Antypolonizm jest bardziej powszechny od antysemityzmu. Część 2

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com
W poprzednim artykule pisałem o Holokauście i antysemityźmie. Próbowałem zwrócić uwagę na fakt, że oskarżenia o antysemityzm pojawiają się bardzo często i wiążą się z ciężkimi konsekwencjami, natomiast o antypoloniźmie słyszymy bardzo rzadko, zupełnie tak jakby problem w ogóle nie istniał. Tym razem chcę pokazać, że antypolonizm jest bardziej powszechny niż antysemityzm.

 

Zacznijmy od tego, o czym zresztą wspomniałem w poprzedniej części - druga wojna światowa i inwazja Niemiec na Polskę. Jak wiemy niedługo potem do konfliktu dołączył się ZSRR. Polska odniosła ogromne straty materialne a śmierć poniosło prawie 6 milionów Polaków. Dołóżmy do tego rozbiory Polski, do których przyczynili się nasi sąsiedzi. Niektórzy powiedzą, że są to dawne dzieje i powinniśmy o nich zapomnieć. Skupmy się więc na teraźniejszości.

 

Polska jest dziś szkalowana niemal ze wszystkich stron. Ostatnio bardzo popularny na Zachodzie stał się zwrot "nazistowska Polska", tak jakby wszyscy zapomnieli, że Adolf Hitler był przywódcą Niemiec, a nie Polski. Podobnie jest w przypadku tzw. polskich obozów koncentracyjnych. Oczywiście znajdują się one na terenie naszego kraju, jednak to nie Polska przyczyniła się do masowych mordów.

 

Wiele osób zauważa, że polskie władze nie działają w interesie naszego państwa, a w interesie innych krajów. Jakby tego było mało, antypolonizm jest powszechny nie tylko na Zachodzie i Wschodzie, ale również w samej Polsce. Przykładów jest bardzo wiele a zacznijmy od tych drobniejszych. Przypomnijmy jak reporter telewizji TVN Paweł Abramowicz i polski dziennikarz Kamil Durczok wyrazili się na temat Polski. Próbowano udowodnić iż w godle naszego państwa nie ma orła, tylko bielik, który jest tchórzem, po czym usłyszeliśmy słowa: "No cóż, jaki kraj, takie godło".

Inny przykład antypolonizmu w naszym rządzie to wypowiedź Bartłomieja Sienkiewicza, byłego obecnie ministra spraw wewnętrznych, który powiedział że "państwo polskie istnieje teoretycznie, praktycznie nie istnieje". Kolejny przykład - poseł Stefan Niesiołowski i jego pomysł, aby biedne i głodne dzieci jadły szczaw i mirabelki. Czy w jakimkolwiek innym kraju wypowiedzi tego typu przeszłyby bez echa? Widocznie w naszym kraju brakuje nawet szczawiu i mirabelek, skoro tylu Polaków ucieka na Zachód.

 

W internecie dość łatwo można znaleźć listy, na których znajdują się firmy powstałe w Polsce, lecz które zostały sprzedane innym krajom. Wymienić warto: Tyskie, Allegro i komunikator Gadu Gadu (sprzedany koncernom z Afryki Południowej), Biedronka i Lewiatan (Portugalia), Absolwent, Soplica, Żubrówka i Bols (Rosja), Sobieski, Wyborowa i Turek (Francja), Saga, Amino, Luksja oraz proszki Dosia, Bryza i "E" (Wielka Brytania), Fortuna (Norwegia), Lajkonik i Wawel (Niemcy), Łowicz, Pysio i Tarczyn (Szwecja), Morliny (Chiny), Pudliszki (USA) oraz Wedel (Japonia).

Dodatkowo warto też wspomnieć o tak znanych markach jak Sokołów, Hortex, Kamis, Winiary, Lech, Okocim, Żywiec, Mieszko, Nasza Klasa, Polar czy Zelmer. Należy jeszcze dodać znane wszystkim media - Onet, Fakt, Gazeta Wyborcza, Wirtualna Polska, Interia, Newsweek Polska, Gazeta.pl, Dziennik Zachodni, Dziennik Polski, Forbes Polska, Przegląd Sportowy, Sport, Komputer Świat, radio RMF czy Radio Zet. Czy widział ktoś, żeby media reklamowały jakikolwiek produkt należący do polskiej firmy? Podobnie jest w kwestii banków, co można zobaczyć na poniższej grafice.

