Rasistowski atak w Wielkiej Brytanii - zamordowano Polaka za to, że był Polakiem

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Społeczeństwo brytyjskie, konsumowane obecnie w wyniku ekspansji islamu, znalazło sobie nowego wroga - Polaków. Biali imigranci z Europy Wschodniej padają ostatnio ofiarą coraz bardziej brutalnych napaści. Wczoraj w miejscowości Harlow, w hrabstwie Essex, grupa 15 do 20 nastolatków usłyszała polski język i zaatakowała dwóch Polaków, doprowadzając do śmierci jednego z nich.

 

W sobotę w Harlow grupa nastolatków zamordowała 40-letniego Polaka. Jego 43-letni kolega w stanie ciężkim przebywa w szpitalu. Pobici Polacy zostali zaatakowani dlatego, że mówili po polsku, czyli za to, że są Polakami. Jest to więc czysta forma prześladowania kogoś ze względu na przynależność narodowościową lub rasową.

 

Polacy, nękani we własnym kraju przez szalony fiskalizm i zwalczaną przedsiębiorczość, masowo uciekali do Wielkiej Brytanii gdzie praca jest godziwie opłacana a prowadzącym własne firmy się pomaga, a nie stara się go zniszczyć. Na skutek tego Polacy są już oficjalnie największą mniejszością narodową w Wielkiej Brytanii, większą nawet od Hinduskiej.

 

To i biały kolor skóry Polaków, jest główną przyczyną rozpowszechniającego się po tzw. Brexicie, antypolonizmu. Zabicie białego nie jest po prostu na oczadzonym tzw. polityczną poprawnością, uważane za rasizm, własnie ze względu na kolor skóry. Brytyjska policja nie wyklucza żadnych motywów sprawców, ale wskazuje, że atak w Harlow był prawdopodobnie zabójstwem na tle narodowościowym. Zatrzymanych po zajściu 6 Brytyjczyków wypuszczono już do domów po wpłaceniu przez ich rodziny zasądzonych kaucji.

 

W tym miejscu należy życzyć wszystkim Polakom, którzy muszą pracować na obczyźnie, aby podobne perspektywy rozwojowe mogli mieć też w swoim kraju. Masowe powroty naszych obywateli to coś bardziej niż pożądanego w obliczu zalewu ukraińskimi pracownikami, który jest konieczny właśnie ze względu na brak rąk do pracy w Polsce. Z kolei brytyjskim nastolatkom podobnej agresywnej postawy wypada życzyć w muzułmańskich dzielnicach ich miast. Z pewnością gorzko tego pożałują.

 

 

Ocena: 

Średnio: 5 (4 votes)

Komentarze

Portret użytkownika Adolf Rotshild

Premier czy inny urzędas to

Premier czy inny urzędas to może co najwyżej poszczekać. Tu powinna zadziałać polska bezpieka wojskowa i w odwecie podrzucić do islamskiej dzielnicy w Londynie kontener kałasznikowów i wyrzutni RPG żeby Mohamedy zrobili tam porządny rozpie*dol. Wtedy by się łajzy nauczyły szacunku dla ludzi dzięki którym to pasożytnicze państwo jeszcze istnieje.

 

Portret użytkownika brudzio76

Moi drodzy mieszkań we

Moi drodzy mieszkań we Włoszech i tu jesteśmy tak samo prześladowani.W zeszłym miesiącu pobliżu mojego syna.Poszłam na policję którą mi powiedziała że to są tylko dzieci i nic nie może zrobić.Czyli można legalnie bić polskich obywateli.Szukam teraz możliwości powrotu do kraju bo z perspektywy czasu my za granicą jesteśmy tylko wykorzystywani i nasze dzieci też będą.To jest moje zdanie,jak ktoś ma inne to życzę dużo szczęścia i żeby się nie obudził z ręką w nocniku jak ja!

Portret użytkownika Montezuma

Ale żenada, to pokazuje tylko

Ale żenada, to pokazuje tylko jacy są słabi ..... Muslimów nie zaatakują w 15-20 bo muslimy nie chodzą we 2 tylko w 20-30 albo i więcej osób, a po drugie wiedzą, że by ich skrócili Smile

Ogólnie tak sądzę, że w całej tej fali emigracji jest trochę sprawiedliwości. Ci którzy grabili i wykorzystywali, sami teraz są grabieni i wykorzystywani .... Sprawiedliwość Boża działa czasmi szybciej, czasami wolniej, ale zawsze Smile

Portret użytkownika tak jasne

kto grabił i wykorzystywał ?

kto grabił i wykorzystywał ? jakiś biedny angol? człowieku te gnoiki co mają po 20 lat są napuszczane przez ELITĘ !!!! a ta elita nie da się ograbić !!!!!! wiesz kto grabił swiat od stuleci ? nie jakkieś chłopy angiielskie tylko Angielscy LORDOWIE ! Monarchowie , Masoni i inna Elita która nie brudzi sobie rąk tylko wykorzystuje nastroje Społeczne do DZIELENIA I RZĄDZENIA a poprawność polityczna to narzędzie do Niszczenia własnych narodów ! ROzdajac benefity Bambusom , wykorzystując Polaków jako woły robocze a młodym angolom wmawia się ze ta caŁA SYTUACJA TO WINA I TAK POLAKÓW ! -  a najgorsze że są ofiary smiertelne ! oraz ofiary które dokonały przemocy - bo to im już zostanie w psychice ! i albo będzie ich boleć , lub zrobi jeszcze wiekszych niebespiecznych sadystów - to już miało miejsce patrz SSmani z młodych ludzi hitler zrobił morderców ! a kto za tym stał ? PANOWIE LORDOWIE ROKEFEL,rodszyld dowie i inne bogate sadystyczne roddziny... Kto dziś płaci odszkodowania ? myślicie że niemcy ? - Płacą BEnkarty naruchane przez rusków ! bo prawdziwi niemcy albo polegli albo wyemigrowali do Ameryk !  a i jeszcze Polacy bo to nas obwinaiają za wszystkie wojny !!! a to nasz naród najwiecej przecierpiał przez konflikty Masońsdkie , i innych psychopatów ...

Portret użytkownika Adolf Rotshild

Zapijaczone angielskie pedały

Zapijaczone angielskie pedały potrzebowały 20 chłopa żeby dać rade 2 Polakom wymęczonym ciężką pracą dla tych pasożytów i degeneratów. Do 2 muslimów by nawet w 30 nie podeszli bo jakby jeden wyciągnął scyzoryk to cioty od razu by zaczęły spierdalać w popłochu pod kołderke do mamusi.

 

Portret użytkownika BigStan

Jeżeli wiadomo kto za tym

Jeżeli wiadomo kto za tym stoi, czyż tym angolom nie można odpłacić pięknym za nadobne ? Nie mówię żeby od razu zabić ścierwo, ale tak go sponiewierać by przyznało się które zamordowało Polaka i dopiero tego gościa "ustawić do pionu" ?

Portret użytkownika Gienek Szamajew

Powinni się zorganizować i

Powinni się zorganizować i przez jakiś czas spuszczać konkretny wpi#%dol tym k#%wom. Mało tego. Powinni mieć nieoficjalne wsparcie od polskich służb specjalnych, czy wywiadu. Najwyższy czas przestać być chłopcami do bicia. Tak to k#%wa widzę.

Strony

Skomentuj