Jan Tomasz Gross może stanąć przed sądem za antypolonizm

Kategorie: 

Źródło: YouTube

W zeszłym roku, historyk Jan Tomasz Gross wywołał oburzenie twierdząc, że Polacy zamordowali więcej Żydów niż Niemcy podczas II wojny światowej. Przeciwko niemu wszczęte zostało śledztwo a w kwietniu bieżącego roku, historyk został przesłuchany, lecz nie postawiono mu żadnych zarzutów. Jak się teraz okazuje, śledztwo przeciwko Grossowi może zostać wznowione i potrwałoby do 2017 roku.

 

Na łamach żydowskiego dziennika Haaretz, Jan Tomasz Gross powiedział, że jest zaniepokojony tą decyzją i uznał, iż ma ona charakter polityczny. Urodzony w Warszawie historyk pochodzenia żydowskiego powiedział, że jeśli pojawi się taka konieczność to stanie przed sądem i będzie bronił swoich racji. Ponownie przypomniał, że Polacy za czasów II wojny światowej "zabili maksymalnie 30 tysięcy Niemców i od 100 tysięcy do 200 tysięcy Żydów", a obwinianie Niemców za zbrodnię w Jedwabnem to zakłamywanie historii.

"Ten dziwny reżim pracuje bardzo ciężko nad fałszowaniem historii, a teraz chce sfałszować historyczne relacje polsko-żydowskie podczas wojny."

Przypomnijmy, że całe zamieszanie wybuchło wraz z nadciągającą na nasz kontynent falą uchodźców. Jan Tomasz Gross był wyraźnie niezadowolony tym, że nasz kraj nie chce przyjmować muzułmańskich migrantów, po czym dodał, że zachowanie Polski ma związek z jej "morderczą przeszłością". W dalszym ciągu podtrzymuje, że Polacy byli mordercami Żydów, za co w Polsce może mu grozić nawet kara więzienia, zgodnie z nową ustawą, która została przyjęta kilka miesięcy temu przez rząd.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Rodak

Gross realizuje polecenia

Gross realizuje polecenia decydentów żydowskich, dla osiągania żydowskich celów w świecie, ghdzie Polska kojarzy sie z czystym narodowym rozumieniem, a nie z sieczką lansowaną przez lewackie organizacje.

Portret użytkownika inzynier magister

Kluczem do rozwiązania

Kluczem do rozwiązania problemów społecznych naszego wieku jest zlikwidowanie białej rasy
– dr Noel Ignatiev

W nowoczesnej Europie nie ma miejsca dla państw czystych etnicznie. Jest to XIX-wieczna idea i próbujemy przejść do XXI wieku, i zamierzamy zrobić to z krajami wieloetnicznymi – Wesley Clark, emerytowany generał, dowódca sił sojuszniczych w wojnie kosowarskiej (Żyd)
***

Wzmocnienie wielokulturowej i zróżnicowanej Australii jest naszym najbardziej skutecznym ubezpieczeniem od antysemityzmu. W dniu kiedy Australia będzie mieć chińskiego gubernatora generalnego byłbym bardziej pewien mojej wolności, by żyć jako żydowski Australijczyk – Miriam Faine, red. naczelny Australian Jewish Democrat.
***

Urząd Spisu Ludności poinformował, że wkrótce około połowa amerykańskiej populacji będzie nie biała albo nie europejska. I oni wszyscy będą amerykańskimi obywatelami. Przekroczyliśmy punkt gdzie strona nazistowsko-aryjska będzie mogła przeważać w tym kraju. Przez około pół wieku my [Zydzi] podsycaliśmyamerykański klimat opozycji do bigoterii etnicznej. Ten klimat jeszcze nie jest udoskonalony, ale zróżnicowany charakter naszego społeczeństwa czyni to nieodwracalnym …– Earl Raab, pisarz, wcześniej dyrektor Żydowskiej Rady Stosunków Społecznych.

http://izaluka.salon24.pl/672675,biala-rasa-do-likwidacji-twierdza-cytowani-prominentni-zydzi

„Celem Narodowej Partii Demokratycznej (NPD) w Niemczech jest ochrona istnienia biologicznego narodu niemieckiego, ten cel jest rasistowski, naziści są zacofani. Jeśli narod niemiecki przetrwa, to doprowadzi tylko do większego faszyzmu i rasizmu. Dlatego celem jaki mamy, SPD, CDU i wszystkie inne demokratyczne partie w Niemczech jest UNICESTWIENIE narodu niemieckiego za każdą cenę i każdym sposobem. Naród niemiecki MUSI zostać zniszczony” – Stefanie Drese, niemiecka socjaldemokratka.

http://izaluka.salon24.pl/672675,biala-rasa-do-likwidacji-twierdza-cytowani-prominentni-zydzi

Żydzi którzy nie poznali Jezusa Chrystusa są własnie tymi których powinno się nawracać żeby zamiast cywilizacji śmierci zaczęli wyznawać cywilizację życia !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika ACHILES

Hej FORMUOWICZE , mam taki

Hej FORMUOWICZE , mam taki mały APEL, do WAS, byście się nie dali tu obecnie wdać w podziały, pod powyższym artykułem, bo to czysta manipulacja i zwykła gierka znana, od wieków, czyli GRA w dobrego i złego " policjanta ".