Co tu dużo mówić - dziś nie tylko nasi sąsiedzi i odległe kraje działają na szkodę Polski. Robi to również sam polskojęzyczny rząd. Najlepszym tego przykładem są warunki, w jakich przyszło żyć dzisiejszym Polakom, a każdy kto chce mieć normalne warunki do życia, decyduje się raczej na emigrację. Przecież każdy z nas zna kogoś, kto woli uciec z Polski aby żyć dostatnio za granicą. Podsumowując - wszystko co zostało wymienione wyżej wskazuje na antypolonizm, który jest równie wielki a być może nawet jeszcze większy, niż antysemityzm.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika 44

Stan Polski podczas klepania

Stan Polski podczas klepania parchatego wehrmachtowca po plecach przez parchówę makrelę

Będziemy nękać ich tak długo, dopóki Polska się znów nie pokryje lodem.
A plan jest taki
judeoJudaszopolonia
Sądzę, że zachodnioeuropejscy Żydzi chcący zacząć nowe życie w środowisku bezpiecznym dla nich i ich rodzin, ale tak, by nie opuszczać Europy, powinni znowu spoglądać na Polskę niczym na latarnię morską wśród wzburzonych fal. Polska może posłużyć za bezpieczną bazę i główną siedzibę dla żydowskich elit biznesu z Europy, których interesy mają charakter globalny. (...) Żydzi powracający do Polski przynieśliby ze sobą swe doświadczenie w nauczaniu na najwyższym poziomie akademickim (...) Ich wiedza ekonomiczna w dziedzinie handlu międzynarodowego i w ogólności biznesu mogłaby zmienić Warszawę w główne centrum obrotu finansowego w Europie. - Severyn Ashkenazy.
Za 10 lat izrahell przestanie istnieć. - Kissinger
Tak się tworzy nową ziemię obesraną - planową degradacją gospodarczą tubylców.

