Narodowa manifestacja przeciwko bezspadkowym roszczeniom żydowskim pozostała niezauważona przez media Okrągłego Stołu

Kategorie: 

Źródło: twitter.com

Gdy przez centrum Warszawy maszeruje 20 tysięcy Polaków, którzy chcą zamanifestować  swój sprzeciw wobec bezprawnych, bezspadkowych roszczeń żydowskich,  a media głównego nurtu rytualnie tego nie zauważają, oznacza to, że coś się dzieje w narodzie i bardzo przeraża to naszych obecnych władców.

 

30 lat po rzekomym upadku PRL znaleźliśmy się w sytuacji, która ów PRL do złudzenia przypomina. Oficjalnie mamy wolność słowa, pluralizm, wolne media i nieskrępowane swobody w wyrażaniu własnych opinii politycznych. W praktyce jednak wszystko to są złudzenia. Nie ma ani wolności słowa, pani pluralizmu, media są  przeważnie od kogoś zależne, a wyrażanie własnych opinii jest czymś  bardzo niebezpiecznym.

 

 Doszliśmy do tego, że media rytualnie nie zauważają wielkiej manifestacji Narodowej zorganizowanej przez Stowarzyszenie Marsz Niepodległości, która miała na celu zwrócenie uwagi na problem amerykański ustawy 447, która de facto zobowiązuje Stany Zjednoczone do windykacji bezspadkowych, plemiennych roszczeń żydowskich.

Jest to raczej oczywiste, że o ile istnieją jakieś nieruchomości, które mają jakichś spadkobierców, powinny one zostać zwrócone. Ważna jest w tym kontekście również kwestia tego czy te nieruchomości nie są obciążone niespłaconym kredytem. Przy tym nie ma znaczenia czy spadkobiercą jest Polak, Ukrainiec, Litwin czy Żyd. Każdemu właścicielowi po prostu należy się przynajmniej jakaś rekompensata.

 

Jednak to czym mamy do czynienia w przypadku ustawy 447 nie można nazwać cywilizowanym roszczeniem opartym na gruncie prawa rzymskiego. Dziedziczenie plemienne nie występuje w żadnej znanej nam kulturze prawnej. Nieruchomości bez dziedziczących zawsze przechodzą po prostu na Skarb Państwa. 

 

Właśnie z tym nie mogą się  pogodzić środowisko żydowskie, które wy liczyły, że Polska jest im wina ponad 300 miliardów dolarów za mienię Żydów, którzy zginęli w Holokauście nie pozostawiając potomków. Mimo, że brak podstawy prawnej takiego dyktatu, fakt że spłatą tych roszczeń zajmuje się najpotężniejszy kraj świata, przed którym na dodatek nasza ojczyzna cały czas się płaszczy. Powoduje to, że można mieć obawy, czy Polska ugnie się pod naciskiem dyplomacji amerykańskiej i czy zgodnie z ich oczekiwaniami przygotowana zostanie stosowna ustawa, która da podstawę prawną do realizacji tych roszczeń.

Rytualne i wspólne przemilczenie dzisiejszego marszu przeciw ustawie 447, i to zarówno przez media PiS jak i PO, dowodzi tylko tego jak bardzo niewygodny jest to temat dla tych polskojęzycznych polityków. Trzeba przyznać, że propagandyści partii PiS stają się obecnie coraz bardziej agresywni w stosunku do protestujących przeciw ustawię 447, już domyślnie nazywając wszystkich protestujących "ruskimi agentami". 

 

Wszystko to dzieje się już po ujawnieniu notatki polskiego MSZ wskazującej na to, że Polska spłaci bezspadkowe roszczenia organizacji żydowskich, ale dopiero po wyborach. Do tego czasu w mediach trwa konsekwentne duraczenie i przemilczanie spraw istotnych przy jednoczesnym rozdmuchiwaniu do poziomu absurdu, bzdur, byle tylko ukryć prawdę, tak jak w przypafdku zagrożenia odszkodowaniami wynikającymi wprost z ustawy 447.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (6 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika hyh

Nie musi dzialac moSAD bo oni

Nie musi dzialac moSAD bo oni sami do niego pracuja... KonZYDeracja odbija ostatnich frajerow zwanych Polakami naiwniakami i robi z nich 1 grosza ktorego chce podzielic na pol.

Czy wy sie k.... kiedys naprawde wezmiecie za czyny a nie sluchacie pierdolenia zdrajcow i wilkow w owczej skorze?

