Antysemityzm, wszędzie antysemityzm! Część 1

Kategorie: 

www.e-mago.co.il
Europa jest ostatnio oskarżana o antysemityzm a niektórzy przypominają, że podobna sytuacja miała miejsce za czasów Hitlera. Żydzi chcą podjąć się walki z antysemityzmem, a co z pozostałymi ludźmi?

 

Gdy podczas zamachów terrorystycznych giną Żydzi, reakcja jest niemal natychmiastowa. Pojawia się najpierw fala oburzenia i oskarża się o antysemityzm kraj gdzie doszło do zamachu a ofiary domagają się większej ochrony. W przypadku ataków jakie miały miejsce we Francji na początku tego roku, premier Benjamin Netanjahu wezwał wszystkich Żydów z Europy aby opuścili ten kontynent i powrócili do Izraela. Co więcej, dyrektor generalny Europejskiego Stowarzyszenia Żydów zorganizował szkolenia w Czechach i domagał się od Unii Europejskiej broni palnej do samoobrony.

 

Na początku roku w wyniku zamachów zginęło 4 Żydów. Jednak terroryści zabijali również innych ludzi. Zastrzelono redakcję magazynu Charlie Hebdo, zabito kilku policjantów i paru kolejnych zraniono. Jeszcze w grudniu doszło do kilku ataków na Francuzów - islamiści atakowali policjantów i celowo wjeżdżali samochodem w tłum ludzi. Zginęło w sumie ponad 20 osób i było wielu rannych. Dlaczego nieżydowscy mieszkańcy Francji nie zaczęli domagać się większej ochrony i łatwiejszego dostępu do broni palnej? Dlaczego we Francji, jak i w wielu innych krajach, gdzie radykalny islam jest realnym zagrożeniem, nie domagano się szkoleń i broni do samoobrony?

 

Zrozumiałe jest to, że Żydzi domagają się ochrony ze względu na złe doświadczenia z przeszłości - Holokaust. Podczas drugiej wojny światowej ginęli wszyscy. Ginęli nie tylko Żydzi, ale również Polacy. Nasz kraj został zaatakowany z dwóch stron. Polska doświadczyła również rozbiorów, przez co naszego kraju nie było na mapach świata przez 123 lata, oraz masowego mordu (rzeź Wołyńska). Najwięcej mówi się właśnie o antysemityźmie, a co z antypolonizmem?

 

Oskarżenia o antysemityzm padają dość często. Wystarczy publicznie skrytykować politykę Izraela, przeprowadzane operacje zbrojne w Strefie Gazy lub wyrazić poparcie dla powstania wolnej, niezależnej Palestyny. Wracając do tematu drugiej wojny światowej, Polska została zniszczona, niczym palestyńska enklawa podczas wojny z Izraelem. Według różnych szacunków, śmierć poniosło około 6 milionów Polaków, kraj został zdewastowany a straty materialne liczono w kilkunastu miliardach dolarów. Dlaczego więc Polacy mają płacić każdemu Żydowi z Izraela, który ucierpiał podczas tamtej wojny, ponad 400 zł miesięcznie? Czy Izrael nie powinien zostać oskarżony o antypolonizm? A kto nam zapłaci za straty poniesione w przeszłości?

 

Według oficjalnej wersji, podczas Holokaustu zginęło prawie 6 milionów Żydów. Dlaczego tak często mówi się o tych morderstwach, a nie wspomina się że życie straciło również niemal 6 milionów Polaków, których kraj został doszczętnie zniszczony i obrabowany przez supermocarstwa? Polacy ryzykowali swoje życie aby ratować Żydów od zagłady. Czy w dalszym ciągu Polak powinien kojarzyć się z antysemityzmem? Czy ktokolwiek słyszał w ostatnim czasie, żeby ktoś kogoś oskarżał o antypolonizm bądź działanie na szkodę Polaków? Polska ma za sobą wiele złych doświadczeń - może najwyższy czas abyśmy zaczęli domagać się czegoś więcej niż biedy, afer i złodziejstwa w rządzie oraz masowej emigracji?

