymazac reszte Narodu i rozpedzic po swiecie. Tylko wykrywacz moze pomoc bo tylko prawda moze wyzwolic. Zaden korwin braun czy ziobro albo matka boska

 

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

zasadna. Popieram, chociaż

zasadna. Popieram, chociaż sam nie zwróciłem na to uwagi. Sądzę, że w szeregach Wolnosciowców, zwłaszcza  w sekcjach reklamy i obsługi mediów działa MOSAD!

p.s. Ci co mnie zminusowali, zapewne wierzą, że żyd dopuści polski ruch narodfowy do władzy... Owszem dopuści, ale jako kondominium zydowskie, tak jak to zrobił z solidarnością. Maja w tym wprawę a idiotów co mnie minusują nie brakuje... Jak widać idiotów w naszym kraju to ponad 50% popuilacji

Strony

Skomentuj