Jest takie przyslowie kto z kim przystaje taki sie staje.

Kto gloryfikuje bandytow z NSZ jak nie PIS... Kto chelpi sie Korwinem Braunem jak nie wy ....

Przeciez to widac zywym okiem jaki jest dzisiejszy Polak

to tchorz , bandyta zwalczajacy Polaka i walczacy jak NSZ z kartonami masla na bocznicy kolejowej( poczytajcie osiagniecia tych bandytow i pozorantow.)

Obserwuje i widze czego chca Polacy dlatego NIE UCZESTNICZE w dobijaniu wlasnego narodu.

Chcecie walczyc to zalozcie organizacje zbrojna a tak pocalujcie misia w trabe.

Jeden Palestynczyk na wozku jest odwazniejszy niz 20 tysiecy Polakow... buahahha za za hanba wstyd i brak honoru..

Niech zyje PALESTYNA... to potomkowie Slawian a wy ??? Nie wspomne juz kim jestescie.... uczestnicy marszu i zydopadlina ktory wsiakl ostatnio bo dostal strzaly od pilippka... (Pozdrawiam Pillipka dobra robota pogonic wykastrowanego komucha)

 

Portret użytkownika hyh

Medium przeciez te tchorze

Medium przeciez te tchorze chcialy JANKESOW i bic sie z Polakami by przejac polskie ziemie a o to nam obecnie chyba nei chodzi.. To nie wykleci a przekleci... zeby zabijac swoich tylko po to by sprzedac kraj USA...

zamiast NSZ wstaw PIS... a wyjdzie Ci ukladanka po ponad 70 latach.

Cale szczescie ,ze Stalin to scierwo wytlukl bo inaczej pokolenia by byly dzisiaj w tej sytuacji co my teraz i nasze dzieci przyszle a tak przezyli min 70 lat bez Jankesow...

PS. Nie moge wstawic zdjecia z kompa , to co mi podalas to po praweh stronie jest jakas biblioteka zdjec a Ja chce swoje wkleic...

Portret użytkownika Medium

Medium przeciez te tchorze

Medium przeciez te tchorze chcialy JANKESOW i bic sie z Polakami by przejac polskie ziemie a o to nam obecnie chyba nei chodzi.. To nie wykleci a przekleci... zeby zabijac swoich tylko po to by sprzedac kraj USA...

Piszesz bardzo niepopularne dziś słowa, ale masz rację, a przynajmniej ja się z Tobą zgadzam. W polskich kolorach narodowych ad hoc zakodowany został ten konflikt. 

zamiast NSZ wstaw PIS... a wyjdzie Ci ukladanka po ponad 70 latach.

Nie wiem, czy można prostą podmiankę zastosować z PiS i NSZ, bo pierwsze dotyczy sił politycznych, a drugie sił zbrojnych kierowanych z zachodu.

Cale szczescie ,ze Stalin to scierwo wytlukl 

 Widać - niezbyt skutecznie.

PS. Nie moge wstawic zdjecia z kompa , to co mi podalas to po praweh stronie jest jakas biblioteka zdjec a Ja chce swoje wkleic...

Być może jako niezarejestrowany nie masz zakładki "Wyślij plik", nie próbowałam wylogowywać się by sprawdzić.

Zrób więc tak: wyślij plik tu https://zapodaj.net/ i zapodaj link html do pliku.

Portret użytkownika hyh

11 maja to byly obchody

11 maja to byly obchody przyjecia jako 59 panstwa Izraela do ONZ.

Nawet 14 godzina marszu KonZYDeracji byla zaplanowana  pod to swieto   5+9 = 14 

Wy sie obudzcie bydlo bo was ruchaja jak chca. Medium tez to zauwazylas ,ze zolty znaczek to zydowski zonkil:)

 

Portret użytkownika hyh

moze zacytuj te transparenty

moze zacytuj te transparenty jak mozna by bylo je interpretowac ,ze byli za 447. Bo chazar Baczek pieknie ich zalatwil skandujac STOP JUST ACT bez wymienienia 447 moze chodzilo np o ACTA 2 ?

Zolty zonkil wpinaja na obchody rocznicy wybuchu powstania w gettcie. to taki albo szecio albo czteroramienny majacy przypominac do zludzenia ( konspiracji) krzyz. Kolor zolty i bialy kwiatow jest zarezerwowany tylko dla zydow.

W gecie opaska miala gwiazde zolta stad plakietka 447 tez byla w tym kolorze.

 

Strony

Skomentuj