Trwa antyirański szczyt w Warszawie. Premier Netanjahu zapowiedział wojnę z Iranem!

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Trwający obecnie antyirański szczyt w Warszawie okazał się być również pełen akcentów antypolskich. Cały czas pojawiają się kolejne skandale po kontrowersyjnych wypowiedziach polityków amerykańskich i izraelskich. 

 

 

W Warszawie trwa właśnie zorganizowana przez Amerykanów konferencja na temat Iranu. O jej organizacji dowiedzieliśmy się z amerykańskich mediów, a ogłosił ją sam Sekretarz Mike Pompeo, ten sam, który wczoraj domagał się rekompensaty za bezspadkowe mienie po obywatelach polskich narodowości żydowskiej. 

 

Ten sam Mike Pompeo powiedział potem publicznie, że wzorem polskości jest komunista z UB Frank Blaichman, który ścigał żołnierzy Armii Krajowej. Trudno powiedzieć czy stawianie za wzór stalinowskiego oprawcy jest skutkiem niewiedzy czy też celowym upokorzeniem tubylców. 

 

W międzyczasie w amerykańskich mediach zaobserwowano postępy w szkalowaniu Polaków. Insynuowanie, że Polacy to naziści, weszło na wyższy poziom. Reporterka amerykańskiej telewizji NBC, Andrea Mitchell, w korespondencji z Polski powiedziała, że powstanie w getcie warszawskim było zrywem przeciwko reżimowi polskiemu i nazistowskiemu. Symboliczne jest to, że Niemców już się nawet nie wymienia. Oficjalnie obowiązuje nowa wersja historii z Polską, która jest sprawcą a nie ofiarą Holokaustu. 

 

Jednak wczoraj największe wrażenie i tak zrobiła wypowiedź premiera Izraela, Benjamina Netanjahu, który w po hebrajsku wprost potwierdził, że konferencja w Warszawie ma na celu przygotowanie wojny z Iranem. Wypowiedź ta znalazła się też na Twitterze gdzie wzbudziła wielkie poruszenie. Reagował nawet irański MSZ, który potraktował słowa Netanjahu jako oficjalne przyznanie, że Izrael chce wojny.

Izraelski MSZ twierdzi, że premier został źle zrozumiany i tłumaczenie zawiera błędy. Ostatecznie wiadomość została skasowana. Jednak nie ma wątpliwości, że Netanjahu tak właśnie powiedział, być może błędnie zakładając, że wypowiedź po hebrajsku nie stanie się znana. A może po prostu powiedział to co wszyscy i tak wiedzą, ale o tym nie mówią.

 

To o czym nie wspominają oficjalne media jest bardzo pouczające, bo wskazuje na sprawy rzeczywiście ważne. Radia, telewizje i główne portale internetowe są zajęte zaklinaniem rzeczywistości przedstawiając trwającą konferencję antyirańską jako wielki sukces Polski. W rzeczywistości jest to jednak klęska naszego kraju i to na wielu płaszczyznach.

 

Po pierwsze widać, że Stany Zjednoczone już zupełnie jawnie traktują nas jako swoją kolonię. Polskie władze same zresztą przyznały, że Warszawa została wskazana jako miejsce tej konferencji i nie mieliśmy nic do gadania. Za to my poniesiemy koszty organizacji tej imprezy i to nie tylko te związane z jej przygotowaniem, ale i jej konsekwencjami.

 

Po drugie mimo, że formalnie jesteśmy organizatorem tego wydarzenia, to nie my decydowaliśmy kogo na nią zaprosić i w rezultacie na konferencji o Iranie zabrakło przedstawicieli Iranu. Tym samym jakiś ośrodek zagraniczny zdecydował o pogorszeniu polsko-irańskich stosunków dyplomatycznych. Dowodzi to, że Polska nie prowadzi już polityki zagranicznej, tylko wypełnia rozkazy. 

 

Po trzecie znowu dowiedzieliśmy się, że nasza rzekoma przyjaźń z USA jest bardzo krucha i jeśli nie będziemy współpracować, na przykład w ramach ustawy 447, to skończy się i zostaną wyciągnięte konsekwencje z wycofaniem wojsk amerykańskich włącznie. Ta ewentualność wydaje się obecnym rządzącym najgorszym koszmarem, bo właśnie zabiegają o zwiększenie liczebności wojsk amerykańskich na terenie Polski. 

 

Po czwarte Polska zyskuje wroga w postaci Iranu. Gdyby rzeczywiście doszło do wojny na Bliskim Wschodzie, nasza armia z pewnością będzie w niej musiała uczestniczyć. To może uruchomić falę międzynarodowego terroryzmu, który może dotrzeć również do naszego kraju.  

 

A czy Polska cokolwiek zyskuje firmując antyirańską hucpę? Nic na to nie wskazuje, bo bez względu na rozwój wypadków stracimy politycznie. Jedyne co zyskamy to poczucie bycia amerykańskim lotniskowcem w centrum Europy. Ale czy to czyni nasz kraj bezpieczniejszym?  

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika MORFEUS

Brzydzę się naszymi

Brzydzę się naszymi politykami, którzy od lat tolerują te antypolskie ataki. W Norwegii za nic odwołano polskiego konsula. Tutaj za plucie Narodowi Polskiemu w twarz ambasador tego koczowniczego narodu dalej sprawuje swoją funkcję w Wawie, a powinna zostać natychmiast odwołana za wypowiedź swojego pryncypała. 