Portret użytkownika marko

MatkaPolka said 2015-04-29

MatkaPolka said

2015-04-29 (środa) at 17:04:40
Wojny z Rosją boją się Niemcy i Żydzi, a nie Polacy, bo wyniku wojny mogą stracić nad Polską panowanie. A Polska może zrzucić kajdany.
Wystarczy zdefiniować właściwie wroga – Niemca i Żyda – i zwrócić karabiny przeciw nim.
Na Rosji nie napadać, a z Rosją się dogadać. Dziś Rosja to zupełnie inny kraj niż 35 lat temu.
Rosja poszła w ciągu ostatnich 15 lat do przodu – wieloletnich zaniedbań na rynku konsumenta nie da się od razu naprawić. Chiny stały się największa potęgą przemysłową wyprzedzając już od lat USA. Ponadto mają wykupione znaczna część obligacji USA – tak naprawdę Chiny teoretycznie są właścicielem USA
A gdzie jest Polska po 25 latach tej niemieckiej demokracji?
W Polsce nastąpił olbrzymi regres gospodarczy i demograficzny –wmawia się jednak Polakom, że Polska w 1990 r. stała na skraju przepaści –a dzięki naszym umiłowanym przywódcą i zrobiła wielki skok do przodu – „awans cywilizacyjny”, a dzięki napadowi na Rosję to już się tak wzbogacimy, ze nie będziemy mieli, co z pieniędzmi zrobić i będziemy opływać w luksusach.
Trzeba pamiętać, ze z rąk żydowskich katów zginęło znacznie więcej Rosjan niż Polaków od rewolucji bolszewickiej aż po 1990 w Gułagach i katowniach NKWD
Trzeba również pamiętać o tym, kto w istocie stworzył Komunizm – Komunizm stworzyli niemieccy żydzi – Marks, Engels, Lenin.
Rewolucje bolszewicką finansowała Międzynarodówka Finansowa i przegrane w I wś. Prusy – 50/50
Znacznie większym prześladowcą Polaków był zawsze Prusak/Niemiec – jakoś nie pamięta się dziś o planowej eksterminacji Polaków przez zbrodniczą, nazistowską III rzeszę niemiecką.
Dziś „politycznie poprawnie” – mówi się o zbrodniach „nazistów” ale nie Niemców, o zbrodniach „Komuny” –ale nie „o zbrodniach żydokomuny” – człon „żydo” zniknął w cudowny sposób z tego słowa – Żydów zastąpiono jakąś bezosobową „Komuną”, tak jak Niemców zastąpiono bezosobowymi „Nazistami.”
Stalin zażydził Polskę po II wś, tak jak zażydził Polskę Piłsudski po I wś. Po II wś żydzi całkowicie opanowali Polskę. Ale kiedy w Polsce doszedł do głosu czynnik narodowy – Gierek – Polska wybiła się bardzo do przodu – na co żydzi w Polsce i na zachodzie nie mogli się zgodzić – Gierek został usunięty.
Tendencje w Rosji jak pokazuje doświadczenie ostatnich 15 lat sa zupełnie inne. Przymus i zniewolenie z okresu komunizmu Związku Radzieckiego zastąpiono chęcią – Partnerstwa i współpracy – stąd tez idea Wspólnoty Niezależnych Państw – Związek Radziecki rozwiązał się sam i oddał podlegle republiki czyniąc je niezależnymi państwami licząc na dobrowolne partnerstwo z byłymi satelitami.
Rosja sama przyznała, że model polityczno gospodarczy stosowany w ZSRR i narzucony innym NIE sprawdził się i rozpoczęto program reform. Wcześniejsze usiłowania zablokował Jelcyn.
Dobra wole Rosji państwa NATO – Niemcy i USA uznały za oznakę słabości i natychmiast przystąpiono do agresji.
Wykorzystując resentymenty antykomunistyczne – NATO po prostu zajęły te państwa i podporządkowały.
Tymczasem zagrożenie ze strony Rosji zupełnie nie ma.
To Polska na sprowokować wojnę z Rosją. – To obca agentura – „rzont polski” pcha Polskę do wojny.
Rosja jest supermocarstwem ,a Polska w jeden dzień lub w dwa dni zostanie pokonana
Celem tej prowokacji jest jednak zupełnie, co innego:
1) spowodować jak największe straty w Ludziach – wybić jak najwięcej Polaków rekami Rosjan ( bo przecież nie żydowskimi, nie niemieckimi, nie amerykańskimi – to „najwięksi przyjaciele”
2) Zacementować na wieki wrogość Polaków do Rosjan – bo a nuż Polska i Rosja się połączyły w jedna wielka słowiańską potęgę i stanowiły zagrożenie dla Niemiec i USA
3) Terenem konfrontacji militarnej uczynić Polskę – tak, aby Polska już nigdy z dna gospodarczego się nie odbiła.
Jeśli UE Niemcy USA chcą na Rosję napadać – to niech sami napadają !!!! – i narażają się na odwet – na swoim terytorium – nie w Polsce !!!
Polska nie ma w tym najmniejszego interesu. Interes Polski jest odwrotny – dobre stosunki z Rosją z potężnym sąsiadem
Rosja nie da się prowokować do wojny i wojny nie chce. Wojnę chce USA i Niemcy – czyli odwieczny agresor, a właściwie ich przywódcy ZOG – Zionist Occupied Goverment rządy opanowane przez Syjon. Społeczeństwa żadnej wojny nie chcą.
Polska i Rosja zawsze była napadana przez Niemca jest to historycznie udokumentowane.
Dziś Rosja chce handlować gazem chcę współpracować z Zachodem odbudować swój wielki kraj w oparciu o dobrosąsiedzkie stosunki, ale Międzynarodowy Żyd i Międzynarodowy Krzyżak nie chcą się na to zgodzić – chcą panować. Oczywiście Rosja to nie tylko surowce – tak jak to przedstawia sobie i innym żydo-germańska propaganda ; Rosja to lider światowy i przemysłowy w wielu dziedzinach – kosmonautyce, przemyśle lotniczym i zbrojeniowym, energetyce atomowej , informatyce , w bańkowości , przemyśle maszynowym
Polskę straszy się wojna i okupacją, a tymczasem już Polska jest pod okupacją. Na terenie Polski stacjonują wojska NATO – USA i Bundeswehry – wbrew Konstytucji RP.
Polska już jest pod okupacją rządu ZOG- jest skolonizowana przez Międzynarodowego Żyda i Międzynarodowego Krzyżaka – z Brukseli, Berlina, Tel Avivu, Waszyngtonu.
Majątek polski został skradziony i znalazł się w ręku Szwaba – sprzedał ŻYD- kupił Niemiec . Polacy są zniewoleni – WSZYSTKIE PROFITY Z KOLONII POLSKIEJ PŁYNĄ NA ZACHÓD przez system bankowy – do Niemiec ale to Żydo- Germański system naczyń połączonych . Depopulacja i regres gospodarczy narodu jest większy niż w drugiej wojnie światowej.
