Islamskie Państwo może być tworem, wspieranym przez Stany Zjednoczone

Kategorie: 

Oficjalna flaga Państtwa Islamskiego - źródło: Internet
Sytuacja na Bliskim Wschodzie staje się coraz bardziej niebezpieczna i powstaje kolejna wojna, w której prawdopodobnie znów zginie dziesiątki lub nawet setki tysięcy ludzi. Skoro sunnickie ugrupowanie ISIL, które zdołało ewoluować do Islamskiego Państwa, jest określane jako terrorystyczne a Stany Zjednoczone uznają islamistów za zagrożenie dla całego świata, to dlaczego Amerykanie nie chcą prowadzić z nimi wojny?

 

Sunniccy bojownicy należący do Islamskiego Państwa, są dobrze uzbrojeni. Posiadają broń, mundury, pojazdy opancerzone a nawet rakietę balistyczną Scud. Cała technologia została przejęta od irackiego wojska ale nie tylko. Określane jako umiarkowane ugrupowanie Al-Nusra, które walczy w Syrii aby obalić tamtejsze władze, jest wspierane przez Zachód.

 

Barack Obama przeznaczył niedawno dla bojowników z tej frakcji 500 milionów dolarów. Nie wiedzieć czemu, Al-Nusra ma poparcie, choć informacje z mediów jasno wskazują, że ugrupowanie współpracuje z obecnym już Islamskim Państwem.

 

Wcześniej dowiedzieliśmy się, że Front Al-Nusra pomagał zabezpieczać granicę iracko-syryjską. Teraz Al Jazeera, powołując się na Syryjskie Obserwatorium Praw Człowieka informuje, że bojownicy z Islamskiego Państwa zajęli największe w Syrii złoża ropy naftowej, które wcześniej były pod kontrolą ugrupowania Al-Nusra. W trakcie przejęcia nie doszło do żadnej walki i nikt nie zginął - Al-Nusra po prostu opuściła teren.

 

Sytuacja jasno wskazuje, że umiarkowane ugrupowanie współpracuje z Islamskim Państwem, więc również powinno zostać uznane za terrorystyczne. Broń oraz pieniądze, wysyłane przez Stany Zjednoczone, z pewnością trafiają w ręce bojowników, którzy utworzyli właśnie kalifat na Bliskim Wschodzie.

 

Takie podporządkowanie sobie pozostałych mniejszych ugrupowań odbywa się poprzez wymuszenie i zastraszenie, gdyż samozwańczy kalif Islamskiego Państwa chce aby wszyscy muzułmanie na świecie byli mu oddani a ci, którzy się sprzeciwiają, zostaną zabici. Śmierć grozi również tym, którzy są "zbyt umiarkowani".

 

Sytuacja na Bliskim Wschodzie może wyglądać dość dziwnie z punktu widzenia przeciętnego człowieka. Stany Zjednoczone od 2001 roku prowadzą tzw. wojnę z terroryzmem. Bojownicy z Islamskiego Państwa są uznawani za terrorystów i zagrażają irackim władzom a podobno nawet całemu światu i wszyscy mamy się bać. Tymczasem Amerykanie nie podejmują żadnych działań zbrojnych aby "uratować świat przed złem".

 

Wiadomo jednak, że wojna toczy się jedynie na Bliskim Wschodzie między Szyitami a Sunnitami oraz z udziałem niektórych państw. W walkę z Islamskim Państwem bezpośrednio zaangażowany jest obecnie szyicki Iran, Indie które chcą wysłać swoich ochotników do walki po stronie irackiego rządu, Syria a częściowo nawet Rosja, która sprzedała Irakowi samoloty.

