Polska wyśle 4 myśliwce na wojnę z ISIS

Kategorie: 

Foto: Rob Schleiffert/CC BY-SA 2.0

Minister Obrony Narodowej Polski Antoni Macierewicz powiedział wczoraj, że Polska zaangażuje się w wojnie na Bliskim Wschodzie. Cztery polskie myśliwce rozpoczną działania już w najbliższym czasie, prawdopodobnie jeszcze przed szczytem NATO.

 

 

W 2014 roku Stany Zjednoczone wymieniły państwa które powinny przyłączyć się do międzynarodowej koalicji, choć nie jest to obowiązkowe. Na liście znalazła się również Polska a poprzedni prezydent Bronisław Komorowski zapowiadał, że nasz kraj zaangażuje się w wojnę z Państwem Islamskim.

 

Cztery polskie myśliwce F-16 mają wziąć udział w misji rozpoznawczej ale Minister Obrony Narodowej Polski nie podał w jakim kraju samoloty będą stacjonować. Wiadomo tylko tyle że wszystko już zostało przygotowane a do prezydenta wysłano już odpowiedni wniosek w sprawie użycia wojsk poza granicami Polski.

 

Tym samym Polska oficjalnie wypowie wojnę terrorystom z ISIS a to oznacza, że Państwo Islamskie również wypowie wojnę naszemu państwu. Islamiści z Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej, którzy mają wielu swoich zwolenników w Europie Zachodniej, będą mogli próbować dokonać krwawej zemsty na Polsce.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)


Komentarze

Portret użytkownika Zenek :)

"trochę nie po polskyemu

"trochę nie po polskyemu napisane "

- jest to całkowicie "po polskiemu" tyle iz brakuje przecinków przy zdaniach podrzędnie złożonych a tam jest ich cała masa.

0
0
Portret użytkownika ziom1

Ja ogolnie jestem zaskoczony.

Ja ogolnie jestem zaskoczony..Bo PIS miał byc partia patriotyczną a wyszło ze jest proAmerykanska;/ znow nas oszukali...tak jak PO. miało być partią prawicową a okazala sie lewicową;/

5
-1

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Nicco

Putin zaprasza do Rosji żydów

Putin zaprasza do Rosji żydów:

"Zdaniem Wiaczesława Kantora, prezydenta Europejskiego Kongresu Żydów – międzynarodowej organizacji z siedzibą w Paryżu (Kantor pochodzi z Moskwy, na czele EKŻ stoi od 2007 roku), sytuacja z roku na rok staje się coraz gorsza. Żydzi obwiniani są za kryzys gospodarczy i obrywają rykoszetem za islamską falę migracyjną, która wzmaga nastroje nacjonalistyczne. Z szacunków Kantora wynika że, liczba ataków z powodu antysemickich pobudek wzrosła o 40 proc. w skali roku. – Żydzi są sparaliżowani strachem i perspektywą nowego exodusu – powiedział Kantor podczas spotkania z Putinem na Kremlu.

Z tego powodu coraz więcej Żydów decyduje się na opuszczenie Europy. – Tylko z Francji, która jeszcze niedawno wydawała się tak bezpieczna, emigracja jest większa niż z pogrążonej w konflikcie Ukrainy. Dlaczego uciekają? Nie z powodu ataków terrorystycznych, ale ze strachu przed wyjściem na ulicę w europejskich miastach – żalił się Kantor.

Niech zatem przyjadą do nas – zaproponował Putin. – W okresie sowieckim Żydzi opuścili kraj, a teraz powinni tu wrócić - dodał."

0
-2

,,Socjalizm każdemu równo nosa utrze. Bogatych zdusi jutro, a biednych pojutrze".

Portret użytkownika ACHILES

„Nowojorski magazyn żydowski

5ceb319a8a6c1bb050e20aa6b5c34cc1_L„Nowojorski magazyn żydowski „Forward” informuje, — że nowe przepisy rosyjskie pozbawią obywatelstwa Rosji tysięcy Żydów, którzy po 1991 roku wyemigrowali do Izraela i nadal posługiwali się rosyjskimi paszportami, które przedłużali w konsulacie.

—   Obecnie   paszporty   nie   będą  przedłużane osobom, które nie mieszkają w Rosji.