Świadomość narodowa w Polsce, myślenie polityczne, jakikolwiek opór są miażdżone przez olbrzymią machinę propagandową Żydo Germana – 80-100% prasy i mediów jest w Polsce w rekach niemieckich.
Polska ma pozostać kolonią i jakiekolwiek zbliżenie z Rosją jest niedozwolone; jedyne dopuszczalne formą zbliżenie z Rosją – to, jako mięso armatnie lub żywa tarcza
CZAS POKAZAŁ, ŻE UNIA EUROPEJSKA TO NIC INNEGO JAK ZAKAMUFLOWANA FORMA PODBOJU przez Niemcy. Wobec Polski prowadzona jest NIEWIDZIALNA WOJNA. Straty demograficzne polski sa gorsze niż w II wś. WSZYSTKIE PROFITY Z POLSKI PŁYNĄ NA ZACHÓD – ile razy to trzeba powtarzać i udowadniać
Agresja na Polskę jest totalna przy użyciu totalny siły środków przymusu pośrednich i bezpośrednich.
Nie Rosja jest wrogiem współczesnym Polski; – wrogiem i okupantem Polski jest Niemiec – i zawsze nim był – to przecież Polska jest dziś skolonizowana i okupowana i to przez Niemców, a nie przez Rosje.
Czas odwrócić ten spisek krzyżacki i przywrócić właściwy balans sił – zlikwidować podziały miedzy narodami słowiańskimi i wyzwolić się z jarzma i dominacji krzyżackiej i pozbyć się krzyżackiej agentury.
Czas odwrócić ten krzyżacki spisek przeciw Polsce i innym narodom słowiańskim..
Czas przywrócić właściwy balans sił.
Czas zacząć myśleć o wyjściu z Unii Europejskiej i z NATO.
CZAS WŁĄCZYĆ MYŚLENIE – postępować dokładnie odwrotnie niż nam podszeptuje okupant
Wyzwolić się z hipnozy niemieckiej propagandy
Rosja poszła w ciągu ostatnich 15 lat do przodu – wieloletnich zaniedbań na rynku konsumenta nie da się od razu naprawić. Chiny stały się największa potęgą przemysłową wyprzedzając już od lat USA. Ponadto mają wykupione znaczna część obligacji USA – tak naprawdę Chiny teoretycznie są właścicielem USA
A gdzie jest Polska po 25 latach tej niemieckiej demokracji?
W Polsce nastąpił olbrzymi regres gospodarczy i demograficzny. W Polsce pod butem niemieckim nastąpił wyraźny regres
Wojny z Rosją boją się Niemcy i Żydzi, a nie Polacy, bo wyniku wojny mogą stracić nad Polską panowanie. A polska może zrzucić kajdany .
Rosji nie napadać, a z Rosją się dogadać. Dziś Rosja to zupełnie inny kraj niż 35 lat temu.
CZAS WŁĄCZYĆ MYŚLENIE – postępować dokładnie odwrotnie niż nam podszeptuje okupant
W czasie drugiej wojny światowej zbrodnicza, nazistowska III Rzesza niemiecka obróciła Polskę kupę gruzów.
Rosja w czasie drugiej wojny światowej przepędziła niemieckiego okupanta i po zwycięstwie nad Niemcami i będąc w rosyjskiej strefie wpływów naród polski Polskę odbudował.
Po drugiej wojnie światowej Rosja sowiecka Polskę podporządkowała, ale też i odbudowała z pożogi zostawionej przez Niemcy.
Po okresie opresji żydowskiego terroru UB i NKWD Polska została odbudowana. Rosja była gwarantem stabilizacji politycznej i militarnej i nie tylko dla Polski, ale dla całego regionu. W okresie gierkowskim osiągnęła szczyt swego rozwoju. Polska gospodarczo była rankowana na 10 miejscu w świecie.
Po ponownym wejściu w sferę wpływów Niemieckich ponownie dla Polski nastąpił regres gospodarczy i polityczny
Królestwo Polskie niegdyś było potęgą i Księstwo Moskiewskie również.
Polska uratowała Rosję od rozpadu i Władysław IV był carem Rosji
Przypomnij to Prusy doprowadziły do upadku Polski wyrosły na trupie Polski, jak również uzależniły Rosję –
Dziś już nie pamiętamy, że Komunistyczną Rosje stworzyli Niemcy i Żydzi.
Prusy Polskę niszczyły, niszczą i będą niszczyć. Zawsze to robią i zawsze to robili. Pod butem pruskim Polska była niszczona i miażdżona.
Nawet w okresie Królestwa Polskiego pod protektoratem Rosji polska gospodarczą rozkwitała tymczasem Księstwo Wielkopolskie pod butem pruskim miał się znacznie gorzej.
W okresie PRL-u namiestnicy Stalina i Bieruta wprowadzili do Polski terror. Zmieniło się to po 53 r po śmierci Stalina.
Dzieci i wnuki Bieruta i Stalina Polski z rąk nie wypuścili – zastąpili innym rodzajem zniewolenia.
Oddali Polskę w ręce Niemców -w ręce nowego pana – w istocie w ręce bardzo Starego Pana i okupanta.
W Rosji zmiany idą w kierunku wzmocnienia Kraju – w Polsce odwrotnie w kierunku podporządkowania i oddania suwerenności na rzecz niemieckiej UE.
Permanentny niedobór dóbr konsumpcyjnych zastąpiono „lizaniem miodu przez szybę”.
Dano wolność do podróżowania, a nawet do stałej emigracji za chlebem – niestety na tym ta wolność polega.
Nowy pan zamiast Polaków uwłaszczyć na dorobku życiowym ich rodziców to Polaków wywłaszczył – czyli okradł i przywłaszczył, przymus fizyczny zastąpiono przymusem bankowym…. itd. itp.
Podbój Polski jest totalny i z użyciem totalnej siły i przymusu – tyle tylko, że w Polsce robione jest to w białych rękawiczkach przez narzuconą agenturę.
A jeśli ktoś się nie zgadza z dyktatem Niemiec i USA to niech zobaczy, co się dzieje na Ukrainie – MASAKRA
W Polsce, kiedy Polacy manifestują „Dzień Niepodległości” – to kanclerzyca Niemiec Merkel bojówki neonazistowskie w 2011 przysłała, a w pozostałych latach „rodzima kanalia” manifestacje pacyfikowała.
I tylko zewnętrzna siła takie mocarstwo jak Rosja lub Chiny są w stanie przeciwstawić się temu brutalnemu terrorowi Syjonistyczno – faszystowskiemu – UE, NATO, USA.
A wiec program polityczny wobec okupacji ŻydoGermańskiej i to wyjście z NATO i UE i stworzenie bloku państw słowiańskich jedynej siły mogącej przeciwstawić się tej agresji i zniewoleniu Niemiec i USA
Trzeba myśleć o Reslawizacji Niemiec – i granicy słowiańszczyzny na Renie
przeczytajcie dobry komentarz ze strony Maruchawordpress.com