 

Sytuacja wskazuje raczej na to, że Islamskie Państwo nie jest atakowane przez Stany Zjednoczone, gdyż istnieje między nimi jakiś układ. Może się również sprawdzić teoria, według której Barack Hussein Obama jest sunnickim muzułmaninem. Zamiast obiecywanej interwencji Amerykanów, pozostałe kraje zostały wciągnięte w wojnę. Destabilizacja może osłabić między innymi Iran a bojownicy mogą również pokonać syryjski rząd, co z pewnością będzie na rękę Amerykanom, Izraelowi, Arabii Saudyjskiej i całej reszcie.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen


Komentarze

Portret użytkownika ghost73

Panstwo Islamskie jest tworem

Panstwo Islamskie jest tworem USA.Rowniez rzady panstw europejskich maja biznes z nim.Dlatego uchodzcy moga robic co chca w Europie i na Bliskim Wschodzie.Sa ponad prawem.Do wojny pomiedzy islamem a obywatelami dojdzie.Ludzie sami chwyca za bron i wypieprza ta dzicz z Europy.Bedzie krew ofiary ale to jest nieuniknione.Rzady panst Europy nie odwaza sie walczyc z islamem ktory jest apokalipsa dla swiata

0
0
Portret użytkownika Wścikły Pies

Jesteście wszyscy w błędzie

Jesteście wszyscy w błędzie ślepoty krótkowzrocznej prorocy i oportuniści głupich przepowiedni i mżonek historyczno-defetystycznych bowiem po II wojnie światowej powstali umocniwszy się bardziej ILUMINACI z rządcami 300-tu,do nich należą najbogatsi byli i obecni tego świata a także przywódcy byli i obecni.mali i wielcy.
Oni wszyscy manipulują wszystkimi na Ziemii,wywołują wojny i choroby a czasami planetarne kataklizmy,tylko że to im może wyjść spod kontroli i nasz piękna błękitna planeta może się szybko na nas zemścić bo natura nie lubi
jak się ją niszczy i dewastuje to sobie wbijcie w te zamulone głowy różnymi bzdurnymi mżonkami o wojnach religijnych czy też etnicznych.
Prawda jest taka że jest nas ponad 7 mld.ludzi i trzeba coś z tym motłochem zrobić a więc Oni zaplanowali cichy
i głośny cholokaust ludzkiej cywilizacji czyli zniwelować nas o 3 mld ludzi z powierzchni naszej planety.
A jak ano w prosty sposób;1 mld ludzi w Afryce i Azji przez głód i choroby pandemiczne zgenetyzowane jak np;
AIDS,EBOLA i być może wściekliznę zmodyfikowaną laboratoryjnie,natomiast 2 mld ludzi poprzez cywilizacyjne
choroby,chemię,zatrucie celowe naszego środowiska,lub powietrzne chemitraisy puszczane przez nieoznakowane odrzutowce lotnicze cywilne i wojskowe,a wszelkie wojenki małe i duże na świecie to tylko są dodatki do wielkiego cholokaustu ziemskiego łącznie z wybuchem pełzającej III wojny światowej w Euroazji i na
wschodzie Europy,która już trwa od 2008 roku do dzisiaj.
Taka to jest obiektywna prawda historyczno-dziejowa współczesnego Świata.
Ale mam dla was jasne światełko w tunelu;tylko jasne przebudzenie świadomości istnienia i twórczego życia współczesnej cywilizacji ludzkiej da przebłysk zwycięstwa dobra na tej planecie.
A więc jesli prości ludzie a także co niektórzy bogaci nie otworzą swoje oczy i rozumy oraz uszy to wszyscy
zginiemy marnie a planeta dokona samoistnego naturalnego cholokaustu nas wszystkich i to bezwzględnie!!!!

0
0
Portret użytkownika AntyIslam

Pierdziele, jeśli zacznie to

Pierdziele, jeśli zacznie to coś napływać z zachodu do Polski to spadam do Rosji, umię trochę po rosyjsku, dam sobie radę. Tam raczej się z takimś czymś nie bawią.

0
0
Portret użytkownika Alphard z Hydry

A więc wszystko wygląda na

A więc wszystko wygląda na to, że elity, już weszły w etap praktycznego wywołania III wojny światowej, według planu. Planu w którym główną role odegra odrodzone Imperium Islamu.
To już tylko kwestia czasu !
 