 

Sekretarz   prasowy   ambasady   rosyjskiej  w Waszyngtonie wyjaśnił, — że jest to jedynie zastosowanie obowiązujących przepisów, dlatego nie ogłaszano żadnej zmiany prawa.

https://forumemjot.wordpress.com/2016/06/14/zydzi-straca-rosyjskie-paszporty/

4
-1
Portret użytkownika Nicco

Zgłupiałem już. Co strona to

Zgłupiałem już. Co strona to inne info. Dowiedziałem się o tym w pierwszej kolejności od wypowiedzi Grzegorza Brauna. Kłamałby?

0
0

,,Socjalizm każdemu równo nosa utrze. Bogatych zdusi jutro, a biednych pojutrze".

Portret użytkownika Zenek :)

Reżim z polin wyśle kilka

Reżim z polin wyśle kilka jeszcze latających jaszczembi do "walki" z ŻYDOWSKĄ ORGANIZACJĄ TERRORYSTYCZNĄ zwaną ISIS by w momencie.....

jak lokalna DELEGATURA NAZISTOWSKA walcząca od dziesięcioleci o WYMORDOWANIE Polaków i stworzenie na ich kościach iSSraelu bis zwanego judeopolonią (czyli uni żydowsko-banderowskiej) DOKONA ZAMACHÓW BOMBOWYCH w czasie ŚDM....

miał on WYMÓWKĘ do ANTYNARODOWEJ NARRACJI płynącej z rezimowych szczekaczek jak gównowiejska, terazłże i inne..... "dupokratyczne mendia" polin...

w jakiej bedzie "głosił" iż na "ŚDM WYBUCHŁY BOMBY BO WALCZYMY Z ISIS" a to wszystko WINA RUSKICH BO BRONIĄ ASADA ZAMIAST POZWOLIĆ GO (nazi) OBALIĆ

mimo iz ZA TE ZAMACHY będzie odpowiadać armia conajmniej 40 tysięcy TERRORYSTÓW z moSSadu i pokrewnych mu hitleroskich bojówek zainteresowanych w rozpętaniu "konfliktu o przesmyk suwalski" jaki ma BYĆ POWODEM DO ROZBIORU Polski pod wymarzony 4 Reich zwany judeopolonia vel żydobanderownia a jakim reżim z polin pomaga w antypolskich knowaniach.

2
-1
Portret użytkownika dziadek ze wsi

trochę nie po polskyemu

trochę nie po polskyemu napisane jednak coś w tym jest - niestety o zgrozo

2
-1
Portret użytkownika Surun

Dlaczego George Soros

Dlaczego George Soros sprzedaje akcje, kupuje złoto i podejmuje "szereg dużych inwestycji, na czas kryzysu"?

Jeśli wszystko pozostanie w obecnej, relatywnie stabilnej sytuacji to inwestycje te będą prawdopodobnie kosztowały Georgea Sorosa ogromną ilość pieniędzy. Jeśli jednak nastąpi poważny kryzys finansowy to z pewnością jego inwestycje potężnie się zwrócą. Czy zatem George Soros wie coś o czym my nie wiemy? Czy to możliwe, że spędził zbyt dużo czasu na czytaniu stron takich jak The Economic Collapse Blog? Co powinniśmy na ten temat sądzić?

Ostatnie ruchy inwestycyjne jakie poczynił Soros są tak duże i nastawione na potężny kryzys, że nawet zwróciły uwagę Wall Street Journal:

“Zgodnie z osobami zbliżonymi do sprawy miliarder i założyciel funduszy hedgingowych oraz filantrop niepokojąc się o perspektywy globalnej gospodarki i obawiając się o duże zmiany na rynku niedawno poczynił szereg dużych inwestycji grając na kryzys ekonomiczny.

Firma Soros Fund Management LLC, która zarządza 30 mld dolarów dla Sorosa i jego rodziny, sprzedała akcje i kupiła złoto oraz akcje kopalni złota, przewidując słabość na różnych rynkach. Inwestorzy często widzą złoto jako bezpieczną inwestycję na czasy zawirowań.”
za: http://www.prisonplanet.pl/ekonomia/george_soros_przygotowuje,p1688809006

1
-2
Portret użytkownika Akamai

Soros to spekulant nie

Soros to spekulant, a nie filantrop. Oszust i złodziej. Jak okradnę bank i podaruję biednemu złotówkę, to będę złodziejem czy dobroczyńcą ? 

Trzeba patrzeć na proporcje. 

Poza tym on jest tylko księgowym mafii. A te tchórzliwe szczury, które za nim stoją boją się ujawnić. Bo mogło by się im przydarzyć coś niemiłego. Mógłby się któryś z nich poślizgnąć na skórce od banana, albo zadławić pestką z wiśni.

7
-1

Prawda jest jak poezja.

