Dwie Polki ciężko ranne w Londynie - napastnik zaatakował je młotkiem. Czy rząd zabroni posiadania młotków?

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com

W niedzielę, mężczyzna wyposażony w młotek rzucił się na dwie Polki w Londynie. W wyniku napaści, kobiety w ciężkim stanie trafiły do szpitala.

 

Dwie kobiety w wieku 30 i 64 lat – matka z córką – zostały poważnie pobite przez napastnika, który uderzał je młotkiem w twarz. Sprawca mieszkał w okolicy, na tej samej ulicy. Media twierdzą, że 27-letni Joe Xuereb jest narkomanem i może być chory psychicznie, a dziś stanie przed sądem.

Joe Xuereb - źródło: Metropolitan Police

Obie kobiety potrzebowały natychmiastowego zabiegu operacyjnego, ale ich życie nie jest zagrożone. Xuereb kilkukrotnie uderzył je w głowę i oddalił się od miejsca zdarzenia, lecz schwytano go dzięki pomocy mieszkańców.

 

Na przestrzeni ostatnich lat, liczba morderstw, gwałtów, napaści i innych przestępstw popełnianych w Wielkiej Brytanii wyraźnie wzrosła. Kilka miesięcy temu rząd rozpoczął kontrolę noży, co miałoby zapobiec kolejnym atakom z użyciem tego narzędzia. Ostatnio burmistrz Londynu Sadiq Khan zaproponował ustanowienie specjalnych stref, w których nie będzie można poruszać się samochodami.

Sadiq Khan

Nie da się z pomocą ustawy zredukować przestępczości. Zażywanie narkotyków jest zakazane, ale praktyka ta jest bardzo rozpowszechniona. Posiadanie broni palnej jest zakazane. Ostatnio wprowadzono również zakaz noszenia noży na ulicy, ale to kompletnie niczego nie zmienia. W Wielkiej Brytanii wciąż dochodzi do częstych napaści z bronią, kwasami i innymi ostrymi narzędziami.

 

Zgodnie z powyższą logiką, rząd już powinien szykować nową ustawę, która zakaże posiadania i noszenia przy sobie młotków. Oczywiście w żaden sposób nie wpłynie to na bezpieczeństwo obywateli. Władze próbują jedynie zachować pozory walki z przestępczością, a tak naprawdę Wielka Brytania zaczyna popadać w bezprawie.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Lommo

Wariat, nie wariat ale to z

Wariat, nie wariat ale to z tym napadem nie jest taki jednostkowy przypadek bo ostatnio nie ma tygodnia zeby jakiemuś Polakowi w UK nie przyłożyli. Nastawili się negatywnie a niektórzy idą w czyny. To różnie za granicą bywa, byłem w różnych krajach, w jednych jak usłyszeli polską mowę to co prawda nie pobili ale z wyrazu twarzy nie było widać szczęscia. W innym kraju zagadywali i jeszcze pamiętali dni chwały polskiej piłki nożnej. W innym kraju od razu wyjechali, po co tu przyjechaliście co pracy w Polsce niema. Poziom sympati do obockrajowców jest zwykle odwrotnie proporcjonalny do ich liczebności. W UK co się oszukiwać wielu ludzi nie jest już  mile nastawionych do Polaków. Wiele czynników jest tego powodem, Polacy uznawani są za dumping socjalny, za amatorów pobierania benefitów, do tego jeszcze krążą gorsze negatywne stereotypy. Brytyjczycy w swojej masie mają przyjezdnych dość ale w Polsce nadal obowiązuje w mediach wersja idyllicznego życia Polaków na obczyznie.

Portret użytkownika dd

I dlatego czas najwyższy

I dlatego czas najwyższy zachwalać powrót Polaków do Polski, wspólnego budowania silnej gospodarki a z czasem ekspansji polskich firm, polskiej myśli technologicznej na świat, a nie jak obecnie taniej siły roboczej.

Portret użytkownika Zenek ;)

"Odkrycie przez genetyków

"Odkrycie przez genetyków polskiej haplogrupy R1a1a7 męskiego chromosomu Y- DNA, potwierdziło tylko głoszone od pokoleń z ojca na syna, prawdę o naszym wspólnym pochodzeniu z resztą Słowian.

I tak legenda o Lechu, Czechu i Rusie stała się prawdą naukowo udowodnioną ponieważ wszyscy Słowianie pochodzą od wspólnego Ojca datowanego w 2009 roku na 10 700 lat !

My Polacy Słowianie jesteśmy jedną z najstarszych cywilizacji na świecie !

Wiadomość ta była i dalszym ciągu jest skrzętnie skrywana przed opinią publiczną w Polsce i na świecie, ponieważ burzy ona dotychczasowe badania naukowe w dziedzinie pochodzenia Słowian. Do czasu ogłoszenia wyników badań przez zespół międzynarodowych naukowców z Uniwersytetu Stanford w USA i opublikowania ich w specjalistycznym Journal of Genetic Geneaology, przez Petera Gwozdz w 2009 roku zdecydowana większość mieszkańców planety uważało, że przed etapem swoich wędrówek Słowianie zamieszkiwali obszar położony poza środkową Europą, jako na miejsce położenia naszych pierwotnych siedzib."

"Ale dlaczego ich bożek jahwe nie spotkał się ze Słowianami, którzy już się rozmnażali i żyli we wspólnotach rodzinnych od przeszło 5000 lat przed stworzeniem świata za sprawą ich jahwego ?

Rozumiem w myśl zasady Francja – elegancja – imigracja wymaga aby nie zadawać trudnych pytań więc nie oczekuje odpowiedzi, a ponieważ umiem liczyć i jak mówił zamordowany Andrzej Lepper « Umiesz liczyć, licz na siebie » – złote słowa to dodatkowo należy zauważyć, że zadawanie takich pytań narusza błogi majestat prymitywnego oszustwa żydów, chrześcijan i muzułmanów więc policzę sobie sam.