Co za czasy :I
niesamowite wręcz

0
0
Portret użytkownika danielov

odpowiedz na pytanie zawarta

odpowiedz na pytanie zawarta w tym arytykule jest prosta. Celem USA i panstw sprzymierzonych jest doprowadzenie do niebezpiecznej sytuacji w której Islam zagrozi Europie . Wtedy beda mieli wreszcie pretekst aby ich wszystkich wyrznac i nie daj Boze doprowadza do III wojny swiatowej

0
0
Portret użytkownika jaron22

Amerykanie nie interweniują,

Amerykanie nie interweniują, bo za ISIl stoi Aeabia Saudyjska. Proste. Amerykanie wiedzą, że jest to jedyna siła arabksa, która moze pokonać Iran i zrównoważyć jego wpływy w regionie. NIe będą więc im wchodzić w paradę, póki chłopaki w turbanach sprzedają im ropę w dolarach i dają zarabiać.

0
0
Portret użytkownika szary

czym wy ludzie się

czym wy ludzie się martwicie.?? rozpęta się wojna, a będzie ona błyskawicznie szybka bo potrwa góra kilka dni a ludzi z ginie więcej niż w dwie wojny światowe.. więc cieszcie się życiem półki je jeszcze macie Smile

0
0
Portret użytkownika Osama

ale wy macie na tym portalu

ale wy macie na tym portalu nasrane... interweniuja-zle, nie interweniuja-zle, czyli nawet jak nic nie robia to i tak niszcza swiat wschodni, a jak sie wycofuja to i tak niszcza swiat wschodni. Czysta schizofrenia.

0
0
Portret użytkownika danielov

Pewien Pan 2000 lat temu

Pewien Pan 2000 lat temu wypowiedział pamiętne słowa- " Po owocach ich poznacie"
ugrupowanie nieucywilizowanych zwierząt o nazwie ISIL - to właśnie owoc wszystkich misji stabilizacyjnych w tym regionie. 

0
0
Portret użytkownika saturas13

a czego spodziewać się po

a czego spodziewać się po ludziach którzy wybili rdzenną ludnoś i zabrali jej wszystko Udało się z indianami uda się z innymi nacjami Oni wspierają tego kto realizuje ich interesy Koczowników  i usraelitów nie obchodzi i nieobchodził los i prawo do samostanowienia jakiegokolwiek narodu To rak ziemskiej populacji

0
0
Portret użytkownika Nostra Damus

USrael albo inicjuje

USrael albo inicjuje wszystkie konflikty zbrojne, albo je wspiera. Nie ma takiego konfliktu, gdzie nie byłoby czynnika amerykańskiego. Wszędzie gdzie leje się krew, jest obecny USrael. Czas by każdy to sobie uzmyslowil.

0
0

Unia Europejska problemów nie rozwiązuje. Unia Europejska jest problemem, którego nikt nie potrafi rozwiązać.
http://nostradamus.blog.pl

Portret użytkownika darek1

Zgadza się. Narazie

Zgadza się. Narazie największym wygranym jest Izrael, który w całym tym zamieszaniu eksterminuje Palestyńczyków.

0
0
Portret użytkownika virescens.

Powstanie kalifatu, wojna

Powstanie kalifatu, wojna światowa z muzułmanami to bardzo dobra wiadomość dla wszystkich.
Każdy kto ma choć odrobinę oleju w głowie wie że to nieuniknione więc lepiej niech to się stanie jak najszybciej kiedy Europa ma jeszcze jakieś szanse.
 
Mysle że już teraz można się zastanawiac na jakich zasadach odbudować później cywilizację żeby więcej to się nie powtórzyło.
Obecny problem jest taki że system władzy i zycia promuje szaleńców którzy Nami rządzą.
Na pewno trzeba wykluczyć system bankowy, pieniądz, wszelkie motywacje opierając się o chciwość i o fanatyzm religijny a zastapić ją chciwością nauki,wiedzy.
 
 
 

0
0
Portret użytkownika Zenek :)

  Szerzenie "demo(N)kracji"

 
Szerzenie "demo(N)kracji" po żydowsku czyli prawdziwe MOWY NIENAWIŚCI W NECIE
 
 
"

Tysiące Izraleczyków łączy się w internetowej kampanii nienawiści

 

Tysiące izraelskiej żołnierzy i cywilów dołączyło do kampanii na portalach społecznościowych wzywając do mordowania Palestyńczyków, od czasu odkrycia trzech zaginionych izraelskich nastolatków w poniedziałek. Setki zdjęć wzywających do zemsty po zabójstwie trzech izraelskich nastolatków zostało zamieszczonych na kontach Facebook’a i Twitter’a.
 