Większość ludzi nienawidzi poezji.

 

Portret użytkownika Surun

„W świecie niespokojnie” –

„W świecie niespokojnie” – Putin w pilnym trybie ogłosił natychmiastową gotowość do wojny

 

W Rosji zaczęło się sprawdzanie w pilnym trybie gotowości armii do boju. Kontrolę przeprowadza się na zarządzenie Włodzimierza Putina i potrwa ona do 22 czerwca, przekazuje „Interfaks”.

Podczas sprawdzania będzie oceniany stan arsenałów armii i gotowość różnych organów wojskowego dowodzenia.

„W ciągu pierwszej doby należy skontrolować wykonanie tymczasowych normatywów ustalonej miary gotowości bojowej, ocenić zdolność organów dowodzenia wojskami i organizacji, rozstrzygnąć postawione zadania i przeprowadzić zaplanowane przedsięwzięcia, w tym w kwestiach mobilizacji” – zawiadomił minister obrony Sergij Szojgu.

Minister obrony generał armii Sergiej Szojgu powierzył swojemu zastępcy Anatolijowi Аntonowowi poinformowanie attache wojskowych obcych państw o kolejnym nagłym sprawdzeniu sił Zbrojnych Rosji.

Według słów Sergieja Szojgu, razem z przygotowaniem wojsk do wykonania postawionych zadań po przeznaczeniu w uzbrojonych konfliktach różnego rodzaju intensywności, a także w kryzysowych sytuacjach, trzeba zwrócić szczególną uwagę na mobilizacyjną składową Sił Zbrojnych kraju, wydać opinię o formacjach rezerwy, których zadaniem jest przechowywanie zapasów uzbrojenia, wojskową technikę.

Szczególna uwaga będzie udzielona organizacji pracy operatywnego składu przy działaniach i planowaniu stosowania wojsk w różnych kryzysowych sytuacjach. Również należy ustalić, jak dobre jest współdziałanie regionów kraju i organów wykonawczej władzy państwa z wojskowymi komisariatami.

Z powodu nagłości wojskowych kontroli polecono poinformować wszystkich cudzoziemskich wojskowych attache.

Będzie przeprowadzone sprawdzenie zdolności szybkiego reagowania na możliwą, ewentualną KATASTROFĘ. Sergiej Szojgu zaznaczył: „Podczas wszystkich zaplanowanych przedsięwzięć należy zabezpieczyć dotrzymanie koniecznych wymogów bezpieczeństwa, zachowanie amunicji, broni, a także zapobiec powstawaniu strat we wszystkich rodzajach państwowej własności i nie dopuścić do negatywnego oddziaływania na środowisko naturalne.”

za: http://alexjones.pl/aj/aj-swiat/aj-polityka-na-swiecie/item/87805-w-swiecie-niespokojnie-putin-w-pilnym-trybie-oglosil-natychmiastowa-gotowosc-do-wojny

1
-2
Portret użytkownika Jaroslaw.K

No tak, bo przecież wojska

No tak, bo przecież wojska rosyjskie zbliżają się do Waszyngtonu -- a może ussraelskie do Moskwy? Już zgłupiałem, tak bardzo to skomplikowane, a może proste?? 

Unknw

3
0
Portret użytkownika Surun

Program 500+ spowodował

Program 500+ spowodował wzrost libacji alkoholowych.

Czy program socjalny 500+ prowadzi do degeneracji społeczeństwa? Policja w całym kraju notuje coraz to więcej interwencji z powodu libacji alkoholowych rodziców, którzy wcześniej otrzymali pieniądze od państwa. Jako przykład może posłużyć ponad 110 tysięczne miasto Włocławek. „Drastycznie wzrosła u nas liczba interwencji związanych z nadużywaniem alkoholu. Część rodziców po prostu się upija. Kiedy porównaliśmy daty tych interwencji z harmonogramem wypłat 500+, to niestety okazało się, że do tych zdarzeń dochodzi zaraz po wypłacie pieniędzy” – mówił dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie we Włocławku Piotr Grudziński. Grudziński dodał: “Tych sytuacji będzie coraz więcej. Sami kuratorzy sądowi już mówią, że już od bardzo dawna nie mieli jeszcze tylu zdarzeń, ile mają teraz. Widzimy to zresztą sami, bo wszystkie miejsca w naszych placówkach opiekuńczo-wychowawczych są już przepełnione”. Jak się okazuje, coraz więcej dzieci odbieranych jest rodzicom i trafia do ośrodków wychowawczych. Taka sytuacja oczywiście nie dziwi. Czyżby Ci, którzy rządzą nami nie zdawali sobie sprawy z tego, że tak właśnie działa socjal. Prowadzi do degeneracji oraz wprowadza niesprawiedliwość. 