 

 

Uwaga: Negowanie Holokaustu jest w Polsce prawnie zabronione.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Toniek

Aby dowiedzieć się kto nam

Aby dowiedzieć się kto nam tak pięknie przygrywa na akordeonie i klarnecie musimy cofnąć się do tych trudniejszych wersetów Biblii, często zapomnianych i specjalnie pomijanych. Nusimy się dowiedzieć skąd wzięła się nazwa IZRA EL. Otóż historia sięga pewnej przygody jaka spotkała Jakuba, który szedł sobie pustynią i...spotkał na swojej drodze dziwną istotę, która nie chciała mu ustapić drogi ( znamy to z Robin Hooda, kiedy chciał przejść przez kładkę, ale Mały John go nie chciał przepuścić ) .  No i jak to zawsze bywa doszło do przepychanki i do bójki, W trakcie siłowania Jakub w owej istocie rozpoznał samego Boga JHWH ! ( Tu powinien się spalić żywcem, gdyż pismo mówi, że nikt nie może zobaczyć Boga twarzą w twarz bo zostanie spopielony ... ) Jakub zawzięcie się siłował, aż Bóg zaczął go prosić by Jakub zaprzestał bójki i...tak przywalił Jakubowi, że strzaskał mu kawałek miednicy. Od tej pory Jakub kuleje. Kiedy Bóg strzaskał Jakubowi miednicę powiedział, że to zrobił na pamiątkę, że "...walczyłeś z Bogiem". Aby to bardziej zrozumieć należy bardziej dosadnie i jednoznacznie powiedzieć, że "...walczyłeś przeciw Bogu". I Bóg powiedział, że odtąd będzie Jakub nosił imię "Walczący z Bogiem". Sprytni Żydzi przeinaczyli sens i tłumaczą, że "Walczący z Bogiem" ramię w ramię...
Dziwne to trochę, bo Jakub wcale nie walczył z Bogiem ramię w ramię, tylko przeciwko Bogu. Jakub i Bóg stnęli przed sobą zacisnęli pięści i zaczęli się okladać. Dlatego IZRA EL oznacza walczący nie z Bogiem razem rmię w ramię, ale "Walczący z Bogiem" jako przeciwnikiem. Jak jest teraz każdy widzi do czego są zdolni współcześni Żydzi. Napiętnowani przez Boga wszystkich traktują niżej - jak zwierzęta. Ale cóż, oni nadal "Walczą z Bogiem"

Portret użytkownika PędnikNieŁągiewki

Daremne modły, rejwach, trud,

Daremne modły, rejwach, trud,
rabinów zbożne pienia!!
"Kochany" syjonazi-Bund
jest do wykorzenienia!
(Trafił się ongiś facet z wąsikiem
co zwiódł swój Naród frenet-głosikiem...
"mówicie, żeście Naród Wybrany!?"
na rzeź! - jak owce!...i barany!"
Pochwycił papier, pióro z inkastu
i... szrajbnął rozkaz: do Holokaustu!
Ten ich wybierał... jak raki z saka!
Od Abrahama do Izaaka!
A że był kawał szui i chama
brał od Zeviego do Abrahama!!)
Gdy gojów krew nie cieknie wciąż
szczególnie oni wściekli
i gdy nie mogą więcej z nich
wyciskać swoich "szekli"!!
Banksterski procent gnojem jest,
co karmi Eretz Bandit
to modus jest vivendi ich
i modus operandi!
Kpią sobie z boga, z Sądów,
ból, jaki zadają Światu
sprawi, że syjonazi-Srul
zginie z rąk "Kalifatu"!
Jahwe'go nie lękają się
Ni "Wszechświata Królowej"
więc niech przynajmniej boją się
choć... bomby atomowej!?
Pers jądra zbiera już od lat
aż dnia pewnego wreszcie
Zabłyśnie "słońce" w Tel Awiw
do cna zawszonym mieście.
Zniknie na zawsze gniazdo os
zginą świata pijawy,
Na Łono Abrahama Pers
pośle ten klan ryszawy...
Kiedy już dupnie Yellowstone,
USrahell runie w gruzy -
Eretz Srulsrahell pójdzie na stronę
zmienić zasrane rajtuzy...
Nic nie jest wart bojowy zając
co niby wszystko potrafi
kiedy Niedźwiedzia-protektora
 z dnia na dzień nagły szlag trafi!!
Na nic się zdadzą liczne A-bomby
co je zgromadził i grozi -
- przecież gdy zrzuci je na sąsiadów
siebie też nimi ugodzi...