U żydów w 2018 mamy rok 5778 od stworzenia świata. Od Naszych 10 709 lat /badania genetyczne zostały opublikowane w 2009 więc do sumy 10 700 lat dodajemy 9 lat/ odejmujemy początek świata według mosaistów czyli 5778 to równa się 4931 lat.

10 709 – 5778 = 4931

Innymi słowy pisząc Polacy Słowianie m.in. Lech, Czech i Rus zamieszkiwali oraz rozmnażali się przez okres 4931 lat przed stworzeniem świata zanim ich bożek jahwe miał to uczynić !!! Teraz rozumiem dlaczego wielu Słowian posiada niebieskie oczy. Otóż wykształciły się one w ciemności gdy przyszło szukać partnerki po omacku, bo przecież dopiero ich jahwe zapalił światło.

I tak dobrnęliśmy do punktu gdzie oczywista prawda stworzenia świata stała się de facto legendą tak samo jak w/w religie judaizm, chrześcijaństwo oraz islam, które oprócz przekształcenia się w legendy utworzyły korporację międzynarodową pod nazwą Mosaism.

I znowu świat się zmienił za sprawą Polaków Słowian. Nigdy nie myślałem że dożyje do takich czasów prawdy."

całość
https://rafzen.wordpress.com/2018/08/20/legenda-stala-sie-prawda-a-prawda-legenda/

ŻYDOSTWO == KOSMICZNE PRZYBŁĘDY == UPADLI z bibli pod wodzą NIERZĄDNICY Maryi (Bestia, nord. Bestla) jakiej są NIEWOLNIKAMI (poprzez obrzezanie)

to PRZEZ NICH NIE MA RAJU NA ZIEMI.....
bo go ich wódz HITLEROWIEC ABEL vel NOE zniszczył podczas próby ZAWŁADNIĘCIA DZIEŁEM BOŻYM

i oni też ZAWZIĘCIE PILNUJĄ BY NA NOWO NIE POWSTAŁ
i by się CHRZEŚCIJAŃSTWO nie odrodziło

Portret użytkownika Zenek ;)

"Elaszka pisze:

"Elaszka pisze:
21 sierpnia 2018 o 15:03

Mnie natomiast zastanawia fala utonięć i to DZIECI, TYM BARDZIEJ, ZE WCZORAJ ZNAJOMY POWIEDZIAŁ MI, ze ciało jednego topielca było pozbawione nerki!

A CO DO POLITYKI I 3 CZY 2 RP to wydaje mi się, że musi nastąpić coś większego, bo inaczej będzie wciąż to samo!
Kazdy tylko mysli jak się wspiąć wyżej, chwycić stołka, a później ssać wszystko dla siebie! Błędne koło potrzebuje do zahamowania wbicia jakiegos pręta, bo rozpędzone bedzie nadal mielić na drobne nasz umęczony NARÓD!

MNIE NIE INTERESUJE, ANI 2, ANI 3 RP CHCĘ GŁĘBSZYCH ZMIAN JAK WIĘKSZOŚĆ Z NAS TU OBECNYCH!"
(TAW)

ciekawe gdzie się ta NERKA wyrwała na wojaże?

i w czyjej pejsatej kieszeni ?

Portret użytkownika euklides

Ja proponuję kontrakt

Ja proponuję kontrakt narodowy, czyli ogólnie rzecz biorąc umowę pomiędzy Polakami, że nie będziemy się podsrywać, tylko sobie pomagać, że każdy otrzyma kawałek Polski na własność. Jak naród kiedyś do czegoś takiego dojrzeje to dostanie wskazówki jak sprawiedliwie i bezkonfliktowo dzielić bogactwo.... Póki co naród napędzany jest egoizmem i chciwością, więc nie ma sensu rzucać pereł przed wieprze...

Portret użytkownika Anty-Słowianin

I wkońcu doszliśm do

I wkońcu doszliśm do najważniejszej kwestii,  że każdy przedmiot może stać się bronią w rękach psychola, i nie pomogą żadne zakazy, nakazy i rozbrajanie społeczeństw, pomóc może jedynie Legalizacja Broni Palnej  i Prawo do jej posiadania  miejscach publicznych, tak jak ktoś już wcześniej napisał "zaraz by się takim psycholom kręgosłupy poprostowały" gdyby mieli świadomość że ich potencjalna ofiara może im łeb odstrzelić w samoobronie.

 

 

Polaku dlaczego pozwalasz sobie pluć w twarz? Przecież nikt nie pluje to deszczyk pada.

 

 

Polaku dlaczego pozwalasz sobie pluć w twarz? Przecież nikt nie pluje to deszczyk pada.

Portret użytkownika b@ron

i dlatego dla takich

i dlatego dla takich psychopatów powinna być kara śmierci... żeby było humanitarniej, ofiara napaści takiego debila mogłaby go ułaskawić i zmniejszyć mu karę na dożywocie (oczywiście pracując)

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika koles

Kara śmierci to Uwolnienie od

Kara śmierci to Uwolnienie od poniesienia odpowiedzialniści za  swój czyn. Jedynym rozwiązaniem jest kara długiego wiezienia. Ale nie tak jak teraz "wakacje " na koszt państwa.  Tak jak kiedyś odsiadujący wyrok mał prawo do pochówku , a za wszystko inne musiał płacić , za jedzenie , leczenie , papierosy . Jak rodzina nie przysłała to szybko szukał pracy w więzieniu.  Dla morderców i wielokrotnych recydywistów żelazna kula u nogi i kamiemiołomy.   

Strony

Skomentuj