Portret użytkownika Kazek12

Antypolonizm  jest  pokłosiem

Antypolonizm  jest  pokłosiem  polityki  żydowskiej, niemieckiej i  amerykańskiej (syjonistycznej),  bo  te  kraje  głównie  chcą  wygrać  swoje  interesy w  Polsce  i  na  Polsce,  a pomagają  im  "nasi  rodzimi"  kolaboranci , podszywający  sie  pod  Polaków  i  znawców  historii.  Szkoda  o  tym  pisać, bo  to  niczego  nie  zmieni  w  tej  polityce, ze  szkodą  dla  Polski  i  Polaków.
Głównym  prowodyrem  w  tej  polityce jest  Gazeta  Wyborcz  , TVN, Polsat oraz  doszły  polskie  media  -  Radio  i  TVP  rządzone  przez zydowskich  agentów  oraz  media zachodnie  inspirowane  własnie  przez  urzędujących  w  Polsce  agentów  z  tych  wszystkich  krajów.

Portret użytkownika lis

Co się dziwicie, ktoś powie

Co się dziwicie, ktoś powie "żydek"- afera to antysemita, a jak ktoś powie "polaczek"- to "morda w kubeł" żadnej reakcji ze strony władz. "Wasze ulice nasze kamienice" w WŁADZA woli kamienice swich przodków i dlatego mają gdzieś polaków i ich ambicje nie mówiąc o codziennym bycie i problemach.