Portret użytkownika PędnikNieŁągiewki

Nawoływanie do nawoływania

Nawoływanie do nawoływania moderasty też jest przestępstwem o "podłożu nienawiści" - przecież gdybyś lubił prawdę w oczy a nie jej nienawidził jak nienawidzisz to byś moda w sukurs nie wołał...Tfuu!!!

Portret użytkownika Zeno

Nie, no ja rozumiem o co

Nie, no ja rozumiem o co chodzi. Ale zastanówcie się.
Costnawoływaniem, co psywanem, czym piane o nawoływaniu. Oczywśce na te pytana odowie już sąd, w którym racują sami Kwiatkowscy, Kapuścińscy, Polańscy...narodowościowo Żydzi, obywatelstwa polskiego. czywiśce,zawsze będzesz winny, a szkoda też portalu, bofajny jest. 

Portret użytkownika MiterMan

Nawet nie macie pojecia w

Nawet nie macie pojecia w jakim stopniu historia a w tym oficjalne fakty sa zaklamane zmanipulowane i co gorsza podane na tacy tak ze caly narod i nie tylko nasz jeden musial to łykac od momentu pierwszego bąka w szkolnej lawce....  jakbym tu zrobił esej na ten temat co mi wiadomo, to zapewne 95% naszych logicznie myślących uzytkowników wypisała by mi skierowanie do specjalisty ds. wypełniacza miedzy uszami.....  podpowiem wam że wszystko co wam podawane w mediach ma swój cel... ktory ma być osiągniety   taka forma socjal-inzynierii...  a co gorsza naród żydowski sprawca zametu robi z siebie ofiare....

Portret użytkownika WYSOCKI

bardzo zly artykul ,

bardzo zly artykul , antysemicki zaklamany ,dziennikarz NIEDOUCZONY !!!!!!!!!!!!!!!!!! W POLSCE ZGINELO 6 MILINOW LUDZI W CZASIE WW2 W TYM 3 MILIONY POLSKICH ZYDOW !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
NIKT NIE NEGUJE 3 MILIONOW POLSKICH OFIAR , W ZAGLADZIE ZWRACA SIE UWAGE NA PRZEMYSLOWY CHARAKTER TEJ ZBRODNI O KTOREJ SWIAT NIGDY WCZESNIEJ NIE SLYSZAL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I TYLKO TYLE.
 

Portret użytkownika Kazek12

To żydzi i syjoniści swoim

To żydzi i syjoniści swoim postępowaniem wywołują antysemityzm, bo w panstwach osiedlenia spychaja miejscowych mieszkańców na margines i przejmują wszelkie dobra, które powinny słuzyć ogółowi i głosza hasła, że ludzxi jest zbyt du żo i trzeba zmniejszyc populację , różnymi metodami - od szkodzenia jednosytkom , po wojny wywoływane i inicjowane przez nich.

Portret użytkownika lolo

Wiesz, z tym patriotyzmem

Wiesz, z tym patriotyzmem Gomułki to bym nie przesadzał. Jego patriotyzm polegał na tym, że wolał robić to co Żydzi tylko bez nich. To była taka walka frakcyjna i z góry skazana na przegraną. Zresztą on dał się wpuścić w te maliny pod nazwą antysemityzm. Jakby nie patrzeć... "wierny syn partii". Ten sam scenariusz zaistniał wcześniej w przypadku Napoleona. Nieopatrznie głośno powiedział o "narodzie w narodzie" itd. No miał swoje Łaterluu.

 
Jacy ludzie - takie czasy.

Portret użytkownika bogdan4957

Tak tak...To się u nas już

Tak tak...To się u nas już dawno zagnieździło.Gomułka specjalnie dla nich otworzył granice,ale syjonom gdzie będzie lepiej niż w Polsce.No i mamy dzisiaj to co mamy.A Gomułka nas ostrzegał i dawał nawet wskazuwki,jak należy zaradzić tej zarazie.

asenizator

Strony

Skomentuj