Narodowa manifestacja przeciwko bezspadkowym roszczeniom żydowskim pozostała niezauważona przez media Okrągłego Stołu

Kategorie: 

Źródło: twitter.com

Gdy przez centrum Warszawy maszeruje 20 tysięcy Polaków, którzy chcą zamanifestować  swój sprzeciw wobec bezprawnych, bezspadkowych roszczeń żydowskich,  a media głównego nurtu rytualnie tego nie zauważają, oznacza to, że coś się dzieje w narodzie i bardzo przeraża to naszych obecnych władców.

 

30 lat po rzekomym upadku PRL znaleźliśmy się w sytuacji, która ów PRL do złudzenia przypomina. Oficjalnie mamy wolność słowa, pluralizm, wolne media i nieskrępowane swobody w wyrażaniu własnych opinii politycznych. W praktyce jednak wszystko to są złudzenia. Nie ma ani wolności słowa, pani pluralizmu, media są  przeważnie od kogoś zależne, a wyrażanie własnych opinii jest czymś  bardzo niebezpiecznym.

 

 Doszliśmy do tego, że media rytualnie nie zauważają wielkiej manifestacji Narodowej zorganizowanej przez Stowarzyszenie Marsz Niepodległości, która miała na celu zwrócenie uwagi na problem amerykański ustawy 447, która de facto zobowiązuje Stany Zjednoczone do windykacji bezspadkowych, plemiennych roszczeń żydowskich.

Jest to raczej oczywiste, że o ile istnieją jakieś nieruchomości, które mają jakichś spadkobierców, powinny one zostać zwrócone. Ważna jest w tym kontekście również kwestia tego czy te nieruchomości nie są obciążone niespłaconym kredytem. Przy tym nie ma znaczenia czy spadkobiercą jest Polak, Ukrainiec, Litwin czy Żyd. Każdemu właścicielowi po prostu należy się przynajmniej jakaś rekompensata.

 

Jednak to czym mamy do czynienia w przypadku ustawy 447 nie można nazwać cywilizowanym roszczeniem opartym na gruncie prawa rzymskiego. Dziedziczenie plemienne nie występuje w żadnej znanej nam kulturze prawnej. Nieruchomości bez dziedziczących zawsze przechodzą po prostu na Skarb Państwa. 

 

Właśnie z tym nie mogą się  pogodzić środowisko żydowskie, które wy liczyły, że Polska jest im wina ponad 300 miliardów dolarów za mienię Żydów, którzy zginęli w Holokauście nie pozostawiając potomków. Mimo, że brak podstawy prawnej takiego dyktatu, fakt że spłatą tych roszczeń zajmuje się najpotężniejszy kraj świata, przed którym na dodatek nasza ojczyzna cały czas się płaszczy. Powoduje to, że można mieć obawy, czy Polska ugnie się pod naciskiem dyplomacji amerykańskiej i czy zgodnie z ich oczekiwaniami przygotowana zostanie stosowna ustawa, która da podstawę prawną do realizacji tych roszczeń.

Rytualne i wspólne przemilczenie dzisiejszego marszu przeciw ustawie 447, i to zarówno przez media PiS jak i PO, dowodzi tylko tego jak bardzo niewygodny jest to temat dla tych polskojęzycznych polityków. Trzeba przyznać, że propagandyści partii PiS stają się obecnie coraz bardziej agresywni w stosunku do protestujących przeciw ustawię 447, już domyślnie nazywając wszystkich protestujących "ruskimi agentami". 

 

Wszystko to dzieje się już po ujawnieniu notatki polskiego MSZ wskazującej na to, że Polska spłaci bezspadkowe roszczenia organizacji żydowskich, ale dopiero po wyborach. Do tego czasu w mediach trwa konsekwentne duraczenie i przemilczanie spraw istotnych przy jednoczesnym rozdmuchiwaniu do poziomu absurdu, bzdur, byle tylko ukryć prawdę, tak jak w przypafdku zagrożenia odszkodowaniami wynikającymi wprost z ustawy 447.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (6 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Abbasadore

Nie zapłącimy tego haraczu

Nie zapłącimy tego haraczu bezpośrednio, bo społeczeństwo wywiozłoby każdy rząd na taczkach, który by tego dokonał. Obawiam się niestety, że już płacimy te pieniądze kantem, poprzez kupowanie zbędnego uzbrojenia po zawyżonych cenach i takie numery robi się już z premedytacja, a jak się ludzie kapną, że przepłącamy, to rząd najwyżej odsunie ministra i po sprawie. Przykre, ale to już się niestety dzieje...

Portret użytkownika dobry

Tak jak ktoś napisał.

Tak jak ktoś napisał. Konfederacja ma żydowski łep i nie do końca jestem pewien czy to jest rozwiązanie. Być może to co zakryte, musi być  odkryte. 

Celowo jesteśmy dzieleni by nigdy się nie zjednoczyć,a tylko wspólna myśl, wspólne działanie  złączy ten naród. W czasie wojny podziemie drukowało i przyklejało.

Co można zrobić? Może to nie jest idealny pomysł, ale zawsze lepsze to niż narzekanie w sieci. Przecież tu i na innych forach wypowiada się garstka. A chcemy by wiedzieli wszyscy dlatego mam propozycję. Tylko trzeba będzie ruszyc dupy. Niech każdy z Was  w swej miejscowości wywiesi choć jedną karteczke z informacją na słupie miejskim, na ścianie .... i teraz co przykleić....  projekt musi być mądry zgodny z prawem a jednoczenie wymowny. Skupiajacy myśl na obronie tego co nasze. Nie mam doświadczenia w pisaniu takich treści ale myślę że kilku z Was udzielającyych się na forum dało by radę podjąć się napisania takiego czegoś. Trzeba to rozpropagować i do dzieła. Trzeba zakleić całe miasta, niech czytają to ludzie. Może oderwą te głowy od telefonów.  

Dla tych którzy z góry napisza ze to g...wno da proponuję przykleić taka karteczke w swojej miejscowości na słup  lub chociaż w  pokoju na scianie:) stanąć obok przeczytać (poczuć sie dumnym z tego powodu) i wtedy napisać czy to dobry czy zły pomysł. Można nawet na fb fotkę wrzucić:)  Może swiata nie uratujemy ale Polske nam sie uda:) 

Czas rozszeżyć pisanie w sieci które nie ma takiego zasiegu jak byśmy chcieli  tylko wyjść do ludzi. Jak widać tv odcięła ludzi od tego tematów ważnych. Cała nadzieja w NAS:)

Pozdrawiam wszystkich. 

Portret użytkownika dobry

Nie pasuje mi fikcja.

Nie pasuje mi fikcja.

Nie pasuje mi strach.

Nie chowam sie w piach

Nawet gdy w grze szach

Gowa do góry, Polska istnieje

Nawet gdy mafia z narodu się śmieje..

Angelus niby szefie, Magister Boży posłańcu, Baca filozofie, adminie, czytający i wszyscy których pominąłem. Czytam Was od lat i nigdy nikt tu nie potrafi nic poza pisaniem. Wóz albo przewóz. Albo zrobimy coś razem albo  bdziecie tylko pisać bez głebokiego przekazu. Fowrum to źródło z którego płynie rzeka. 

Zacznijmy cos razem

Strony

Skomentuj