 Pamiętajcie, że nie wszyscy Żydzi, to źli Ludzie, ale i jest mnóstwo złych ludzi tego wyznania. 

 I NA TYM WŁASNIE OD WIEKÓW JADA, CZYLI, " DZIEL I RZĄDŹ ", WIEC, POWSTRZYMUJCIE SIĘ ZE SWOIMI WYPOWIEDZIAMI, skromnie apeluję, tak by Nam, nie zamknęli tej strony za paragraf dotyczący siania nienawiści " antysemityzmu " . 

p.s Pozdrawiam wszystkich Ludzi DOBREJ WOLI, w tym i DOBRYCH ŻYDÓW, których, nie brakuje w Naszym Kraju, a do tych złych apeluję o się opamiętanie w krzywdzeniu świadomym, Nas Prawdziwych Polaków, jak to uczynione zostało w ZŁODZIEJSKIEJ REPRYWATYZACJI KAMIENIC, Z KRZYWDĄ ZWYKŁYCH POLAKÓW, NA BRUK WYRZUCANYCH, przez złodziej !!!

Portret użytkownika Antychryst666

Zamknąc to stronę chyba

Zamknąc to stronę chyba żartujesz .Powstało by 100 nowych.A oni by potwierdzili że ludzie tu prawde pisali.A i tak jest baza danych gdzie wszystko jest archiwizowane(chyba).A ci co zamkną tą stronę mogą się od razu w trumnie położyć i przykryć gazetą.Niestety żydowskie pieski szczekają ale nie mają kłów!

Portret użytkownika Kimbur

Chętnie dałbym mu w mordę! A

Chętnie dałbym mu w mordę! A potem skopał jego dupę! Na nic lepszego nie zasługuje.

PS. Mój dziadek stracił życie ratując Żydów. Mój ojciec z rodzeństwem wychowywali się jako półsieroty. Brak gospodarza spowodował, że żyli ubożej. W efekcie i ja miałem gorszy start w życie. A ten cham gross pluje mi - Polakowi w twarz.

Portret użytkownika N1KT

Polacy nienawidzą żydów

Polacy nienawidzą żydów którzy kłamią !!! Kłamią na potęgę - kłamstwa te ważą tyle że ludzie niewinni ponoszą z tego kłamstwa śmierć...
Won z telewizją internetową idzpodprad !!! same żydy tam są które liżą dupę usrańcom i przeciwstawiają Polaków do Rosji...
https://www.youtube.com/watch?v=wLo3WjVRAEY zasubskrybować !
a chójeckiego idzpodprad odsubskrybować i na dowidzenia nasrać mu pisząc prawdę że jest sukinsyn i manipulator razem z tym kowalskim ktory dzieli ludzi nonstop.
Już wiem ! ! Magdalena Ogórek Duduś DuPa i kowalski dzielnik odbieracz głosów przy wyborach - cały czas odgrywają rolę podzielników ludzi ! Ogórek (jakie to bezczelne i podprogowe chamskie zagranie) i DuPa ! I oto są szczepionki z ceta i ttip jako owoce - po czynach ich poznacie !
WON !

Portret użytkownika Aqua

Niestety, ale takie rzeczy

Niestety, ale takie rzeczy się roznoszą. W niektórych krajach myślą, że to Polacy mordowali Żydów. Sami Żydzi też są karmieni propagandą, że Polacy ich nienawidzą. Może i tak, ale tych, co przyszli wraz z NKWD i nadal tutaj działają te rodziny. Przed wojną byli tutaj Żydzi, którzy czuli się jak Polacy (nie wszyscy, ale duża część) i oni byli wrogiem dla nazistów. To oni poginęli w obozach, a później zostali wygodnieni z Polski. Dla nas to była strata, bo zwyczajnych, takich jak my, to mało co zostało. To trwa od dawna, wzniecanie nieufności i wrogości między Polakami a Żydami. Dla mnie Słowianie i oni to dwa pnie wywodzące się z tego samego drzewa (metafora). Niektórzy osobowościowo są podobni do Słowian.

A taki Gross to kto to w ogóle jest? Nikogo nie zdziwiło, dlaczego w różnych podrzucanych nam materiałach typu protokoły Żydzi się chwalą, jak to oni przejmują świat. Może ktoś chce na nich wszystko zrzucić? Nie ma czegoś takiego, jak naród żydowski. Nazwano kiedyś w ten sposób zbiorowisko bardzo różnych grup. Już za czasów biblijnych było pomieszane, bo byli Judejczycy i Edomici, którzy musieli nawrócić się na judaizm, jak zostali podbici. Teraz pomieszane jest to jeszcze bardziej. Czytałam niedawno komentarz, że pisanie Grossa ma za zadanie wzbudzać nastroje antysemickie. Bardzo to być może. Jest wśród Żydów pewna grupka, którą stanowią bolszewicy. Do dziś stosują swoje metody. Nie można jednak tej grupy utożsamiać z wszystkimi Żydami.  

 

Portret użytkownika kuba9131

Tak dla przypomnienia z

Tak dla przypomnienia z wielkiej litery piszemy słowo ,,Żydzi" bo to nazwa narodowości.

Jako wyznawca judaizmu wtedy się pisze małą literą ,,żyd". No ale w tym artykule raczej chodzi o nazwę narodowości.

Strony

Skomentuj