http://namzalezy.pl/program-500-spowodowal-wzrost-libacji-alkoholowych/za:

2
-2
Portret użytkownika eva11

ale bajdy i bzdety totalne ..

ale bajdy i bzdety totalne .........

ta jasne teraz woda sie leje na calego

rzad daje,rzad zabiera i rzad pierdoli glupoty

2
-1
Portret użytkownika Surun

Ukraińscy kibice przed meczem

Ukraińscy kibice przed meczem z Polską: Zrobimy wam drugą Rzeź Wołyńską

Ukraińscy kibice piłki nożnej przed meczem ich reprezentacji z Polską ostrzegają polskich rywali. W ukraińskim internecie roi się od grafik z hasłami ostrzegającymi przed „drugą Rzezią Wołyńską”.

Mecz pomiędzy polską a ukraińską reprezentacją w piłce nożnej odbędzie się dopiero 21 czerwca, jednak na długo przed nim na portalach społecznościowych i stronach traktujących o sporcie naszych wschodnich sąsiadów pojawiają się skandaliczne „ostrzeżenia”.

Najbardziej kontrowersyjną grafiką, która ożywiła ukraiński internet jest ta ze „wschodniego odpowiednika Facebooka” zamieszczona przez jeden z największych portali dla kibiców. „Брутальний Футбол” (tj. Brutalny Futbol) ostrzega za pośrednictwem vKontakte, że „Do Rzezi Wołyńskiej pozostało dwa tygodnie”.

Grafika rozbudziła w ukraińskich kibicach wyjątkowe ożywienie, które niezbyt dobrze świadczy o ich stosunku do Polaków. Pod wpisem pojawiło się wiele skandalicznych komentarzy, równie kontrowersyjnych co post ukraińskiego portalu sportowego.

„Powtórzmy rok 1943”, „Zrobimy wam drugą Rzeź Wołyńską”, „Polaków nie ma co żałować tak samo jak nie żałujemy Ruskich wyrżniętych w Czeczeni” to tylko niektóre z komentarzy, które pojawiły się pod kontrowersyjnym wpisem.

Skandaliczne posty Ukraińców skomentował Tomasz Maciejczuk, dziennikarz specjalizujący się m.in. w tematyce ukraińskiej.

 – Wśród Ukraińskiej młodzieży w sieciach społecznościowych panuje niepokojąca moda na robienie sobie żartów, na kpienie z ofiar „Rzezi Wołyńskiej”. Młodzi Ukraińcy wymieniają się obrazkami i filmikami, które wprost godzą w pamięć ofiar. Coraz częściej spotykam się z twierdzeniem, że Polacy zasłużyli na to, co stało się na Wołyniu w czasie II wojny światowej. To przerażające – napisał na jednym z portali społecznościowych Maciejczuk.

za:http://pikio.pl/ukrainscy-kibice-przed-meczem-z-polska-zrobimy-wam-druga-rzez-wolynska

 

4
0
Portret użytkownika Matrioszka

Tylko niech ktoś mi powie

Tylko niech ktoś mi powie dlaczego Macierewicz zabronił NATO-wskim samolotom latać bez kontroli nad naszym krajem i skończyły się od dwóch miesięcy smugi chemiczne. Teraz widzę tylko smugi kondesacyjne które szybko znikają i jest w końcu prawdziwa pogoda, piękne lazurowe  niebo z chmurkami, albo  w końcu w lato padają deszcze w nocy.

3
-4
Portret użytkownika kit

Chyba żartujesz.

Chyba żartujesz.
1. nic nikomu nie zabronił.
2. Od tygodnia niebo wygląda jak mapa sztabowa przykryta siatką interferencyjną. Normalnie widać gdzie który samolot zmieniał kierunek, a jak słońce mocniej poświeci to widać dziesiątki małych "tęcz".

3
0
Portret użytkownika Dreli

To rozejrzyj się jeszcze raz.

To rozejrzyj się jeszcze raz.

Projekt jest realizowany konsekwentnie i to przez ostatnie 3 tygodnie.

Macierewicz to se moze zakazać...

Jeszcze sprzedawczyk apeluje do NATO o kolejną okupacje.