Portret użytkownika Ojej

Dałem ci minusa Dermatologu a

Dałem ci minusa Dermatologu a wiesz za co ? Za satanizm czyli linkowanie... Mało mam czasu by czytać te bzdety..

Szatan się cieszy.. bo zabiera mi czas i chce mnie zwerbować ,...Dziękuję ci za pomoc. wiem ,że jesteś demonem...

IDŻ PRECZ SZATANIE :0 jednego mniej do czytania chyba ,ze się nawrócisz do Boga...

to wtedy linki się skończą Smile memy się skończą no i wyrzucisz demona i bedziesz jak nowo narodzony...

Nic nie wnosisz a wręcz przeciwnie jesteś wydmuszką systemu i jeszcze do tego o tym nie wiesz...

 

Portret użytkownika Wiedźmin-Dermatolog

Ojej, ale pierniczysz !!!

Ojej, ale pierniczysz !!! Nikt ci nikt nie każe tu czytać, ani ja cię nie będę zachęcał.

Ja pierdolę, no jeszcze do szatana to nikt mnie nie porównał ! ŁŁuuu ! Rozumiem, że moc przekazu cię powaliła i z taką spotkałeś się tylko raz, kiedy przez moment widziałeś Szatana. Dzięki za uznanie. Zazwyczaj skromniej myślę o sobie.

Generalnie mam w nosie twoje stany nawiedzenia i uwielbienia dla swojego czasu, który marnujesz na totalne bzdury katolskie. Tym bardziej nie powinieneś go marnować na czytanie moich szatanizmów i co gorsza odpisywanie.

Uchowaj Bożeee !! Myślę tu o Swarogu.

A jak się już napatoczyłeś, to powiedz mi dlaczego Jezus, kiedy wysyłał Apostołów w świat, tak im powiedział : "Idźcie na wschód, idźcie na południe, idźcie na zachód, ale na północ nie idźcie, bo tam mieszka Naród prawy, który ma swojego Boga, który im darzy"? Hmm? Wiesz o jakiego Boga chodzi? To temu ja służę, jakbyś chciał wiedzieć.

Portret użytkownika Ojej

Słaby ten twoj bog co sam

Słaby ten twoj bog co sam chodzić nie może i jeszcze pozwolil sie obalić przez zydow i kościół.

a cuda jego to drewnianny posąg w Arkonie, Jesteś drewnianym człowiekiem co w mitologii Majów umieszcza cię w pierwszym świecie. Obecnie jest już czwarty po człowieku drewnianym , czerwonym , złotym i obecnym czarnym.

Jezus nigdy nie wypowiedział takich słów bo jedynym Bogiem jest Jego Ojciec.

Linkuj dalej... Może jakiś głupiec przeczyta tysiące wyrazów nie znając nawet twoich spostrzezen czy wnioskow tzw esencji.

 

Portret użytkownika Wiedźmin-Dermatolog

Widzisz, jaki głupiutki

Widzisz, jaki głupiutki jesteś Ojeju?

Jaki drewniany Bóg? Przecież ty nie wiesz nawet kto to jest Swaróg. To symbol Galaktyki i całej jej duchowości i inteligencji wszystkich zamieszkujących ją cywilizacji. Zdrowy Rozsądek, Wiedza, czyli Gnoza. Rozumiesz totemiarzu? "Królestwo nie z Tego Swiata" coś ci mówi katolu?

Jezus nie wypowiedział takich słów? To sobie poszukaj w biblii. Ja ci szukał nie będę. Ja to wiem. A linkowanie raczej uwiarygadnia to o czym piszę, bo pokazuje, że nie tylko ja tak myślę.

Internet to NARZĘDZIE jak każde inne. Noża też boisz się używać i każdemu będziesz odradzał, bo kiedyś się skaleczyłeś? To się naucz obchodzić z nożem i internetem. Wtedy Szatan ani inny Diabeł cię nie dotknie. Chyba wiesz, że obie nazwy to synonimy kłamstwa? Nikt za ciebie nie będzie odsiewał plew od ziaren. Ale nie mów nikomu, czy może wejść i na jakie pole. To ty jesteś zindoktrynowany.

No i znowu : Dlaczego korzystasz z internetu do pisania swoich opinii, skoro to Szatański (www=666) wynalazek? Nie palą cię paluszki od klawiatury? Właśnie tak sprzecznie wewnętrznie myślą fanatycy religijni. Załóż sobie niemoc i nieskończony dystans do BOGA, to na pewno nigdzie nie dojdziesz. Takie tłuki zostają w 3D, aż zakumają na czym prawdziwy świat polega.

Twoje wpisy są tylko twoimi lękami przed rzeczywistością. Wdrukowane i powielane jak mantra. Szukaj dalej szczęścia w religiach. A propos : re-ligere, to po łacinie "ponowne związanie". To kto rozwiązał i co? Ojej?

Portret użytkownika Ojej

Śmierdzi new age zmieszane z

Śmierdzi new age zmieszane z Słowianskimi wierzeniami to tylko może być robota zydoli. Sławianie nie znali sie na astronomii , byli ludami rolniczymi i nie mieli pojęcia a galaktyce , innych cywilzacjach... Doucz sie kim był Swaróg od samej nazwy już "pachnie"  totemizmem z rogiem do picia miodu.

Strony

Skomentuj