Portret użytkownika BartekMel

Admin, dlaczego ty TAKICH

Admin, dlaczego ty TAKICH tekstów nie publikujesz - z ksiązki "Polsko, uwierz w siebie":
Przerażająca jest obojętność na to, kto będzie nami władał, jakby w myśl powtarzanego obrzydliwego sloganu: „Niech nawet diabeł rządzi, byle mnie było dobrze”. Ilu Polaków zastanawia się, co z nami będzie? Zwłaszcza w sytuacji tak poważnych zagrożeń, które na nas idą. Kto będzie się nami wtedy przejmował? Kto będzie za nas głowę nadstawiał? Każdy będzie pilnował siebie, a kto nas? Czy jesteśmy zdolni wziąć los Ojczyzny w swoje ręce, poczuć się gospodarzami domu ojczystego, skoro aż połowa naszego społeczeństwa nie bierze udziału w wyborach? Obojętne im, kto będzie nami rządził. Przerażająca jest obojętność rządzących, ale jeszcze bardziej przeraża obojętność dużej części polskiego społeczeństwa. Ośmielę się powiedzieć, że jest to syndrom zabitych sumień. Obojętność wobec Boga, wobec najwyższego Dobra, które jest źródłem wszelkiego dobra, miłości i prawdy. Lekceważenie tego powoduje totalną obojętność spowodowaną paraliżem sumień Polaków. To jest najgorsze. Nie potrzeba zabijać, tylko wygodnie rozsiąść się w fotelu i chłonąć te wszystkie obrzydliwe treści – bezbożne, szkalujące Kościół, Polaków, zwłaszcza tych prawdziwych, miłujących Ojczyznę, i pozwolić, żeby nam zabili sumienia. „Bez serc, bez ducha to szkieletów ludy”.  
Wystarczy przyzwyczaić się do tego, co czynią ci na górze, którzy sumienie zostawiają za drzwiami miejsc pracy, za drzwiami parlamentu, ośrodków nauki czy szpitalnej posługi, pozwalają sobie na bezczelne kłamstwa, złodziejstwo, na coraz większą niesprawiedliwość i nieuczciwość. Mamy coraz więcej przestępców, którzy ich naśladują. Szybko się tego uczą. Wielu ludźmi rządzi głupota i diabelska przewrotność. Jakże nie nazywać tego diabelską przewrotnością? Zabicie pojedynczego człowieka jest zbrodnią, a zabijanie 50 mln niewinnych, bezbronnych dzieci w łonach matek na całym świecie jest tylko regulacją populacji i postępem. Zabicie jednego człowieka jest zbrodnią, ale zabijanie całej grupy ludzi, nawet całej populacji, jak w wojnie rosyjsko-czeczeńskiej czy izraelsko-palestyńskiej, jest bohaterstwem. Okłamywanie jednostki jest złem, ale oszukiwanie całego narodu, jak to często robią media i politycy, jest tylko polityką. Wszystko ma być wznoszone i rozwijane na ateizmie. Wierzyć w Boga można tylko prywatnie, w ukryciu, a publicznie obowiązuje poprawność polityczna.
Nakazują nam myśleć, chcieć, mówić, działać tak jakby Boga nie było! Do tego nikczemnego dzieła potrzebują ludzi potulnych, przymilnych, słabych, kłamliwych, bo tylko tacy dadzą się kupić, zmanipulować. Dawniej ludzie kłamstw się wstydzili. Dzisiaj okłamuje się nas bezczelnie w żywe oczy. W tych oszustwach przodują niektóre media, które chwalą, usprawiedliwiają i nagradzają nawet największych oszustów. Dawniej tworzono imperia przez krwawe podboje. Dzisiaj media podbijają nasze umysły, niszcząc mądrość narodu, zabijając sumienia. Na lotnych piaskach współczesnych prądów ideologicznych usiłują zakładać fundamenty domu ojczystego. Takie tornado medialne może być użyte tylko do burzenia, niszczenia mocnych autorytetów moralnych, a nie do budowania. Chichot szatana słyszy się nawet w komisjach praw człowieka, w ONZ, w Genewie. Trzy lata temu zalecono, aby nasz rząd poszerzył możliwość aborcji na każde życzenie matki – żeby złamać poglądy religijne naszych lekarzy, szerzyć środki poronne i edukację seksualną wśród młodzieży i dzieci. Nawet w agendach Organizacji Narodów Zjednoczonych rozsiadł się duch morderca. On to powoduje, że wszędzie chcą zwalić całą konstrukcję etyki chrześcijańskiej, a tym bardziej u nas. Bo Polska to kraj katolicki, to bastion katolicyzmu, to ludzie, którzy kochają Ojczyznę. Dlatego trzeba tu skierować wszystkie wysiłki, aby wszystko to porąbać.
Są dwie podstawowe wspólnoty Polaków – naród i rodzina. Obie najważniejsze i obie w rozkładzie. Naród zagrożony jest zapaścią demograficzną – rodzi się o połowę mniej dzieci niż 20 lat temu, a z Polski wyjechało ok. 3 mln młodych rodaków, którzy wypracowaliby emerytury dla starszych i warunki życia dla siebie. Brak dzieci, brak młodzieży, brak sił do pracy, brak twórczości, brak odwagi. Nie ma kto bronić, nie ma kto walczyć. Zamykają szkoły. To są problemy, tym się trzeba zająć. Otoczyć opieką rodziny, zapewnić im bezpieczeństwo, stworzyć wyrazistą politykę prorodzinną, która będzie im służyć. Tymczasem prawie co czwarte polskie małżeństwo z czworgiem lub więcej dzieci żyje w skrajnym ubóstwie. Ponad pół miliona najmłodszych z powodu biedy nie korzysta z opieki lekarzy specjalistów. Skrajną nędzą dotkniętych jest kilkanaście procent ludzi w najuboższych województwach, zwłaszcza osoby niepełnosprawne i wielodzietne rodziny.
Oto, do czego prowadzi lekceważenie nauki Krzyża Świętego, tej Miłości Chrystusa płynącej z przebitego boku. Powoduje to nasilanie się ataków skrajnie lewicowych środowisk na tradycyjne wartości, chrześcijaństwo, rodzinę, wierność, miłość małżeńską, kwestionuje się nawet wychowanie młodzieży w duchu chrześcijańskim w szkołach. Także tutaj są tacy, którzy chcą zrobić totalną rewolucję, odciąć nas od naszych chrześcijańskich korzeni, od naszego dziedzictwa duchowego. Ale jak się nas odetnie od korzeni, to wszystko uschnie, zostanie skazane na śmierć. Korzystają w tej walce z poparcia lewicowo-liberalnych mediów w imię fałszywie rozumianej wolności czy postępu, są wielce agresywni i nietolerancyjni. I tutaj nam się nasuwają słowa naszego umiłowanego Ojca Świętego Jana Pawła II, który powiedział w Kielcach w 1991 r.:
„Chciałbym tu zapytać tych wszystkich, czy wolno lekkomyślnie narażać polskie rodziny na dalsze zniszczenie. Nie może być wolności, która zniewala, czyli swawola to jest niewola. Trzeba wychowania do dojrzałej wolności. Może dlatego mówię tak, jak mówię, ponieważ to jest matka moja, ta ziemia. To jest moja matka, ta Ojczyzna, to są moi bracia i siostry. Zrozumcie wy wszyscy, którzy lekkomyślnie podchodzicie do tych spraw, zrozumcie, że sprawy te nie mogą mnie nie obchodzić, nie mogą mnie nie boleć. Was też powinny boleć. Łatwo jest zniszczyć, trudniej odbudować. Zbyt długo niszczono. Trzeba intensywnie odbudowywać, nie można dalej lekkomyślnie niszczyć. Ta ziemia polska naznaczona jest w sposób szczególny obecnością Matki Chrystusa. Niech się odrodzi w Bogu ludzkie ojcostwo i polska rodzina, i ludzkie macierzyństwo”.