Strona na Facebooku pod tytułem „lud Izraela popiera zemstę” zdobyła ponad 36.000 polubień w ciągu dwóch dni, przed jej usunięciem, co było skutkiem udostępniania na niej zdjęć Izraelczyków wzywających do zemsty. (ZDJĘTO ZA ZDJĘCIA A NIE ZA NAWOŁYWANIE DO CZYSTEK ETNICZNYCH sic!!!)

"
 
całość
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/tysiace-izraleczykow-laczy-sie-internetowej-kampanii-nienawisci-2014-07
 
 
A jak się nieśmiało okazało na mainstramie za śmierć tych bahorów odpowiada ichnia żydowska milicja jaka zignorowała ich wołanie o pomoc. Ale winnym przecież musi być PODLUDZ czyli PALESTYŃCZYK bo naziol winny toż to antysemityzm... 
judaizm ideolgią pokoju ..... hłe hłe hłe .....
klozetowe bajki....
Jedno FALSE FLAG i z każdego żyda wychodzi bestia jaką jest od urodzenia ....
W linku kolejny przykład.
Nie da się połączyć CHRZESCIJAŃSTWA z JUDAIZMEM, kto tak twierdzi to ŁŻĘ i jest PROROKIEM BESTII w stroju Baranka. Pamiętajcie o tym w przededniu Sądu Bożego.

0
0
Portret użytkownika Ogo Pogo

W obliczu wzrastającej potęgi

W obliczu wzrastającej potęgi Chin ,Indii,Brazylii ,Korei Pd.Japoni przy jednoczesnej fikcji dollara jako waluty światowej.Niemożliwości wykupu swoich obligacji przez USA ,które faktycznie jest bankrutem sterowanym żydowskim lobby.Talmudowie jerozolimscy wspólnie z talmudami amerykanskimi wzieli się za roz....nie tak bliskiego im wschodu.Talmudowie chazarscy (rosyjscy) próbują to samo zrobić w Europie .Ukraina ,ruchy pederastyczno-lewackie w Europie inspirowane pieniędzmi talmudu chazarskiego.Wszystko to ma doprowadzic do olbrzymiego konfliktu do kórego talmudowie chcą zaangażowac sporą część świata.Talmudowie dążą do resetu wzorem poprzednich dwóch wojen światowych,gdzie w każdym przypadku  udawalo się talmudom i po każdej z  wojen wzmacniali swoją pozycję.Jak potocznie mówi się :do trzech razy sztuka.Trzeciej Świątyni niestety nie będzie.Drodzy w diabelskim pismie zamoczeni.Z przykrością informuję ,że jest to początek końca waszej dominacji niewykluczone również ,że za wasze przewinienia wobec Świata, egzystencji.No cóz nie mnie sądzić.Wystarczy już waszego" Shalom", które tak mocno skrzywdziło tak wielu niewinnych ludzi.To nie jest kwestia antytalmudyzmu to jak najczystsza kwestia sprawiedliwości.

0
0
Portret użytkownika maqs

W tekście pada kilka razy

W tekście pada kilka razy słowo "Amerykanie" , "Stany Zjednoczone", a tylko raz jest wspomniany Izrael. To jest wprowadzanie czytelnika w błąd. Naród, który wszystkich nas traktuje jak bydło nie ma nic wspólnego z rodowitym Amerykaninem.

0
0
Portret użytkownika miotła

Kto to jest "rodowity

Kto to jest "rodowity Amerykanin"? Ten, co pochodzi w prostej linii od morderców Indian? Większość takich "rodowitych" ma dziś bliską rodzinę w Izraelu.
Czy raczej rodzimy Indianin (których zachowały sie resztki po eksterminacji). Kogo maqs miał na myśli?
 
 

0
0
Portret użytkownika Sergius

To jest szczyt sk***ysyństwa!

To jest szczyt sk***ysyństwa! Narysowali sobie na mapie nowe granice państw i nie licząc się ani z suwerennością innych państw, ani z dobrem zwykłych ludzi, wprowadzają swoje plany ogniem i mieczem (znaczy się kałasznikowem). I nie dotyczy to tylko tej mapy czy tylko bliskiego wschodu.

0
0

Skomentuj