3
0
Portret użytkownika Dżak

Nie wiem ile jest prawdy w

Nie wiem ile jest prawdy w tym rzekomym zakazie, ale od rozpoczęcia ćwiczenia Anakonda 2016 w końcu widać prawdizwe chmury, dzikie niebo... a nie mleko.

0
0
Portret użytkownika kit

Dzsiaj faktycznie wygląda

Dzsiaj faktycznie wygląda czysto, ale przez ostatni tydzień nad centrum przelatywały kratki, kółka, równoległe linie i co się tylko chciało. Dodatkowo wysoko na cąłym niebie unosiło się coś jak ledwo widoczna mgła, co po podświetleniu przez słońce świeciło jak tęcza.
Maciarewicz niczego nie zabronił. Maciarewicz to sobie może najwyżej..., a nie czegokolwiek zabraniac w NATO.
Ruch rejsowych samolotów został najprawdopodobniej zmieniony ze względu na ćwiczenia, a ślady po anakondonie wynikają pewnie z tego, że wojsko w dupie ma eklologię i ładuje do paliwa co tylko fantazja podpowie, żeby zmaksymalizować osiągi.  No i na pewno rozpylali coś co ma zakłócić łączność radiową satelitarną i tradycyjną.

1
0
Portret użytkownika XaX

Hahahah bo to ich powstrzyma

Hahahah bo to ich powstrzyma -.-. USA nabroiło niech ono naprawia, my do tego ręki nie przyłożyliśmy a nie potrzebnie zwrócimy na siebie uwagę ISIS...

1
0
Portret użytkownika inzynier magister

To jest cena za bazy

To jest cena za bazy rakietowe ! Inaczej by nie zbudowali tu baz, ale mnie to nie martwi, bardziej boję się lucyferian od PO i PSL co to fałszowali wybory ! PiS jaki jest ale jest uczciwy co do prawa, poza tym słucha narodu, jak byśmy zebrali setki tysięcy podpisów to możemy dużo wskórać, a za czasów folksdojczy chcieli nam tu zrobić islamską rewolucję już kopaczka nawpuszczać chciała setki tysięcy islamistów, PiS do tego nie dpuści, więc te 4 myśliwce nie są problemem, w porównaniu do zdrady folksdojczów ! Gdyby nam tu zwiezli islamistów to by nas zniszczyli a tak 4 myśliwce niech se latają ! Ważne by PiS przetrzepał złodzieji na wysokich stołkach ! Do tego ważne by PiS zrobił dobre ustawy gospodarcze i obniżył podatki dla zwykłych firm jak admina to wtedy będzie się nam żyło faktycznie lżej bo na razie jest ciężko z tymi podatkami !!! PiS musi dotrwać do wyborów i zrobić uczciwe wybory nie fałszowane ! Dokładnie przetrzepać złodzieji w białych kołnierzykach ! "Sposób rozdziału pieniędzy pozyskanych z Unii Europejskiej wzięło pod lupę Centralne Biuro Antykorupcyjne, które rozpoczęło kontrolę wszystkich urzędów marszałkowskich. Sprawdza także oświadczenia majątkowe marszałków.Jak powiedział Piotr Kaczorek z Wydziału Komunikacji Społecznej CBA, „kontrola dotyczy przede wszystkim tych projektów, w których urząd marszałkowski sam przyznawał sobie środki, sam je realizował i później sam rozliczał”. Chodzi o prześwietlenie wykonywania przez urzędy obowiązku rozdzielania funduszy unijnych dotyczących lat 2007-2013 – łącznie 17,3 miliarda euro. http://www.pch24.pl/jak-wladza-dzielila-pieniadze-z-unii-europejskiej--funkcjonariusze-cba-kontroluja-szesnascie-urzedow-marszalkowskich,43975,i.html#ixzz4BkAWBQ5W

Wokół zjawisk kontroli umysłu - Witold Hake - 15.06.2016

https://www.youtube.com/watch?v=IOA7iRKMjUM

2
-5

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Akamai

" To jest cena za bazy

" To jest cena za bazy rakietowe ! "

Przepraszam, a na ch*j nam te bazy. PiS pcha nas do wojny z Rosjanami. Bo tak chcą usmańscy terroryści. Chcą wybić resztkę naszej młodzieży. Weekendowe szkolenia nie zrobią z nich żołnierzy.

To jakaś tragifarsa. Najpierw psychiatra, potem banderowiec, a teraz psychopata szefem MON. 

To nie może skończyć się dobrze. 

7
0

Prawda jest jak poezja.

Większość ludzi nienawidzi poezji.

 

Strony

Skomentuj