Portret użytkownika BartekMel

No cóż - jak ciagle mówi

No cóż - jak ciagle mówi Braun: robią z Polski kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim nadzorem - to i antypolonizm kwitnie. Dlatego idę głosować na Brauna, żeby to wytępił. Syjoniści poprzez Chabad na Kremlu, kongresy w Berlinie, sztamę z niemieckimi i ruskimi mediami niszczą Polskę. Od środka robi to WSI czyli GRU przez Komora i innych pachołków z PO. Ruscy dzięki grubej kresce nigdy z Polski nie wyszli i wszystko trzymaja w ręku - każdy duży kontrakt, każdą prywatyzację załatwili z korzyścia dla Kremla, a Zachód zadowolony zbierał ochłapy i dobijał Polskę.  A lobby syjonistyczne mediami i w Waszyngtonie niszczy Polskę. Judeopolonię chcą zrobić. Braun jasno określa się przeciw gloryfikacji UPA. Tak samo Braun występuje przeciw angażowaniu Polski na Ukrainie jako kukły Waszyngtonu. Artykuł trzeba uzupełnić o "dorobek" żydokomuny - wystarczy tylko poczytać i posłuchać jak Wojciech Sumliński opowiada o drenowaniu i niszczeniu Polski na ciężkie miliardy przez raje podatkowe prosto do Kremla. Kupcie ksiązkę Sumlińskiego "Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego" - ja najpierw obejrzałem "Kilkuset morderców rządzi Polską - wywiad z W. Sumlińskim w NY" na https://www.youtube.com/watch?v=zWhVc7YO4Jg a potem inne wywiady z Sumlińskim. No i Braun na YT.
DLATEGO KONIECZNIE TRZEBA IŚĆ NA WYBORY I NIE WYBIERAĆ KOMORA. Jak ktoś nie idzie - a właśnie przez durne gadanie 2/3 Polaków nie głosuje - to robi najlepszy prezent twardemu elektoratowi PO-PSL, który broni swego koryta - a mają czego pasożyty bronić, ci urzędnicy, spółki i spółeczki podpięte pod pewne rządowe kontrakty od kolesiów, rady nadzorcze - i ich rodziny. W sumie ponad 3 miliony twardego elektoratu PO i "koalicjantów". Gdyby ludzie się zmobilizowali, to PO nawet 10% by nie miało - a tak wolą nic nie robić i potem pierwsi narzekają jak psychiczni. Jakby wyznawali: "na złość sobie i rodzinie niech wygra Komor i niech mi jeszcze dowali pracę do 80-tki". A "złoty argument" szeptanej propagandy platformy zdrajców to sączenie jadu, że niby "nie warto głosować, wybory ustawione itd" - i dzięki temu wygrywają, tylko "lekko" naciągając wyniki o kilkaset tysięcy głosów.

Portret użytkownika Dr Piotr

Sami Polacy też tą sytuację

Sami Polacy też tą sytuację pogarszają...przeczytałem kiedyś trafne stwierdzenie gdzieś na forach, brzmiało mniej więcej tak...Polacy przestali myśleć i zachowywać się jak naród, zatracili więzi spajające społeczeństwo, dla Polaka teraz naród to on sam, Polak teraz myśli tylko o sobie, o swoich problemach (kredyt, praca, żarcie, utrzymanie rodziny), a nie myśli szerzej i nie robi nic, żeby, tak naprawdę, ratować Polskę.
Taka jest niestety smutna prawda, nie próbójemy walczyć z systemem, nie protestujemy, nie próbójemy obalić aktualnie rządzącej włądzy, kierując się ciągle mantrą "jakoś to będzie". W innych krajach europejskich, gdzie standard życia jest dużo wyższy, ludzie wychodzą i otwarcie protestują walcząć i udaje im się coś ugrać, a kiedy w Polsce było ostatnio coś takiego...od 1989 roku już ani razu. Do tego nagminne stało się oszukiwanie, kombinatorstwo i zanik emapatii, byle tylko zarobić i mieć dla siebie. A Polska, a kto by się tam tym martwił, jest i już, przecież nic nie trzeba robić, bo ona jest i będzie zawsze...no niestety nie będzie i to szybko, jeśli nie zmienimy się jako społeczeństwo.
A jak jest bardzo źle, to najłatwiej jest splunąć na Polskę z pogardą i wyjechać...smutne, ale prawdziwe. Obawiam się, że Polaków już nie stać na zorganiozwany bunt i zmianę porządku. Niewielka grupa świadomych, myślących patriotycznie Polaków niestety tego nie zmieni, bo są otoczeni stadem baranów mających w dupie nasz kraj.
Staczamy się jako społeczeństwo tak samo, jak kiedyś przed rozbiorami, bo myślimy tylko o sobie, a nie o naszym pięknym kraju...więc historia się powtórzy i co gorsza nie tak brutalnie, jak w przeszłości, bo tym razem rozbiorą nas "w białych rękawiczkach" i zdemontują kraj do cna. I nie będzie można nawet zaprotestować, bo zrobią to "demokratycznie" i w świetle prawa, więc wszystko będzie OK, tylko Polski nie będzie.

Portret użytkownika Aang

... należałoby także

... należałoby także wspomnieć o naszych barwach narodowych. Skąd się wzięły i co symbolizują ...
Biały i czerwony
W dawnych kulturach, w tym u Słowian stosowano 9 stopniowy kod kolorowy czyli od czarnego, oznaczającego nicość, mrok, prapoczątek przez 7 kolorów tęczy do białego symbolizującego oświecenie, boskość.
Kolor czerwony oznacza ziemię, świat materialny co zachowało się np w opisie czakr. Np czakra Muladhara czyli korzenia ma kolor czerwony i reprezentuje ziemię.
Z tego można wnioskować, że jako biały to boskość, a czerwony ziemia, świat materialny to nasze barwy narodowe mogą oznaczać, że Polacy to wcieleni bogowie, bogowie na ziemi lub coś takiego.
Dobrze koncepcę?

Portret użytkownika Jajco

Ajajaj... Durczok to

Ajajaj... Durczok to miernota, ale w pewnych sprawach może mieć rację. Co do tego, że Państwo Polskie przestaje istnieć, to nie jest antypolonizm, tylko spostrzegawczość podparta faktami. Czy majtek w bocianim gnieździe krzyczący "Ice! Ice! (Baby)", był anty-tytanikowcem? Wręcz przeciwnie. Co do marek. Tak jest w wielu krajach. Jak byłem w Hiszpanii, to w sklepach nie było prawie żadnej marki hiszpańskiej. Wszystko Hineken, Heinz, Kraft, Hohland... Obroną przed tym może być tylko totalny izolacjonizm (nie wchodzi w grę), albo ułtwienie polskim firmom konkurowanie z zachodnimi poprzez RADYKALNE zmniejszenie podatków i biurokracji. I ja nie mówię, żeby VAT zmniejszyć z 23 na 18 a CIT z 19 na 16, tylko VAT do kosza a CIT na 2%. Inaczej rozpuścimy się jak bańka mydlana na deszczu.

Strony

Skomentuj